תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 184
    הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    מייקל פאטצ'ר, האיש, האנליסט, והאגדה, חוזה כי המומנטום של ה-Wii ייעצר כשה-PS3 תרד מתחת ל-300 דולר, כלומר עוד שנה לפחות יהיה לנינטנדו את המומנטום. כמו-כן, הוא טוען ש-2008 תהיה השנה של סוני, ומוסיף כי משחקי הצד הראשון מייקרוסופט נחלשים מאוד. עם זאת, הוא אומר שהיא תוכל לקנות עוד בלעדיים כגון ספלינטר סל.
    (נאמר ב-EGM)

זה היה כמובן לפני שפורסמו הנתונים של דצמבר:
    Wii 1.35 million
    PlayStation 3 797.6 K
    Xbox 360 1.26 million

אני מבין מאיפה הוא בא, הוא מגיע מהחשיבה הישנה, שהמחיר זה חלק מאוד נכבד מהשיקולים בקניית קונסולה. אני לא מסכים איתו. הייתי בטוח שהוא יותר מכולם יבין מה ה-Wii עושה לשוק, ואיך היא מטלטלת אותו. אבל לי זה די ברור שהמחיר הנמוך של ה-Wii הוא רק חלק מהתמריץ לקנות את ה-Wii. כמו שברור שהמשחק שכלול באריזה (WiiSports) הוא עוד תמריץ. אבל הסיבה האמיתית שבגללה קונים את הקונסולה, היא השלט המהפכני.

כבר עכשיו יש קונסולת HD במחיר מאוד קרוב ל-Wii, הארקייד של מייקרוסופט. נכון שהיא לא הקונסולה המושלמת, אבל בתיאוריה היא מכוונת לאותו קהל בדיוק של ה-Wii.

ועדיין, ה-360, על כל גרסאותיה, לא מצליחה להפיל את ה-Wii משליטה ללא עוררין כל השנה בארה"ב (מלבד ספטמבר, עם הבדל של 20 אלף יחידות).

יתרה מכך, ה-PS3 ירדה במחיר, לאותו מחיר בדיוק שה-360 הייתה בו שנה שעברה, ולא הצליחה להביא את אותן התוצאות. ה-360 שנה שעברה מכרה בדצמבר 1.1 מיליון יחידות (אם איני טועה), וה-PS3 עשתה פחות מזה השנה, 300 אלף יחידות מתחת.

אז אני מבין שאנשים חושבים ש-GTA או ירידה במחיר יעלו את ה-PS3, אבל גם הגיימקיוב קיבלה ירידות במחיר ומשחקים שהקפיצו אותה לחודש, ואח"כ היא קפצה חזרה. כך שאיך שאני רואה את זה, ה-PS3 היא הגיימקיוב החדשה. אני חושב שעונת החגים הזו משדרת את העובדה הזו יותר מתמיד.

כמו שאמרתי, לדעתי, רק הבלו ריי יכול להציל את ה-PS3 עכשיו. וגם אז, זה לא קשור ל-Wii שלדעתי נמצאת במומנטום של הקונסולה המובילה, כמו ה-PS2. יותר מכך, ה-Wii עשתה השנה 90 אלף יחידות יותר ממה שה-PS2 עשתה בתקופה מקבילה.

בתקווה שנינטנדו תצליח לעמוד בביקוש החומרה, אני צופה ל-Wii עוד שנה עם מומנטום ענק, ולהמשיך להישאר בטופ. נקווה.
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    אי אפשר לדעת ,

gta זה ממש ממש לא הכול ..יש עוד מלא משחקים רשמיים ולא רשמיים שהולכים להגיע ויגיעו בהמשך .

וגם כמו שאמרת עניין ה- hd מתחיל להיתפס חזק בשוק , דבר שנינטנדו לא מציעה .

אם זה בגרפיקה שאין כמותה , ואם זה צפייה בסרטים באיכות מאוד גבוהה .

עדיין אי אפשר להחליט מה יהייה בשורה התחתונה .

ה-wii תפס תאוצה רצינית בגלל המחיר הנמוך , והשליטה המהפכנית . דבר שגרם להתלהבות רבה .

לא מזמן קראתי שההתלהבות הזאת איך נאמר מתחילה קצת לדהוך , אז ככה שלא ניתן כרגע לקבוע .
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Asi.P
    לא מזמן קראתי שההתלהבות הזאת איך נאמר מתחילה קצת לדהוך , אז ככה שלא ניתן כרגע לקבוע .
    וואלה. איפה קראת? ועל מה זה מסתמך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    כאן בויגיימס . זה מסתמך על שעות משחק נמוכות מצד הצרכנים עד לחוסר שעות משחק בכלל.

דבר כזה לא הכי מועיל לנינטנדו .

