תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    אתם בטח שואלים:"למה הוא ער בשעה כזאת?" תשובה: כי אני עושה סיכום למבחן בתנ"ך שיש מחר...אני שונא תנ"ך!
    טוב אחרי שהורדתי אבן זאת מהלב אז נעבור לנושא: אבא שלי חוזר עוד יומיים מאמריקה אז יש לי אפשרות לקנות משחק, אבל אין משחקים טובים עכשיו, אני אני פשוט יבקש ממנו לתת לדודה שלי 20 דולר כדי להטעין את הACOOUNT שלי, ואז אני יקנה מה שבא לי ב20 דולר האלה!
    אבל הדבר שאני הכי חושב עליו זה PAIN, רק אני צריך לדעת איך המולטי עובד שם, מסך מפוצל? טור- טור? מה?
    וגם איזה עוד משחק (או משהו אחר) כדאי לי לקנות? או שיוצא משהו טוב בקרוב אחר אז כדאי לי לשמור?
    תודה לכל מי שעונה, 2 דברים אחרונים:
    1.אני ימשיך את הסיכום שלי, שונא תנ"ך!
    2.צל"ש לPSN, עכשיו גם שאי אפשר להשיג משחקים מאמריקה ויש תקופת יובש, אפשר להשיג משחקים נחמדים וזולים, כל הכבוד לPSN!
    טוב אני יחזור על זה עוד פעם, תודה לכל מי שעוזר!
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    תגדיר בדיוק איזה משחקים אתה מחפש ואני אוכל לכוון אותך .

ד"א בהצלחה בסיכום .
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    19.10.2007
    עזוב זה סתם חרא.... זה משחק קטן זה לא משהוא..... זה לא שווה את מיליון הנושאים שאתה פותח!!! עדיף משחק רגיל!!

הצטרף בתאריך
    28.12.2007
    עיר
    רמת-השרון
    למה דווקא זה??

ויש המון משחקים טובים עכשיו...

אולי אתה פשוט לא מכיר ויודע....

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    מממ האמת שיש לך הרבה מבחר למשחקים טובים אבל זה תלוי במה שאתה אוהב עם אתה אוהב הרפתקה בגוף שלישי אז שווה לך udf עם אתה אוהב משחקי פעולה מגוף שלישי אז שווה לך לחכות לturok זה נראה אחלה בקיצור אני ממליץ לך להיכנס לאתרים כמו gamespot או ign ותראה בעצמך מה כדאי לך

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    עיר
    רמת גן
    אני קניתי את המשחק באולינג מה-PSN והוא ממש מגניב...
    גם כיף לשחק עם חברים... זה הולך כזה בתורות עם אותו שלט כמו בבאולינג אמיתי.... אז אם אין לך 2 שלטים אתה בכל זאת יכול לשחק עם עוד אנשים... (עד 4)
    ויש לך CHALLENGE MODE שיש לך דברים לעבור ולשחרר שחקנים וכדורים חדשים...

הצטרף בתאריך
    16.08.2007
    מה אתה משקר..אתה ער כי אתה עושה ביד
    תוסיפו אותי..במיוחד מי שיש לו מיכרופון..

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    תקשיב... PAIN לא ממש מה שאתה חושב שזה... אתה חושב שאתה דמות שמסתובבת בעיר וקופצת בבניינים - אבל זה ממש לא כך. בכל המצבים אתה יורה את עצמך ברודטקה, וברגע שהדמות פוגעת במשהו, היא כבר לא בשליטתך והיא סתם תיפול.

עם זאת, אני ממליץ לך על Everyday Shooter, יש בו המון תוכן והמון Unlockables.
    אני גם ממליץ על Super Stardust HD, להלן ביקורות לשלושת המשחקים הללו:

PAIN
    מחיר: 10$

הקדמה
    עם מאות Unlockables, עיר גדולה מאוד, מגוון דמויות, והרבה מצבים - PAIN הוא משחק ראוי לשבח.

