תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 79
    הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    ישנה שמועה ממקור מהימן שאומרת כי Factor5 עובדת על משחק חדש בסדרת Kid Icarus. לפי המקור, המשחק יהיה מפותח במיוחד עבור הWii ולא יבוסס על המנוע הגרפי של הGameCube.

עברו מעל 20 שנה מאז הופעתו הראשונה של Kid Icarus, במשחק המקור שיצא ב1986 על הNES. משחק Kid Icarus היה ייחודי, אך עיצובו נהנה מהשפעה ניכרת משלושה מבין הסדרות הכי טובות של נינטדנו: מריו, מטרויד וזלדה. נכון לעכשיו זאת עדיין שמועה, אבל אולי זאת הסידרה שמאט מIGN הבטיח לנו?

מקור

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    אם זה נכון אז יש לי דבר אחד להגיד:
    it about freaking time.
    ואני אומר את זה לא בגלל שאני איזה חובב ענק של המשחק, אני אפילו לא שיחקתי בו הרבה ועוד דרך אמולטור בלבד, אלא בגלל שגיימרים צמאים להמשך כבר הרבה מאד זמן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אוי, בוא נראה... נינטנדו פאנבויז צמאים שנים לקיד איקרוס וחושבים שהוא יהיה הפרנצ'ייז האולטימטיבי להחזיר בתלת ממד, פקטור 5 חוזרת ל-Wii אחרי ביזיון אורקולי עם סוני, והופ, נולדה לה שמועה על קיד איקרוס משחק שמעופפים בו.

לא קונה את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    מה זה? שאל הבחור שאין לו שום היסטוריה אינטימית עם נינטנדו.
    ברצינות... איזה ז'אנר? מה המטרה? ההיתי שואל מה הסיפור, אבל זה משחק של נינטנדו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    אני מקווה מאוד, אם כן זה יהיה מגניב.
    ז'תומרת, דמות בסמאש עם עיצוב תותחני שבמקור היה של שלושה פיקסלים וחצי, למה לא להשתמש בזה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    קאוטיק, אם להודות באמת גם לי אין היסטוריה אינטימית או לא אינטימית עם נינטנדו.

לפי ויקיפדיה, Kid Icarus יצא ב1986 על הNES ואחר כך המשחק יצא שוב ביפן על הGameBoy ב2004 ושנה שעברה הוא יצא שוב בVC על הWii. לגבי המשחקיות:

Kid Icarus is often compared to Metroid (which was released the same year), as it uses the same game engine. It even includes a Metroid enemy, though it is called "Komayto" in Kid Icarus. The game manual theorizes that Komayto may have come from another planet. In volume 204 of Nintendo Power, an article was written about the game describing it as blending together elements from The Legend of Zelda, Super Mario Bros., and Metroid, stating that Pit can "jump like Mario, collect items like Link, and shoot enemies like Samus."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    קיד אקרוס זה משחק פלופורמה שיורים בו חצים (זאת הגרסה הקצרה), הוא היה אדיר לתקופתו.
    אני מקווה שהשמועה לא נכונה, לא יודע אם שמתם לב את F5 מעולם לא הצליחו ליצור משהו שאפשר לשלוט בו בצורה נורמאלית שהוא לא חללית (משהו ניסה את המשימות קרקע ברוג סקוואדרון 3?).
    אם כבר משהו צריך לעשות את זה זאת רטרו, להם יש כישרון טכני, אומנותי וכישרון לעשות משחקים טובים, ל-F5 יש רק כישרון טכני וזהו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    קיד אקרוס זה משחק פלופורמה שיורים בו חצים (זאת הגרסה הקצרה), הוא היה אדיר לתקופתו.
    אני מקווה שהשמועה לא נכונה, לא יודע אם שמתם לב את F5 מעולם לא הצליחו ליצור משהו שאפשר לשלוט בו בצורה נורמאלית שהוא לא חללית (משהו ניסה את המשימות קרקע ברוג סקוואדרון 3?).
    אם כבר משהו צריך לעשות את זה זאת רטרו, להם יש כישרון טכני, אומנותי וכישרון לעשות משחקים טובים, ל-F5 יש רק כישרון טכני וזהו.
    אני בטח לא צריך להזכיר לך שגם רטרו התחילו עם הרבה בלאגן ומעט מאוד כיוון, ונינטנדו נכנסה פנימה וסידרה את העסק.

אם זה F5 אני בטוח שיש סיבה לכך שנינטנדו נותנת את זה להם, והיא בטח תדאג . אבל תכלס, אני בספק רב. אם F5 עושים את קיד איקרוס, זה אולי כי נינטנדו קנתה אותם. אבל שוב, אני ממש לא מאמין לשמועה הזו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    אני בטח לא צריך להזכיר לך שגם רטרו התחילו עם הרבה בלאגן ומעט מאוד כיוון, ונינטנדו נכנסה פנימה וסידרה את העסק.

אם זה F5 אני בטוח שיש סיבה לכך שנינטנדו נותנת את זה להם, והיא בטח תדאג . אבל תכלס, אני בספק רב. אם F5 עושים את קיד איקרוס, זה אולי כי נינטנדו קנתה אותם. אבל שוב, אני ממש לא מאמין לשמועה הזו.
    F5 חברה עצמאית, רטרו חברה שהייתה בבעלות חלקית של נינטנדו.
    לנינטנדו אין מילה בF5 ול-F5 יש צוות אחד.
    ברטרו נינטנדו פרקה את כל הצוותים והקימה צוות אחד גדול מהאנשים הכי כישרוניים בחברה.