וגם כמה חבר'ה שאני מכיר שהיו בהייפ רציני, וכיום הקונסולה סתם מונחת אצלם בבית .
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אבל הם קנו אותה. זה שאנשים מפסיקים לשחק בקונסולות וההייפ שלהם מתישהו נגמר, לא קשור למומנטום של הקונסולה עצמה. זה הגיוני שתפסיק להתלהב ממשהו שהתלהבת ממנו פעם.

זה תמיד מפליא אותי לחשוב שאנשים קונים מוצר ומצפים להשתמש בו נונ-סטופ. אני לרגע לא חשבתי שאני אשחק מהבוקר עד הערב ב-Wii שקניתי אותה, ואין לי זמן לזה. אני מבין שיש אנשים שחושבים שזה מהות החיים שלהם, לשחק, אבל רוב האנשים בעולם מתעסקים גם בדברים אחרים.

המומנטום של ה-Wii לא ייפסק בגלל שהיא מאובקת אצל כמה אנשים בבית. אני לא רואה את הקשר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    אף אחד לא אמר שצריך להשתמש במוצר נונ-סטופ , אבל צריך להנות ממנו .

גם אני לא אחד שמשחק בלי הפסקה אבל אני נהנה מהקונסולה שלי , ויודע שהיא גם תעניין לתקופה ארוכה מאוד .

תראה את הקשר בזה שאותם האנשים קנו אותה אבל אחרי חודש היא הפסיקה לעניין אותם .

אצל חלקם היא מאובקת בבית , וחלק כבר מכרו אותה . לאט לאט המודעות והאכזבה יכולה לגדול בקרב הצרכנים שהקונסולה לא עונה לצרכיהם ואז יפסקו המכירות .

ככה לרוב מומנטום נפסק .

שוב פעם אני אומר אתה לא יכול לקבוע אם המומנטום יעלה או יפסק . זה תלוי בכמה וכמה גורמים .

רק הזמן יוכל להגיד .
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    מסכים פה עם אסף, בנתיים אי אפשר לדעת יותר מדי מה יקרה במיוחד שלכל אחת מהחברות יש בטח איזה משחק סודי שכנראה יעורר את הציבור לבחור לקנות את הקונסולה שלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי shgadlic
    מסכים פה עם אסף, בנתיים אי אפשר לדעת יותר מדי מה יקרה במיוחד שלכל אחת מהחברות יש בטח איזה משחק סודי שכנראה יעורר את הציבור לבחור לקנות את הקונסולה שלה.
    WiiFit ו-SSBB יעורר הרבה אנשים במערב.

SSBB להפתעתי הרבה, מוכר להמון. כבר עכשיו יש לו כמעט כפול הזמנות כפולות בהרבה מקומות שאנשים מפורומים שונים עובדים בהם. אז זו לא ממש עובדה בשטח, אבל הוא לדעתי ימכור יותר מגלאקסי. יתרה מכך, שסתם הייתי בחנות טויז R אס בניו יורק, היתה איזה אמא שאמרה לבנים שלה ש-SSBB ייצא רק מאוחר יותר. או משהו כזה, וזה ממש הפתיע אותי לדעת שהיא ממש יודעת מתי המשחק אמור לצאת. בקיצור, SSBB הולך להיות ענק לדעתי לנינטנדו.

WiiFit הוא משחק שברגע שהוא ייכנס לתוכנית של אופרה, זהו. לא צריך יותר מזה. מה גם שרוב הסיכויים שנינטנדו תשווק אותו כמו את ה-Wii עצמה, עם מסיבות ובלוגים ברשת. ביפן המשחק הזניק את ה-Wii בצורה משמעותית והחזיר בה חיים (שנעלמו לאיזה חודשיים שם), ורוב הסיכויים שהוא ה-Brain Training שלה.

מומנטום נשמר על ידי השיווק המצוין של נינטנדו. שכל הזמן מדברים עליה, וב-95 אחוז רק דברים טובים. תשווה את זה לסיקורים ששתי האחרות מקבלות, ותבין למה המומנטום שלה לא ייעצר.

זה שאתה שומע על גיימרים מתבכיינים על ה-Wii, זה לא ישתנה גם עוד 4 שנים. זו דרכם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    אז ככה דובר באתר על מכשיר ה- fit שהזכרת , צויין שעקב חוסר ייבוא רישמי, שהמוצר יהיה זמין כאן יהיה קשה להשיגו ומחירו יהיה גבוה מאוד . כבר נקודות חלשות .

שיווק או לא שיווק בוא נסתכל על מה בשטח , בשטח אותם הצרכנים "גיימרים מתבכיינים" כמו שקראת להם הם החלק הקובע .

