תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 47
    הצטרף בתאריך
    06.01.2008
    חיכינו למסוק שמתי 2 C4 (לא 5-כי 5 הורג),על הרצפה,פיצצתי וכולם קפצו מטר באויר
    אף אחד לא מת חוץ מRAGMAN שעשה לעצמו התאבדות כדי ש"כאילו"הרגתי אותו,ואז נתן לי באן,ראיתי בתוצאה שיש לו מינוס 2 על התאבדות שלו
    פשוט LOZER שהפסיד את המסוק ואחרי שסיבוב שלם הוא נאנס,חיפש אותי על BAN
    שמישהו יעשה משהו עם האדמין החרא הזה(חרא זה לא קללה זה מילת תאור,הוא פשוט אדמין חרא,5000 דיונים לא טועים)
    ולSHIKAKO יא נעל,שמישהו צועק לך בCHAT על BASERAPER במקום לשאול על שם כמו NOOB, סתכל למפה שלך ותראה סקוואד שלם אצלנו בבסיס של האויב,תלחץ על הנקודה והבן אדם יהיה מודגש בCHAT של ההריגות
    IF U CANT GAME,JUST LICK AAS FOR ADMIN

אממ

הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    תרגיע ומהר. כם אם הבאן לא מוצדק תדבר יפה. ובקשר אלי.. אני נכנס לשרת לשחק ולהיות אדמין. אני לא יכול לשים לב לכל הודעה של בייס רייפ.

הצטרף בתאריך
    06.01.2008
    נכתב במקור על ידי Shikako
    תרגיע ומהר. כם אם הבאן לא מוצדק תדבר יפה. ובקשר אלי.. אני נכנס לשרת לשחק ולהיות אדמין. אני לא יכול לשים לב לכל הודעה של בייס רייפ.
    לא מבין למה צריכים לשים אותכם השחקנים הכי חריינים בשרת להיות אדמינים,כאילו מה בכוונה??
    מה רע בDODO השחקן האינטלגנט היחידי שיש לו טיפלה SKILL ודווקא לו לא נותנים,אתם ממש עושים הכל הפוך,ויודעים מה??
    לא תבינו איך זה קשור אבל בגלל זה אתם אוכלים זין נגד קלאנים חזקים,הכל ה פ ו ך

הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    סליחה בינתיים אנחנו יותר בוגרים ממך. אתה נכנס לפורום ומקלל בכיף..

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי יניב21
    חיכינו למסוק שמתי 2 C4 (לא 5-כי 5 הורג),על הרצפה,פיצצתי וכולם קפצו מטר באויר
    אף אחד לא מת חוץ מRAGMAN שעשה לעצמו התאבדות כדי ש"כאילו"הרגתי אותו,ואז נתן לי באן,ראיתי בתוצאה שיש לו מינוס 2 על התאבדות שלו
    פשוט LOZER שהפסיד את המסוק ואחרי שסיבוב שלם הוא נאנס,חיפש אותי על BAN
    שמישהו יעשה משהו עם האדמין החרא הזה(חרא זה לא קללה זה מילת תאור,הוא פשוט אדמין חרא,5000 דיונים לא טועים)
    ולSHIKAKO יא נעל,שמישהו צועק לך בCHAT על BASERAPER במקום לשאול על שם כמו NOOB, סתכל למפה שלך ותראה סקוואד שלם אצלנו בבסיס של האויב,תלחץ על הנקודה והבן אדם יהיה מודגש בCHAT של ההריגות
    IF U CANT GAME,JUST LICK AAS FOR ADMIN
    חמוד שלי אתה עדיין לא תפסת מה?
    עזוב כל דיון שיפתח נגד תמיר לא יעזור ומעולם לא עזר בגלל שסליחה שאני מתבטא ככה אבל אורן עיוור משהו מסנוור אותו וככל שהזמן עובר חברה בלי לזלזל באנשים שאני מזכיר פה אבל זה נראה כאילו לתמיר יש יותר כוח מאורן עצמו אז רדו מזה תמיר שולט פה בשרת ולא יעזור לכם אני כבר לא מבקש ממנו כלום ובכלל שהוא בTS אני נזהר מאוד מאוד אם המילים שלי כי אם לא אני עלול לקבל באן ככה סתם אז חאלס עזבו אותו תמיר שולט סגרו תבסטה.

