תפריט ראשי

12311 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 288
    הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    הרעיון הגיע אלי מגולמר מפוסט שהוא כתב בפורום נינטנדו אז אני מרגיש מחוייב לתת לו קרדיט.

אז מה מגדיר ניצחו בדור הזה?
    זאת שאלת 64,000$.

אם נסתכל על כל חברה המצב הוא כזה (ואני יוצא מהנחה שיכולה להיות יותר ממנצחת אחת):
    מיקרוסופט - בשביל מיקרוסופט עולם הקונסולות מורכב משלושה שלבים וה-360 היא השלב השני.
    בשבילה ניצחון עם ה360 זה להצליח להכניס יתד גדולה ומשמעותית בתעשיה.
    הXBOX היה נסיון ראשון להכניס רגל לתעשיה ואת זה היא הצליחה בצורה מסויימת, אפילו הצליחה לנצח את נינטנדו באותו דור.

ניצחון למיקרוסופט זה בעצם להיות קונסולה חזקה מכל בחינה בתעשיה בדור הזה ובנתיים היא די מצליחה, אם היא תגמור את הדור הזה עם 50 מליון קונסולות היא יכולה להכריז על עצמה כמנצחת, אפילו אם היא תסיים במקום השלישי.

נינטנדו - היא כבר מנצחת.
    רווחים תמיד היו לנינטנדו, היא יחידה מהשלוש שתמיד ברווח לא משנה מה.
    נינטנדו כבר הצליחה לנצח בדור הזה מאחר והיא הצליחה לצאת מהמקום השלישי ששקעה בו בשנים האחרונות שכלל מכירות די מסכנות וסיפורים על ימין ועל שמאל שמדברים על פרישה מעולם החומרה.
    נינטנדו יכולה להכריז ניצחון כי אפילו אם הWII יתברר כשיגעון חולף, הם הצליחו לעשות את הגל הגדול בתעשיה, להחזיר את השם הישן שלהם לקהל הרחב ולסיים את הדור הזה ברווח מטורף.

סוני - כאן אנחנו מגיעים לאזור הכי קשה מהשלוש.
    סוני החזיקה את התעשיה בביצים, אם נקח את ה-PS2 מול הקיוב והXBOX נראה שהם היו ב-120 מליון בתים בזמן שמיקרוסופט ונינטנדו יחד היו בבערך 50 מליון בתים.
    או במילים אחרות, סוני החזיקו ב-70% מהתעשיה!
    האם סוני יכולה לצאת מנצחת בדור הזה?
    זאת שאלה טובה, אפילו אם היא תצליח להמריא כנראה שלשחזר את הPS2 היא כבר לא תצליח.

מה יחשב עבור סוני ניצחון?
    השאלה היא על איזו תקופה אנחנו מדברים.

אם אנחנו מסתכלים על סוני לפני שנה רק תוצאה אחת הייתה נקראת ניצחון, למכור 120 מליון קונסולות ולשמור על ה"מונופול" בעולם הקונסולות.

אבל העולם שלנו השתנה, שנה בתוך מחזור החיים של הPS3 וניצחון בשביל סוני הפך למשהו אחר לגמרי.
    היום ניצחון של סוני זה להצליח להיות הקונסולה הכי מוכרת מהשלוש, להצליח לכבוש את המקום הראשון שוב.

אז מה דעתכם? מהוא ניצחון בדור הזה?

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    ניצחון בדור הזה לדעתי זה פשוט מאוד:

פשוט לספק את המעריצים עם משחקים משובחים כמו:
    mario, halo, matal gear.

ולא לאכזב אותם, כמו שנינטנדו עשו קצת אם אפשר להגיד נטישה של קהל הארדקור לטובת הקזואל.
    (מצטער על הפיסוק).