ברגע שאותם הגיימרים יראו שהקונסולה לא מספקת אותם , והיא נחותה משאר מתחרותיה בתחום המולטימדיה, היכולות וכו' לא משנה כמה שיווק וכמה ידברו עליה טוב היא יכולה ליפול עקב חוסר מכירות ועניין.

רק לפני כמה חודשיים ירדו על ה- ps3 מכול הכיוונים והנה , אתה בעצמך הראת את אחוזי המכירות. מה זה אומר ?

שוב פעם אני לא מבין את הדיבור שלך "תבין למה המומנטום שלה לא ייעצר" אין דבר שממשיך לנצח כול דבר בסופו של יום נעצר , ואתה לא יכול לדעת מה יהיה בעתיד .
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    אני מסכים עם עדי לגבי זה שהמחיר הוא לא הדבר העיקרי שמוכר את הWii. אחרי הכל, ראינו כבר שמחיר הקונסולה הממוצע באינטרנט הגיע ואף עבר את מחירי הקונסולות האחרות והWii עדיין מוכרת כמו מטורפת שנה אחרי (אם אני זוכר נכון 17 קונסולות בשניה כל עוד יש מלאי).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2007
    אני תומך בהילינג אורה ובעדי.
    לי אישית גם הווי עומד, ואני משחק בו מידי פעם כשנוח לי, אבל, אני לא סתם מחכה לכלום, אני מחכה לברוול, וגם הייתי רוצה את גלקסי (שעדיין לא השגתי) וגם לוויפיט.
    העובדה שאני יושב ורק מחכה להם מגבירה את הרצון ואת ההייפ על נינטנדו ועל משחקיה, ובעצם לא משעמם לעולם עם הווי, תמיד יש למה לחכות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    הדבר שמוכר אותה , היא היכולת שלה להתחבר לקהל הרחב ולא רק לגיימרים כמו שהיה עד עכשיו במיתוס של "קונסולות הן תחומם של גיימרים בלבד" .

החבר'ה מנינטנדו באמת הלכו עם ראש פתוח וייצרו קונסולה קלילה , לא יקרה , והכי חשוב מיועדת גם לכול אלו שלא הכירו את תחום משחקי הוידאו עד היום . כמו שניתן לקרוא בביקורות באתר .

התחום הזה שכולל בתוכו גם את השליטה המהפכנית , הם אלו שהביאו וממשיכים להביא לנינטנדו את גל המכירות וההכנסות .
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Asi.P
    אז ככה דובר באתר על מכשיר ה- fit שהזכרת , צויין שעקב חוסר ייבוא רישמי, שהמוצר יהיה זמין כאן יהיה קשה להשיגו ומחירו יהיה גבוה מאוד . כבר נקודות חלשות ..
    WiiFit יצא רק ביפן. אז אני לא מבין על מה אתה מדבר.
    נכתב במקור על ידי Asi.P

שיווק או לא שיווק בוא נסתכל על מה בשטח , בשטח אותם הצרכנים "גיימרים מתבכיינים" כמו שקראת להם הם החלק הקובע .
    ברגע שאותם הגיימרים יראו שהקונסולה לא מספקת אותם , והיא נחותה משאר מתחרותיה בתחום המולטימדיה, היכולות וכו' לא משנה כמה שיווק וכמה ידברו עליה טוב היא יכולה ליפול עקב חוסר מכירות ועניין.
    עובדה שלא.
    ה-Wii מההתחלה לא הביאה מספיק משחקים, מההתחלה היה ביצ'ינג, ועדיין היא מוכרת נהדר.
    העובדה שהיא נחותה היתה קיימת מההתחלה ולא השפיעה.

נכתב במקור על ידי Asi.P
    רק לפני כמה חודשיים ירדו על ה- ps3 מכול הכיוונים והנה , אתה בעצמך הראת את אחוזי המכירות. מה זה אומר ?
    אבל אחוז מצומצם מאוד של לקוחות לא מרוצים הוא אחוז דומם. עובדה שעד עתה דובר רק בשבחי הקונסולה. כל יום יש מאמר חדש אם זה ה-Wii ברפואה, ה-Wii בצבא, או ה-Wii בבית זקנים. בכל מקום רק מהללים את הקונסולה יכולת הכל הזו. אני לא רואה איך התקשורת פתאום יחליטו לשנוא מוצר כל-כך אהוב. זה ידרוש פאק רציני מאוד מנינטנדו.

