תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 63
    הצטרף בתאריך
    27.12.2007
    עיר
    ראש העין
    ידוע ברבים שהPS3 אינו זול כלל וכלל (כרגע הוא 3000 בערך לגרסאת 60G אני חושב, בעבר הוא היה הרבה יותר).
    מעניין אותי לדעת איך השגתם/קניתם/חסכתם/התחננתם לPS3 שלכם.
    אני בינתיים חוסך כסף ומתחלק חצי עם ההורים, משמע אני צריך לחסוך 1500 שקל פחות או יותר.
    כרגע יש לי 110 בערך, מתקדם לאט לאט כשכל חודש נוספים מינימום עוד 280 (עבודה).
    ומה אתכם?

הצטרף בתאריך
    08.05.2007
    עיר
    באר שבע
    בערך חודש שלאחר שהגיע לישראל ניכנסתי לטוייז הרז וקניתי =) יחד עם רזיסטנס נראה לי. לאחר שחיברתי הבנתי שממש צריך ינטרנת. אז שבוע אחרי זה נכנסתי לחנות וקניתי ראוטאר =) זה ככה בקטנה =)

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    עיר
    נשר-חיפה
    תראו אצלי זה סיפור ארוך אז אני יספר ככה בחלקים היו היה לי ps2 בחופש הגדול באו אליי הביתה פורצים גנבו לי את הps2 ותכשיטים של אמא שלי לאחר ככה חודש קיבלנו את הכסף מהביטוח (בגלל שפרצו לנו) ואז קיבלנו את הכסף ואני ואחי התחלקנו בו לי היה אלף שקל אז תרמתי אותם לקניית הps3 ואז קנו לי ואחי קנה lcd כן אני יודע שזה לא אחי מובן מקווה שתבינו

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    היו לי שניים.
    הראשון - נסענו לאמריקה לטיול, ראינו שזה הרבה יותר זול אז אמא שלי אמרה לי:"גם ככה מתישהו נקנה את זה, פה זה חצי מחיר אז למה לא עכשיו?".
    והשני - אמרתי לאמא שלי שיתקלקל לי הPS3, לקחנו אותו לתיקון, המעבדה אמרה שאין מה לעשות איתו אז באותו יום אמא שלי אמרה לי שהולכים לקנות חדש.

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    אצלי זה התחיל ככה:
    ביררתי בטויס אר אס על ספיידרמן 3 ונודע לי שזה הגיע אליהם.
    אבי הציע לקנות את הפס3 כי המשחק לפס2 נראה הרבה פחות טוב.
    בהתחלה הייתי קצת מעוצבן כי מאוד רציתי את ספיידי 3 וכל זה קרה עוד לפני שידעתי בכלל מה זה פס3 ואז אחרי שבועיים, ביום שבת, אבי הגיע עם קופסה גדולה שכתוב עליה Play Station 3 והוא קנה יחד גם את רזיסטנס ומאז אני נהנה מהPS כמה שאפשר אבל גם מה360. (את ה360 קנו לי אחרי PS). בסוף קנינו את ספיידרמן 3 מפיסי גיימס ולא מטויס אר אס כי הם סתם יקרנים שלא מבינים בכלל במשחקים.

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    אני רציתי 360,אבל דוד שלי מביא לי את זה אז קנינו באילת! מתי שבמרכז זה עלה 4400 באילת זה עלה 3800!!!! חיסכון משמעותי!

DarkBloOd ‎(23:20):
    ההגדרה הכי טובה היא שכאילו פלוץ רוצה לצאת מהפופיק

DarkBloOd ‎(23:24):
    ביי :|
    נראה לי הפלוץ הוא בעצם קקי
    והפופיק קטן מדי בשביל קקי

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    אני קניתי מAMAZON.com וני דודים שלי הביאו את זה מאצלם (שלחתי את זה עליהם)
    יחד עם רזיסטנס וספיידרמן 3
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    אני קניתי את זה בדיל ענק!

3600 ש"ח בספטמבר (שזה עלה אז 4000) את הגרסת 60 G עם 3 משחקים (וירטואה טניס רזיסטנס ומוטור סטורם)
    ו 2 שלטים.

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    אבל תיצתרך מסך HD LCD
    אז עשיתי עיסקה אם הוריי, אני קונה את הPS3 והם את הטלויזיה

הצטרף בתאריך
    28.10.2007
    האשכול הזה הוא רעיון בהחלט לא רע..
    באמצע יולי-תחילת אוגוסט אני וחברה שלי היינו בטיול בסקנדינביה (שבדיה,נורבגיה,פינלנד ודנמק) וגם אירלנד. ממש לא תכננתי לקנות PS גם לא בארץ, זה לא משך אותי ולא עניין אותי בכלל אבל שהייתי בשבדיה (המדינה ה2 בטיול מתוך 5 מדינות בטיול של חודש), ראיתי דיל ממש טוב של המכשיר60 גיגה
    2 משחקים+2שלטים ב3200 שקל!
    התלבטתי קצת כי לא ידעתי איך אסחוב את זה במשך יותר מ3 שבועות. בסופו של דבר הלכתי על זה.
    מה שעשיתי זה:
    הוצאתי את הPS מהקופסא שלו וסחבתי אותו בתיק גב למשך כמעט חודש, עטוף בסדינים,מעילים ומגבות בכדי שלא יקבל מכות. את המשחקים והשלטים סחבתי במזוודות.
    אני חייב לציין שזה היה מאוד לא נוח ומאוד כבד (במיוחד בימים שהייתי עם התיק הרבה שעות על הגב), אבל זה היה שווה כל שקל!!
    עוד דבר קטן:
    לפני שקניתי את המכשיר, בכלל לא ידעתי למה הוא מסוגל, אילו משחקים יש לו ומה צופה לו העתיד בגלל שיש לי פער של שנים רבות של משחקים מאז שנגעתי באיזהו משחק בכלל, איפלו במחשב - בסוף הסתבר שזו הייתה באמת קניה מעולה!!