הצטרף בתאריך
    29.11.2007
    אורן גם זה התבכינות נכון??

הצטרף בתאריך
    06.01.2008
    נכתב במקור על ידי dodo445544554455
    חמוד שלי אתה עדיין לא תפסת מה?
    עזוב כל דיון שיפתח נגד תמיר לא יעזור ומעולם לא עזר בגלל שסליחה שאני מתבטא ככה אבל אורן עיוור משהו מסנוור אותו וככל שהזמן עובר חברה בלי לזלזל באנשים שאני מזכיר פה אבל זה נראה כאילו לתמיר יש יותר כוח מאורן עצמו אז רדו מזה תמיר שולט פה בשרת ולא יעזור לכם אני כבר לא מבקש ממנו כלום ובכלל שהוא בTS אני נזהר מאוד מאוד אם המילים שלי כי אם לא אני עלול לקבל באן ככה סתם אז חאלס עזבו אותו תמיר שולט סגרו תבסטה.
    אחי,שולט מי משחק כמו גבר ומראה SKILL,בשרת,אלה סתם אפסים שאף אחד לא היה יודע איך קוראים להם אם לא היה להם ADMIN
    מוכן להתערב איתך שהם בני 14 ובלי חברה,ועם המון המון חצקונים

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי יניב21
    אחי,שולט מי משחק כמו גבר ומראה SKILL,בשרת,אלה סתם אפסים שאף אחד לא היה יודע איך קוראים להם אם לא היה להם ADMIN
    מוכן להתערב איתך שהם בני 14 ובלי חברה,ועם המון המון חצקונים
    תשמע אנחנו לא באנו כדי לרדת על אנשים פה בפורום הזה אז תישאר בקווים ככה בשביל הכיף.
    דבר שני כן מה לעשות שמי שהוא אדמין בשרת הוא אלוהים במשחק הזה לא פחות ולא יותר(לא כל האדמינים)

הצטרף בתאריך
    06.01.2008
    תשמע אנחנו לא באנו כדי לרדת על אנשים פה בפורום הזה אז תישאר בקווים ככה בשביל הכיף.
    דבר שני כן מה לעשות שמי שהוא אדמין בשרת הוא אלוהים במשחק הזה לא פחות ולא יותר(לא כל האדמינים)
    פוליטיקלי קורקט גורם לך להשמע GAY,מספיק יצאת היום GAY מלקפוץ מהמטוס בDOGFIGHT שניה לפני פיצוץ

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    לא היה שום SCORE נגטיבי. לא התאבדתי ולא בטיח. שמת C4 על המקום של המסוק כדי להשיג אותו וזה זיכה אותך בבאן לשבוע אשר יוכל להערך לשלושה ימים. חוץ מזה אין לי מה עוד לאמר לשקרן כמוך.
    בקשר למעבר קבוצה, היו לי 5 דקות וראיתי את שתי הקבוצות. לא היה לקבוצה שלי שום סיכוי ורציתי לעשות עוד כמה נקודות לפני שאני הולך. תקרא לי אפס או לא, אני אגדיר את זה כזונת ראנק כבדה.

הצטרף בתאריך
    06.01.2008
    נכתב במקור על ידי RegMan
    לא היה שום SCORE נגטיבי. לא התאבדתי ולא בטיח. שמת C4 על המקום של המסוק כדי להשיג אותו וזה זיכה אותך בבאן לשבוע אשר יוכל להערך לשלושה ימים. חוץ מזה אין לי מה עוד לאמר לשקרן כמוך.
    BAN לשבוע? למה מי אתה חושב את עצמך?
    היה 2 C4 ועובדה שרק אתה נהרגת מתוך 5 אנשים,עשית את זה בכוונה כי "אכלת" תרגיל וגנבו לך את המסוק
    יש לך מזל שהADMIN פה בפורום הוא החבר הכי טוב שלך מהגן,אחרת הייתי אומר לך באמת מי אתה
    חתיכת שחקן כושל,לך תהיה ADMIN ב SIMS זה מתאים לגיל שלך

