תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    סליחה שאני חופר פה בזמן האחרון אבל אחרי מחקר מעמיק ובעזרת התשובות שלכם לשאלות שלי החלטתי לקנות את הדברים הבאים:

X-box 360 Premium Edition - אני קונה בנוסף כבל HDMI
    X-box 360 Wireless Controller - עוד 3 שלטים
    Assassin's Creed
    Gears of War
    Elder Scrolls IV: Oblivion
    Call of Duty 4: Modern Warfare
    Forze Motorsport 2
    Halo 3
    Mass effect

זה בערך מה שאישרו לי עד עכשיו... ויש לי גם שאלה אחרונה:

אני צריך את X-box Live Gold Card כדי שיהיו לי 12 חודשים לשחק ב LIVE?

אני קונה הכל בסוף שבוע אז שזה יהיה פה אני יביא תמונות והכל =) תודה לכולם על העצות!

אגב אני גם החלטתי לקנות את כל המשחקים מקוריים כדי שלא יפסיקו ייצור למשחקים ושיהיו מבסוטים מהכסף שלי =(

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    חבילה נאה ביותר!
    ולגבי השאלה, אכן אתה צריך כרטיס גולד כדי לשחק בלייב (לא קשור להורדות של דמואים וכדומה, שאותם ניתן להוריד בחינם). שים לב אבל שאתה מקבל חודש גולד נסיון כשאתה פותח חשבון, והכרטיס עצמו הוא בד"כ 12+1 ככה שיהיו לך 14 חודשים...
    שים לב רק להקפיד שהכתובת תהיה תואמת לכרטיס שאתה קונה. כרטיס אירופי לכתובת אירופית, וכרטיס אמריקאי לכתובת אמריקאית. כרטיס אמריקאי במחיר מצויין תמצא אצל המוכר באיביי (לינק בFAQ, שכדאי לך לעבור עליו). הכרטיסים בבאג הם בד"כ אירופים.
    ושוב מזל טוב!

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    חבילה נאה ביותר!
    ולגבי השאלה, אכן אתה צריך כרטיס גולד כדי לשחק בלייב (לא קשור להורדות של דמואים וכדומה, שאותם ניתן להוריד בחינם). שים לב אבל שאתה מקבל חודש גולד נסיון כשאתה פותח חשבון, והכרטיס עצמו הוא בד"כ 12+1 ככה שיהיו לך 14 חודשים...
    שים לב רק להקפיד שהכתובת תהיה תואמת לכרטיס שאתה קונה. כרטיס אירופי לכתובת אירופית, וכרטיס אמריקאי לכתובת אמריקאית. כרטיס אמריקאי במחיר מצויין תמצא אצל המוכר באיביי (לינק בFAQ, שכדאי לך לעבור עליו). הכרטיסים בבאג הם בד"כ אירופים.
    ושוב מזל טוב!
    מה זאת אומרת כתובת?

אגב את ה XBOX כדאי בגרסת PAL או NTSC? תהיה לי טלויזיה שתתמוך בשניהם

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    לך על ntsc המשחקים זולים יותר.
    אם אתה קונה עוד 3 סטיקים תקח אחד ארקייד, לא כולם רגילים.

מנהל פורום Xbox וקהילת הפייסבוק XBOX Israel Community
    https://www.facebook.com/groups/482469815215301/

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    נכתב במקור על ידי zombit
    לך על ntsc המשחקים זולים יותר.
    אם אתה קונה עוד 3 סטיקים תקח אחד ארקייד, לא כולם רגילים.
    מה זה סטיק ארקייד ?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Smiley
    מה זאת אומרת כתובת?

