תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    IGN סיכמו את כמעט כל המשחקים המצופים ל2008 בכל הז'אנרים.

(רואים שהם העתיקו מנדב).

הכתבה נפרסת לאורך 12 עמודים שלמים.
    תהנו!

http://xbox360.ign.com/articles/846/846309p1.html

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    של נדב יותר טוב...

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי bozeman
    של נדב יותר טוב...
    אני מסכים, אבל זה בעיקר בגלל שהטעם שלו ושלי במשחקים מאוד דומה.

דרך אגב, נדב הוא הסיבה העיקרית לכך שLost Odyssey פתאום נכנס לרשימת הקניות שלי. הוא עקף את AC, אגב מבחינה כרונולוגית. לפני שנדב פרסם את הרשימה שלו, שכחתי מהמשחק הזה לחלוטין. עכשיו הוא גורם לי לצחקחק ולקפצץ כמו ילדה קטנה עם קוקיות.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    השם שלי הופיע פה יותר מכל ת'רד אחר
    האמת שהוצאתי המון משחקים מהרשימה שלי, אם היה לי כוח נפשי לעשות אותה יותר ארוכה הייתי מכניס עוד איזה 10 כמו ביוניק קומנדו ו-ARMY OF 2.
    יפה שהם חלקו את הרשימה לסגנונות, באמת נחמד.
    בסופו של יום, כולנו הולכים לקנות את ה-6 קילר אפז של 2008 על ה360 (RE5, TH, אלן וויק, GTA4, פייבל 2, נינג'ה גאיידן 2) ועוד איזה 5 משחקים מסביב.
    מי שחיי בסרט שהוא יקנה השנה פחות מ10 משחקים הוא פשוט... אממ... חיי בסרט

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    האמת שהוצאתי המון משחקים מהרשימה שלי, אם היה לי כוח נפשי לעשות אותה יותר ארוכה הייתי מכניס עוד איזה 10 כמו ביוניק קומנדו ו-ARMY OF 2.
    בסופו של יום, כולנו הולכים לקנות את ה-6 קילר אפז של 2008 על ה360 (RE5, TH, אלן וויק, GTA4, פייבל 2, נינג'ה גאיידן 2) ועוד איזה 5 משחקים מסביב.
    אני מצפה לדילמות. הו, יהיו כל כך הרבה דילמות. מה לקנות עכשיו ומה לקנות אחר כך. מה לקנות באופן כללי ועל מה לוותר פשוט כי אין כסף. מזל שאני מקבל מהצבא בדיוק מספיק כסף בשביל לקנות משחק כל חודש (ועוד נשאר לי עודף מכובד). לגיימר שגר אצל ההורים, זה פשוט מספיק.
    ME בדרך, אגב. סיפרתי לבוזמן, אבל זה הזמן לצאת עם הידיעה המרעישה בקרב כלל חברי הפורום. מקווה שהחוברת לא תיהיה ביפנית.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    זה מה שטוב ב-Wii, אין לנו דילמות. <_<

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    לצערי, או יותר נכון לצערכם - אני לא רואה את RE5 וALAN WAKE יוצאים השנה, ופייבל גם בסימן שאלה. אבל TH, GTA4, NG2 בטוחים

השנה תהיה מעולה בכל אופן. לדעתי גם GEARS2 ייצא השנה... די בטוח.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    יש עוד כ"כ הרבה משחקים, שלא לדבר על כך שצריך להשלים חלק מהמשחקים של שנה שעברה לחדשים שבינינו עם הקונסולה.
    (וכל הRTSים למינם... היילו וורס...)

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Laskin
    לצערי, או יותר נכון לצערכם - אני לא רואה את RE5 וALAN WAKE יוצאים השנה, ופייבל גם בסימן שאלה. אבל TH, GTA4, NG2 בטוחים

השנה תהיה מעולה בכל אופן. לדעתי גם GEARS2 ייצא השנה... די בטוח.
    ידעתי שזה 7 ולא 6 קילר אפים, לא יודע איך GEARS ברח לי מהראש
    כן, הולכת להיות שנה חזקה לגמרי.
    עוד משהו שמע במקרה את 3 RED LIGHTS של IGN השבוע?
    הם ראו את GTA4 והילרי (כן, זה בחור) אמר שכולם חושבים שGTA החדש הוא פשוט עוד GTA אבל המשחק הזה הולך לשנות הכל.
    הוא אמר שאין לאנשים מושג בכלל כמה הם שינו את המשחק וכמה מדהים הוא.

