תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    עם זאת, כנראה שלא בישראל

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    דובאי לא נמצאת במזרח התיכון!!!

הצטרף בתאריך
    09.07.2007
    צודק

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים
    לא התלהבתי גם מהתחלה
    המשחקים של סגה כבר מספיק חרושים [אההממ סוניק]
    אז אין לי בעיה שלא יהיה בארץ
    Punx Not Dead

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    פשוט שיפתחו יותר lan shops וכאלה, בינתיים אני לא חושב שבכלל יש לזה דרישה גדולה פה בארץ... בכל מקרה, לא צריך את סגה בשביל זה.

הצטרף בתאריך
    27.04.2007
    גיאוגרפיה בסיסית. המזרח התיכון כולל במערב את קפריסין\יוון, וממזרח כמעט את כל חצי האי ערב.
    ב. זלדיס - מה זו האטימות הזו? לדובאי אין שום דבר נגד ישראל, ואם אני לא טועה ישנם אפילו קשרי מסחר. זו מדינה מאוד עשירה ומפותחת, גם בעריה, וגם בדעותיה.

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    וגם על סגה וורלד לא שמענו מזמן...

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    מצד שני, אתה לא רואה יותר מדי הסכמי מימון הלוך ושוב. אם יש לך מידע על שיתופי פעולה מהסוג הזה על ישראל אני אשמח לקרוא.

אתה צודק, אין סיבה להניח.
    מצד שני, הם הכריזו כבר על שניים ושניהם לא פה.

הצטרף בתאריך
    24.02.2007
    היא מדינה מאוד נאורה. בגלל שהיא כל כך עשירה, הם לא קיצוניים שם כמו בשאר ארצות ערב. זה נכון שאתה בתור אזרח פשוט לא תוכל פשוט להכנס לשם, אבל יש משלחות רשמיות לשם. פרס ועוד כמה היו שם כבר ונתנו הרצאות וכל זה. והלוואי עלינו רק אחוז מכמות הכסף שלהם חחח האזרחים שם לא משלמים מיסים. והם חכמים, הם רואים שהנפט לאט לאט נגמר בעולם, אז הם מתחילים להשקיע את הכסף שלהם בתיירות. תאמינו לי שיש לנו הרבה מה ללמוד מהם.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    ונטורי קרתא נאמו באיראן להשמדת מדינת ישראל, מה ההבדל?

אה, ההבדל הוא שלפרס יש כוח פוליטי אמיתי וכבר מסר נשק למחבלים (בסיוע ופיקוח של מר יצחק ר. המנוח), ואילו נטורי קרתא הם סתם חבורת הזויים לא מזיקים.

וזה היה שיעור חינם בהיסטוריה של המזה"ת (החדש!).

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    גם פרס, גם ביבי, גם ברק, גם שרון וגם אולמרט.

בנוסף, כולם גם איפשרו נשיאת נשק למתנחלים - וכמו שכבר ידוע לך, אפילו מר ר. המנוח כבר גילה בעצמו שחלקם הם לא פחות פרופלורים מהמחבלים הפלסטינים.

אז בעצם מה הנקודה שלך?
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    28.10.2007
    שסגה לא מכירה בישראל?
    או שבגלל האיומים עלינו היא לא יכולה לבנות מרכז?

הצטרף בתאריך
    27.04.2007
    בטח פוליטיקה פנים-ערבית - "אל תהיו מעורבים עם ישראל, זה יכול להזיק לקשרים שלכם עם אחרים"

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    ארוכה וממצה שהבאת כאן...(למרות שאין לי ממש זיכרון שביבי, על כל מגרעותיו, נתן להם רובים, אבל אתה מוזמן להביא הוכחה).
    בינתיים כל מי שאמרת לא בדיוק שונה או סוטה מהקו שאותה החל מר ר. המנוח.

נשיאת נשק של אזרחי ישראל היא זכות חוקית בהחלט, ולא חסרים אנשים שמחזיקים בנשק פרטי ואינם תושבי הפריפריה המוזנחת והמופצצת.

