תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 80
    הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    אם מחר מודיעים שה360 משווק רישמית מה הדבר שהכי ישמח אותכם בזה (הורדת מפות או מוזיקה למשל וכו').

אתם גם יכולים לכתוב גם מי היתם רוצים שתהיה המשווקת וכו'.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי Dezaster
    אם מחר מודיעים שה360 משווק רישמית מה הדבר שהכי ישמח אותכם בזה (הורדת מפות או מוזיקה למשל וכו').
    תמיכה, הורדות וחוסר יכולת של מיקרוסופט וספקיות האינטרנט בישראל להתעלם מהלייב.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    תכנים של טלווזיה פחות אחכת (כי זה יהיה של ישראל, וכולנו יודעים שמה שמעניין זה ארה"ב...) אבל שרתי לייב בישראל למנוע בעיות של טעינה איטית. וכמובן שירות תיקון בארץ...

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    התחברות מהירה, ושרתים חזקים כדי שיהיו כמה שפחות לאגים.

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    אני יסתכל בלוח שנה לבדוק שאנחנו לא נמצאים ב-1 באפריל.

מנהל פורום Xbox וקהילת הפייסבוק XBOX Israel Community
    https://www.facebook.com/groups/482469815215301/

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    תמיכה טכנית כמובן, שאדם שקבל טבעת יקבל תיקון חינם בדיוק כמו כל תושב בארץ מפותחת בעולם.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    ללא ספק שירות התיקונים. אני מוכן לשלם עוד כמה מאות שקלים בשביל השקט שאם הקונסולה שלי מתקלקלת אני יכול לנצל את האחריות.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    אני חושב, שגם הרבה עוד הרבה אנשים יקנו את האקס בוקס, והפורום יגדל מאוד!
    ואז יהיה מאוד כיף בפורום!

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    שיהיה אפשר להוריד דמואים למשחקים אלימים אפילו שאנחנו יודעים שלכל אחד בספרייה הביתית שלו יש לו משחקים כמו גירס!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    תזכיר לי להיזהר מתאוות הדם שלך...

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    כן אבל ראיתם אי פעם בחיים שלכם שחברה בא לקראת הצרכן ולא נגדו

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אל תגזים , סה"כ אנחנו צרכנים ואם יש תחרות ולא ייתנו יחס טוב נלך למתחרים* (*כל האמור לעיל תקף במדינות אחרות בהן הציבור לא מטומטם ולכן הוא לא משלם. כמונו)

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי F.P
    ללא ספק שירות התיקונים. אני מוכן לשלם עוד כמה מאות שקלים בשביל השקט שאם הקונסולה שלי מתקלקלת אני יכול לנצל את האחריות.
    איזה נורא זה. אתה לא אמור לפחד כל-כך שמוצר מתקלקל שאתה משלם עליו כל-כך הרבה כסף. ממש נורא המצב שמייקרוסופט גרמה עם הקונסולה הזו. לא מזמן צץ איזה מישהו שטען שהוא מראיין איש אינסיידר של מייקרוסופט והוא אמר שרוב הקונסולה מתקלקלות כבר בשנה הראשונה, עם 30 אחוז.

מן הסתם, עכשיו הם די תיקנו את הבעיות, אז נשאיר את העבר בעבר.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי ADi
    איזה נורא זה. אתה לא אמור לפחד כל-כך שמוצר מתקלקל שאתה משלם עליו כל-כך הרבה כסף. ממש נורא המצב שמייקרוסופט גרמה עם הקונסולה הזו. לא מזמן צץ איזה מישהו שטען שהוא מראיין איש אינסיידר של מייקרוסופט והוא אמר שרוב הקונסולה מתקלקלות כבר בשנה הראשונה, עם 30 אחוז.

אתה? מוכן להניח למיקרוסופט? אני מבין שאתה מספיק בטוח בגבריותך...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi

כן, זה די דפוק.
    אני בטוח שהיה להם עכשיו יותר קונסולות בידיים של אנשים אם לא הייתה הבעיה הזאת.

אני חייתי בפחד חודשים, אז הבנתי שיש לי קונסולה ממש קרירה שפועלת ממש אחלה.
    יום אחד נסעתי לאמסטרדאם, חזרתי לארץ והפעלתי את ה360 שלי שלא פעל איזה שבועיים או אפילו יותר.
    הטבעת הייתה הפתעה נעימה, אפילו לא הייתה לו הזדמנות להתחמם אחרי שבועיים של מנוחה.

עכשיו יש לי 360 חדשה עם HDMI וראש שקט למדי, אבל תמיד יש את השטן הקטן על כתף שמאל שמציק אולי גם לה יקרה משהו...

