תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 54
    הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    בכתבה ששודרה אתמול יוצאים רשת פוקס נגד המשחק מאס אפקט וטוענים שאתה בעצמך שולט בסצנת סקס ושילדים מושפעים מזה.

http://www.joystiq.com/2008/01/21/ke...exbox-sexpose/

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אומנם פתחת נושא חדש למרות שקישרתי את זה בנושא אחר.
    בכל מקרה זה מקרה מגוכך על זה שהם מדברים על המשחק בלי בכלל להכיר אותו! האיש יח"צ נכנס בהם חזק אבל לא הזיז להם...
    היופי הוא שהם אומרים: "המשחק מלא ערום מלא, כל המשחק זה רק סקס ועירום" ולמרות שהוא מעיר להם שזה לא נכון ואין עירום בכלל ורק סצינת סקס מרומזת ל30 שלא חייבים להגיע אליה וכו' הם ממשכים. כשהוא אומר להם אם הם שיחקו במשחק והם עונים "לא רק ראינו טריילרים..." ומודים שלא ראו בהם כלום וזה עדיין לא מפריע להם להמשיך.
    אל תתנו לעובדות לבלבל אותכם שם בפוקס...

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני לא מבין מה הקטע. המשחק מדורג M, כך שילדים מתחת ל-17 מעולם לא יגעו בו.

איפה ה-ESRB?! בשביל מה הארגון הזה קיים. זה רק מראה עד כמה תעשיית המשחקים מחורבנת בקטע הזה, הם צריכים להרים צעקה שיפסיקו עם השטויות האלה. משחקים זו אומנות בדיוק כמו סרטים, ציור וספרים. ובכולם יש הרבה יותר מרמיזות מיניות.

ממש חבל שאף חברה לא תרים את הכפפה.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    בMASS EFFECT כנראה אין מספיק כנסיות וצלבים עם תמונות של ישו.
    אם היה שם מספיק כאלה, שום פורנו שבעולם או אלימות חסרת מעצורים לא היתה מפריעה לFOX NEWS להכריז עליו כמשחק חובה בכל בית.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    המצחיק הוא שכמה שהוא אומר להם "אין במשחק כלום!, הכל נתון לבחירה של המשתמש אם בכלל להגיע לסצינות האלה!, ניתן לשחק גם גברים ונשים (ה"מומחית" טענה שיש אפליה במשחק...)" לא עניין אותם כלום.
    יש להם אגנדה וצריכים לקדם אותה. כמו ידינו ג'ק תומפסון...

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי ADi
    אני לא מבין מה הקטע. המשחק מדורג M, כך שילדים מתחת ל-17 מעולם לא יגעו בו.

איפה ה-ESRB?! בשביל מה הארגון הזה קיים. זה רק מראה עד כמה תעשיית המשחקים מחורבנת בקטע הזה, הם צריכים להרים צעקה שיפסיקו עם השטויות האלה. משחקים זו אומנות בדיוק כמו סרטים, ציור וספרים. ובכולם יש הרבה יותר מרמיזות מיניות.

ממש חבל שאף חברה לא תרים את הכפפה.
    תחשוב ככה:
    אם היו באמת אוכפים את החוק שרק בני 17 ומעלה ישחקו במשחק, אז רוב האנשים לא ישחקו בו בכלל.
    אני רק 13.5
    שיחקתי בכל משחק גם אם כתוב +18
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי הורביץ
    תחשוב ככה:
    אם היו באמת אוכפים את החוק שרק בני 17 ומעלה ישחקו במשחק, אז רוב האנשים לא ישחקו בו בכלל.
    אני רק 13.5
    זאת כבר בעיה של ההורים שלך שמסכימים. אם היית הולך לחנות בארה"ב לא היו אמורים למכור לך את המשחק.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי הורביץ
    תחשוב ככה:
    אני רק 13.5
    אם החוק לא נאכף, אז אי אפשר לבוא בטענות ליוצרות המשחקים. זו בעיה של המשטרה.

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    זה גם היה מצחיק לראות את זה (אגב חנן למה סתם בחור של יח"צ? הוא מבונוס ראונד וספייק TV) אבל בעיקר מעצבן...
    הם לא היו צריכים להביא בכלל את הבחור הזה כי לא משנה מה הוא היה אומר , זה לא אכפת להם בכלל.
    ומה שבאמת מטומטם זה שהם מתייחסים לזה כאילו רק עכשיו התחילו לצאת משחקים אלימים.