לפי מה שהבנתי המשחק משתמש באופוריה (המערכת שרירים האדירה עם הדמו עם השחקני פוטבול) והילרי תאר משימה שצריך להתנקש במשהו באזור המזח.
    צריך להגיע לאזור ואז לחייג אליו בסלולרי שלך ולראות מי מרים את הטלפון ואז להרוג אותו.
    הוא אמר שברגע שירו בבחור כל העיתונאים פשוט קפצו לשניה, שהוא בחיים לא ראה משהו כזה.

בנוסף הוא גם ציין שמבחינת העברת סיפור זה מרגיש כאילו GTA הקודמים היו סרט מאפיה עם סטיבן סיגל מול GTA4 שהוא הסנדק או הסופרנוס (הוא השתמש בדוגמאות אחרות אבל הן לא מוכרות בארץ).

ד"א, כרגע חשבתי על משהו שקשור לדחיה של GTA.
    לוקאס ארטס הכריזו שיש להם בלעדיות על אופוריה לשנה בGDC שעבר נכון?
    GTA משתמש באופוריה.
    אולי זאת הסיבה לדחיה? אולי הם לא יכלו לשחרר את המשחק בגלל אופוריה?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אוי אתה מדליק לי את מיצי הגיימר שבי... (ורק חזרתי מהאוכל!)
    בכל מקרה אני רוצה לראות גם איך ישתלב כל הלייב בסיפור הזה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אוי אתה מדליק לי את מיצי הגיימר שבי... (ורק חזרתי מהאוכל!)
    בכל מקרה אני רוצה לראות גם איך ישתלב כל הלייב בסיפור הזה.
    כבר הכריזו מזמן שיהיה מולטי בGTA4.
    לא יודע אם זה יהיה CO OP, קרבות אחד נגד השני או סתם משהו שיכול להכנס לעיר שלך אבל מולטי יהיה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    כבר הכריזו מזמן שיהיה מולטי בGTA4.
    לא יודע אם זה יהיה CO OP, קרבות אחד נגד השני או סתם משהו שיכול להכנס לעיר שלך אבל מולטי יהיה.
    זאת הייתה בדיוק התהייה שלי - מה יהיה במולטי... אני חושב שאם כולם יוכלו להיכנס לאותה עיר ולהיות בכנופיות יריבות או ביחד יכול להיות ממש מדליק

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    ידעתי שזה 7 ולא 6 קילר אפים, לא יודע איך GEARS ברח לי מהראש
    כן, הולכת להיות שנה חזקה לגמרי.
    עוד משהו שמע במקרה את 3 RED LIGHTS של IGN השבוע?
    הם ראו את GTA4 והילרי (כן, זה בחור) אמר שכולם חושבים שGTA החדש הוא פשוט עוד GTA אבל המשחק הזה הולך לשנות הכל.
    הוא אמר שאין לאנשים מושג בכלל כמה הם שינו את המשחק וכמה מדהים הוא.

לפי מה שהבנתי המשחק משתמש באופוריה (המערכת שרירים האדירה עם הדמו עם השחקני פוטבול) והילרי תאר משימה שצריך להתנקש במשהו באזור המזח.
    צריך להגיע לאזור ואז לחייג אליו בסלולרי שלך ולראות מי מרים את הטלפון ואז להרוג אותו.
    הוא אמר שברגע שירו בבחור כל העיתונאים פשוט קפצו לשניה, שהוא בחיים לא ראה משהו כזה.

בנוסף הוא גם ציין שמבחינת העברת סיפור זה מרגיש כאילו GTA הקודמים היו סרט מאפיה עם סטיבן סיגל מול GTA4 שהוא הסנדק או הסופרנוס (הוא השתמש בדוגמאות אחרות אבל הן לא מוכרות בארץ).

ד"א, כרגע חשבתי על משהו שקשור לדחיה של GTA.
    לוקאס ארטס הכריזו שיש להם בלעדיות על אופוריה לשנה בGDC שעבר נכון?
    GTA משתמש באופוריה.
    אולי זאת הסיבה לדחיה? אולי הם לא יכלו לשחרר את המשחק בגלל אופוריה?
    ביוניק לא מעניין אותך? מוזר, דווקא אמור להיות מעניין. הרטרו לא מפסיק לחזור .

