תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    אני מתכוון לקנות XBOX 360 ומכיוון שאני לא תומך בכל הפריצות והחרא הזה אני מתכוון לקנות את המשחקים מהכסף שלי. יש לי כרגע כסף ל 3 משחקים בערך אז הייתי רוצה לדעת מה אתם מציעים? אני מאוד מאוד אוהב משחקי אסטרטגיה ופעולה וכמובן גם RPG ( אני משחק משחקים בסגנוןCS, WoW, Starcraft) תודה מראש!
    - עריכה: אגב מה המחיר הממוצע למשחק בשוק וכמה יעלה המכשיר? כמה עולים השלטים? נסיתי לבדוק ב ZAP אבל זה הכל וירטואלי ואני גם לא מבין את ההבדל בין ELITE ו PREMIUM

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    MASS EFFECT זה מומלץ RPG..
    בנוגע לFPS יש פשוט המון קשה לי להציע..

הצטרף בתאריך
    03.06.2007
    הבנתי שאתה אוהב את היילו הראשון אז מ3 אתה ממש תהנה.
    MASS EFFECT נשמע גם משחק בול בשבילך כי זה גם RPG וגם פעולה.

לא יודע מתי אבל יוצא HALO WARS השנה שזה משחק אסטרטגיה שאמור להיות מאד טוב.
    כרגע יש את Commend and Conquer 3 ואני חושב שיש עוד אבל אני לא ממש מכיר.

אהה וכמובן GEARS OF WAR משחק חובה אסור לך לפספס.
    קיצר תנסה להרחיב את התקציב ל4 משחקים ^^.
    אהה וגם יש את COD4 שהוא FPS מצויין.

מי שרוצה הזמנה ל- Lockerz שילח לי את האימייל שלו

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    נכתב במקור על ידי spide220
    MASS EFFECT זה מומלץ RPG..
    בנוגע לFPS יש פשוט המון קשה לי להציע..
    רשמתי לעצמי MASS EFFECT מה בדבר BIOSHOCK ל XBOX 360... רציתי לשחק במחשב, פשוט הוא לא חזק מספיק. אני יכול גם לנסות לעגל ל 4 משחקים אם יתעורר הצורך.

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    נכתב במקור על ידי cha0s
    הבנתי שאתה אוהב את היילו הראשון אז מ3 אתה ממש תהנה.
    MASS EFFECT נשמע גם משחק בול בשבילך כי זה גם RPG וגם פעולה.

לא יודע מתי אבל יוצא HALO WARS השנה שזה משחק אסטרטגיה שאמור להיות מאד טוב.
    כרגע יש את Commend and Conquer 3 ואני חושב שיש עוד אבל אני לא ממש מכיר.

אהה וכמובן GEARS OF WAR משחק חובה אסור לך לפספס.
    קיצר תנסה להרחיב את התקציב ל4 משחקים ^^.
    אהה וגם יש את COD4 שהוא FPS מצויין.
    MASS EFFECT ו HALO 3 בינתיים 2 משחקים שאני קונה ביחד עם COD 4 זה יוצא 3. בקשר למשחקים שיוצאים במשך השנה הם כבר לא נכנסים בתקציב של ה 4 כי עוד חודש אני יכול לקנות עוד אחד... מה עם הרביעי? אני לא ייקח GEARS OF WAR כי חבר שיחק ואמר שזה לא משהו לעומת COD 4 ו HALO 3 וגם כמשחק רביעי זה נראה לי בזבוז כזה בגלל שיש כבר 2 FPS ואחד שהוא FPS + RPG...

הצטרף בתאריך
    03.06.2007
    אמרת שאתה אוהב אסטרטגיה אז אתה יכול לבדוק ביקורות על :Commend and Conquer 3
    בקשר לגירס, אתה לא יודע מה אתה מפסיד אבל אני לא אנסה לשכנע אותך בכוח.