אפילו הדחייה של סמאש עברה באופן שקט (אני לא שמעתי בכלל על הסיפור של הילינג בפורום הראשי).
    נכתב במקור על ידי Asi.P
    שוב פעם אני לא מבין את הדיבור שלך "תבין למה המומנטום שלה לא ייעצר" אין דבר שממשיך לנצח כול דבר בסופו של יום נעצר , ואתה לא יכול לדעת מה יהיה בעתיד .
    ברור. המומנטום של ה-Wii ייעצר כשתצא ה-Wii2.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    כשסמאש עומד לצאת בקרוב זה ממש ממש טיפשי להגיד שהמומנטום של הWii נפסק.
    להזכירכם SSBM היה המשחק הכי נמכר על הקיוב, זאת אומרת שכל הנינטנדטפילים שעד עכשיו לא קנו ווי(כמוני למשל ) יקנו אותה בנוסף לחבריהם שחיכו לסמאש הבא כי לא רצו לקנות קיוב.
    יכול להיות שמונטום מבחינת הקז'ואל נגמר אבל לדעתי מומנטום ההארד קור של הwii יתחיל עכשיו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    הבעיה של ה-PS3 היא שסוני משווקת אותה כקונסולה בעלת פוטנציאל בלתי גלום, ואין מה לעשות, אנשים לא אוהבים לקנות "פטונציאל".
    עד עכשיו כל מה ששמענו על ה-PS3 הוא עד כמה הוא נבנה כמערכת טכנולוגית מתקדמת מאוד שעוד לא הגיע לגבול היכולת שלו, ועל הבטחות של כותרים בלעדיים עתידיים.
    עד שסוני לא תשנה את צורת השיווק של ה-PS3 ותדאג לניצול הפוטנציאל שלו בהווה, אז יותר מפתחות יבואו לקראת סוני ויציעו לה בלעדיות על כותרים למיניהם.
    בינתיים ה-PS3 משחק את תפקיד ה-underdog מבין שלושת הקונסולות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    תראו יש כאן בעיה הps3 יש כמו שאמר koopa שיש לה פוטניצאל פשוט אדיר ולא מנצלים אותו
    כרגע כמעט חוץ ratcht and clanck וunchrated אין משחקים משו משו אבל הבעיה אם הwii זה שיש כמו שכבר הוסכם שיש טונה משחקים אבל 2\3 ואפילו יותר משחקי קז'ואל ומסיבה
    זאת באמת בעיה לחזות מה יקרה שתי הקונסולות האלה בעתיד לי לפחות זה די מסובך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2007
    עיר
    ראש העין
    אם יצליחו לשבור את מחסום הגרפיקה ויעלו את הגרפיקה של הווי הרחק מזאתי של הפס2 וגם יצאו יותר משחקי צד שלישי, הווי לוקח.
    כרגע זה לא קורה וכנראה לא יקרה בקרוב.
    לפי דעתי הווי זה דבר חולף, מאוד מאוד כיפי אבל חולף ולכן מתישהו כל ההייפ סביב הווי ייגמר ויתחילו להבין שההארדקור רוצים משחקים כבדים ומפוצצים - דבר שהפס3 מספק.
    כשיתחילו לפתח לפס3 משחקים על גבי בלו-ריי, דבר שלא יקרה השנה על פי הערכתי, הפס3 מנצח במלחמת הקונסולות כי אף קונסולה לא יכולה להביא משחקים כאלו ענקיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי Maxpower
    אם יצליחו לשבור את מחסום הגרפיקה ויעלו את הגרפיקה של הווי הרחק מזאתי של הפס2 וגם יצאו יותר משחקי צד שלישי, הווי לוקח.
    לפי דעתי הווי זה דבר חולף, מאוד מאוד כיפי אבל חולף ולכן מתישהו כל ההייפ סביב הווי ייגמר ויתחילו להבין שההארדקור רוצים משחקים כבדים ומפוצצים - דבר שהפס3 מספק.
    כשיתחילו לפתח לפס3 משחקים על גבי בלו-ריי, דבר שלא יקרה השנה על פי הערכתי, הפס3 מנצח במלחמת הקונסולות כי אף קונסולה לא יכולה להביא משחקים כאלו ענקיים.
    לול יש לנו הגדרות שונות מאוד להארד קור חבוב.
    כמו שאני רואה את זה שחקן הארד קור זה שחקן שמעוניין באיכות של המשחק ולא רק באיכות הגרפית של המשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    אני חושב שאם הPS3 צריך לחכות שלוש-ארבע שנים עד שיצאו מספיק משחקים מצוינים שמנצלים הכי הכי טוב את הגרפיקה של הקונסולה אז בינתיים הWii תעקוף ותמכור יותר ולכן עם הזמן יצאו לWii יותר משחקים מאשר לPS3. גם אם אנחנו נצטרך "להסתפק" במשחקים הממש מעולים של נינטנדו שמגיעים לאט לאט, בנוסף לתמיכה הגודלת של חברות צד ג', הWii עדיין יהיה במצב יותר טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    נכתב במקור על ידי Maxpower
    אתה לא מבין כלום... כבר עכשיו כל המשחקים של הפס3 הם על בלו ריי...
    שתף ב-Google+

הרשמה