תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 52
    הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    טוב לי לקח המון זמן למצוא אותו כי....
    היה לי טיול לארה"ב (שיקגו ,דאלס , היוסטון, ניו יורק, אוקלהומה, לוס אנ'גלס ) ולא חשבתי בכלל לקנות את הWII אבל ההיתי באחת החנויות של GAMESTOP ונתנו לכל אחד להנסות בזה ומאז אני אהבתי את סגנון המשחק ורציתי באותו רגע לקנות את המכשיר אבל לא היה להם במלאי (ואגב ההיתי שם שבועיים אחרי ההשקה) אז אמרתי אני אמשיך לטייל ואראה אם אני אמצא בדרך וההיתי שם קרוב ל3 חודשיים בארה"ב ולא מצאתי אבל לקראת חזרתי לארץ ההיתי בכמה חנויות ועקבתי אחרי החנויות ובדקתי מתי הם מקבלים משולחים ואז יום למחרת הגעתי לקראת 12 וישבתי מחוץ לחנות ואחרי איזה חצי שעה אני רואה בחור מUPS שמביא חבילות לGAMESTOP ואז מיד נכנסתי וראיתי שיש לו 3 במלאי ואחרי היה איזה 20 זקנים ורצו גם לקנות אז אני מיד קניתי את הראשון שהוציא מהקרטון ומאז אני סחבתי אותו בתיק גב שלי מכיוון שהוא כזה קטן וכמו כן קניתי משם איזה 5 משחקים עם המכשיר ואגב באמצע החיפוש שלי מצאתי גם את השלטים הנוספים הנ'נצק והווימוט שזה גם קשה למצוא בארה"ב ,ואגב המכשיר עלה לי 250 דולר וכמו כן הצלחתי לעבור את המכס בארץ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    היה דיון כזה פה לא מזמן, תסתכל טיפה אחורה לפני שאתה פותח סתם <_<
    אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2

מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    את שלי קניתי דרך אחותי שגרה באנגליה (שאגב גם אני עברתי לכאן ממש לפני 6 ימים)
    וזה היה בהזמנה מוקדמת שהיא עשתה עבורי, גם אצלי היה סיפור קטן ומציק, הנה הוא לפניכם...
    אחותי ביצעה את ההזמנה חודש לפני היציאה (שהייתה 8 ל-12 2006) וממש שבוע אחרי
    היא שמה לב שהיא לא מקבל כלום חוץ מה-ווימוט + ננצ'ק והזלדה שהיא הזמינה במקביל, אז היא
    התקשרה ואמרו לה... "שלחנו אבל אנחנו מודעים לדרישה וכנראה גנבו לך את החבילה
    כי כולם מנסים להשיג לעצמם את המכשיר", אחותי אמרה להם שזה לא בסדר והם אמרו...
    "אנחנו יודעים ואנחנו נשלח לך עוד אחד".
    האמת מאחורי הסיפור שלהם היא כלא הייתה והסיבה האמיתית לעיקוב הייתה כי אנגליה
    קיבלה רק חצי מהכמות שהייתה צריכה להגיע ולכן לא כל ההזמנות יכלו להתבצע, זאת אני ידעתי
    דרך המקורות באינטרנט.
    ב-16/01/07 (אם זכור לי נכון) הגיע ה-ווי שלי למכס ישראל לאחר שאחותי שלחה לי והוא הופעל בפעם הראשונה.
    אז הנה... הסיפור של ה-ווי שלי, שהיום ממש הוא בן שנה ויומיים (כמה מרגש )
    מדריך ה- Wii השלם שלי (גירסה 3.0 סופית, מתעדכן בקביעות)
    * קיים מדריך התקנה והגדרה של חיבור רשת ועוד*

