תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    היי,
    שלשום IGN סיקרו את המשחק Burnout Paradise.
    זהו המשחק החדש בסדרת BURNOUT, סדרת המירוצים שכבר הרבה זמן משאירה את סדרת NFS מאחור.
    השנה עם יציאת BUTNOUT לדור הבא היו המון ציפיות ממנו וכמו שזה נראה הוא עמד בהם.
    IGN נתנו לו את הציון 8.8 ולפי הביקורת והציונים שהם נתנו בבסוף, נראה שמגיע לו ציון יותר גבוה.
    מה דעתכם?

לביקורת

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    כול הכבוד על החדשות והעידכונים שאתה מביא המשך כך .

בקשר למשחק , אני יחכה לביקורות של gamespot פשוט כי הם יותר מחמירים ,

ויש מצב שהמשחק יקבל אצלם ציון יותר נמוך לצערי .

מה שייחד את סדרת burnout מ- nfs הוא כול הכיף והמשחקיות הקלילה שחווינו במרוצים , בריסוק היריבים שלנו , ובכלל בכול האנדרנלין . מה ש- nfs כבר מזמן שחכו לתת .

דבר שלא כול כך אהבתי במשחק החדש היה העיר הפתוחה שנלקחה ממשחקי need for speed שמקררת אותך לגמרי וגורמת לך ללכת לאיבוד .

כמה פעמים מצאתי את עצמי במקום להנות מהאקשן שיש במרוצים והלחץ , נוסע שעות בעיר כדי לחפש ולמצוא את נקודה א' ומשם להגיע לנקודה ב' דבר שמוריד את כול ההנה שבמשחק . (לפחות לי) .

אז אולי הם לא אהבו את הסגנון החדש , או שאולי הם ציפו ליותר .

בכול אופן אני אחכה לקצת יותר ביקורות .
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    זה בדיוק הדבר שמפריע לי!
    אני מקווה שיהיה עדכון למשחק המלא שייתן את האופציה להתחיל מחדש את ה-event שנמצאים בו.

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    אחלה ביקורת, אני מקווה שהמשחק יהיה ככה למרות שאני לא חובב גדול של מכוניות המשחק הזה ממש מעניין אותי

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    נכתב במקור על ידי Asi.P

ויש מצב שהמשחק יקבל אצלם ציון יותר נמוך לצערי .
    גיימספוט ידועים בכך שהם מעריצים מושבעים של סידרת burnout.

הצטרף בתאריך
    10.06.2007
    מה שבטוח, אני הולך לקנות את המשחק הזה.
    אני פשוט חולה על burnout! אני חושב שלעיר הפתוחה בסופו של דבר יהיה אפשר להסתגל ואחרי שתידעו את כל האזורים עם הקיצורים והרמפות אז המירוצים יהפכו להיות יותר כייפים
    אני כמובן לא אתנגד לאופציה לחזור אל המסלולים המוגדרים, אבל גם כך זה בסדר

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    העדפתי את הקודמים..<_<

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אחד הmust-buys, בשבילי. אני בהחלט קונה אותו מפליי-אסיה ימים ספורים אחרי שהוא יוצא.
    הוא מתחרה בME,למען האמת. כלומר, אני אקנה את שניהם, אבל אני לא בטוח איזה מהם קודם.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    אני החלטתי שאני לא קונה אותו עד שמוציאים PATCH לקטע של לעשות RESTART RACE שפשוט לא קיים....

אתם קולטים שאין אופציה להתחיל מירוץ מהתחלה?! ז"א, יש מירוצים של כמעט 10 דקות, ונגיד פישלת אחרי 2 דקות - אתה חייב, אבל פשוט חייב - ליסוע את כל המסלול עד שתגיע שוב לנקודת ההתחלה.

בנוסף, אתה לא יכול לראות במפה איזה מירוצים סיימת ואיזה לא.

בקיצור - יש פה כמה פאקים עצבניים שאפשר לתקן אותם, ואם היו עושים את זה - אז המשחק היה מקבל 95 ולא 85 ברוב האתרים.

פשוט פספוס, ממש חבל...

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    ממה שכתבו ב-IGN, הם פשוט פיתחו סגנון משחק שונה - במקום לנסות ולחזור לאותו מירוץ, אתה תתחיל משהו אחר איפה שאתה נמצא.
    הבעיה היא כשמתקרבים לסיום המשחק ואז אין עוד הרבה דברים שלא סיימת וחייבים לחזור עליהם.

אני הזמנתי כבר את המשחק, אבל אני מקווה שיוציאו לו עדכון עם האפשרות הזו...

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Laskin
    אני החלטתי שאני לא קונה אותו עד שמוציאים PATCH לקטע של לעשות RESTART RACE שפשוט לא קיים....

אתם קולטים שאין אופציה להתחיל מירוץ מהתחלה?! ז"א, יש מירוצים של כמעט 10 דקות, ונגיד פישלת אחרי 2 דקות - אתה חייב, אבל פשוט חייב - ליסוע את כל המסלול עד שתגיע שוב לנקודת ההתחלה.

בנוסף, אתה לא יכול לראות במפה איזה מירוצים סיימת ואיזה לא.

בקיצור - יש פה כמה פאקים עצבניים שאפשר לתקן אותם, ואם היו עושים את זה - אז המשחק היה מקבל 95 ולא 85 ברוב האתרים.

פשוט פספוס, ממש חבל...
    מה?!
    אני RESTART RECE?
    מה זה הדבר הזה?!
    נו באמת, זה הא' ב' של משחקי מירוצים.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי Asi.P
    המצב היום עם גיימספוט לוטה בערפל אחרי הפיטורין של ג'ף גרשטמן (העורך) והתתפטרות של כמה ממבקרי המשחקים היותר טובים שלהם בעקבות המהלך הזה.
    עושה רושם שהרקע לסקנדל הוא שההנהלה שלהם לא מרוצה מזה שהמבקרים לא מוכנים לשפץ ביקורות למפרסמים שמכניסים להם כסף טוב. לא הייתי בונה על ביקורות אובייקטיביות מהם בזמן הקרוב.

הרשמה