תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    כמו ששמעתם, Valve הולכת להוציא במשך החודשיים הבאים עוד 2 מפות למשחק Team Fortress 2.
    לכתבה.
    לקריאת הכתבה על המפה Badlands - שהופנתה מ-CTF ב-TFC ל-CP ב-TF2.
    תבלו.

אגב, אם מישהו הקדים אותי ולא שמתי לב (על אף המחקר שעשיתי בנושא) אתם מוזמנים לנעול את הדיון.

הצטרף בתאריך
    27.04.2007
    עיר
    הרצליהה
    ניראה טוב :ם

תודה.

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    חיפה
    מגניב

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    כרגע גיליתי מידע בנוגע למפה השנייה. היא תקרא Goldrush והמטרה שלה תהיה מגניבה במיוחד.
    הקבוצה האדומה תצטרך ללוות עגלת כורים במסלולה לאזור הכחולים. ככל שיותר שחקנים אדומים יהיו בסביבתה כך היא תנוע מהר יותר. מנגד, כל שחקן כחול שיעמוד לידה יעצור את תנועתה לחלוטין. המפה תהיה ללא מגבלת זמן ותהווה שרשרת של מיני-מפות (להלן Hydro) וסגנונה יהיה כמו זה של Dustbowl - מסיבות ברורות.
    מקווה שאהבתם. D:

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    יש עוד מידע על השינוי שהם יעשו בחודשיים הקרובים. הם יהיו נשקים חדשים שיהיו נעולים בהתחלה. אתה יכול לבחור בנשקים האלו בכך שאתה משיג Achievements, כאשר יוסיפו לכל קלאס המון כאלו, וכאשר אתה משיג חצי אתה מקבל את הנשק הראשון, ואת השני כאשר יש לך את כולם.
    הנשקים לא יהיו חזקים יותר. הם יהיו במקום נשקים אחרים, והם יהיו פשוט שונים וידרשו טקטיקות שונות. יש כרגע רק דוגמה אחת, שזה יהיה אחד מהנשקים שייתווספו למדיק בשבועות הקרובים יחד עם המפות החדשות, שהוא מדיגאן שיכול לרפא ל-200% (במקום 150% הרגיל) וזה לא "יצנח" חזרה ל100% אחרי זמן. אבל, לא יהיה לו UberCharge.

אני אישית ממש מצפה לזה, לדעתי זה יהיה כיף ואם זה לא יהרוס את הבאלאנס (וזה Valve, אז אני לא מודאג) זה יהיה דיי מרענן.
    http://www.computerandvideogames.com...80201&site=pcg

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    עיר
    כפר סבא
    אם valve אומרים שזה יצא עוד חודשיים, אז ז"א שנקבל את זה עוד חצי שנה :\

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    הם אמרו שזה יסתיים עוד חודשיים, וזה יתחיל כבר תוך שבועיים מקסימום. חודשיים זה בשביל כל הקלאסים, אבל יש לי תחושה שזה ייקח 3-4

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    נכתב במקור על ידי Poke
    הם אמרו שזה יסתיים עוד חודשיים, וזה יתחיל כבר תוך שבועיים מקסימום. חודשיים זה בשביל כל הקלאסים, אבל יש לי תחושה שזה ייקח 3-4
    אני מקווה שזה משהו ששווה לחכות לו...
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."

הרשמה