ולבעל בית של השרת,אני ממש לא יודע מה המערכת יחסים שלך עם הילדון הזה,ובן כמה אתה שיש לך כסף לבזבז שילדים נכים יוכלו להרגיש בשמים,אבל זה מוזר לאלה

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    אני אמרתי את שלי. שאורן ישפוט. אני יודע שהיו עוד 3 עדיי ראיה שפה בפורום (ופה אני כן אנקוב בשמות - דודו, שיקקו ורוי9000) שלא התאבדתי בכוונה, שלא היה לי ניקוד שלילי עקב "התאבדות" לכאורה ושאתה כן שמת C4 על הרצפה כדי להשיג את המסוק ולהקפיץ את האחרים, בעוד שקיבלת אזהרה שתי שניות לפני כן.
    הבאן לשבוע כי זה לא הראשון שלך ועל התנהגות סופר מריחה כמו להעיף אנשים כשאתה יודע שזה אסור זיכתה אותך בהארכה. אתה יכול להתפלל ולדבר יפה קצת ואז זה אולי ירד לשלושה ימים.
    מקווה שאורן ישים לב לשפה הנכותה שלך ולקללות ששמת פה + השקרים וסילוף האמת.

הצטרף בתאריך
    24.02.2007
    נכתב במקור על ידי יניב21
    לא מבין למה צריכים לשים אותכם השחקנים הכי חריינים בשרת להיות אדמינים,כאילו מה בכוונה??
    מה רע בDODO השחקן האינטלגנט היחידי שיש לו טיפלה SKILL ודווקא לו לא נותנים,אתם ממש עושים הכל הפוך,ויודעים מה??

תגיד בן כמה אתה? אתה באמת בן 21?

אתה מדבר כמו ילד שיש לו כדור באולינג בראש במקום שכל.

גם אם אתה בן 16 מצבך רע אבל הייתי מבין...

הצטרף בתאריך
    06.01.2008
    נכתב במקור על ידי RegMan
    אני אמרתי את שלי. שאורן ישפוט. אני יודע שהיו עוד 3 עדיי ראיה שפה בפורום (ופה אני כן אנקוב בשמות - דודו, שיקקו ורוי9000) שלא התאבדתי בכוונה, שלא היה לי ניקוד שלילי עקב "התאבדות" לכאורה ושאתה כן שמת C4 על הרצפה כדי להשיג את המסוק ולהקפיץ את האחרים, בעוד שקיבלת אזהרה שתי שניות לפני כן.
    הבאן לשבוע כי זה לא הראשון שלך ועל התנהגות סופר מריחה כמו להעיף אנשים כשאתה יודע שזה אסור זיכתה אותך בהארכה. אתה יכול להתפלל ולדבר יפה קצת ואז זה אולי ירד לשלושה ימים.
    זה בולשיט ואתה שקרן,אתה יודע טוב מאד שחיפשת אותי,אתה פשוט אפס
    מצטער על השפה אבל זה מטריף את השכל שסיבוב אחד אתה אונס ADMIN ואז הואט עובר לקבוצה שלך לתת לך BAN,ומי אתה שתזהיר אותי לא לפוצץ C4 כל עוד זה לא הורג זה חוקי,עשו לי את זה מליון פעם,למדתי את זה מSHIKAKO שהיה מקפיץ עם C4 שניה לפני שמהסוק מגיע ולוקח אותו,
    אז לכם מותר ולנו אסור???
    פעם אחת תרגיש מזה ל"אכול" תרגיל בלי להגיב בBAN,ואתה עושה את הדבריםן האלה רק בגלל שאתה יודע שיש לך גיבוי מלא של הבעלים,גועל נפש

הצטרף בתאריך
    06.01.2008
    נכתב במקור על ידי DuckLock
    תגיד בן כמה אתה? אתה באמת בן 21?

אתה מדבר כמו ילד שיש לו כדור באולינג בראש במקום שכל.