כל חברה שתיתן למעריצים שלה סיפוק ואת מה שהם מצפים לו, מבחינתי מנצחת.
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לדעתי אכן מי שמגדירה את הנצחון גם של האחרים היא הPS3. אם היא תצליח להתאושש ולהתחיל למכור, זה בעצם יגיע על חשבון הווי וה360. ואכן בסופו של יום ניצחון שלה הוא מקום ראשון במכירות. הבעיה? אנחנו כבר נכנסים עמוק לתוך זמן החיים של הקונסולה ועוד לא ראינוממנה את הפריצה, היא אולי מוכרת קצת יותר, אבל עדיין הגיע אחרונה במכירות החגים. השאלה אם הבלו ריי יוכל להציל אותה.
    הווי עשתה את שלה, היא נכנסה למקומות שאחרים לא נכנסו אליה וצירפה קהל גדול של שחקנים לתחום ומגיע לה על זה ח"ח. עכשיו אם רק ילמדו אותם לשחק גם....
    נשארנו עם ה360, היא טובה, יש לה מבחר עצום של משחקים ולא נופלת מהPS3. אז למה אנחנו לא רואים מכירות מדהימות? כנראה מסיבות היסטוריות. הPS2 כ"כ צרוב לנו (לעולם בכלל) בתודעה שקשה להוציא אותה מהראש. ה360 כבר הצלחה במלחמה הזאת, אבל את ההובלה הגדולה תוכל לעשות (אם הקונסולה תהיה טובה כמובן) רק בדור הבא.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אוי, מעניין מה אני אחשוב. מי שיסתכל על הפוסט הבא בעיני פאנבוי, שימשיך הלאה. תודה.

אני חושב שהניצחון בדור הזה שייך לנינטנדו. גם מבחינת חומרה, וגם מבחינת ההצלחה ההיסטרית בשיקום מעמד החברה.

לפני ה-Wii, לפני E3 2006 כמעט כולם חשבו שזהו, נינטנדו עוד שניה מרימה דגל לבן. נכנעת לכישלון של הגיימקיוב, וסוגרת את הבאסטה.

אבל לא, סאטורו איווטה, לא היה מוכן לוותר. הוא בחר ללכת באסטרטגיה שהצליחה לו נורא עם ה-DS. הוא בחר ליצור את הרבולושן, והשם הזה כל-כך נכון מכל-כך הרבה בחינות, שזה מדהים כמה שהוא חזה קדימה. הגיימקיוב והגיימבוי היו שרידים אחרונים מבית ימאוצ'י, וסאטורו מחק אותם בבת אחת עם שתי הקונסולות הכי שוברות שיאים בהיסטוריה של המשחקים.

הוא דאג לרענן את השורות בנינטנדו אמריקה, ובטח זרק לרג'י איזו מילה שכדאי להעיף את הסוסים הקשישים האלה (פרין והריסון). לכן, אני מקווה ומאמין שנראה נינטנדו חזקה יותר השנה. עם הרבה יותר פוּש מאי פעם, נינטנדו שמתנהגת כמו שראוי למקום ראשון. הרבה יותר דחיפה קדימה.

זה למה לדעתי נינטנדו היא המנצחת של הדור הזה, כי היא לא רק יצאה מהבוץ,
    היא עלתה לגן עדן.

לגבי השאר:
    מייקרוסופט, אני חושב שהיא החמיצה לגמרי את הספינה.
    אני חושב שהיא עשתה טעות ענקית בחיזור אחרי הקהל היפני, אני חושב שאם היא היתה משקיעה את אותם משאבים באירופה, בפיתוח משחקים לטעם האירופאי, זה היה מועיל לה בהרבה.
    כמובן שכל עניין אמינות הקונסולה היה לה לרועץ.
    ובעיה המרכזית כיום היא, שאין לה אף אחד בימינו. פיטר מור כבר לא מוביל את המזח (כי את הספינה היא החמיצה ).
    אני חושב שניצחון הוא משהו שאני לא יכול להגדיר את ה-360. היא לא זה ולא זה. פרווה.