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי ADi

המצב של האקסבוקס (היה) אכן בקאנטים, אבל אני חושב שרוב האנשים, כשהם קונים מוצרים יקרים, מוכנים לשלם עוד כמה עשרות\מאות שקלים על אחריות נאותה, לא קשור אקסבוקס לא אקסבוקס.

כשקניתי לפני מספר חודשים את מסך ה-LCD לחדר, למשל, שלמתי בכיף את ה-300 שקלים הפרש בין ההצעה הזולה (עם אחריות של יבואן דמיקולו לשנה אחת) להצעה היקרה יחסית (עם אחריות מקורית של ניופאן לשלוש שנים), ולא בגלל שציפיתי שהמוצר יתקלקל.

אם הייתה לי אפשרות לקבל מוצר עם אחריות נורמאלית בארץ בהפרש מחירים סביר (עד 500 שקל, וגם זה גבול עליון לאללה) אין ספק שהייתי רוכש אותו כאן, בין אם מדובר ב-Xbox, ב-Wii או בחתול משומש.
    החיים זה לא רק משחקים. בלוג זה לחלשים.

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    נכתב במקור על ידי bozeman
    תזכיר לי להיזהר מתאוות הדם שלך...
    בוזומן, שלא לדבר על כך שאתה פעם שיחקת כל כך הרבה בגירס שעד היום אתה עושה הפסקה!
    וראיתי שעשית די הרבה שלבים במשחק וזה אומר... הרבה דם!!!
    וגם שלא לדבר על אובליויון שגם בו יש דם ובמיוחד אם אתה בדרק ברוזרהוד, ואני סיימתי אותה! אתה אמרת גם שאתה לא עשית את כולה כי לא ממש אהבת את זה שאתה רשע, אך כשראיתי מה סיימת שם יצאת עם די הרבה שבחים כמו:
    Listener, Dark Brotherhood
    Slayer, Dark Brotherhood

Assassin, Dark Brotherhood

חחח, נראה מה תגיד על זה!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    למען האמת אתה לא צריך באובליון לרצוח כ"כ הרבה אנשים, ובאופן עקיף אתה דווקא מחסל את הרעים (ספויילר...)
    וזה ששיחקתי הרבה גירס לא אומר שהייתי בצד המנצח...

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    נכתב במקור על ידי unreal weapon
    בוזומן, שלא לדבר על כך שאתה פעם שיחקת כל כך הרבה בגירס שעד היום אתה עושה הפסקה!
    וראיתי שעשית די הרבה שלבים במשחק וזה אומר... הרבה דם!!!
    וגם שלא לדבר על אובליויון שגם בו יש דם ובמיוחד אם אתה בדרק ברוזרהוד, ואני סיימתי אותה! אתה אמרת גם שאתה לא עשית את כולה כי לא ממש אהבת את זה שאתה רשע, אך כשראיתי מה סיימת שם יצאתי עם די הרבה שבחים כמו:
    Listener, Dark Brotherhood
    Slayer, Dark Brotherhood

Assassin, Dark Brotherhood

חחח, נראה מה תגיד על זה!
    חתיכת מחקר תקעת פה!
    ובאמת העניין של האחריות זה מה שאני הכי אשמח ממנו (ועדי, תעשה טובה תפסיק לחפש בכל דיון מה אפשר לומר רע על ה-360)

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    המצב של האקסבוקס (היה) אכן בקאנטים, אבל אני חושב שרוב האנשים, כשהם קונים מוצרים יקרים, מוכנים לשלם עוד כמה עשרות\מאות שקלים על אחריות נאותה, לא קשור אקסבוקס לא אקסבוקס.

כשקניתי לפני מספר חודשים את מסך ה-LCD לחדר, למשל, שלמתי בכיף את ה-300 שקלים הפרש בין ההצעה הזולה (עם אחריות של יבואן דמיקולו לשנה אחת) להצעה היקרה יחסית (עם אחריות מקורית של ניופאן לשלוש שנים), ולא בגלל שציפיתי שהמוצר יתקלקל.

אם הייתה לי אפשרות לקבל מוצר עם אחריות נורמאלית בארץ בהפרש מחירים סביר (עד 500 שקל, וגם זה גבול עליון לאללה) אין ספק שהייתי רוכש אותו כאן, בין אם מדובר ב-Xbox, ב-Wii או בחתול משומש.
    לא. ברור שאני מסכים איתך. אני גם אעדיף את אותו דבר.

אני סתם זוכר את הגיימקיוב שלי, שלא משנה כמה היא נפלה, ונחבטה, היא תמיד עבדה. סתם אנקדוטה.

הרשמה