התמונה הזאת הוקטנה, לחץ כאן לצפייה בתמונה בגודלה המקורי (515x289)

גיימפליי
    כשתקבלו את המשחק כל הModes יהיו נעולים, חוץ מהCrash Course. מצב זה הוא 'אימון' באמת מאייש ומתיש, שלדעתי היה אפשר לוותר עליו.
    אז לאחר שתסיימו את מצב האימון החסר-תועלת כל הModes ייפתחו לכם. מה יש עכשיו? די הרבה.
    במשחק יש 6 (!) מצבים שונים.
    אוקיי אז בואו נתחיל ממצב הPaindemonium
    http://pain.us.playstation.com/image...downtownNE.jpg
    זהו המצב ההתחלתי והראשי של PAIN.
    במצב זה, תירו את עצמכם ברודטקה לעברי העיר הנסתרים, ותגרמו לכם פשוט כמה שיותר כאב!!! תצברו Skillים, נקודות, ותהפכו למאסטרים הכאב!

המצב הבא, הינו הMime Toss
    מצב זה הוא טיפה מסובך, בואו נגדיר כך.
    http://pain.us.playstation.com/image...ss_card_01.jpg
    כאן אתם צריכים לירות את עצמכם לאוויר (בעזרת גומי, או כל דבר), ולתפוס ליצן עצוב שמתנונע באוויר.
    לאחר מכן, אתם צריכים לנחות ולשבור כמה שיותר זכוכיות, כדי לקבל נקודות?
    הבנתם?
    גומי נמתך > אתם עפים באוויר > תופסים ליצן עצוב > (על הקרקע מחכות לכם זכוכיות) > ואז לנחות ולשבור כמה שיותר זכויות.
    התמונה הזאת הוקטנה, לחץ כאן לצפייה בתמונה בגודלה המקורי (650x365)
    רמז למצב: אם אתם רוצים לשבור הרבה זכויות, כדאי לתפוס את הליצן באופן ממש ממש חזק, שירגיש את הכאב

והגענו לSpank the Monkey
    http://pain.us.playstation.com/image...ey_card_02.jpg
    הנה המצב - קופים הם מעצבנים, רעשניים, וגנבים. מה עושים איתם בPAIN? מכניסים להם בכל הכוח! במצב זה אתם צריכים לפגוע בכמה שיותר קופים, ולפוצץ אותם בחומרי נפץ, להפיל אותם מביניינים, ועוד...
    רמז למצב: כמו כל דבר אחר בPAIN, גם את הקופים אפשר לזרוק, לגרור ולהרים. תהינו!

כל המצבים שלמעלה היו Single Player, ועכשיו נעבור למולטי:

המצב הבא - H-O-R-S-E
    http://pain.us.playstation.com/image...se_card_02.jpg
    במצב זה (שאפשר לשחק אף עם שלט 1 בלבד), שחקן מס'1 ייפגע בחפץ כל שהוא, ושחקן מס'2 ייצטרך בתור הבא לפגוע באותו חפץ בדיוק. נשמע לכם קל? חכו שזה ייסתבך

Bowling
    ועכשיו הגענו לבאולינג... למי שלא יודע, הבאולינג זהו אחד המיני-משחקים (המצורפים למשחק) המטורפים בעולם!
    אז...
    http://pain.us.playstation.com/image...ng_card_01.jpg
    תנחשו מי הכדור? LOL - זה אתם!
    אתם יורים את עצמכם נופלים ממקום גבוה מאוד, ומפילים את כל הפינים!
    שימו לב, במצב זה חייבים להיות 2 שלטים.

ועכשיו למצב האחרון - הFun with Explosives
    http://pain.us.playstation.com/image...es_card_01.jpg
    במצב זה מפוזרים לכם המון המון פצצות בכל העיר, וכל שחקן בתורו צריך לפוצץ את עצמו כמה שיותר פעמים!
    זה ממש כיף, הMode הזה מומלץ מאוד!

עד כאן המצבים D:
    עכשיו נעבור לעיר עצמה.
    העיר מלאה בפצצות, דברים שאפשר לפגוע בהם, זכויות, ואפילו יש נערה בבגדי קיץ חשופים על גג אחד הבניינים
    גרפיקה
    העיר עצמה אכן מדהימה. אפשר להגיע לכל חפץ, וכל חפץ נראה כי עבדו על המשחק במיוחד בשבילו. גם הדמויות נראות נהדר, אין מה להתווכח עם זה.
    סאונד
    מאוד יפה. חוץ ממוזיקת הרוק המתנגנת לפעמים, צעקות הדמויות ממש מצחיקות ומגניבות.
    סיכום
    PAIN הוא משחק מאוד טוב. למרות אכזבה קטנה מכמה באגים שמסתובבים להם פה ושם - המשחק מקנא הנאה גדולה, ונותן הרבה יחסית למחירו.

