תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    מה הרגע שתמיד תזכרו ממשחק כלשהוא?
    באיזה משחק זה היה? מה קרה באותה "סצנה" מדהימה? מדוע זה חדר אליכם כלכך?
    אל תמעיטו במילים.

הצטרף בתאריך
    12.01.2008
    חחח הקטע שהכי הכי ריגש אותי היה כנראה בהיילו הראשון, שבסוף הייתי צריך לפוצץ תטבעת.
    בתור אחד שחרש על ההילו באקס בוקס ואפילו ניסה לסיים את המשחק בלג'נדרי אבל בלי הצלחה, כי זה היה פאקינג קשה, צריך לחורר תחייזרים עם פול מחסניות עד שהם מתים...

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני רק מגיב כדי להגיד שאני אחשוב על זה ואז אכתוב תשובה מפורטת

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    אוקיי יש לי שניי רגעים:

1) זה לא בידיוק סצנה אבל זה בין הדברים שאני לא אשכח (בעקבות זה אני מת על משחקי מולטי),
    זה קרה כאשר שיחקתי לראשונה במולטי של counter strike 1.6, וחבר שלי (שהוא ממש טוב) כל הסיבובים הרג אותי (אפשר לומר דיי בקלות) ואז הרגשתי את הנקמה בוערת בתוכי, סיבוב לאחר מכן הצלחתי להרוג אותו בone bullet headshot, תשמעו היתה לי הרגשת אושר עילאית שאותה אני לא אשכח.

2) כמובן במשחק fps הראשון שסיימתי: unreal tournament (הראשון).
    בקרב האחרון של הסינגל התמודדתי עם xan (שמבחינתי הוא היריב האולטימטיבי), פשוט לא הצלחתי לנצח אותו. עד שיום שבת אחד פשוט ישבתי איזה שעתיים אדירות עם כל כך הרבה ניסיונות והצלחתי לנצח אותו. בסוף הקרב ממש רציתי ללחוץ לו את היד על זה שהוא פשוט שחקן מעולה.
    זה היה בשבילי ממש כיף אפשר לומר אפילו טהור, בכלל המשחק הזה הוא מהמשחקים שאני לעולם לא אשכח, נגיד ישאלו אותי איזה משחק חייבים לשחק, אני יגיד אותו.
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    יש כל כך הרבה, קשה לבחור:
    - הפתיחה של HL1 ברכבת מסילה, בחיים לא ראיתי משהו כזה וזה היה מדהים.
    - הסיום של MGS3, דמעות בעיניים זה לא משהו שכל משחק מצליח לגרום.
    - החצי שעה האחרונה של פורטל, פשוט חוויה.
    - הפצצה במבט התרמי בCOD4
    - הסצנת פצצה אטומית בCOD4.
    - פחות או יותר כל SOTC מתחילתו ועד סופו.
    - 90% מהבוסים בGOW 2.
    - כל מטרויד פריים 1.
    - הפעם הראשונה שהפעלתי את הN64 היפני הדנדש שלי מיד אחרי השיגור וראית את הטירה במריו 64.
    - המפלצת שפועלת אך ורק לפי שמיעה בHL1, זאת שדופקת על הקירות.
    - כשעברתי את השלב של הספינה בMGS2 ופתאום גיליתי שמשחקים בהומוסקסואל לאורך כל המשחק.
    - הסיום של פול ת'רוטל במטוס עם הגלגלים.
    - כשראיתי את SAM & MAX פעם ראשונה אצל חבר והדמויות אשכרה דיברו!
    - כששחקתי אצל אותו חבר את ZORK והיה שם וידאו של אנשים אמיתיים!

טוב, יש עוד המון, קשה לי לחשוב עכשיו.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    MGS 1 אחרי שהרגתי את סנייפר וולף וגיליתי את הסיפור העצוב שלה .

MGS 2 הסצנה בה מיירה מתאחדת עם אוטאקון וסנייק מופיע פתאום (כן, אחרי שחצי משחק שיחקתי עם ריידן המתחנגל) כשהתוכי מתחיל להתפרע ויש את המנגינה של המשחק השני ברקע, הכמות אנדרנלין שנכנסת לגוף מדהימה. ממש שנייה לפני שהם נכנסים לארסנל גיר.