סוני, אני אמרתי בדיון סוער בפורום מעריצי נינטנדו שהטעות הכי גדולה של סוני היא לא להשיק את ה-PS3 ב-2008. אם מנהיגת השוק היתה מוציאה את הקונסולה שלה ב-2008, היא היתה יכולה להשיק אותה ב-300 דולר, עם המון משחקים, HOME, וגם LBP, והבלו-ריי שסביר להניח היה חזק באותה מידה גם אז.
    אני חושב שאמנם אנשים רוצים להכריז על מנצחת, אבל למה אי אפשר להכריז שזה די ברור שה-PS3 היא כישלון?!

בסופו של דבר הכל נמדד לפי משהו, ואם ה-120 מיליון של ה-PS2 הם מדד לניצחון, הרי שהיחידה שתגיע לשם זו ה-Wii.

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    לפי דעתי כולם ניצחו, השורה התחתונה לגבי המנצח הוא כמה
    שווה לו היום ערך המנייה לפני וכמה היא שווה לו היום אחרי.

מנהל פורום Xbox וקהילת הפייסבוק XBOX Israel Community
    https://www.facebook.com/groups/482469815215301/

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    Nintendo ניצחה, הגיימרים הפסידו.

השם ייקום דמנו.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    השם ייקום דמנו.
    מיאמוטו?

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי bozeman
    מיאמוטו?
    Kojima.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    איזה ספינה ה-360 פספסה עדי?
    כל אחת משלושת החברות עשתה את הטעות שלה (נינטנדו עם ההספקה, מיקרוסופט עם הטבעת מוות וסוני עם... הכל), אף אחת לא פספסה שום ספינה.

לך תדע מה יהיה ב2009, מה יהיה ב2010.
    אולי הWII תתברר כשיגעון חולף של שנתיים אצל הקז'ואלים?
    אולי הPS3 וה360 יתחלו לעוף כמו משוגעות ברגע שהן יגיעו למחיר נמוך מספיק שה-170 מליון גיימרים שהיה להם PS2, קיוב ובוקס יוכלו להרשות אותן לעצמם?
    אולי הWII תמשיך למכור ככה 5 שנים?
    אולי ה360 תפסיק למכור?
    אולי הPS3 תעקוף בסיבוב את ה360 והWII גם יחד?

מליון דברים יכולים לקרות, סתם משעשע אותי לראות איך אתה אוהב כל כך להכריז ניצחון כשנמצאים על השולחן שישית מהקלפים.
    ביחוד שאנחנו נמצאים בתקופה מאוד מיוחדת בעולם המשחקים שמעולם לא הייתה (נינטנדו מוכרת לקהל שלא היה קיים מעולם, ה360 מנצחת את סוני ושתי מערכות הדור הבא יותר יקרות ממחיר השיגור של כל המערכות בדור הקודם).

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    הWII לדעתי כישלון..אין לו משחקים פשוט..אין מה לעשות בו..חוץ מהציפייה הגדולה לסמאש שיצא..

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי spide220
    הWII לדעתי כישלון..אין לו משחקים פשוט..אין מה לעשות בו..חוץ מהציפייה הגדולה לסמאש שיצא..
    אבל הוא מוכר כמו משוגע כרגע...

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    הוא מוכר מוכר מוכר..אבל חוץ מחומרה ומווי ספורטס..אין לקונסולה ממש מה להציע
    כמובן חוץ מסמאש!!!!!!11

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    איזה ספינה ה-360 פספסה עדי?
    כל אחת משלושת החברות עשתה את הטעות שלה (נינטנדו עם ההספקה, מיקרוסופט עם הטבעת מוות וסוני עם... הכל), אף אחת לא פספסה שום ספינה.