אני לא חושב שצריך באמת את GTA4 כדי שיגיד לנו שהעלילה של 3 ושני התוספים שלו היו ברמה של סרט של סטיבן סיגל. תאמ'ת, מספיק היה לשחק בהם.

אני כנראה אתרחק מנינג'ה גיידן 2 לצערי, עדיין לא סיימתי את הראשון והמשחק פשוט קשה מידי עבורי. כמה חבל.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Death_119
    ביוניק לא מעניין אותך? מוזר, דווקא אמור להיות מעניין. הרטרו לא מפסיק לחזור .

אני לא חושב שצריך באמת את GTA4 כדי שיגיד לנו שהעלילה של 3 ושני התוספים שלו היו ברמה של סרט של סטיבן סיגל. תאמ'ת, מספיק היה לשחק בהם.

אני כנראה אתרחק מנינג'ה גיידן 2 לצערי, עדיין לא סיימתי את הראשון והמשחק פשוט קשה מידי עבורי. כמה חבל.
    ביוניק מעניין קלות, ביחוד כי מייק פאתון מדובב בו
    אבל עדין הוא נראה קצת "מעה", צריך לראות איך הוא מתקדם.

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    עוד משחק חובה (לדעתי):
    star wars
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי sxs777
    עוד משחק חובה (לדעתי):
    star wars
    צודק 100%, לפי איך שרואים אותו היום, הולך להיות אחד המשחקים החזקים של השנה.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    צודק 100%, לפי איך שרואים אותו היום, הולך להיות אחד המשחקים החזקים של השנה.
    יש לי בעיה אחת עיקרית עם המשחק הזה. לא ממש רואים אותו היום. מסיבה כלשהי, לא מראים אותו בכלל. אכשהו, זה צעד שיווקי טוב בנתיים, אבל ככל שתאריך ההשקה יתקדם, ההיתי רוצה לראות עוד הדגמות מתוך המשחק שמראות את השימוש בטכנולוגיה החדישה שהם קנו ופיתחו. השילוב של הפיזיקה עם הFORCE צריך להיות אחד הדברים הכי חזקים, אבל אסור לשכוח שאחד הדברים הקשים שיש למעצבי משחקים לעשות זה לגרום לך להרגיש כאילו אתה ממש תותח כשאתה מחזיק לייטסייבר. קודם כל צריך לעצב את המודל של הלייטסייבר ואת הסאונד שהיא עושה כשהיא זזה. זה בערך מספיק לנשק הכי טוב שאי פעם הומצא.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    כבר היה טריילר ותמונות, אני מניח שנראה עוד לפני שהוא ייצא, מה שלא חסר למשחק הזה זה PR.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    ביוניק מעניין קלות, ביחוד כי מייק פאתון מדובב בו
    אבל עדין הוא נראה קצת "מעה", צריך לראות איך הוא מתקדם.
    זה החבר שלך הזה מהלהקה שעשה את The Darkness?

אני סומך על קאפקום. הם ממש משתפרים לאחרונה.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    כבר היה טריילר ותמונות, אני מניח שנראה עוד לפני שהוא ייצא, מה שלא חסר למשחק הזה זה PR.
    הייתה סרט מרונדר מראש שהראה בערך את הקונספט של המשחק והיה טריילר שלא הראה ולא לימד שום דבר על המשחק.
    אני מת לראות איך המערכות החדשות ישולבו עם עיצוב השלבים ואיך כל זה יפעל עם הFORCE והלייטסייבר. גם מעניין אותי מאוד לראות את ההתנהגות של האויבים (הן מבחינת AI והן מבחינת איך הם יראו כשתעיף אותם לבינת ג'ביל בעזרת PUSH חביב).

עריכה:
    למרות זאת, אני מצפה מהמשחק להרבה (כלומר, למרות שהוא מאוד שאפתני ולא קל לבצע את הרעיון שעליו הוא מבוסס בצורה טובה) פשוט בגלל המוטו של החבר'ה שעושים אותו: Kicking ass with the force, או משהו דומה.

הרשמה