גיימפליי - 8.0
    גרפיקות - 8.5
    סאונד - 9.0
    אורך חיים - 7.8
    זמן משחק כולל - כ5 שעות
    זמן למידת המשחק - בין 30 ל40 דקות (מצב האימון מאוד ארוך ומייאש)
    קושי - קל-בינוני

ציון סופי:
    8.2

Super Stardust HD
    הקדמה
    למשחק עם המוזיקה היפה בעולם יש כבוד. זהו משחק חלליות בין גלאקטי עם אסטרואידים, עולמות, אוייבים, נשקים, פצצות, ועוד... כל אלו הופכים אותו למשחק החלליות הטוב על פני ההסטוריה.

משחקיות
    כיף חיים! יש 5 עולמות בSuper Stardust, ובכל עולם יש 5 Phaseים.
    יש רק 3 מצבים בSuper Stardust HD;
    הראשון - Arcade Mode, זה המצב בו אתם 'משחררים' עולמות חדשים, בכך שאתם מסיימים את העולם הקודם. נוסף על כך, לאחר שאתם משחררים את כל העולמות, אפשר לשחק מהעולם הראשון ועד האחרון באותו משחק, ולצבור את מירב הנקודות.
    השני - Planet Mode, בו אתם יכולים לשחק בכל העולמות ששיחררתם עד כה.
    השלישי - Co-Op, לשחק עם חברך במסע מדהים ומרהיב.
    אבל אל תחשבו אחרת - כל עולם לוקח לא מעט זמן לעבור, וזה די קשה.
    המקשים פשוטים למדי:
    L2 - טורבו
    ג'וייסטיק שמאלי - תזוזה
    ג'וייסטיק ימני - ירייה
    R2 - פיצוץ
    R1L1 - החלפת נשק.
    עכשיו, יש אסטרואידים רגילים, בהם צריך לירות לפוצץ אותם (כי אם לא - הם יפוצצו אתכם), ויש אסטרואידים ירוקים.
    לאחר שמפוצצים אסטרואיד ירוק, יוצאת ממנו הפתעה:
    לעתים נדירות מאוד מאוד - יוצא "אקסטרה חיים"
    לעתים נדירות יוצא מגן
    לעתים קרובות יוצא 'שדרוג ירי'
    ולעתים קרובות מאוד יוצאים נקודות.
    בואו נדסקס עכשיו על היריות.
    האמנם, יש רק 3 יריות, אבל יש שיפורים ליריות וזה מה שהופך אותן למגניבות!
    יש את יריות הקרח, היריות הרגילות, ויריות האש.
    כשמתחילים את העולם (שלב), כל היריות ברמה 0%. כשאתה לוקח שיפור, הן גודלות ב7%. כשמגיעים ל100%, בפעם הבאה שלוקחים זה יהפוך ל200% ל10 שניות, ואז יחזור ל100%. היריות עצמן משתפרות בעוצמתן ובמהירותן, וזה עוזר מאוד.

גרפיקה
    מדהימה. החלל שמאחורה, העולמות המרהיבים והאפקטים הפיצוציים פשוט מופלאים.
    אין שום טענות על הגרפיקה, היא מעולה. תמיד כולם חושבים שכל האש והיריות מבלבלות כי לא תמצא את החללית שלך, אבל אין מה לפחוד - החללית תמיד במרכז המסך וזה לא מבלבל.

סאונד
    מהמםםםםם!!!! נשבע לכם, אין לי מילים לתאר את המוזיקה היפייפיה הזאת. היא מתאימה בדיוק למשחק, ולפעמים תשחקו רק בשביל לשמוע את המוזיקה. לכל עולם מוזיקה אחרת, וכל השירים כל כך יפים... זה פשוט מדהים.
    לטעימה קטנה מהמוזיקה של העולם הראשון, לחצו כאן.

סיכום
    ללא ספק, זהו אחד המשחקים ה-שולטים. לא תרצו להפסיק לשחק בו, תמיד תרצו לשבור את השיא העולמי שלכם, ומידיי פעם גם תשחקו בCo-Op עם חברים.
    גיימפליי - 9.5, ממש כיף, אך לפעמים אסטרואידים ממש קטנים פוגעים בכם וזה מעצבן.
    גרפיקות - 10, פרפקט!
    סאונד - 10, נשבע לכם - המוזיקה הזאת אלוהית! הייתי קונה אפילו את הסאונד טראק של המשחק ב100 שקל!
    אורך חיים - 8.0, מספיק להרבה זמן, אבל מצב העולמות (שאתה עובר מעולם אחד לאחר, וכך חושף עולמות חדשים) נגמר די מהר.
    זמן משחק כולל - מעל 20 שעות!
    זמן למידת המשחק - בין 10 ל20 דקות
    קושי - בינוני-קשה

ציון סופי:
    9.5!