MGS 2 הטריילר פתיחה. צפיתי בו אולי 50 פעם ברצף. עד היום, הנעימה הטובה ביותר איי פעם.

MGS 3 לאחר המוות של הבוס והסרט של החצי שעה שיש.

HL1 כשראיתי פעם ראשונה את המכונת ירייה עובדת לבד והורגת את החמודים האילו שקופצים על הראש.

HL1 כשהחיילים נוחתים על הגג אחרי שעליתה במעלית. לא האמנתי כמה מדהים זה נראה.

Mass Effect כשהרגתי את קיידן . הרגשתי אשם וממש רע עם ההחלטה שלי רק בגלל שרציתי להכנס למכנסיים של אשלי (דווקא נכנסתי ).

KOTOR 1 כשגיליתי את האמת על הדמות שלך והקשר שלו לרייבן. לא ציפיתי לטוויסט הזה בעלילה, זה פשוט נפל כמו רעם ביום בהיר.

HL2, כשראיתי את הסטריידרס צועדים לראשונה ברחוב ואת הכיכר אחרי שיוצאים מהתחנת רכבת. לא היו לי פשוט מילים. זה היה יפיפה.

Deus Ex כשראיתי את בוב פייג' על השער של The Times ב-Area 51. אז נפל לי האסימון והבנתי כמה ספקטור גאון.

Duke Nukem כשנותנים לחשפניות דולרים, זה היה פשוט מדליק כשהינו ילדים, פיטמות וירטואליות, זה היה משעשע .

Baulder's Gates 2 כל רגע שמינסק מדבר היא חוויה בפני עצמה, הדיבוב אולי הכי מוצלח איי פעם.

Looms אחרי שהאווזים עפים (זה פשוט היה עצוב ) כשלומדים להשתמש לראשונה בספר לחשים ואיך להכניס תווים של מוסיקה. זו הייתה חוויה יחודית באותם שנים. עד היום יש לי את החוברת .

Starcraft הקמפיין של הפרוטוס, פשוט היה הקמפיין הטוב ביותר איי פעם. הרגשתי כל כך עמוק בסיפור שלא רציתי שזה יסתיים.

Warcraft 3 השלב האחרון כשאתה נלחם על העץ בתור נייט אלף , אף פעם לא אהבתי את סדרת וורקראפט, 3 היה המשחק הראשון שממש סיימתי, אבל הקמפיין המדהים והמשחק המאוזן נתנו לי ככולו את אחת החוויות הטובות ביותר שהיו לי איי פעם בעולם המשחקים.

הסרטון פתיחה של Brood War כשמבינים שכדור הארץ נכנס למשחק, כל כך התרגשתי כי עיניין אותי כל המעורבות של כדור הארץ אל מול הקופנדרציה. המשחק היה פחות טוב, אבל הסרטון אחד הטובים. עד היום אני זוכר את השעון ואת המוסיקה הסובייטית ברקע, אחחחחח...

אני חייב לפשפש בזיכרון לתקופות יותר מוקדמות, יש כל כך הרבה. איזה דיון אדיר.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אני אציין שלושה משחקים:
    KOTOR 1 בסצנה שכל מי ששיחק בו כבר מכיר. חבל שמלחמת הכוכבים המקורי לא מוצלח כל כך. זה בטופ הרשימה במרחק ענקי מכל משחק אחר. טוויסט שצריך ללמד בבתי ספר לקולנוע.

Star Control 2 בכל כך הרבה דיאלוגים. אבל בעיקר כשפוגשים את הUr Quan בפעם הראשונה, ועוד יותר כשמגלים את האמת על הגזע שלהם ואומרים להם את המילים: Why do you do this thing? הדיאלוגים שם פשוט מעולים וזה פשע נגד האנושות לא לשחק במשחק הזה רק בשביל להבין.

Day of the tentacle מן הסתם, סצנת הפתיחה הוירטואוזית עם הטנטקל הסגול ושיגעון הגדלות שלו. כבר לא עושים סצינות כאלו יותר.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    27.07.2007
    הסצנה ב METAL GEAR SOLID 1, שבה אתה נלחם עם PSYCHO MANTIS
    אני ואח שלי פשוט ישבנו בהלם!
    "הנח את השלט על השולחן, וראה כיצד אני מזיז אותו בעזרת כח המחשבה"
    בום! ועוד פעם!
    והעובדה שהוא "קורא את המחשבות של השלט הראשון" ועליך לחבר אותו ליציאה השנייה בשביל
    להתנגד לו...
    תוסיפו על זה את זה שהוא פתאום מפעיל לכם הודעת שגיאה בדיסק... קטע הזוי לזמנו.

