תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    הTelegraph מבריטניה מדווח כי הWii היא המוצר הטכנולוגי הכי נמכר בחג המולד האחרון, והתבלטה בהיותה מכשיר בידור המועדף לכל המשפחה. בסוף שנה שעברה הכריז Iwata על הכוונה לפתח את קישוריות האינטרנט בWii, לספק ערוצים חדשים ואפשרויות הורדה נרחבות.

האנליסט Carl Gressum מאמין כי פתירת בעיית הייצור צריכה להיות המפתח העיקרי בעיניין ופיתוח משחקים חדשים גם הוא חשוב מאוד. "נינטנדו צריכה להמשיך לספק משחקים מחדשים עבור הWii, אחרת היתרון של הקונסולה בחידוש, לעומת הקונסולות האחרון, ייעלם."

לאנליסט Sakuri אין שום ספק לגבי הטווח הארוך של הפופולאריות של הWii. לפי טענתו, עד שנת 2012 נינטנדו תצליח למכור 100 מיליון קונסולות Wii בעולם.

מקור

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    יתכן מאד, זה אכן תלוי במשחקים וכן גם בaccsories אם נינטנדו תפתח אוןליין טוב היא תוכל לעלות אף יותר. בנתיים יש לה הזדמנות בעיקר ש הXBL תרד השנה ותחזור רק ב2009.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    הוא עשה את זה בחישוב פשוט של:
    1.8 מיליון יחידות בחודש
    X
    12 חודשים
    X
    4 שנים
    +
    20 מיליון שיש כבר עכשיו

זה בערך 100 מיליון. ממש גאון הבחור. אני מאמין שהיא תעשה יותר, אבל זה תלוי בהרבה גורמים כמו המיתון המתקרב בארה"ב, והכלכלה ביפן בשנים הקרובות. אי אפשר לדעת בוודאות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי shgadlic
    יתכן מאד, זה אכן תלוי במשחקים וכן גם בaccsories אם נינטנדו תפתח אוןליין טוב היא תוכל לעלות אף יותר. בנתיים יש לה הזדמנות בעיקר ש הXBL תרד השנה ותחזור רק ב2009.
    על מה אתה מדבר? XBL לא ירד ולא ירד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2007
    "עכשיו חיזרו אחריי על המנטרה...

כסף..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    על מה אתה מדבר? XBL לא ירד ולא ירד.
    צודק, סליחה פשוט אני קראתי לא נכון את המאמר המקורי. אני צריך לבדוק אתהעניים אולי המספר שלי גדל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2007
    עיר
    חדרה
    לווי יש סיכוי להצליח גם בשנים הבאות[ולהגיע ל100 מיליון יחידות]אך זה תלוי בכמה גורמים ואפילו
    גורם אחד חסר עלול להרוס הכל[אמן שלא יקרה].
    שתף ב-Google+

הרשמה