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    היי לשנינו יש
    WII
    שנה כבר הא
    ואיי
    (WII)
    אך שהזמן טס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    איביי, אחרי הרבה ניג'וסים להורים, ב2000 שקל ביחד עם עוד קומבו, וכולל משלוח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    EBAY ב1700 שקל באיזור של דצמבר 2006
    כמובן שלקח לו חודשיים להגיע ועוד זיינו אותי עם 300 שקל מכס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    ביגורון אתה חוזר לארץ?
    כי כתבת "עברתי" פשוט...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    יש דיון כזה בדיוק בפורום סמאש, למה שאני לא פשוט אצטט משם:
    נכתב במקור על ידי ratchetxys
    אני קניתי ב250 דולר באמריקה...אבל לקח לי 3 חודשים למצוא...
    לא בדיוק מצאתי...אלא יותר חבר של בן דוד שלי מצא בשבילי, כי יש חנות אחת שיש לו פרוטקציות שם, אז הוא השיג לי יחד עם עוד שלט ונונצ'ק וגם זלדה...
    אני יוסיף קצת עוד פרטים...אחרי שחבר של בן דוד שלי מצא אז בן דוד שלי לא התאפק ופתח את הקופסא (אני צריך לפתוח ראשון את הקופסא!) ואז הוא שיחק במשך שבועיים כל יום במשך 13 שעות (בדקתי בmassege board) ואז שחברה של דודה שלי טסה לארץ, אז בני דודים שלי נתנו לה את זה וגם ארזו את זה בעטיפה של מתנה (?) ואז בזמן שהשתגעתי במשך 2 שבועות עד שהיא תגיע לארץ עם הWII שלי, השתגעתי כל יום, וביום ה23 למרץ, ביום שישי, הלכתי לבית ספר, כל שעה שנגמרה התקשרתי לאבא שלי לבדוק אם היא כבר נחתה, ואז בשעה השלישית התקשרתי והוא אמר לי שהוא במרחק 5 דקות לבית, ואני לא יכולתי להישאר בבית בזמן שהווי שלי מעלה אבק (אפילו העטיפה), אז ברחתי מבית ספר על ידי שיטת "אני לא מרגיש טוב" ואז אבא שלי אסף אותי, והצמדתי את הקופסא לחלון כל הדרך הביתה וראיתי ילדים מצביעים (ומשתגעים), וגם בדרך קנינו ספק, ואז שיחקתי רב היום בווי ספורט, ואז למחרת היה 24 למרץ, שזה היה תחילת חופש פסח, וגם בדיוק היום הולדת שלי, אז הקונסולה הגיע בדיוק ביום לפני פסח ויום לפני היום הולדת שלי, וכל החופש הזה שיחקתי לי בWII עד עצם יום הזה.
    הסוף. (האצבעות שלי כואבות...)
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    יש דיון כזה בדיוק בפורום סמאש, למה שאני לא פשוט אצטט משם:

אני יוסיף קצת עוד פרטים...אחרי שחבר של בן דוד שלי מצא אז בן דוד שלי לא התאפק ופתח את הקופסא (אני צריך לפתוח ראשון את הקופסא!) ואז הוא שיחק במשך שבועיים כל יום במשך 13 שעות (בדקתי בmassege board) ואז שחברה של דודה שלי טסה לארץ, אז בני דודים שלי נתנו לה את זה וגם ארזו את זה בעטיפה של מתנה (?) ואז בזמן שהשתגעתי במשך 2 שבועות עד שהיא תגיע לארץ עם הWII שלי, השתגעתי כל יום, וביום ה23 למרץ, ביום שישי, הלכתי לבית ספר, כל שעה שנגמרה התקשרתי לאבא שלי לבדוק אם היא כבר נחתה, ואז בשעה השלישית התקשרתי והוא אמר לי שהוא במרחק 5 דקות לבית, ואני לא יכולתי להישאר בבית בזמן שהווי שלי מעלה אבק (אפילו העטיפה), אז ברחתי מבית ספר על ידי שיטת "אני לא מרגיש טוב" ואז אבא שלי אסף אותי, והצמדתי את הקופסא לחלון כל הדרך הביתה וראיתי ילדים מצביעים (ומשתגעים), וגם בדרך קנינו ספק, ואז שיחקתי רב היום בווי ספורט, ואז למחרת היה 24 למרץ, שזה היה תחילת חופש פסח, וגם בדיוק היום הולדת שלי, אז הקונסולה הגיע בדיוק ביום לפני פסח ויום לפני היום הולדת שלי, וכל החופש הזה שיחקתי לי בWII עד עצם יום הזה.
    הסוף. (האצבעות שלי כואבות...)
    התאריך הזה-ה23.3 הוא התאריך שיצא הPS3 בארץ!!! ואז קניתי אותו... בהשקה..
    חחחחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    26.10.07 יום הולדת 12 2000 שקל במדיה גיים אחרי חיסכון כסף של שנה והשלמת קצת כסף מצד ההורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    נכתב במקור על ידי xxavivxx
    התאריך הזה-ה23.3 הוא התאריך שיצא הPS3 בארץ!!! ואז קניתי אותו... בהשקה..
    חחחחח
    אני השגתי פס3 ב1 ל6...
    מי פה שומר קופסאות של קונסולות וגם חלק מדברים שהוא קונה (חוץ משל טלוויזיות, אף אחד לא שומר את הקופסאות הקרטון המסריחות האלו...)
    רב הגיימרים שומרים קופסאות של הקונסולה שלהם אז הנה תמונה של שלי!

BTW זה לא פס3 60 GB זה 120 GB .
    אין קונסולה אין חיים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    אני השגתי פס3 ב1 ל6...
    מי פה שומר קופסאות של קונסולות וגם חלק מדברים שהוא קונה (חוץ משל טלוויזיות, אף אחד לא שומר את הקופסאות הקרטון המסריחות האלו...)
    רב הגיימרים שומרים קופסאות של הקונסולה שלהם אז הנה תמונה של שלי!

BTW זה לא פס3 60 GB זה 120 GB .
    1.אני לא מבין למה קנית 120 gb?

2. גם אני שומר את הקופסאות אבל רק של קונסולות ושל נעליים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    נכתב במקור על ידי wii men
    1.אני לא מבין למה קנית 120 gb?

2. גם אני שומר את הקופסאות אבל רק של קונסולות ושל נעליים.
    1. עריכה: עלה 400 שקל, אבל אני מאמין שזה יעזור לי בעתיד שיהייה הדרבה דמואים שווים ואני לא ארצה למחוק...חח.
    אבל בעיקר קניתי את זה בגלל שבכל מקרה אבא שלי תיכנן לקנות כונן נייד קטן עם הרבה GB, אז למה לא לעלות את הפס3 ל120 GB ואז עם ה60 GB לקנות משהו שיעשה את זה מתחבר בUSB, ואז מקבלים פס3 עם 120 GB וגם מקבלים דיסקאונקי (קצת יותר גדול מהרגיל) בגודל של 60 GB

2.נעליים?!אני לא אוהב את הקופסאות שלהם, הם סתם קרטון בלי תמונות בלי כלום, ושמו שם משהו שיגרמו לנעליים להסריח, וזהו...
    אין קונסולה אין חיים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    נכתב במקור על ידי Dezaster
    ביגורון אתה חוזר לארץ?
    כי כתבת "עברתי" פשוט...

עברתי משמע אני גר כאן, לתקופה של שנה למען האמת .
    מדריך ה- Wii השלם שלי (גירסה 3.0 סופית, מתעדכן בקביעות)
    * קיים מדריך התקנה והגדרה של חיבור רשת ועוד*

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    1. עריכה: עלה 400 שקל, אבל אני מאמין שזה יעזור לי בעתיד שיהייה הדרבה דמואים שווים ואני לא ארצה למחוק...חח
    2.נעליים?!אני לא אוהב את הקופסאות שלהם, הם סתם קרטון בלי תמונות בלי כלום, ושמו שם משהו שיגרמו לנעליים להסריח, וזהו...
    מאיפה לעזאזל השגת סוני120 gb ב400 שקל?