שני המקרים שונים לגמרי, אין קשר בינהם.
    חוץ מזה, שנינו יודעים שהשמועה הזאת תלושה לגמרי מהמציאות ואם כבר משהו היה עושה את קיד איקרוס זה היה רטרו או צוות פנימי של נינטנדו.

לבוא ולהחיות פרנצ'ייז בן 20 שנה שלא ראה אור מאז ימי הNES זאת לא עבודה לחובבנים (מבחינת גיימפליי) כמו F5, זאת עבודה לרטרו או נינטנדו עצמה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    הילינג, מה זה משחק המשך ב2004?
    נראה לך הגיוני שיצא משחק לגיימבוי כשהיה אדבנס?
    חוץ מזה, אני די בטוח שהיה קיד איקרוס 1 ו-2 לNES ולSNES, ומשחק ספין אוף לגיימבוי.
    או שזה פשוט היה אותו משחק רק בשחור ירוק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Mega
    הילינג, מה זה משחק המשך ב2004?
    נראה לך הגיוני שיצא משחק לגיימבוי כשהיה אדבנס?
    חוץ מזה, אני די בטוח שהיה קיד איקרוס 1 ו-2 לNES ולSNES, ומשחק ספין אוף לגיימבוי.
    או שזה פשוט היה אותו משחק רק בשחור ירוק.
    לפי מה שאני זוכר היה רק משחק אחד לNES והיה בשנות ה90 ספינאוף לגיינמבוי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נשמע מוזר שזה יהפוך למשחק אקשן-טיסה (כי זה מה שהם עושים תמיד), אבל הגיוני...

אם זה נכון - אנחנו בטח נשמע על זה בGDC.

איקרוס משחק טיסה... גם בהתחלה היה מוזר לחשוב על מטרויד במבט ראשון, אבל זה עבד

מקווה שבאמת יחזירו את הסדרה הזאת, אהבתי את המשחק הקלאסי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    צודק ד"ר, טעות שלי.
    שתף ב-Google+

טעות שלך מגה, הד"ר צודק.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כך או כך, אני חושב שכולנו מסכימים שעדיף שרטרו יעשו אותו מאשר F5
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    כך או כך, אני חושב שכולנו מסכימים שעדיף שרטרו יעשו אותו מאשר F5
    האם יש משחק (חוץ מסימולצית חלליות) שלא עדיף שרטרו תעשה אותו מאשר F5?
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    וואי, אתם מה זה נוראיים. אז היא עשתה משחק חרא אחד, ביג דיל. קורה.
    זה פשוט הקארמה הרעה על הבגידה בנינטנדו.

הם לא כאלה גרועים, והם יוכלו לעשות נפלאות עם ה-Wii. אני דווקא אשמח לשמוע על המשחק שלהם, ולא אכפת לי שזה קיד איקרוס. תכלס, עושים ממנו הרבה יותר ממה שהוא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    וואי, אתם מה זה נוראיים. אז היא עשתה משחק חרא אחד, ביג דיל. קורה.
    זה פשוט הקארמה הרעה על הבגידה בנינטנדו.

הם לא כאלה גרועים, והם יוכלו לעשות נפלאות עם ה-Wii. אני דווקא אשמח לשמוע על המשחק שלהם, ולא אכפת לי שזה קיד איקרוס. תכלס, עושים ממנו הרבה יותר ממה שהוא.
    בו נראה.
    RS ל-N64 = משחק של 90
    RS 2 לקיוב (שהיה בדיוק אותו משחק עם גרפיקה יפה) = משחק של 80
    RS 3 לקיוב ( שהיה אותו משחק עם אותה גרפיקה) = משחק של 70
    LAIR לPS3 (שהיה בדיוק אותו משחק רק עם גרפיקה יפה) = משחק של 50

אתה באמת רוצה שהם יקבלו את קיד איקרוס לידיים?

כלומר אם הם סתם עושים משחק מקורי לWII אז אחלה, אני אשמח.
    אבל שלא יגעו לי בקיד איקרוס, אני רוצה את רטרו עליו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני דווקא אעדיף את רטרו על משחק מקורי, ואת F5 על משחק שיש לו חוקים שהם יהיו צריכים לעקוב אחרים, עם נינטנדו ושיגארו מכים בהם בשוט.

אבל זו דעתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    אני דווקא אעדיף את רטרו על משחק מקורי, ואת F5 על משחק שיש לו חוקים שהם יהיו צריכים לעקוב אחרים, עם נינטנדו ושיגארו מכים בהם בשוט.

אבל זו דעתי.
    תראה, אם קיד אקרוס הייתה סדרה מבוססת כיום הייתי חושש טיפה שF5 יעבדו עליו אבל הייתי נותן להם להנות מהספק.
    אבל להעביר סדרה מדו מימד לתלת מימד ב-90% מהפעמים זה יוצא ביזיון גמור.
    בלהתחשב בעובדה שחברה כמו F5 שהראתה ב-10 שנים האחרונות 0% של מקוריות ויצירתיות, אני ממש לא סומך עליהם עם קיד איקרוס.

אתה לא יכול להגיד שיש לקיד איקרוס חוקים, המשחק יצא לפני 20 שנה פחות או יותר והחוקים שלו לא קשורים בעליל למה שיצא בעתיד לWII (אם יצא).

כן, הייתי שמח לראות את רטרו על משהו מקורי וחדש, אני פשוט לא רוצה את F5 על קיד איקרוס שהוא די קרוב לליבי.
    שתף ב-Google+

הרשמה