תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 33
    הצטרף בתאריך
    16.01.2008
    לאחרונה נתקלתי בתופעה שאנשים כמונו המכונים "גיימרים" עונים לשם -גיקים-חנונים(חסרי חיים) איני מסכים עם קביעה זאת,וקביעה זאת אך פוגעת בי,ברצוני לדעת אם גם אתם נתקלתם בתופעה שלילית זו.או שמדובר בתופעה באזור מגורי בלבד(שכונת נווה חוף-ראשל"צ)
    אשמח לתגובות ותמיכה.
    תוכן המשחק והאופציות הנרחבות הכלולות בו גורמות לי להישאר מרותק למסך למשך שעות דבר שמעלה גינונים מצד חבריי והוריי. סיטואציה זו גורמת לי להמשיך ולחשוק במשחק למרות כל הרתינות החוזרות ונישנות התנהגות שכמובן מעוררת אנטיגוניזם גדול.
    תודה

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    חח גיק חנון בהכחשה

חננה תמיד הייתי, למרות שהייתי אמיץ בצורה יוצאת דופן בבי"ס.
    מאז שקיבלתי מחשב חיים כגיימר כבד הדהימו אותי, וממש אין לי סיבה לצאת מהבית. עכשיו התחלתי להיגרר לבריכה כי השמנתי ב-20 קילו בשנה וחצי (מאז שהתחלתי לשחק WOW)
    עם הזמן אתה נהייה גם יותר ויותר גיק, ואני נהנה מזה.

אז אל תיקח את הכל כ"כ קשה. אתה יודע בשביל עצמך מה אתה באמת.

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    תאמת גם אני "גיק" בהכחשה המחשב בוא חיי אבל אף אחד לא יודע זאת

LOL

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    תעשו משהו עם עצמכם.. זה רק משחק חברה לא לשכוח שלא תגמרו כמו הקוריאנים

הצטרף בתאריך
    02.12.2007
    הדעה שלי לגבי גיקים שהם נשארים ליד המחשב במקום לצאת החוצה עם חברים שלהם ,
    כשחיי החברה שלך הופכים להיות המחשב , אתה גיק .

זה הדעה שלי .

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    רגע מה? נתקלת לאחרונה? איפה היית ב60~ השנים האחרונות?

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    ד"א ההורים שלי דווקא מרוצים שבמקום להתעסק באלכוהול וסמים ולמות מדאגה אני משחק. הציונים שלי עלו, והחכמתי מאוד מאז שקנו לי מחשב.

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    שיקראו לי איך שרוצים, אני לא יכול לחיות בלי מחשב בשביל אינטרנט ו-WoW ופלייסטיישן 3 בשביל שאר המשחקים, אבל אני גם לא יכול לחיות בלי חברים וצחוקים. אני יודע לשלב הכל וזה מה שיפה.
    לשבת כל החיים מול המחשב זו לא דרך נכונה לדעתי, תמיד צריך להיות עם חברים, לצאת בערבים וכו'.
    יש גם תקופות, כמו החורף למשל. בחורף קשה מאד לצאת מהבית בערב בגלל הקור אז אנחנו מעדיפים להיות בבית עם סמיכת פוך ולאכול טוסטים מול המחשב. לעומת זאת, בקיץ אני יוצא הרבה יותר מהבית בגלל הים וגם בגלל שלא קר בכלל.
    בקשר ללימודים - המחשב שיפר את רמת האנגלית שלי בצורה שאי אפשר לתאר, גם בזכותו למדתי שפות תכנות שאני לומד במגמת מחשבים.

בקיצור, תלמדו לשלב בין כמה שיותר תחומים ותראו כמה כייף זה!

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    שילוב נכון, זאת הדרך
    אני באופן כללי מנסה להיות מעורב בכמה שיותר דברים ותחומים

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    אין מה לשעות. מחשבים וWoW בראשם זה פעולה "גיקית וחנונית", גם אם לא תסכים לטענה הזאת. זה כמו לטעון שמתאבקים אינם אנשים אלימים...
    בכל זאת, העולם זה לא שחור ולבן... לאף אחד מהחברים שלי לא אכפת שאני משחק WoW וזה לא פוגע לי בחיים, ככה שזה בסדר.. פעם זה לא היה ככה, וזה לא היה בסדר.