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    נכתב במקור על ידי Splicer
    היו לי שניים.
    הראשון - נסענו לאמריקה לטיול, ראינו שזה הרבה יותר זול אז אמא שלי אמרה לי:"גם ככה מתישהו נקנה את זה, פה זה חצי מחיר אז למה לא עכשיו?".
    והשני - אמרתי לאמא שלי שיתקלקל לי הPS3, לקחנו אותו לתיקון, המעבדה אמרה שאין מה לעשות איתו אז באותו יום אמא שלי אמרה לי שהולכים לקנות חדש.
    היה לך את הכבוד לקנות מעל לPS3 אחד?
    יש לך מזל שאמא שלך מסכימה לך, בעיקר שהיא הסכימה לקנות פעם שנייה

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    אם הוא היה עם חברה שלו בטיול בחו"ל לא נראה לך שהוא מספיק בוגר כדי לעשות מה שהוא רוצה?

הצטרף בתאריך
    27.12.2007
    עיר
    ראש העין
    הוא לא מדבר אל האדם שהיה עם חברה שלו בחו"ל..

הצטרף בתאריך
    28.10.2007
    נכתב במקור על ידי Dezaster
    אם הוא היה עם חברה שלו בטיול בחו"ל לא נראה לך שהוא מספיק בוגר כדי לעשות מה שהוא רוצה?
    גבר, הוא דיבר על התגובה של Splicer

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    טעות שלי, פשוט כתבת "ראיתי דיל טוב של המכשיר 2" וחשבתי שהוא חשב שקנית 2.

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    לא נורא כל אחד טועה
    חוץ מיזה, יש פה אנשים אם מזל, אני חולם על PS3
    ואני לא חושב שבזמן הקרוב יהיה לי אחד, למה?
    בגלל המחיר, בגלל המחיר של הטלויזיה, ואם הייתי היום
    בין 20 גר לבד בדירה אז היה לי כבר ממיזמן את הPS3
    אבל בגלל שאני ילד אין לי סיכויי לחסוך... שלום לכם

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    ובכן אני מעריץ את הפלייסטישן מאז שאני בגן וישר שיצא הסוני 3 מיד התחננתי להורים אבל לא היה להם תקציב לזה (אני בטוח שלאף הורה כמעט אין לזה תקציב חחח) ולאחר הרבה זמן אמא שלי קיבלה כסף מהבנק והיה לה כסף אז ישר גררתי אותה לבאג וקניתי את הסוני ב07\10\30 לא אשכח את היום הזה בחיים!!! שעה נדנדתי למוכר שהוא בנאדם מבורך מפני שהוא נתן לי את משמעות חיי ומאז אני חי באושר ואושר עם כול חברי הקנאים שמתים להשיג אחד כזה בעתיד!!!!!!

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    נכתב במקור על ידי כחול שחור
    ובכן אני מעריץ את הפלייסטישן מאז שאני בגן וישר שיצא הסוני 3 מיד התחננתי להורים אבל לא היה להם תקציב לזה (אני בטוח שלאף הורה כמעט אין לזה תקציב חחח) ולאחר הרבה זמן אמא שלי קיבלה כסף מהבנק והיה לה כסף אז ישר גררתי אותה לבאג וקניתי את הסוני ב07\10\30 לא אשכח את היום הזה בחיים!!! שעה נדנדתי למוכר שהוא בנאדם מבורך מפני שהוא נתן לי את משמעות חיי ומאז אני חי באושר ואושר עם כול חברי הקנאים שמתים להשיג אחד כזה בעתיד!!!!!!
    חחח משמעות חייך?!!?

הצטרף בתאריך
    08.05.2007
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי ariclapper
    לא נורא כל אחד טועה
    חוץ מיזה, יש פה אנשים אם מזל, אני חולם על PS3
    ואני לא חושב שבזמן הקרוב יהיה לי אחד, למה?
    בגלל המחיר, בגלל המחיר של הטלויזיה, ואם הייתי היום
    בין 20 גר לבד בדירה אז היה לי כבר ממיזמן את הPS3
    אבל בגלל שאני ילד אין לי סיכויי לחסוך... שלום לכם

אם הייתה בן 20 וגר לבד נראה לי לא היה לך כסף לפס3 =)

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    לי היה פתרון פשוט מאוד לכסף, בר מצווה.

בדיל ענד של מכשיר אירופאי 60 ושלט עם אחריות ב3K..עד עכשיו השקעתי בו עוד 500 ש"ח בערך...חלק מהדברים קנו לי ואבא שלי שכח להוריד לי מהחשבון..ככה זה...איך הוא אומר,"זה עליי"...אמא שלי סידרה לי את הדיל..ענק...מאז אני חוסך למסך...ונשאר לי עוד כמה אלפים טובים בחשבון...מעל חצי רבבה...

אני דיי מסתדר, אנילא רוצה לגמור לעצמי את הכסף לעתיד...למרות שיש עוד חסכונות...

הרשמה