Everyday Shooter
    הקדמה
    משחק זה שונה משאר משחקי הPSN. משחק מיוחד זה, הנוצר ע"י ג'ונתן מאק בלבד, הוכן בשפת התיכנות C++.
    כמוני וכמו עוד אחרים רבים אתם בטח אומרים: "אם איש אחד הכין את כל המשחק (שזה כולל סאונד, גראפיקות, משחקיות, שלבים, והכל) בתוכנה פשוטה, אז מה זה שווה בעצם?!"
    אז זהו, שזה שווה.
    זהו משחק יריות מוזיקלי שבו אתה מגלם נקודה קטנה, ועובר איתה מסעות רבים עליהם ארחיב בהמשך.

גיימפליי
    אז מה עושים בעצם במשחק?
    אתה נקודה קטנה, שיורה ביצורים זרים (בכל שלב זה משהו אחר). ולא, אין כאן שיפורים של היריות שלך. ולא, אין כאן שיפורים של הנקודה. אז מה יש כאן?
    כשאתה יורה ביצורים, אתה מקבל נקודות. במהלך השלב גם תקבל 'חיים' כשתגיע למספר נקודות מסויים.
    עכשיו. כל שלב נגמר שהשיר נגמר, שזה בערך תוך 3-4 דקות. אז המסע שלך בכל שלב הוא מעין מסע השרדות קטן בו אתה צריך להשאר חי עד תום השיר, עם כמות הנקודות הגדולה ביותר.
    המשחק משולב למספר מצבים;
    Normal Play - המצב הראשי של המשחק, שבו אתה עובר 7 שלבים (שבכל אחד יש מוזיקה וגראפיקה שונה), ומרוויח Unlock Points (הרחבה בהמשך).
    Single Play - מצב צדדי בו אתה יכול לבחור כל שלב מתוך ה7, ולשחק בו. אבל חכו, בשביל זה צריך Unlock Points (הרחבה בהמשך).
    זהו, זה מצבי המשחק העיקריים.
    בנוסף יש את ה:
    Unlock Shop (אני לא זוכר בדיוק את השם) - כאן תוכלו לקנות דברים בעזרת הUnlock Points שהרווחתם.
    Options - טוב, אני מניח שאתם כבר מבינים.
    Extras - תוספות מיוחדות כמו 'דבר היוצר', קרדיטים, ובנוסף ג'ונתן מאק העלה את הScore שלו כדי שנוכל להשוות.
    אז רגע; מה בעצם עושים במשחק? הרי סיימתי את כל 7 השלבים, עכשיו מה?
    בשביל זה יש את הUnlock Points!
    בכל פעם שאתה מסיים לשחק, בין אם זה באמצע שלב אחד ובין אם זה בסוף שלב 7, אתה מרוויח Unlock Points, בהתאם לשלב שבו אתה נמצא במשחק.
    אחרי כמה משחקים אתה הולך לUnlock Shop וקונה לך דברים שייעזרו לך לשחק! כמו חיים נוספים בכל התחלת משחק ודברים כאלה. בנוסף, יש מספר 'מוצרים' בחנות שאותם אפשר לפתוח רק אם אתה עובר שלבים מסויימים...
    אז גם אם אין לך הרבה זמן לשחק, ואתה רוצה להינות באיזה 5 דקות אתה יכול לעשות את זה עם EDS, כך שתמיד אתה מרוויח Unlock Points.
    הנקודות האלו זה משהו מיוחד, כי בניגוד להרבה משחקים אחרים אתה מרוויח משהו מריבוי השיחוק באברידיי שוטר.
    איך הולכים המקשים במשחק?
    זה פשוט נורא:
    Start - הפסקת המשחק וחזרה לתפריט הראשי
    ג'וייסטיק ימני - הזזת הדמות
    ג'וייסטיק שמאלי - ירי
    הא כן ודרך אגב, כשלא יורים זזים יותר מהר.

