תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    20.01.2008
    שלום חבר'ה
    לאחר שנתיים וחצי במשחק ו-2 דמויות שהגעתי איתם "למקסימום", מרגיש שמיצתי את עצמי בקטע הזה, שיחקתי עד עכשיו בשרת Boulderfist. ברשותי כרגע לוחם רמה 70 (מין ALT), שהעלתי אותו רמות אך מבחינת ציוד, חלש ביותר, כרגע הוא במצב FURY, עם גיר של רמה 68 +-, מה שאומר שיש צורך להתחיל לטפח גם אותו.

אני חשבתי על דבר כזה, ברצוני להפוך את הלוחם ל- 100% TANK PROT, ולבצע מעבר לשרת שבו נמצאת הגילדה הישראלית, עם הדמות הנ"ל, אני משער שיהיה נחמד לשחק עם ישראלים =).

מה שאני בעצם מציע:
    קודם כל על המעבר עצמו מן הסתם אני ישלם, 99% זמינות, מתי שצריך ,כמה זמן שצריך, היכן שצריך TANK, בריידים, עזרה כללית לחברי הגילדה כשצריך וכו', לשירותכם.

מה שבעצם אני אצטרך עזרה איתו בקצרה זה הציוד, כמובן שאני לא מבקש שום דבר, אלא שיתוף פעולה ביחד - בכדי להשיג את הכל ולהפוך את הדמות ל- TANK אפשרי ל- (כמעט) כל דבר, לפחות בהתחלה.

דרך אגב, אני בן 21 - בחור די רציני ככה שאפשר לסמוך ולתת אמון, הדדי.

אשמח לשמוע תגובות, או השארת פרטים ע"י אחד המנהלים ליצירת קשר וכו', תחשבו על זה - אין RAID שהופכים עולמות למצוא TANK, יכול להיות נחמד =).

ושוב, אני שם דגש, 99% זמינות הכוונה, אלא אם כן קרה משהו ממש יוצא דופן אז אני לא יוכל להיות, מעבר לכך, 5-6-7 שעות בכל יום בשימחה.

תודה!

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    נכתב במקור על ידי Ipys
    שלום חבר'ה
    לאחר שנתיים וחצי במשחק ו-2 דמויות שהגעתי איתם "למקסימום", מרגיש שמיצתי את עצמי בקטע הזה, שיחקתי עד עכשיו בשרת Boulderfist. ברשותי כרגע לוחם רמה 70 (מין ALT), שהעלתי אותו רמות אך מבחינת ציוד, חלש ביותר, כרגע הוא במצב FURY, עם גיר של רמה 68 +-, מה שאומר שיש צורך להתחיל לטפח גם אותו.

אני חשבתי על דבר כזה, ברצוני להפוך את הלוחם ל- 100% TANK PROT, ולבצע מעבר לשרת שבו נמצאת הגילדה הישראלית, עם הדמות הנ"ל, אני משער שיהיה נחמד לשחק עם ישראלים =).

מה שאני בעצם מציע:
    קודם כל על המעבר עצמו מן הסתם אני ישלם, 99% זמינות, מתי שצריך ,כמה זמן שצריך, היכן שצריך TANK, בריידים, עזרה כללית לחברי הגילדה כשצריך וכו', לשירותכם.

מה שבעצם אני אצטרך עזרה איתו בקצרה זה הציוד, כמובן שאני לא מבקש שום דבר, אלא שיתוף פעולה ביחד - בכדי להשיג את הכל ולהפוך את הדמות ל- TANK אפשרי ל- (כמעט) כל דבר, לפחות בהתחלה.

אשמח לשמוע תגובות, או השארת פרטים ע"י אחד המנהלים ליצירת קשר וכו', תחשבו על זה - אין RAID שהופכים עולמות למצוא TANK, יכול להיות נחמד =).

ושוב, אני שם דגש, 99% זמינות הכוונה, אלא אם כן קרה משהו ממש יוצא דופן אז אני לא יוכל להיות, מעבר לכך, 5-6-7 שעות בכל יום בשימחה.

תודה!
    THE MOSSAD לא עושים ריידים.
    Damage wins the fame, Hunters win the game.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    Ravagingshot, על מה אתה מדבר? היתה הפסקה קצרה, אבל חוזרים בכל הכוח

Ipys, נקבל אותך בשמחה ואני לא חושב שצריכה להיות בעיה עם הGear-up. יש כיום לא מעט אנשים שהגיעו ל70 לאחרונה או מתקרבים לשם, ולאט לאט יהיו ריצות המוקדשות לנושא, ככל הנראה.

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    נכתב במקור על ידי Flame of Udun
    Ravagingshot, על מה אתה מדבר? היתה הפסקה קצרה, אבל חוזרים בכל הכוח

Ipys, נקבל אותך בשמחה ואני לא חושב שצריכה להיות בעיה עם הGear-up. יש כיום לא מעט אנשים שהגיעו ל70 לאחרונה או מתקרבים לשם, ולאט לאט יהיו ריצות המוקדשות לנושא, ככל הנראה.
    גם יש לנו רמות 70 וותיקים עם גיר טוב (אהמ) שעושים ריידים
    וד"א אנשים פה עוזרים לעשות GEAR UP , בין אם זה ב-CRAFTING ITEMS, או בריצות למבוכים לחפצים ששחקנים צריכים. וההפסקה הייתה למשך זמן קצר מאוד, כבר השבוע חוזרים לריידים.

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    יש רייד ביום רביעי (!) ואתה מוזמן לבוא יש לנו כבר טנק ועוד אחד שאני יודע עליו שמתקרב לזה, אבל תמיד יש מקום לעוד
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    נכתב במקור על ידי Ipys
    שלום חבר'ה

מה שאני בעצם מציע:

תודה!

היי,

נשמח לקבל אותך.
    נעזור במה שאפשר.

מזהיר אותך שיש הרבה עבודה לעשות,
    אם אתה לא בנוי לאתגרים תחשוב שנית

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    יש רייד ביום רביעי (!) ואתה מוזמן לבוא יש לנו כבר טנק ועוד אחד שאני יודע עליו שמתקרב לזה, אבל תמיד יש מקום לעוד
    להיכן אתם מארגנים ריד?

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    בינתיים ננוח קצת עם קאראזן, ולאט לאט אני מאמין שנחזור לעשות gruul.

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    איך לבן 21 יש זמן לHardcore Raiding?

הרשמה