גם המאבק מול METAL GEAR RAY היה פנטאסטי ובלתי נשכח, וכך גם 2 הסצנות לאחריו
    האחד לחימת אגרופים והאחר המילוט על הג'יפ - פשוט מטריף.

זה הביא אותי לרכוש את ה PS2 רק עבור MGS2.
    (אוי לאכזבה..)

אני לא חושב שיש משחק אחר שהצליח להשפיע עלי, כמו שקונאמי וקוג'ימה הצליחו להשפיע עלי
    עם אלמנטים במשחקים שלהם.
    אני מדבר גם על סדרת MGS וגם על סדרת SILENT HILL המדהימה.
    גיימר טאג שלי ללייב: oNOTDEADo

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    יש כל כך הרבה רגעים כאלו.....

אני חווה אותם מידי יום כל פעם שקופצת לי התיבה Achievment Unlocked.

אחד מהרגעים שזכורים לי לטובה (כי צרחתי עד השמיים בשאגות שמחה) היה
    באחד מהבוסים אחרונים של lost planet.

גם אני רציתי ללחוץ לו את היד על הקרב שהוא נתן לי.

לא פרייאר בכלל

מנהל פורום Xbox וקהילת הפייסבוק XBOX Israel Community
    https://www.facebook.com/groups/482469815215301/

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    גל חזרת אלינו! איך היה במילואים? מצחיק אותי שהיית במילואים ואז חזרת לשחק COD4...

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    כמה קטעים מהעבר להווה:
    Phantasmagoria - משחק אימה, אבל כמה קטעים בו מעולים. מסרט הפתיחה עם האופרה המצמררת המצוינת, ושהם מתעוררים במיטה. מדהים ומבהיל. גם הקטע שרואים את הרוצח מכניס חול לפה של אישתו היה קטע ענק, ובסוף כשהורגים את המפלצת.

Max Payne - הקטעים שהוא בטריפ הם פשוט ההברקה הכי מקורית (למיטב ידיעתי) של משחק שנתקלתי בה. פתאום אתה עובר לעולם אחר לגמרי והזוי. מדהים.

Conker's Bad Fur Day - בוס החרא. וכל מילה מיותרת.

Metroid Prime - חדר שלושת העמודים (נדמה לי שזה שלושה, וואי איזה דפקט שאני לא זוכר בדיוק). זה חדר שעוברים איזה מאה פעם במשחק (ככה זה כשיש Backtracking), ופתאום אחרי שקיבלת כמה יכולות חדשות לקראת הסוף אתה יכול לפתוח איזה חלק באחד העמודים, ואז מפעיל איזה מתג עם הכדור. פתאום, כל התקרה בחדר עולה למעלה וחושפת פאזל ספיידר בול ענקי. פשוט קטע וואו ענקי בשבילי.

Super Mario Galaxy - כל גלקסיה היא דבר מדהים להיכנס אליו, אבל הגלקסיה עם השיר שכמעט כולם כבר מכירים מהוידאו ששוחרר לרשת בראיון של איווטה, הגאסטי גארדן, פשוט מדהים. זה פתאום לקבל סוג של וייב רציני בכל הגוף, והמוזיקה כל-כך מתאימה את עצמה למשחק, שהכל משתלב לסוג של חלום.

זהו.
    כמובן שהיו עוד הרבה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    טוב החלטתי על הרגע הראשון, הוא לא הכי אבל בהחלט בין הטובים שהיו לי. בKOTOR2 כשאתה נפגש עם המועצה, ואז ולמרות ששיחקת "טוב" הם אומרים לך - אתה רק חושב שאתה "טוב", אתה לבד רואה כמה עוצמה אתה מקבל כל פעם שאתה הורג... בעצם אתה רק רוצה כוח... רגע אדיר. נותן לך בעצם כ"כ הרבה לחשוב על הקונספציה של "טוב" במשחק.