גרפיקות ועיצוב המשחק
    מדהים. עבודה נפלאה. פשוט, כל הכבוד.
    ידוע שהמשחק נעשה בשפת התכנות C++, והיא יידועה בכך שקשה מאוד להפיק ממנה גרפיקות נהדרות.
    אבל באברידיי, זה שונה.
    הפשטות של הגרפיקות והיופי של העיצוב עושים לי את זה.
    זה כל כך יפה כל מה שהולך שם, בלי כל הHD ושאר הירקות.
    הגרפיקה מאוד מרשימה ואני מאוד התלהבתי ממנה. אין בה חסרונות כלל.
    דרך אגב, בכל שלב יש מערכת גרפית שונה (תבינו לבד כבר), תזהרו ממנה - היא טריקית והיא תבלבל אתכם מאוד.

סאונד וקולות רקע
    כאן מגיעה הבעיה בביקורת - הסאונד של המשחק כל כך יפה שאי אפשר לתאר זאת במילים.
    לכל שלב מוזיקה שונה, וכשהיא נגמרת, השלב נגמר.
    המוזיקה כל כך יפה ומתאימה בדיוק למשחק הזה. אני כבר יכול להגיד לכם שאת חלק מהמוזיקות תזמזמו לכמה ימים טובים...
    כמו כן, בכל פעם שאתה יורה על משהו במשחק הוא מפיק צליל קטן שמתאים בדיוק למוזיקה, וזה גורם לך לרצות לירות בהרבה ייצורים כדי שהמוזיקה תהיה יפה יותר

סיכום
    בסופו של דבר, Everyday Shooter הוא משחק פנטסטי, משחק שלא נגמר, משחק ממכר, משחק מקורי, ומשחק מהמם ביופיו.
    המשחק מומלץ מאוד לכל אנשי כדור הארץ, גם אלא שלא אוהבים את הז'אנר.
    פשוט מצויין.
    גיימפליי - 9.0, מעולה! תרצו לחזור ולשחק במשחק המון פעם...
    גרפיקות - 8.2, האמנם הם לא שולטות בתחום, אבל הפשטות שלהם והאופי שלהם פשוט ייפיפה!
    סאונד - 9.3, לדעתי צריך לתת פרס נובל ליוצר שניגן את המוזיקות...!
    אורך חיים - 10, כאמור, המשחק לא נגמר ותמיד יש מה לעשות איתו
    זמן משחק כולל - מעל 100 שעות (הגזמה)
    זמן למידת המשחק - בין 0 ל2 דקות (יש גם כתוביות בעת השלב הראשון שיעזרו לכם ללמוד את המשחק)
    קושי - בינוני
    ציון כולל:
    9.1!

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    דרך אגב, בקשר לשאלות שלך על מצבי המולטי:
    בכל המצבים זה תור תור, חוץ מבבאולינג ששם משתמשים ב2 השלטים בו זמנית.

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    נכתב במקור על ידי Teo
    דרך אגב, בקשר לשאלות שלך על מצבי המולטי:
    בכל המצבים זה תור תור, חוץ מבבאולינג ששם משתמשים ב2 השלטים בו זמנית.
    תודה על הסיקורים! להחזיר את טום להנהלה! סתם צוחק...למרות שזה יכול להיות טוב...
    כמה אפשר לשחק במולטי של פיין? 1-4? 1-8?1-100?
    אז מה אתם אומרים, מה שווה לי לקנות מהPSN (י20 דולר זה מכובד)?
    ולמי שאמר לי שאני פותח כל שנייה נושאים, no comment
    ולאלו שהציעו משחקים על דיסק, יש לאבא שלי עוד יומיים באמריקה, וגם לא מצאתי משהו טוב לקנות, חיפשתי בGT, GAMESPOT - לא מצאתי משהו שאני רוצה (עכשיו).
    אז בקיצור אני אשמור את הכסף למרץ (שיוצא בראול!), ובנתיים אני רוצה משחק מהPSN שאני יוכל להזמין חברים ומשב ונשחק בו בכיף! אני מעדיף (עכשיו) מש/חק עם מולטי OFFLINE טוב, מאשר משחק לאחד טוב.
    תודה לכל מי שעוזר!
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    יש לו עד 4 משתתפים...
    תקנה:
    PAIN
    וBlast Factor

בדיוק יצא באנדל לBLAST FACTOR בPSN שחוסך לך 6$, תקנה אותו - יש שם מולטי וזה ממש כיף...

הרשמה