תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    שלום קיבלתי באן לחינם אבל בניגוד לפעם קודמת עכשיויכול להיות שאני אשם
    אני אסביר רציתי לקחת מטוס אך מישהו אחר לקח אותו וטס מהר ככה שלא הייתה לי אפשרות לברוח למרות שעשיתי פורגיב וביקשתי סליחה נתנו לי באן אפילו בלי לבדוק!!!
    מבקש שמקרה זה יטופל!
    תודה מראש
    Forces_Of_Fight

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    אני מאמין לך זה קורה (קרה גם לי) למשל עשול לי היום ftk ולא אמרתי כלום, לאחר כמה זמן עשו לי את זה שוב, במקרה היה איתי אדמין בסקוואד ואמרתי לו גם ביקשתי שלא יחמיר קיק מספיק (תאמינו לי) לאחר הקיק הוא נכנס וזז הצידה כמו ילד טוב (הקיק עזר) אז בבקשה לא לתת סתם באנים ב 99 אחז הקיק עובד ! ואם עשית זאת בטעות ואני די מאמין לך אז אני מקווה שיורידו לך את הבאן כי למדת את הלקח

הצטרף בתאריך
    09.01.2008
    אין כזה דבר שהוא טס מהר ולא הספקת לברוח. זה לוקח בדיוק שניה וחצי לברוח, ושלוש שניות כדי להתחיל לנסוע עם המטוס.
    אבל אתה צודק, לא צריך להביא באן בגלל זה.
    It's not a mistake, it's a Poops.

הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    נכתב במקור על ידי NoFire_israel
    אני מאמין לך זה קורה (קרה גם לי) למשל עשול לי היום ftk ולא אמרתי כלום, לאחר כמה זמן עשו לי את זה שוב, במקרה היה איתי אדמין בסקוואד ואמרתי לו גם ביקשתי שלא יחמיר קיק מספיק (תאמינו לי) לאחר הקיק הוא נכנס וזז הצידה כמו ילד טוב (הקיק עזר) אז בבקשה לא לתת סתם באנים ב 99 אחז הקיק עובד ! ואם עשית זאת בטעות ואני די מאמין לך אז אני מקווה שיורידו לך את הבאן כי למדת את הלקח
    אני
    אני מביא באנים רק מתי שאני זוכר את העבר של אותו בנאדם וזה אומר שהוא היה צריך לעבור על הרבה מאוד חוקים כדי שאני אזכור אותו :O

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    הפעם, זה לא היה אני.

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    סימון מה הקטע תפסיק להרוס לילדים ולדפוק אותם אתה לא חייב להגיב ובבקשה בישבילי בבקשה תוריד תתמונה הזאת בבקשה

הצטרף בתאריך
    09.01.2008
    נכתב במקור על ידי NoFire_israel
    סימון מה הקטע תפסיק להרוס לילדים ולדפוק אותם אתה לא חייב להגיב ובבקשה בישבילי בבקשה תוריד תתמונה הזאת בבקשה
    אופיר מה הקטע שלך? תפסיק להיות ילד קטן, אני אומר מה שאני חושב, ומותר לי.
    ואני לא מתכוון להוריד את התמונה הזאת, אני אוהב אותה
    It's not a mistake, it's a Poops.

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי RegMan
    הפעם, זה לא היה אני.
    אתה לא רציני!

אני חושב שצריך להנציח את זה, זה לא יקרה עוד הרבה פעמים
    עמוד ההרכב שלי:
    https://www.facebook.com/4SourGrapes

ואוו אדון גרוע מאוד שאתה מעיף על רקע האדם.דבר שני ביקשתי סליחה המון פעמים ועשיתי פורגיב ככה שלא רציתי לדפוק את השחקן השני.ודבר שני כן כן אפשר להידפק שם מתחת למטוס ולקבל קיל.אז בבקשה שיטופל ומספיק עם הבאנים האלו.
    תודה מראש

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    נכתב במקור על ידי Forces_Of_Dark
    ואוו אדון גרוע מאוד שאתה מעיף על רקע האדם.דבר שני ביקשתי סליחה המון פעמים ועשיתי פורגיב ככה שלא רציתי לדפוק את השחקן השני.ודבר שני כן כן אפשר להידפק שם מתחת למטוס ולקבל קיל.אז בבקשה שיטופל ומספיק עם הבאנים האלו.
    תודה מראש
    זה לא עוזר אם הבאת לו פורגיב או פאניש, לאותו שחקן יורדות נקודות.
    אם רצתם ביחד למטוס (ככה אני מבין)
    היה לך בדיוק זמן לזוז אחורה כי המטוס לא ממריא על השניה
    אלה אם כן רצתם כשהייתם פנים מול המטוס ולא מהצד
    Smart_Bullet

זה הקטע היינו עם הפנים הוא נכנס באתי לזוז וכבר הייתי בין הגלגלים ובום! תקוע שם ניסתי לזוז ואז בם מת! לא אשמתי

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    נכתב במקור על ידי Forces_Of_Dark
    זה הקטע היינו עם הפנים הוא נכנס באתי לזוז וכבר הייתי בין הגלגלים ובום! תקוע שם ניסתי לזוז ואז בם מת! לא אשמתי
    אם אתה אומר ככה, אז שיורידו
    Smart_Bullet

כן הם צריכים ולפעם הבאה לחשוב לפני באן באמת תנו לאנשים להנות מהמשחק .
    אז בבקשה לטפל בבעיה זו!!
    תודה מראש

הרשמה