תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    כלומר רעבה בזמן שאתה רוכב על כלי הרכיבה שלך? כלומר אנו מבזבזים אוכל על החיה גם כשאיננו נלחמים אלא מוכרים קונים בעיר.בזמן זה האם :אם נשאר רכובים ככל שנוכל נוכל להקטין את כמות האוכל שהחיה צורכת? כלומר מצב החיה ברעב מוקפא מרגע שאנו רוכבים ועד שאנו יורדים מחית הרכיבה?
    זה נשמע כמו משהו קטנוני אבל צייד חייב לשאת כמות גדולה של אוכל בשביל החיה אם אפשר לחסוך(לא בכסף במקום) אז למה לא.

האם משהו מבין בזה .. לא מצאתי כתוב בשום מקום...

בתודה

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    לפי מה שהבנתי, האוכל הוא רק בשביל להעלות את המצב רוח של החיה, כשהמצב רוח גבוה היא עושה יותר נזק והנאמנות שלה עולה, vise verse.
    כשהחיה לא נמצאת אז אין בכלל שום משמעות למצב רוח שלה, ככה שלא צריך להדאיג אותך..

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי segaco
    כלומר רעבה בזמן שאתה רוכב על כלי הרכיבה שלך? כלומר אנו מבזבזים אוכל על החיה גם כשאיננו נלחמים אלא מוכרים קונים בעיר.בזמן זה האם :אם נשאר רכובים ככל שנוכל נוכל להקטין את כמות האוכל שהחיה צורכת? כלומר מצב החיה ברעב מוקפא מרגע שאנו רוכבים ועד שאנו יורדים מחית הרכיבה?
    זה נשמע כמו משהו קטנוני אבל צייד חייב לשאת כמות גדולה של אוכל בשביל החיה אם אפשר לחסוך(לא בכסף במקום) אז למה לא.

האם משהו מבין בזה .. לא מצאתי כתוב בשום מקום...

בתודה
    מזמן כבר לא שיחקתי עם הצייד שלי מחוץ לBG אבל לפי מה שאני זוכר סטאק של 20 דגים הספיק בקלות לכמה ימים

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    אני עם בבאנטר שלי הייתי מסתובב עם 2 סטאקס של אוכל לחיה ושני סטאקס של מים בשבילי, וזה הספיק לי לכמה ימים בד"כ.

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    זה לא הולך לרמה שלי החתול שלי רמה 54 וכל הזמן הוא רעב,כלומר אם אני רוצה שלא יכעס אני צריך להאכיל אותו כמה פעמים בכל שעה של משחק

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי segaco
    זה לא הולך לרמה שלי החתול שלי רמה 54 וכל הזמן הוא רעב,כלומר אם אני רוצה שלא יכעס אני צריך להאכיל אותו כמה פעמים בכל שעה של משחק
    אני מניח שתפסת חיה חדשה.. ברגע שהחיה מגיעה ללוילטי 6 היא אוכלת הרבה פחות

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    אנ י חייב להגיד שזה לא נכון יש לי את אותה חיה מרמה 43 והנאמנות שלה זה 6 שזה הכי גבוה

והיא אוכלת לי חבילה של 20 בשר לרמה 25 ב 30 דקות אני רמה 51

LOL

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי blader
    אנ י חייב להגיד שזה לא נכון יש לי את אותה חיה מרמה 43 והנאמנות שלה זה 6 שזה הכי גבוה

והיא אוכלת לי חבילה של 20 בשר לרמה 25 ב 30 דקות אני רמה 51
    נו ברור אם אתה מאכיל אותה באוכל של רמות נמוכות מה אתה מצפה
    דיי להיות קמצן ותקנה אוכל נורמלי

הרשמה