מר ר. המנוח גילה שלא טוב ללכת נגד חצי או יותר מתושבי המדינה שלך ולזלזל בהם ("פלופלורים") כמו שאולמרט צוחק על תושבי צפון הנגב ("לא ניתן למגן עצמנו לדעת" rings a bell?). הוא גם גילה שכשאתה מסייע לטרוריסטים לרצוח את תושבי מדינתך אתה עלול לקבל קצת כעס מאותם התושבים הנ"ל.

והנקודה של התגובה המקורית הייתה בתגובה לHymn שטען בהתלהבות שמשלחות רשמיות (לדוגמא, פרס)כבר היו בדובאי.
    הנקודה הינה שכמו שנטורי קרתא נהנים מאירוח איראני או גברת פחימה נהנית מאירוח של גברברים ערבים, יש יהודים תושבי ישראל שמקיימים מגע עם מדינות אויב, ולאו דווקא מהסוג של הסכמי "שלום".

נ.ב. ותודה למר ר. על השלום הנפלא וקורבנותיו.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אתה מתעקש לקחת דברים לכיוון פוליטי, אז שיהיה.

פשוט התכוונתי לאותם מחבלים (=הרשות הפלסטינית) שפרס מסר להם רובים. מניתי את כל ראשי הממשלה שהיו מאז הקמתה ועד היום, כי כולם חילקו להם רובים.

יכול להיות שאתה מעדיף את המדיניות של יצחק שמיר, שאמר לעצמו "בואו ונעודד הקמה של תנועת החמאס בעזה כדי שתתנגד לאשף. בטח יצמח ממנה משהו טוב"... בזכותו אנחנו כאן היום

או אולי את בגין, שבזכות הסכם ה"שלום" שלו יש למצרים היום טנקי אברהמס ומטוסי קרב מתקדמים? זה איום קצת יותר רציני מרקטת קסאם, לא?

ואם כבר בגין: אולי נזכיר את החיזבאללה שרק בזכות בגין ובזכות שרון הצליחו לקום בלבנון, אחרי שטיטאנו משם את אשף ונתנו להם לגיטימציה לפעול. שמעתי שנסראללה מוסר ד"ש עכשיו.

בעצם, בוא ונעזוב את ראשי הממשלה הכושלים שהיו לנו. הרי הכי טוב גאיידמק, נכון? הוא סתם סחר בנשק אצל האנגולים בדרום אפריקה. והנשק הזה בטוח לא יגיע אף פעם לרצועת עזה, נכון?

אגב, אני לא הייתי קורא לכמה מתנחלים פאנאטים קיצוניים וסהרוריים "חצי או יותר מאזרחי המדינה". הייתי קורא להם מיעוט מסוכן, בדיוק כמו לכמה ערבים פאנאטים קיצוניים וסהרוריים מהצד השני.

מר ר. המנוח כנראה זלזל בשפיות של הפאנאטים בצדק, רק שאולי חבל שהוא לא לקח אותם כאיום נקט באותה פילוסופיה שהוא נקט כלפי פאנאטים פלסטינים ("לשבור להם את כל העצמות" rings a bell?).

למרות הסטייה שלך מהנושא לצורך השתלחות נבובה בפוליטיקאים שנרצחו, התגובה המקורית שלך על יחסים דיפלומטיים עם דובאי היא אולי במקום, כי אף אחד לא באמת רוצה יחסים עם מדינה מפוקפקת שזכויות אדם לא קיימות אצלה ודקירות הומואים למשל היא עניין שבשגרה (מממ... כמו בירושלים בעצם).

רק שיש גם דברים אחרים, ואולי יום אחד תגדל ותבין שיחסים דיפלומטיים הם לפעמים גם לצרכים אחרים, כולל צרכים ביטחוניים של המדינה שלך.

נ.ב
    את התודות שלך על קורבנות השלום בשני הצדדים תשמור לפאנאטים הדפוקים של שני הצדדים. ואולי גם לאלו שהפרו אותו.
    Keep it clean

הרשמה