תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    06.01.2008
    לעבור לקבוצה חזקה,או לקבוצה עם מטוס או מסוק יותר חזק,רק כדי לאנוס
    זה לא כיף,שחקנים(רובם אדמינים)עוברים קבוצות ויוצרים חוסר איזון,אין פעם אחת שיש קבוצות שוות וקרב מעניין
    במקום לחשוב על הסטטיקסטיקה,ולנסות להוכיח משהו עם KDR מרשים שעשיתם על NOOBIM שלא יודעים מהחיים שלהם,תנסו לאתגר את עצמכם נגד החזקים ולא איתם,ואולי ככה לא יאנסו אותכם שתשחקו נגד שחקנים טובים
    כנ"ל לINF

אממ

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    יהוד
    מסכים איתך , המשחק יותר מהנה שיש כוחות שווים.

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי יניב21
    לעבור לקבוצה חזקה,או לקבוצה עם מטוס או מסוק יותר חזק,רק כדי לאנוס
    זה לא כיף,שחקנים(רובם אדמינים)עוברים קבוצות ויוצרים חוסר איזון,אין פעם אחת שיש קבוצות שוות וקרב מעניין
    במקום לחשוב על הסטטיקסטיקה,ולנסות להוכיח משהו עם KDR מרשים שעשיתם על NOOBIM שלא יודעים מהחיים שלהם,תנסו לאתגר את עצמכם נגד החזקים ולא איתם,ואולי ככה לא יאנסו אותכם שתשחקו נגד שחקנים טובים
    כנ"ל לINF
    מסכים אם כל מילה שלך אני לא ינקוב בשמות אבל כן זה קרה אפילו היום בשרת ששחקנים בשרקי עוברים לMEC רק כדי להיות אם המסוק שיכול לעשות בייס ראפ בהנאה מרובה תתביישו לכם אדמינים

הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    אני עברתי קבוצה כדאי לשחק עם חבר שלי Pompa שלא שיחקתי איתו מאז השבוע הראשון שלי במשחק :\
    [ http://forum.vgames.co.il/showpost.p...69&postcount=4 ] [חחח זמנים יפים]

הצטרף בתאריך
    06.01.2008
    נכתב במקור על ידי Shikako
    אני עברתי קבוצה כדאי לשחק עם חבר שלי Pompa שלא שיחקתי איתו מאז השבוע הראשון שלי במשחק :\
    [ http://forum.vgames.co.il/showpost.p...69&postcount=4 ] [חחח זמנים יפים]
    סבבה הכנת תירוץ מראש,מה התירוץ של הליצן השני שעבר?
    אגב זה לאט רק אתם ולא רק היום,זה כל הזמן קורה ובגלל שאתם עושים את זה,אחרים לומדים ממכם ונהיה סלט

הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    הוא רצה לאנוס את הקבוצה השנייה עם המסוק :O

הצטרף בתאריך
    06.01.2008
    יש לי דוגמא טובה בשבילכם,אני למשל
    קחו אותי,ממה שראיתי עד עכשיו השחקן הכי חזק מבינכם באינף הוא REPEAR,בחיים לא תראו אותי משחק איתו באותה קבוצה,אני תמיד יחליף לשחק נגדו
    ככה אולי נלמד משהו חדש מלשחק נגד שחקן שמספק איזשהו אתגר,לעומת זאת אני נתקל בשחקנים שאיך שהם רואים שחקן טוב הם עוברים לקבוצה שלו,כדי שחס ושלום לא ילמדו משהו חדש

הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    אני נכנס לשרת באינף רק אם יש שחקנים מעניינים כמו ריפר או דודו..

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    נכתב במקור על ידי Shikako
    אני נכנס לשרת באינף רק אם יש שחקנים מעניינים כמו ריפר או דודו..
    כדי להיות בקבוצה שלהם ולא להפסיד

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    נכתב במקור על ידי יניב21
    יש לי דוגמא טובה בשבילכם,אני למשל
    קחו אותי,ממה שראיתי עד עכשיו השחקן הכי חזק מבינכם באינף הוא REPEAR,בחיים לא תראו אותי משחק איתו באותה קבוצה,אני תמיד יחליף לשחק נגדו
    ככה אולי נלמד משהו חדש מלשחק נגד שחקן שמספק איזשהו אתגר,לעומת זאת אני נתקל בשחקנים שאיך שהם רואים שחקן טוב הם עוברים לקבוצה שלו,כדי שחס ושלום לא ילמדו משהו חדש
    וואלה מה שנכון נכון,תמיד אני מוצא את עצמי נגדו וככה יותר כיף מה הקטע בלאנוס קבוצה של נובים בזמן שאתה עם כל הוותיקים, אין משחק סתם בזבוז של זמן.
    ואתה תמיד נותן לי אתגר מה שכיף ,לא הרבה פה מסוגלים לעשות את זה, ושלא נדבר על הטרור באותו יום עם הטנק.[INF 4EVA]
    ותורידו לבנאדם את הבאן סך הכל הוא לא כזה רע תמיד משחק סבבה ורק מנסה להפסיק את הדיקטטורה של חלק מהאדמינים פה

אתם מוזמנים לעיין במדריכים מבית היוצר REAPER_082©

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    יהוד
    אני גם נתקלתי בעוד כמה שחקנים גברים , כמו לדוגמה נאוריקו, קרה כמה פעמיים שהייתי בקבוצה חזקה, והוא נכנס לשרת לקבוצה חלשה, והבנאדם משחק כמו אריה,נלחם ולא חושב לרגע להחליף קבוצה, אני מעריץ שחקן כזה.
    ולעומת זאת יש את קרסני נקניק זה לא מילה.
    היינו קבוצה חזקה והוא גם היה בקבוצה שלי, לאחר כמה סבובים הקבוצה השניה נהייתה חזקה , והוא קלט את זה ומיהר לעבור לקבוצה השניה, ולא רק זה הוא גם עולה להרים, ותופס לו אחלה קורבנות.
    לא מספיק הספאם של הרימונים שאתה צריך להתמודד מולם, עולה לך גם איזה מניוק להרים.