לך תדע מה יהיה ב2009, מה יהיה ב2010.
    אולי הWII תתברר כשיגעון חולף של שנתיים אצל הקז'ואלים?
    אולי הPS3 וה360 יתחלו לעוף כמו משוגעות ברגע שהן יגיעו למחיר נמוך מספיק שה-170 מליון גיימרים שהיה להם PS2, קיוב ובוקס יוכלו להרשות אותן לעצמם?
    אולי הWII תמשיך למכור ככה 5 שנים?
    אולי ה360 תפסיק למכור?
    אולי הPS3 תעקוף בסיבוב את ה360 והWII גם יחד?

מליון דברים יכולים לקרות, סתם משעשע אותי לראות איך אתה אוהב כל כך להכריז ניצחון כשנמצאים על השולחן שישית מהקלפים.
    ביחוד שאנחנו נמצאים בתקופה מאוד מיוחדת בעולם המשחקים שמעולם לא הייתה (נינטנדו מוכרת לקהל שלא היה קיים מעולם, ה360 מנצחת את סוני ושתי מערכות הדור הבא יותר יקרות ממחיר השיגור של כל המערכות בדור הקודם).
    נדב, זו כבר השנה השניה של הדור הזה. אני לא חושב שכל-כך הרבה יכול להשתנות.
    אולי, ואולי לא.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי ADi
    נדב, זו כבר השנה השניה של הדור הזה. אני לא חושב שכל-כך הרבה יכול להשתנות.
    אולי, ואולי לא.
    למה לא? במידה ויש לפחות שלוש שנים. עם נניח הירידה של ה360 המחיר לפני GTA נכונה היא תזניק אותה קדימה. הPS3 פתאום יכולה לקבל עידוד מסיבי מהכונן בלו ריי, באותה מידה הווי יכולה להגדיל את הייצור ולמכור כפול.
    הכל פתוח.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי bozeman
    למה לא? במידה ויש לפחות שלוש שנים. עם נניח הירידה של ה360 המחיר לפני GTA נכונה היא תזניק אותה קדימה. הPS3 פתאום יכולה לקבל עידוד מסיבי מהכונן בלו ריי, באותה מידה הווי יכולה להגדיל את הייצור ולמכור כפול.
    הכל פתוח.
    כן תכלס.
    כי מי חשב שה-PS2 תנצח בדור הקודם. הכל היה פתוח.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    כן תכלס.
    כי מי חשב שה-PS2 תנצח בדור הקודם. הכל היה פתוח.
    עם כל הכבוד הWII והPS3 אמורות לרוץ עוד לפחות 4 שנים אז מדובר בחמישית מהדור מקסימום.

הPS2 הייתה היורשת של הקונסולה הכי מצליחה בדור הקודם, כשהמתחרות שוגרו היא הייתה כבר עם כמעט 20 מליון יחידות בעולם.
    לPS2 הייתה התמיכה הכי חזקה של חברות צד ג' בזמן שהיתרון בבסיס משתמשים שהיה לה נתן לה המון בלעדיים אדירים כמו MGS2 ו-DMC שעשו אותה עדיפה.

עכשיו אם תסתכל על הWII המצב ממש לא דומה.
    היא כמעט תיקו עם ה360 בעולם (אפילו אם יש לה יתרון של איזה 3 מליון יחידות, זה לא בדיוק הפרש כמו של הPS2 מול המתחרות), אין לה בכלל תמיכה של חברות צד ג' וכל מה שיש עליה זה קז'ואל ומשחקי נינטנדו.

אז כן, הWII לא יכלה לעשות התחלה טובה מזו מבחינת מכירות.
    אבל חשבת מה יכול לקרות שלמשל ה-20 וקצת מליון מעריצי נינטנדו כבר יהיו בעלים של WII?
    מה יקרה אם הקז'ואל ימאסו בWII SPORTS?
    מה יקרה אם יהיה יובש משחקים מטורף כמו בתקופת הקיוב שעשתה התחלה נהדרת ואחרי שנה וחצי התחילה ליפול לאט לאט?
    מה יקרה שה360 והPS3 יהיו בטווח של ה-200$ שזה יכול להתרחש עוד השנה?