גם אני שומע מלא ביקורת על זה שאני משחק, בעיקר מההורים שלי שרוצים שאני אשחק כדורגל על הכביש כמו הם כשהם היו קטנים, אבל כל עוד אתה שלם אם עצמך, לא עולה במשקל יותר מדי, ולא עושה שימוש ווקאלי במילה OMG, אתה בסדר.
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    geek Slang. –noun 1.a peculiar or otherwise dislikable person, esp. one who is perceived to be overly intellectual. 2.a computer expert or enthusiast (a term of pride as self-reference, but often considered offensive when used by outsiders.) 3.a carnival performer who performs sensationally morbid or disgusting acts, as biting off the head of a live chicken.

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    באר שבע
    רגע מה אתה רוצה מה אתה דפוק לגמרי?

הצטרף בתאריך
    02.11.2007
    אני כל הזמן שאני בבית אני מול המחשב ...
    אבל אני גם יוצא הרבה משהו כמו 3

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    גיק זה שם שבו גיקים קוראים לעצמם בהתגאות, ואני בינהם. מצד שני, אני רחוק מלהיות מה שתתארו לעצמכם כשתחשבו על "חנון". ככה זה כשמילים הופכות לעניין סובייקטיבי.

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    נכתב במקור על ידי Almir
    לאחרונה נתקלתי בתופעה שאנשים כמונו המכונים "גיימרים" עונים לשם -גיקים-חנונים(חסרי חיים) איני מסכים עם קביעה זאת,וקביעה זאת אך פוגעת בי,ברצוני לדעת אם גם אתם נתקלתם בתופעה שלילית זו.או שמדובר בתופעה באזור מגורי בלבד(שכונת נווה חוף-ראשל"צ)
    אשמח לתגובות ותמיכה.
    תוכן המשחק והאופציות הנרחבות הכלולות בו גורמות לי להישאר מרותק למסך למשך שעות דבר שמעלה גינונים מצד חבריי והוריי. סיטואציה זו גורמת לי להמשיך ולחשוק במשחק למרות כל הרתינות החוזרות ונישנות התנהגות שכמובן מעוררת אנטיגוניזם גדול.
    תודה
    אתה ממש פילוסוף.
    אם אתה מדבר ככה לאנשים, בקלות יכולים לחשוב שאתה מתנשא עליהם, והם לא רק יקראו לך חנון, אלא גם יפוצצו לך את הפנים.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Viking_Oi!
    אתה ממש פילוסוף.
    אם אתה מדבר ככה לאנשים, בקלות יכולים לחשוב שאתה מתנשא עליהם, והם לא רק יקראו לך חנון, אלא גם יפוצצו לך את הפנים.
    אל תסתובב עם הזבל הזה. לאנשים נורמאליים כיף לקרוא תגובות בשפה יפה. הרבה יותר כיף מהשפה הפרמיטיבית והטעויות המזוויעות של הארסים שרק מחפשים סיבה לפוצץ לך את הפנים. זה הזבל של החיים, ולא צריך לשים אליו לב.

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    נכתב במקור על ידי Nyromith
    אל תסתובב עם הזבל הזה. לאנשים נורמאליים כיף לקרוא תגובות בשפה יפה. הרבה יותר כיף מהשפה הפרמיטיבית והטעויות המזוויעות של הארסים שרק מחפשים סיבה לפוצץ לך את הפנים. זה הזבל של החיים, ולא צריך לשים אליו לב.
    אני לא מדבר על תגובות בפורום, אני מדבר על שפה מדוברת.

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי Nyromith

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    דבר ראשון אני חנון ואין לי שום בעיה עם זה
    אבל יש י גם חיים יש לי את הצופים שנה הבא אני נולך להיות מדריך אז אני חושב שאין שום דבר רע בלהיות חנון פשוט צריך קצת איזון בין המחשב לחיי החברה
    ודרך אגב Nyromith נראה לי קרה לי תופעה הפוכה משלך ירדתי איזה 5 קילו חחח
    אבל...
    I'm Addicted

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    אני עולה קילוגרמים רק במסת שריר D:

הרשמה