הצטרף בתאריך
    27.07.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    גל חזרת אלינו! איך היה במילואים? מצחיק אותי שהיית במילואים ואז חזרת לשחק COD4...
    היה לא רע ידידי, תודה
    חופשי מצחיק, כולם הסתלבטו עלי שהייתי במילואים עם עוזי מוזהב
    גיימר טאג שלי ללייב: oNOTDEADo

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    בטח כל המילאום אמרת אם רק היה ACOG...

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    ד"ר קאו, מה זאת אומרת:
    הגיבור בMGS, עם השיער הלבן, הזקן (לפחות במשחק ה4) הוא הומו?

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי unreal weapon
    ד"ר קאו, מה זאת אומרת:
    הגיבור בMGS, עם השיער הלבן, הזקן (לפחות במשחק ה4) הוא הומו?
    אני לא יודע אם אפשר לקרוא לאוסלוט, או שלשסקה, מה שתבחר, מתחנגל. הוא האקדוחן הכי טוב בעולם, הוא מיילל כמו חתול ויש לו את השם הרוסי הכי מוזר בעולם. מה שבטוח, הוא מסוגל להרוג 20 אנשים במיצמוץ. לא הייתי קורא לו מתרומם במקומך .

נדב מתכוון לריידן, המחליף של סוליד סנייק בפוקס אחרי שסנייק הצטרף לאוטקון בתחילת השני על מנת לעצור את כלל המטאל גיר מטעם האו"ם, ואנשים אמרו שקוז'ימה מופרע .

הם ממשיכים לצחוק על זכרו של גריי פוקס (עצר מטאל גיר ריי במו ידיו באמצע הראשון כדי להציל את סנייק!!!!! שיחזור!!!!) בכך שריידן מקבל את היכולות ואת העיצוב שלו.

לא יודע למה הם חושבים שהילד הקטן הזה שהנשיא נגע לו בביצים באמצע השני ראוי להקרא מגניב.

בכל מקרה הוא מתכוון לריידן. זה שחותך את המקים עם החרב כאילו היו סלאמי.

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    וואו, קצת סיבכת את זה, אף פעם לא שיחקתי בMGS, אבל לא משנה...

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    הרגעים הכי גדולים הם רק שניים (לא שיחקתי בהרבה משחקים בחיים שלי)"
    - קפטן פרייס מחליק לי את האקדח, זה פשוט סרט הוליוודי טוב מה שהולך בשלב הזה, בכל המשחק בכלל!
    - G-man מדבר אליי בתחילת HL2... אז נכון הוא חופר בשכל אבל זה מסתורי ואני עדיין מחכה לראות אותו כבר שוב.

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    רמה"ש
    נכתב במקור על ידי Death_119
    אני לא יודע אם אפשר לקרוא לאוסלוט, או שלשסקה, מה שתבחר, מתחנגל. הוא האקדוחן הכי טוב בעולם, הוא מיילל כמו חתול ויש לו את השם הרוסי הכי מוזר בעולם. מה שבטוח, הוא מסוגל להרוג 20 אנשים במיצמוץ. לא הייתי קורא לו מתרומם במקומך .

נדב מתכוון לריידן, המחליף של סוליד סנייק בפוקס אחרי שסנייק הצטרף לאוטקון בתחילת השני על מנת לעצור את כלל המטאל גיר מטעם האו"ם, ואנשים אמרו שקוז'ימה מופרע .

הם ממשיכים לצחוק על זכרו של גריי פוקס (עצר מטאל גיר ריי במו ידיו באמצע הראשון כדי להציל את סנייק!!!!! שיחזור!!!!) בכך שריידן מקבל את היכולות ואת העיצוב שלו.

לא יודע למה הם חושבים שהילד הקטן הזה שהנשיא נגע לו בביצים באמצע השני ראוי להקרא מגניב.

בכל מקרה הוא מתכוון לריידן. זה שחותך את המקים עם החרב כאילו היו סלאמי.
    הסוף של MGS3 הוא הBest moment in Gaming.
    וBig Boss\Snake (איך שבא לך לקרוא לו ב3) פי 100 על Ocealot.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    זה לא Big Boss, אלא פשוט - The Boss.
    Big Boss הוא למעשה סנייק שיהפוך 15 שנה לאחר מכן לשליט אכזר של מדינת טרור באפריקה שתענה לשם - Outer Heaven. עד שסוליד סנייק (השיבוט שלו) וגריי פוקס יהרגו אותו.

הרשמה