אז הינה ה4 שלך

מי שרוצה הזמנה ל- Lockerz שילח לי את האימייל שלו

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Smiley
    אני מתכוון לקנות XBOX 360 ומכיוון שאני לא תומך בכל הפריצות והחרא הזה אני מתכוון לקנות את המשחקים מהכסף שלי. יש לי כרגע כסף ל 3 משחקים בערך אז הייתי רוצה לדעת מה אתם מציעים? אני מאוד מאוד אוהב משחקי אסטרטגיה ופעולה וכמובן גם RPG ( אני משחק משחקים בסגנוןCS, WoW, Starcraft) תודה מראש!
    - עריכה: אגב מה המחיר הממוצע למשחק בשוק וכמה יעלה המכשיר? כמה עולים השלטים? נסיתי לבדוק ב ZAP אבל זה הכל וירטואלי ואני גם לא מבין את ההבדל בין ELITE ו PREMIUM
    נתחיל במכשיר.
    תקנה 360 פרימיום עם יציאת HDMI, זאת הגרסה הכי משתלמת והיא בטוחה מבחינת בעיות חומרה וכו' (אל תתן למוכר לשכנע אותך לקנות עלית, היא יקרה יותר מדי וכל מה שבא איתה זה דיסק קשיח גדול יותר. מאחר ובעלית תמיד היה HDMI אי אפשר לדעת אם המכשיר בטוח מבעיות חומרה או לא).
    אם אתה קונה בארה"ב מדובר ב-350$ פלוס 70$ משלוח ו-96$ מכס ומיסים.
    זה נותן לך מחיר סופי של פחות או יותר 2000 שקל, תלוי באיזה יום תקנה כי הדולר מתנדנד חזק.

קיימת חבילה נוספת שנקראת PRO והיא בעצם פרימיום שמקבלים בתוכו את פורצה 2 (סימולצית מכוניות סטייל GT) ומארוול (תחשוב דאבל דראגון עם דמויות של מארוול).

משחקים עולים 60$ בחנות אמריקאית ממוצעת, יש משחקים שהם כבר בהנחה די גדולה.
    בארץ הם יקרים יותר, מחיר טוב זה 300 שקל בישראל, לא קל למצא אותו.

משחקים שיתאימו לך לדעתי הם:
    Mass Effect
    Gears Of War
    Rainbow 6:Vegas
    Call Of Duty 4
    The Orange Box
    CrackDown
    Oblivion (יש גרסה מורחבת עם חבילת הרחבה כלולה)
    Halo 3
    Bioshock
    Eternal Sonata (אם אתה בקטע של RPG יפני)
    GRAW 2
    Assassin Creed

כמובן שתמיד כיף רוק באנד או גיטר הירו 3, כולם אוהבים אותם.

הדגשתי לך משחקים שאין על הPC מאחר ואתה גיימר PC.
    אם יש לך מחשב חלש אז אתה יכול לקחת בכיף גם את המשחקים הלא מודגשים כהמלצה, ביחוד האורנג' בוקס.

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    :O
    ליכלכת על גירס..זה אחד המשחקים המעולים שיצא לי לשחק בהם..פשוט ענק
    ותיקח גם ביושוק אחלה משחק

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    נתחיל במכשיר.
    תקנה 360 פרימיום עם יציאת HDMI, זאת הגרסה הכי משתלמת והיא בטוחה מבחינת בעיות חומרה וכו' (אל תתן למוכר לשכנע אותך לקנות עלית, היא יקרה יותר מדי וכל מה שבא איתה זה דיסק קשיח גדול יותר. מאחר ובעלית תמיד היה HDMI אי אפשר לדעת אם המכשיר בטוח מבעיות חומרה או לא).
    אם אתה קונה בארה"ב מדובר ב-350$ פלוס 70$ משלוח ו-96$ מכס ומיסים.
    זה נותן לך מחיר סופי של פחות או יותר 2000 שקל, תלוי באיזה יום תקנה כי הדולר מתנדנד חזק.

משחקים עולים 60$ בחנות אמריקאית ממוצעת, יש משחקים שהם כבר בהנחה די גדולה.
    בארץ הם יקרים יותר, מחיר טוב זה 300 שקל בישראל, לא קל למצא אותו.

משחקים שיתאימו לך לדעתי הם:
    Mass Effect
    Gears Of War
    Rainbow 6:Vegas
    Call Of Duty 4
    The Orange Box
    CrackDown
    Oblivion (יש גרסה מורחבת עם חבילת הרחבה כלולה)
    Halo 3
    Bioshock
    Eternal Sonata (אם אתה בקטע של RPG יפני)
    GRAW 2
    Assassin Creed

כמובן שתמיד כיף רוק באנד או גיטר הירו 3, כולם אוהבים אותם.