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי bozeman
    זאת כבר בעיה של ההורים שלך שמסכימים. אם היית הולך לחנות בארה"ב לא היו אמורים למכור לך את המשחק.
    החנויות רוצות רק להרוויח.
    הם ימכרו לך כמעט בטוח כל משחק עם כל המלצת גיל שכתוב עליו.
    להורים שלי לא אכפת שאני משחק במשחקים שכתוב עליהם 18+
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי הורביץ
    אז ההורים שלך נתנו לך לחינוך רע. ולא אכפת להם.

שמעתי שיש הנחה ביום שישי על מזרקים בתחנה המרכזית הישנה, מזרק+הרואין במחיר מבצע.
    האם העובדה שחומרים לא חוקיים נגישים הופך את השימוש בהם לנכון כי האכיפה לא מספיקה?

אתה יכל גם לשכור סירטי פורנו ארדקור בבלוקבאסטר, זה לא הופך את השימוש בהם נכון לגיל 13 או לכל גיל, זו כבר סתם העלמת עין.

אי אכיפה היא לא תירוץ להצדקה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי הורביץ
    זה לא נכון בארה"ב, שם בד"כ לא ימכרו לך משחק (אלא אם אתה בן 13 שנראה כמו בן 18...)

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי Death_119

האם העובדה שחומרים לא חוקיים נגישים הופך את השימוש בהם לנכון כי האכיפה לא מספיקה?

אתה יכל גם לשכור סירטי פורנו ארדקור בבלוקבאסטר, זה לא הופך את השימוש בהם נכון לגיל 13 או לכל גיל, זו כבר סתם העלמת עין.

שימוש בסמים זו עבירה פלילית אבל עניין הרייטינג של משחקים הוא בסה"כ כלי להורים.
    הורה רשאי לאפשר לילד שלו לשחק במשחקים שחושפים אותו לאלימות, מין או הימורים והוא רשאי לספק לו את המשחקים האלה, כאשר המגבלה על המכירה נועדה לוודא שרכישה של משחקים כאלה זוכה לאישור ההורים ולא נעשית ללא ידיעתם.
    בניגוד גמור למשחקים, הורה לא רשאי לספק לילד שלו סמים. הורה שיעשה דבר כזה ימצא את עצמו בכלא ויאבד את האפוטרופסות על הילד.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אגם אם החוק מדבר רק על מכירה ולא צריכה, כמו למשל חוק האלכוהול מדובר בבעיה שההורים לא שמים לב למה הילד משחק.
    זה אומנם לדעתי פחות בעיה מאי השגחה איפה הילד גולש לדוגמא... (אוי לו הוא בויגיימס שוב!)

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    נכתב במקור על ידי Death_119

"חינוך רע" ?
    תגיד תבסדר בראש ?
    אני בן 15 ואני מאמין של99% מהילדים ירשו לשחק בGTA בשכבה אצלי.

אגב אני בטוח שאף פעם לא נכנסתה לאתר סקס וכתבתה שאתה מסכים שאתה בן 18 + שלא הייתה.

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    הם סתם מנסים לתפוס צומי.
    ובתכלס, גם בישראל מנסים לאכוף את הגבלת הגילאים, אבל בנתיים אני לא רואה שזה קורה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    בינתיים בארץ יש רק הצעה לאיך בדיוק תהיה הגבלה, אח"כ שיהיה חוק, יעברו פקחים ויבדקו שלא מוכרים לקטינים כמו שבודקים היום שלא מוכרים אלכהול...

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    אז המצב לא הולך להשתפר.
    אני בקלות הולך עכשיו לסופר ויוצא עם ארגז בירה.

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    נכתב במקור על ידי bozeman
    בינתיים בארץ יש רק הצעה לאיך בדיוק תהיה הגבלה, אח"כ שיהיה חוק, יעברו פקחים ויבדקו שלא מוכרים לקטינים כמו שבודקים היום שלא מוכרים אלכהול...
    מה?! הם יבדקו רק בחנויות,נכון? לא בבתים,כי אם כן אני בצרות! ההורים שלי מרשים לי לשחק משחקים מעל 18+ (כמו גירס) כי הם יודעים שזה לא באמת משפיע עליי כמו ילדים בארה"ב...

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    בגלל זה להזמין באינטרנט זה כיף.

הרשמה