אגב את ה XBOX כדאי בגרסת PAL או NTSC? תהיה לי טלויזיה שתתמוך בשניהם
    כתובת היא כתובת המגורים שאתה צריך להזין כשאתה נרשם ללייב (או בכלל כשאתה פותח פרופיל), אני שוב ממאוד ממליץ לך פשוט לקרא את כל הFAQ שלנו, הוא מסביר הכל.
    לדעתי עדיף גירסת הNTSC, המשחקים יוצאים קודם ולהזמין מחו"ל הם הרבה יותר זולים ויותר קל להזמין אותם.

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה

מנהל פורום Xbox וקהילת הפייסבוק XBOX Israel Community
    https://www.facebook.com/groups/482469815215301/

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    וואו!!!
    קנית חבילה מעולה! יש שם בערך את כל המשחקים הכי טובים! : אובליויון, מאס אפקט,גירס, דיוטי 4 זאת חבילה נהדרת ויהיה לך הרבה זמן לבלות עם ה360! תתחדש!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    רק אל תשכח אח"כ להוסיף את הגיימר טאג שלך לרשימה של הפורום, ולהמשיך להיות פה...

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    פשש, מאיפה אתה קונה את כל זה ובכמה?
    תתחדש.

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    בנאדם!!! אתה מתחיל פה עם חבילה שאנשים בפורום מגיעים אלייה רק אחרי הרבה זמן! לי יש 360 מיוני 2007 ויש לי 8 משחקים, אתה מתחיל עם 7!
    ואני בניגדו לזומביט לא ממליץ לך לקנות שלט ארקייד (זה שלט מתאים למשחקי ארקייד, שזה כל מיני משחקים כמו משחקי מכונות, קלפים וכאלה, מורידים את זה מהלייב וזה עולה כסף), 4 שלטים רגילים זה הכי אחלה שבעולם.

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    באמת שאם אין לך נוסטלגיה עזה למכונות ארקייד משנות ה80 אז גם אין לך מה לחפש עם שלט ארקייד...
    גם חבל שתקנה סתם 3 שלטים אלא אם יש לך מספיק חברים שאתה בטוח שיבואו לשחק ביחד. לקנות עוד שלטים אתה תמיד יכול.

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    רק אל תשכח אח"כ להוסיף את הגיימר טאג שלך לרשימה של הפורום, ולהמשיך להיות פה...
    סבבה

אני לא נראה לי יקנה שלט ארקייד אני יילך על 4 רגילים... דיברתי קצת עם חברים ואני זורק משחק שמיני: PRO EVOLUTION SOCCER ... איך שכחתי אותו!

אני קונה הכל באילת בסוף שבוע הזה אז אני מתחיל להתקשר לחנויות לברר איזה משחקים יש בגרסה NTSC ואם יש מכשיר בכלל כי כנראה שאני יצתרך לעשות השלמות...

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    נכתב במקור על ידי omerkot
    באמת שאם אין לך נוסטלגיה עזה למכונות ארקייד משנות ה80 אז גם אין לך מה לחפש עם שלט ארקייד...
    גם חבל שתקנה סתם 3 שלטים אלא אם יש לך מספיק חברים שאתה בטוח שיבואו לשחק ביחד. לקנות עוד שלטים אתה תמיד יכול.
    אל תדאג =) לקחתי את המספר בחשבון ויעמדו בשביל זה בתור

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    עצה שלי. אם אתה קונה משחק כדורגל, אז תקנה fifa 08 במקום pes08 השנה פיפא יותר טוב.
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Smiley
    סבבה

אני לא נראה לי יקנה שלט ארקייד אני יילך על 4 רגילים... דיברתי קצת עם חברים ואני זורק משחק שמיני: PRO EVOLUTION SOCCER ... איך שכחתי אותו!

אני קונה הכל באילת בסוף שבוע הזה אז אני מתחיל להתקשר לחנויות לברר איזה משחקים יש בגרסה NTSC ואם יש מכשיר בכלל כי כנראה שאני יצתרך לעשות השלמות...
    לא! PRO גרוע ביותר השנה! עדיף פיפא. (ויש יותר אנשים איתו בפורום)

הרשמה