הדגשתי לך משחקים שאין על הPC מאחר ואתה גיימר PC.
    אם יש לך מחשב חלש אז אתה יכול לקחת בכיף גם את המשחקים הלא מודגשים כהמלצה, ביחוד האורנג' בוקס.
    שיחקתי ב ORANGE BOX במחשב... סיימתי את PORTAL הוא היה קצר מדי ושיחקתי TF 2 עד שמיציתי את זה. בחיים לא נגעתי ב HALF LIFE. אני יבדוק מידע על המשחקים שהדגשת וכמובן אני לא מאמין ששכחתי את ASSASSINS CREED שאני בטוח מתכוון לקנות. עוד שאלה היא האם ב MASS EFFECT חברים שמשחקים עם שלט לידי יכולים להחליף CREW MEMBERS וככה נשחק 3-4 אנשים?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Smiley
    שיחקתי ב ORANGE BOX במחשב... סיימתי את PORTAL הוא היה קצר מדי ושיחקתי TF 2 עד שמיציתי את זה. בחיים לא נגעתי ב HALF LIFE. אני יבדוק מידע על המשחקים שהדגשת וכמובן אני לא מאמין ששכחתי את ASSASSINS CREED שאני בטוח מתכוון לקנות. עוד שאלה היא האם ב MASS EFFECT חברים שמשחקים עם שלט לידי יכולים להחליף CREW MEMBERS וככה נשחק 3-4 אנשים?
    לא, אין לME מולטיפלייר או CO OP.
    גם לאסאסין קריד אין מולטי בשביל הסדר הטוב.
    אתה אוהב שוטרים ואתה לא משחק באבא/אמא/דודה של כל השוטרים המודרניים? למה קנית את האורנג' בוקס וותרת על החווית סינגל הכי טובה שיש?

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    גירס זה הכיף הכי טהור שיכול להיכנס במשחק.
    תנסר מפלצת תבין.

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אמרת RPG? אם אתה לא לוקח ME פשוט אין לך מה לחזור לפורום... (סתם...) זאת החוויה הכי טובה שהייתה לי ממשחקים מאז שקניתי את ה360, לעזאזל אפילו מכל משחק אחר ששיחקתי (קשה לי להתחייב יש כמה עם רגש סנטימנטלי חזק...)
    אבל את אובליביון אתה יכול לקנות ממש במחירי מציאה מחו"ל (אני קניתי את שלי לפני כמעט שנה ב40$, ככה שבטח תוכל למצוא משומש ב30$, כנ"ל קראקדאון) גם הוא מומלץ ביותר לחובבי הRPG, אני חילצתי ממנו 120 שעות ואני עדיין יכול למצוא עוד עשרות משימות (המשחק מכיל מאות (לדעתי קרוב ל600) משימות צדדיות)

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    אני יודע שאין ל AC מולטי אבל בכל זאת אני יקנה אותו. נראה לי אני סגור כרגע על ASSASSINS CREED ועל HALO 3 וגם על OBLIVION שנראה משחק מדהים. בקשר למשחק הרביעי אני. אחליט בין GEARS OF WAR ל COD 4. תודה רבה על הכל =) אחלה אנשים=)

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אחרי כל זה תיקח AC על פני ME, אני ה מ ו ם ! (סתם, העיקר שתהנה, כולם אחלה של משחקים)

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    תשמע בקשר להתלבטות שלך בין cod4 לgears:

אני אומר שקודם תקנה את gears ואולי חודש הבא את cod4, לפי דעתי אף 360 לא שלם בלי המשחק הזה לידו (אפילו שהוא יחסית ישן). הוא פשוט חוויה של כיף טהור עם מערכת של משפטי מחץ שקוראים אותי מצחוק כל פעם מחדש.
    ולא נדבר על הגרפיקה עכשיו שהיא יוצאת מן הכלל, (ואם מולטי מעולה).
    בקיצור אני הייתי ממליץ לכל אחד שקונה 360 שgears יהיה המשחק הראשון שלו על הקונסולה.

נ.ב
    תשמע, לפי דעתי אלו ארבעת המשחקים שבתור התחלה אתה צריך לקנות:
    mass effect (חובבי הRPG המשחק בשבילכם)
    bioshock (לכל חובב fps משחק חובה לדעתי)
    gears of war (אין לי מה להגיד, פשוט אדיר)
    AC או halo (זו כבר בחירה אישית שלך)

מקווה שעזרתי .
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אחרי כל זה תיקח AC על פני ME, אני ה מ ו ם ! (סתם, העיקר שתהנה, כולם אחלה של משחקים)
    מסתבר שאולי אני יכול לקנות יותר מ 4 משחקים... ההורים שלי השתגעו נראה לי.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    יאי! שוב אל תשכח שחלק תוכל להשיג לא במחיר מלא (של 60$) כמו אובליביון, גם אחרים יש יד שניה.

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    אני מביא את כולם מאילת בסוף שבוע אז יד שניה לא יקרה ם=

הרשמה