ולגבי נעליים אתה יודע הן לא מסריחות איך שקונים אותם וחוץ מזה אצלי בקופסאות הריח של הנעליים אם לפעמים אני מחזיר אותם לשם ממש לא מסריח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל

ולגבי נעליים אתה יודע הן לא מסריחות איך שקונים אותם וחוץ מזה אצלי בקופסאות הריח של הנעליים אם לפעמים אני מחזיר אותם לשם ממש לא מסריח.
    ערכתי את ההודעה סתכל עוד פעם...
    אני קונה דברים למחשב רק באייבורי, ממש זול שם, והאנשים שם ממש נחמדים, וזה גם רשת ענקית, הGT 8600 1 GB עלה לי 600 שקל שזה ממש זול לכמה שזה עולה בשאר החנויות...טוב אני ימשיך לשחק קריסיס עוד מעט...משחק כייפי
    אין קונסולה אין חיים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה

הוא התכוון לזה שההארד-דיסק עלה לו 400 שקל...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2007
    כשהייתי בטיול של שבועיים באמריקה(ניו יורק, וושינגטון, פילדלפיה, לאס וגאס, אולנדו וטורונטו)
    חיפשתי חנות שמוכרת WII בערך 4-5 שעות ביום ככה שעברתי ברגל את רוב מנהטן,בערך 13 רחובות בוושינגטון ואורלנדו, איזה 5 חנויות בפילדלפיה(לא היינו שם הרבה זמן)2 קניונים בווגאס
    וכמה חנויות בטורונטו. אחר כך הביאו לנו(זה היה טיול מאורגן והייתי בקבוצה) בערך שעתיים להיות
    באיזה קניון בטורונטו, וכשנשארו לנו 15 דקות לפני שחוזרים לאוטובוס לשדה התעופה וכבר התייאשתי,
    הלכתי לחנות אחת אחרונה וכששאלתי אם יש להם WII וענו לי "כן, אחד אחרון" הייתי כל כך מופתע
    שעמדתי שם איזה דקה בלי להגיד כלום, ובסוף קניתי WII ב300 דולרים קנדיים(כ-900 ש"ח)

נ.ב
    וואי, איזה חפירה XD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    אה הבנתי למה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    נכתב במקור על ידי KillAndHeal
    כשהייתי בטיול של שבועיים באמריקה(ניו יורק, וושינגטון, פילדלפיה, לאס וגאס, אולנדו וטורונטו)
    חיפשתי חנות שמוכרת WII בערך 4-5 שעות ביום ככה שעברתי ברגל את רוב מנהטן,בערך 13 רחובות בוושינגטון ואורלנדו, איזה 5 חנויות בפילדלפיה(לא היינו שם הרבה זמן)2 קניונים בווגאס
    וכמה חנויות בטורונטו. אחר כך הביאו לנו(זה היה טיול מאורגן והייתי בקבוצה) בערך שעתיים להיות
    באיזה קניון בטורונטו, וכשנשארו לנו 15 דקות לפני שחוזרים לאוטובוס לשדה התעופה וכבר התייאשתי,
    הלכתי לחנות אחת אחרונה וכששאלתי אם יש להם WII וענו לי "כן, אחד אחרון" הייתי כל כך מופתע
    שעמדתי שם איזה דקה בלי להגיד כלום, ובסוף קניתי WII ב300 דולרים קנדיים(כ-900 ש"ח)

נ.ב
    וואי, איזה חפירה XD
    איזה מוזר זה שתמיד שצרייך את המזל והוא רק נמצא בסוף של הטיול
    שתף ב-Google+

הרשמה