תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    אני זוכר לפי שנה וחצי,הייתה כתבה שאחד בשם לlezzi כתב,
    על זה שהבעלדיות של משחקים תלך ותגדל{בעיקר רק לקונסולה מסויימת}
    הזמן עבר,ויותר ויותר כותרים שהיו אמורים להיות בלעדיים בכלל,כמו
    Devil May Cry 4, ו GTA IV,
    הפכו למולטי,ו80 עד 90 אחוז מכלל המשחקים שיוצאים לקונסולות הם מולטי{גם אם הם לא יוצאים למחשב},
    הקונסולת עם הכי הרבה בלעדיים הם ה Wii וה DS
    ורובם לא באיכות טובה אם הם לא של Nitendo,
    אז מה דעתכם,האם ההפך קורא,וסוף עידן הבלעדיות מתקרב,האם זה יקרב את הפלטפורמה האחת?

כתבתי נושא זה גם בפורום 360 ופעולה.
    "Lets show them that justice always win!"

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    שלא הולך לקרות שום דבר, לכל קונסולה יש משחקים בלעדיים ומולטי.
    ומה שאתה אומר שני המשחקים GTA ו DMC 4 שניהם מהתחלה היו אומרים לצאת ל360 ולפס3.
    יש הרבה משחקים היום שהם בלעדיים לפס 3 וגם ל360.
    ולא הולך לקרות שום דבר הכל ישאר אותו דבר.

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    נכתב במקור על ידי ufazzz
    שלא הולך לקרות שום דבר, לכל קונסולה יש משחקים בלעדיים ומולטי.
    ומה שאתה אומר שני המשחקים GTA ו DMC 4 שניהם מהתחלה היו אומרים לצאת ל360 ולפס3.
    יש הרבה משחקים היום שהם בלעדיים לפס 3 וגם ל360.
    ולא הולך לקרות שום דבר הכל ישאר אותו דבר.
    מלא משחקים?
    ל360אני ספרתי 10 שהולכים לצאת,לא כולל משחקי מחשב שגם יוצאים ל 360,אבל בשבלי זה לא נחשב!
    ל PS3 אני ספרתי עשרים ומשהו שאושרו שיוצאים,אבל אין שום תאריך יציאה לאף אחד מהם,ולא בטוח שחלקם בכלל ישאר בלעדי...,יש עוד "מלא בלעדיים" אבל הן בגדר שמועות,ואין שום אישור שהם יוצאים.
    כל השאר 80-90% הם מולטי.

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    לא ספק. משחקים הולכים לקראת קונסולות "הדור הבא" ואני ממש ממש ממש לא מדבר על ניטנדו, מבחינתי היא מחוץ למגרש, ליד הקופות מוכרת גלידה או בשרותים, מתקנת סתימות בשירותים עם מריו.
    אם תתסתכל תוכל לראות שבאמת משחקים כמו GTA IVו - DMC4 יגיעו רק אלינו, למרות זאת תוכל לראוץ משחקים בלעדיים לקנסולות אנצ'רטד ו- far cry2 וגם את הצד השלישי שמתחלק לשניים, משחקים כפולים, כאלה שיוצאים גם לPC וגם לקונסולות, הקבוצה הרשונה אלה שיוצאים ביחד (בערך)
    UT3 COD4 בישיוק ועוד כמה עומת הקבוצה שנייה משחקים שיוצאים באיחור לPC ראה AC לדוגמא.
    אתה יכול להסיק מזה כמה דברים:
    הפאנבויים יגידו - תקנו קונסולות!
    הגיימרים ה"כבדים" של הPC- יגידו, הPC תמיד ישאר.
    ויהיו עוד כמה דעות... אני לא אומר שPC הולך להכחד, אבל אסור לשכוח שPC יותר קל לפריצה, למשל ב COD4 משפר האנשים שמחזיקים במשחק גדול מאוד אבל בעצם, רוב האנשים משתמשים בגרסאות פרוצות...אם טיפה שכל אפשר לראות את המסקנה הברורה, PC נחלש מאוד מבחינת מפתחות המשחקים....לא יודא להם משתלם.
    בסכ"ה כל משחק שיוצא למחשב אתה יכול למצוא על אחת מהקונסלות, במקרה של מייקרוסופט על ה360 והשאר לפעמים גם על הPS3...הבנתם את הנקודה. אני חושב שהמידע הועבר.

לא דיברתי על הWII, אמרת שיש לו את מספר הבלעדיים הגדול ביותר, זה נכון ולא נכון, חלק מהמשחקים שיוצאים לקונסולות ה"רגילות" יוצאים גם בגרסאת ה"WII" שלהם, עם חיישני התנועה כמובן. ורוב המשחקים יוצאים בלעדיים, מותאמים לחיישני התנועה.

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    לגבי COD4
    אף אחד לא אמר שרוב השחקנים משחקים בגירסא פרוצה ברשת,הוא אמר שהוא לא יכל לתת אחוזים ומספרים,למה לעוות את זה?
    כל משחק שיוצא למחשב אפשר למצוא על קונסולות
    ?
    רוצה שאני אתן לך רשימה של משחקים שיוצאים שלא יוצאים לקונסולות?
    לא משתלם לפתח ל PC?
    ספר את זה ל Blizzard
    Valve, EA games,
    ולמפתחים קטנים כמו היוצרים של Darwinia...
    אגב,DMC4,וFar cry 2 יוצאים גם למחשב...

הרשמה