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי REAPER_082
    וואלה מה שנכון נכון,תמיד אני מוצא את עצמי נגדו וככה יותר כיף מה הקטע בלאנוס קבוצה של נובים בזמן שאתה עם כל הוותיקים, אין משחק סתם בזבוז של זמן.
    ואתה תמיד נותן לי אתגר מה שכיף ,לא הרבה פה מסוגלים לעשות את זה, ושלא נדבר על הטרור באותו יום עם הטנק.[INF 4EVA]
    ותורידו לבנאדם את הבאן סך הכל הוא לא כזה רע תמיד משחק סבבה ורק מנסה להפסיק את הדיקטטורה של חלק מהאדמינים פה
    אתה צודק בקשר למשפט האחרון אני מנסה לעשות את זה הרבה זמן אבל נדה כלום לא יצא לי מזה אז הפסקתי הבנתי שמי שאחראי פה מעוניין שיהיה פה בלאגן ולא סדר ביזיון פשוט ביזיון

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי יניב21
    קח בחשבון שלפעמים המשחק מעביר לבד שחקן מקבוצה לקבוצה (קרה לי המון) ללא קשר אם הקבוצה חזקה או חלשה.
    בנוסף אנשים לפעמים עוברים קבוצות כי בדיוק חבר שלהם נכנס או משהו בסגנון. עם כל הכבוד לאיזון ולאתגר אם אני רוצה להנות מהמשחק ולשחק עם חבר אני אעבור מבלי לחשוב פעמיים.
    Sm4Rt0T aka PhaseOneV2

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    בקעת הירדן
    נכתב במקור על ידי Sm4Rt0T
    קח בחשבון שלפעמים המשחק מעביר לבד שחקן מקבוצה לקבוצה (קרה לי המון) ללא קשר אם הקבוצה חזקה או חלשה.
    בנוסף אנשים לפעמים עוברים קבוצות כי בדיוק חבר שלהם נכנס או משהו בסגנון. עם כל הכבוד לאיזון ולאתגר אם אני רוצה להנות מהמשחק ולשחק עם חבר אני אעבור מבלי לחשוב פעמיים.
    אין לו חברים מה אתה רוצה ? שיבין אותך ואת כולם !

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי tiger_g
    אין לו חברים מה אתה רוצה ? שיבין אותך ואת כולם !
    אני מוכן להיות חבר שלו, שלא יהיה עצוב .
    Sm4Rt0T aka PhaseOneV2

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    נכתב במקור על ידי Sm4Rt0T
    וואלה זה קורה המון ,לדוגמא קרה לי שהשרת 5 פעמים ברצף העביר אותי קבוצה כל פעם שמתתי זה הביא לי את הקריזה באותו יום.

אתם מוזמנים לעיין במדריכים מבית היוצר REAPER_082©

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי REAPER_082
    וואלה זה קורה המון ,לדוגמא קרה לי שהשרת 5 פעמים ברצף העביר אותי קבוצה כל פעם שמתתי זה הביא לי את הקריזה באותו יום.
    זה יכול להיות שאדמין עם BF2CC מעביר אותך בכוונה.. אבל לא נראה לי שיש לילדים שם גישה ל CC.

הצטרף בתאריך
    26.12.2007
    אני אוהב לאנוס נובים בלי סיבה.

זה מכניס אותי לאורגזמה.

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    נכתב במקור על ידי נתנאל
    זה יכול להיות שאדמין עם BF2CC מעביר אותך בכוונה.. אבל לא נראה לי שיש לילדים שם גישה ל CC.
    למעט מאד אנשים יש גישה.
    אני מעביר רק שחקנים שבדיוק נכנסו לשרת אם יש פער גדול מדי.

A scratch? your arm's off!
    No it isn't, it's only a flesh wound

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי igal-72
    אני גם נתקלתי בעוד כמה שחקנים גברים , כמו לדוגמה נאוריקו, קרה כמה פעמיים שהייתי בקבוצה חזקה, והוא נכנס לשרת לקבוצה חלשה, והבנאדם משחק כמו אריה,נלחם ולא חושב לרגע להחליף קבוצה, אני מעריץ שחקן כזה.
    ולעומת זאת יש את קרסני נקניק זה לא מילה.
    היינו קבוצה חזקה והוא גם היה בקבוצה שלי, לאחר כמה סבובים הקבוצה השניה נהייתה חזקה , והוא קלט את זה ומיהר לעבור לקבוצה השניה, ולא רק זה הוא גם עולה להרים, ותופס לו אחלה קורבנות.
    לא מספיק הספאם של הרימונים שאתה צריך להתמודד מולם, עולה לך גם איזה מניוק להרים.

אוהב אותך יגאל
    נאור, מנהל תחום הפאבליק וקלאב - קהילת באטלפילד

הרשמה