מליון דברים יכולים לקרות והמצב של הWII היום הוא מצב שאף חברה מעולם לא הייתה בו (מן מוצר גימיקי לקהל הרחב שמוכר רק למעריצי נינטנדו וקז'ואלים).

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    מליון דברים יכולים לקרות והמצב של הWII היום הוא מצב שאף חברה מעולם לא הייתה בו (מן מוצר גימיקי לקהל הרחב שמוכר רק למעריצי נינטנדו וקז'ואלים).
    תכלס, מזל שנינטנדו התנסתה במוצר דומה מאוד - ה-DS.
    וואי, רק שלא יקרה לה מה שקרה ל-DS.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    רק בקשר לפס3, בקשר להערה של עדי שהוא היה צריך לצאת השנה:

זה היה יכול להיות תאורטית נכון, אבל היה לו קשה הרבה יותר בתחרות מול 2 חברות שיש להן כבר 20 מליון יחידות בערך וחברות צד ג' היו תומכות בה אפילו פחות, שלא נדבר על זה שכל משחקי המולטיפלטפורם של השנה היו יוצאות חרא כמו בשנה שעברה, ולא בגירסה זהה.

אבל הדבר העיקרי - הוא הבלו ריי.
    הבלו ריי בשביל סוני זה אומר המון כסף, וניצחון בפורמט שהיא הוציאה עליו לא פחות כסף (אין לי מושג באמת אם פחות או יותר, אבל למען הדיון וזה ביטוי בלבד... היא הוציאה עליו ה-מ-ו-ן) בפיתוחו.
    הניצחון ללא ספק *לא* היה קורה או יותר נכון - לא היה קורה כ"כ מהר, לולא הפס3. זאת עובדה קיימת שרוב מוחלט מבעלי הפס3 משכירים/קונים סרטי בלו ריי. וזה מה שעזר לפורמט הזה לרמוס את מצעדי המכירות מול הפורמט המתחרה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    הוא יותר נרמס ע"י הפיראטים אבל ניתן לך להינות מהרגע...

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני לא חושב לסק. ממש לא.

אם סוני במקום להוציא קונסולה ב-600 דולר, הייתה מוציאה נגן ב-500, ומבטיחה לכולם שיש טעם לחכות ל-2008, אז היא תוציא את הקונסולה. אני חושב שהיא היתה יכולה להוציא אותה ב-300 דולר, ואז לדחוף את הבלו ריי הרבה יותר. בתיאוריה.

העניין הוא, שעדיין, בלו ריי או HDDVD לא ייכנסו חזק מספיק כמו DVD. אני יודע שרבים מאמינים שהבלו ריי יעזור לPS3, אבל רק אצל חובבי הגאג'טים. אתה באמת חושב שאנשים יתחילו לעדכן מחדש את אוספי ה-DVD שלהם בשביל פורמט שתכלס לא נותן יותר מדי. השינוי לא מהותי מספיק, לדעתי לפחות.

ההבטחה לבלו ריי שיבוא עם הקונסולה הבאה של סוני, כבר הייתה עוזרת לפורמט.

ותחשוב שהיא היתה יכולה להפגיז במשחקים איכותיים יותר, HOME ו-LBP. ישר מההשקה. שוב, ה-PS2 לא מתה, היא מכרה כמעט כמו ה-360 וה-Wii. והיא עדיין לא ירדה ל-100 דולר. סוני בכיף הייתה יכולה לרכב עליה עד 2008.

אני פשוט לא רואה אותה צוברת מומנטום, מלבד עקיפה למקום שני.

אני חושב שלהגיד שהכל עוד פתוח, שכבר שנה עברה, וה- Wii עדיין מבוקשת בצורה חסרת תקדים, אני חושב שזה פשוט ראייה אופטימית למדי.

הרשמה