תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    16.01.2008
    היי
    ראשית ברצוני להודות לכם (חבריי הפורום) על התמיכה הסנטימנטלית שהענקתם לי אתמול.
    בנוסף לכך יש לי שאלה,האם גם בכם בוערת התשוקה להגיע לשלבים הסופיים,אך יש בכם את הפחד שיגמר האתגר מהמשחק?
    מחשבה זו די מזכירה לי את ההתחבטויות שלי בנוגע למוות,מה הם משמעות החיים בעצם אם כולנו נמות בסוםו של יום?
    אשמח לתגובות ועצות
    תודה

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    אין לך ממה לפחד...
    כשאתה תגיע לרמה 70, האתגר האמיתי רק מתחיל

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    יעבור עוד הרבה זמן עד שתמצה את המשחק, וכשזה יקרא WOTLK יצא (למרות שאני בספק באמת תמצא את התוכן של TBC)

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי Almir
    היי
    ראשית ברצוני להודות לכם (חבריי הפורום) על התמיכה הסנטימנטלית שהענקתם לי אתמול.
    בנוסף לכך יש לי שאלה,האם גם בכם בוערת התשוקה להגיע לשלבים הסופיים,אך יש בכם את הפחד שיגמר האתגר מהמשחק?
    מחשבה זו די מזכירה לי את ההתחבטויות שלי בנוגע למוות,מה הם משמעות החיים בעצם אם כולנו נמות בסוםו של יום?
    אשמח לתגובות ועצות
    תודה
    משמעות החיים היא להתרבות דיי לחפש סיבות שלא קיימות

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    נכתב במקור על ידי SkyShatter
    שאני בספק באמת תמצא את התוכן של TBC
    אני מצאתי P:

הצטרף בתאריך
    27.10.2007
    Well I know how you feel tbh... imo at some point the game stops to be naive as it was at the start, and no matter what new contect blizzard will develop.. it will never be the same
    what I'll tell you is this: one the special's things in wow is that its not like a normal PC game, it changes, I have been playing wow for about 3 years now, and my gameplay have been changed alot of times, and I am sure it will change even more
    Navivan - Mage level 70

Barox - Paladin level 70

Armory Link for Mage

הצטרף בתאריך
    02.12.2007
    כל מה שאתה עובר עד לבל 70 רק מכין אותך למה שיהיה . המשחק רק מתחיל מאז .. אז תשב תרגע ותהנה מהשלבים האלו .

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי tardor
    כל מה שאתה עובר עד לבל 70 רק מכין אותך למה שיהיה . המשחק רק מתחיל מאז .. אז תשב תרגע ותהנה מהשלבים האלו .
    רק אם אתה בגילדה מובילה.. בשביל שאר האנשים המשחק נגמר ב70

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    משמעות החיים היא בגדר הערכה עצמית של כל אחד, ההתרבות היא מטרת החיים (שהגוף יישם בעצמו שלא יחשבו שאני מדבר כאן על אלוהים).
    בתשובתי לשאלה זו , זה יכול גם לענות לך בקשר לWOW.
    תהנה.

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    נכתב במקור על ידי w00ty
    אני מצאתי P:

תמצה* D;

הרשמה