גם אם אתה בן 16 מצבך רע אבל הייתי מבין...
    הכינוי שלי זה יניב אחת שתים,כי יניב לבד היה תפוש
    ותאמיןלי עדיף כדור באלוניג בראש,משני חתיכות במבה בתור ביצים כמו לRAGMAN הזה

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    נכתב במקור על ידי RegMan
    מוזר כשזה לך אתה ישר פועל בלי שאלות לא כלום אבל כשעושים את זה על אנשים אחרים צריך לפוצץ את הצאט של המישחק כדי שתגיבו ועוד יותר טוב אתם לא מגיבים
    אל מה נעשה איך שהוא אתה מצליח לסדר לעצמך מצב שאתה יוצא נקי
    וזה באמת מתחיל לעצבן אין פלה שיום אחד השרת יפול ולא יחזור ()

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי RegMan
    אני כן הייתי עד למה שהיתרחש לו באותו רגע נתון שעליו הוויכוח הזה התחיל אכן ראיתי שיניב מניח C4 ולא זה לא אמור להרוג כי אין טים קיל אז השאלה שלי זה איך כולם חיו ורק רגמן יצא"מת" אני לא אומר יניב שזה בסדר לעשות את מה שעשית אתה כן אמור לקבל עונש על זה אם אתה מכיר ולו טיפה את החוקים של השרת אבל באן לשבוע רגמן הייתי אומר שהלכת טיפה רחוק.
    קבל דוגמא מישהו היום בWAKE דפק טיל למטוס שאני ושיקקו רצנו אליו שזה משהו באמת סופר מגעיל ושיקקו כן העניש נתן באן אבל לא לשבוע הוא קצת חשב על זה טיפה וזיכה אותו בשלושה ימים שזה לגיטמי לא שבוע.\
    אדמינים טיפה שיקול דעת לא יזיק אני לא רואה שכל מי שעושה את השטות הזאת בשרת מקבל באן לשבוע תקנו אותי אם אני טועה ואני מדבר על לקיחה אם בלק הוק הטרדה אםהUSS וכן הלאה והלאה תזכרו שחלק גדול מהשחקנים פה הם ילדים שיש להם דחף אימפולסיבי לעשות שטויות אז תהרסו להם את הכיף לשבוע ממש אכזרי ממש

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    בקעת הירדן
    נכתב במקור על ידי יניב21
    כן ואיתך היה יותר טוב אתה חושב ? ראינו איך הקבוצה שלך קיבלה בראש 1000-0 .אז שב בשקט !

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    אני כן הייתי עד למה שהיתרחש לו באותו רגע נתון שעליו הוויכוח הזה התחיל אכן ראיתי שיניב מניח C4 ולא זה לא אמור להרוג כי אין טים קיל אז השאלה שלי זה איך כולם חיו ורק רגמן יצא"מת" אני לא אומר יניב שזה בסדר לעשות את מה שעשית אתה כן אמור לקבל עונש על זה אם אתה מכיר ולו טיפה את החוקים של השרת אבל באן לשבוע רגמן הייתי אומר שהלכת טיפה רחוק.
    קבל דוגמא מישהו היום בWAKE דפק טיל למטוס שאני ושיקקו רצנו אליו שזה משהו באמת סופר מגעיל ושיקקו כן העניש נתן באן אבל לא לשבוע הוא קצת חשב על זה טיפה וזיכה אותו בשלושה ימים שזה לגיטמי לא שבוע.\
    אדמינים טיפה שיקול דעת לא יזיק אני לא רואה שכל מי שעושה את השטות הזאת בשרת מקבל באן לשבוע תקנו אותי אם אני טועה ואני מדבר על לקיחה אם בלק הוק הטרדה אםהUSS וכן הלאה והלאה תזכרו שחלק גדול מהשחקנים פה הם ילדים שיש להם דחף אימפולסיבי לעשות שטויות אז תהרסו להם את הכיף לשבוע ממש אכזרי ממש
    עכשיו תאמר לי, הבן אדם שתקע את הטיל במטוס היה וותיק או סתם אחד?

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    עפולה
    יניב21 - מצורת הכתיבה שלך, נראה שאתה בחור אינטלגנט, חבל שאתה רק לוקח את האינטלגנציה שלך ומשתמש בה כדי לחבוט פה באדמינים שעושים הרבה מאוד פעמים "עבודה
    שחורה".
    אם יש לך בעיה עם הבאן ואתה חושב שהוא אינו מוצדק, יש דרך לדבר ולהגיב.
    אתה חושב שייקחו אותך ככה ברצינות?

נשים הן הטעות השניה של אלוהים.

.If you want to shot, shot don't talk

The good the bad and the ugly

הרשמה