תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    עמיקם\יוקנעם
    שלום חבר'ה,
    אם שמעתם לאחרונה יש חברת משחקים ישראלית בשם Funtactix,שמפתחים משחק שנקרא Moondo,המשחק עצמו הוא ערבוב בין פלטפורמה לshooter דיי קליל ולא אינטנסיבי
    במשחק עצמו יש כמה מצבי משחק :

Clash - במצב זה כולם נגד כולם,כמו Deathmatch רק שהשם שונה
    Team Clash - במצב זה יש שתי קבוצות שנלחמות אחת בשניה
    Flag run - במצב זה יש שתי קבוצות שהמטרה היא להשיג את הדגל של הקבוצה השניה ולחזיר אותו לבסיס שלהם תוך כדי הגנה על הדגל של עצמם.

כרגע המשחק נמצא בבטא סגורה,ולפני זה היה שלב שבו הם היו מזמינים אנשים אליהם למשרדים לנסות את המשחק ולתת פידבק על המשחק.

אני הייתי בכמה מהבדיקות במשרדים והתרשמתי מהמשחק לטובה,נכון אולי הוא לא Crysis או Cod4 אבל זהו המשחק הראשון של החברה ולכן אי אפשר לצפות למשהו כול כך מושקע וחדשני.

בכול מקרה תוך כדי ההתמדה שלי בבדיקה של המשחק במשרדים ובבית,קיבלתי הצעה מהם להיות GM,והוזמנתי לראיון עבודה,והתקבלתי לתפקיד

כרגע המשחק דל בשחקנים,ואנחנו מחפשים עוד שחקנים כדי להרחיב את המשחק ולגרום לפעילות קבועה יותר בשרתים.

מי שמעוניין להצטרף לבטא הסגורה מוזמן לשלוח אלי הודעה פרטית פה בויגיימס עם הכותרת
    "הזמנה לבטא - "שם מלא"
    או אותו דבר לאימייל שלי :
    [email protected]

ההזמנות לבטא ישלחו לכול היאוחר 24 שעות מרגע שליחת ההודעה.

אם יש לכם שאלות,תגובות או כול דבר אחר אתם מוזמנים להגיב ואני יענה עד כמה שאני יכול

אני GM במשחק הישראלי Moondo רוצים להצטרף לכיף?
    www.Moondo
    .com

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    אני די הרבה זמן בבטא אבל לא נכנס הרבה מהסיבה הפשוטה - אין מספיק שחקנים ולא שיחקתי עדיין שום משחק שהוא לא 1 על 1.
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הרשמה