תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אז שנת 2007 עברה, ושלל משחקים המוניים חדשים יצאו וכנ"ל גם תוספות ושינויים במשחקים קיימים.
    שנתחיל?

משחקים חדשים יצאו, ביניהם:
    • Holic Online
    • 2moons - המשחק ההגדי שכולנו חיכינו לו זמן לא קטן.
    • Shaiya
    • Perfect World
    • Xiah
    רוב רובם של המשחקים שיצאו השנה זכו להכרה רבה בקרב השחקנים, המשחקים שיצאו השנה ואהבתי? לא אחר מאשר Perfect World, ועוד עם כרטיס מסך טוב, המשחק תענוג גדול.

שינויים השנה?
    • אי אפשר שלא להתייחס לעידכון הענקי שיצא למשחק SilkRoad Online, למרבית החשקנים המשחק פשוט נהרס, כי כבר לא אותו משחק, ואני דובק בדעתם. השינויים היו דרסטים ביותר, שתי ערים חדשות, העידכון של הצד האירופאי, כעת יש צד סיני וצד אירופאי, עוד בוסים, מערכת עבודות שונה ומעודכנת למשחק.
    • FlyFF עבר שינוי עם סרברים חדשים, ומערכת עליית רמות חדשה, ובכלל התפריטים השתנו.
    • RuneScape, וואו, כמה שינויים! שינוי בכל הערים חידוש הטקסטורות למראה נהדר, עוד קווסטים, מערכת מסחר חדשה, ועוד סקילים.

השינוי של השנה היה בלא אחר מאשר RuneScape, שרק מתחדש ומשתבח עם כל יום שעובר.

ומה צופן העתיד? בקרוב בטא סגורה של המשחק שלא אני אישית מצפה מאוד, Age Of Canon המשחק יעלה חודשי כמובן, הושקעו בו שנים של עבודה, שאני אישית נורא מעריך, את המפתחים על הרעיון של המשחק ועל השינוי משאר משחקי הרשת.

אני משאיר את הנושא פתוח לתגובות, איך עברה השנה אצלכם בז'אנר? אשמח לשמוע

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    אחלה סיקור שנתי, יופי של השקעה.
    Do, or do not. There is no try

הרשמה