תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    16.01.2008
    בפעם האחרונה ששמעתם על משחק הרשת הישראלי, הידוע בשם - הגורל (http://www.ynet.co.il/articles/0,734...02627,00.html), ודאי חלפה הבעת צל של ספק על פניכם, כלומר, עוד יוזמה ישראלית, ועוד פרוייקט שעתידלהיכשל, וז'אנר תפקידים דפדפן שממצה את עצמו, ובכן, זה ממש לא כך.
    המשחק, שבפעםהאחרונה שזכה למאמר, מנה 6 רמות, עיר אחת, מעט פעילויות, והיה בפיתוח, התרחב באופןיוצא מן הכלל-
    הרמה הגבוהה ביותר היא פי 2 מהקודמת לה- 13, השטחים שניתן לחקורגדולים בהרבה, אזורים חדשים נוספו ליקום "הגורל" בינהם עיר חדשה המאפשרת פעילויותנוספות בנוסף על העיר הראשונה; היא קריטום. בנוסף, מחלקות רבות נוספו, ושללפעילויות חדשות ואתגרים ציפו כששבנו לערוך ביקור בעיר, אם אפשר לתאר במשפט אחד, לאהתאכזבנו, אלא להפך, הופתענו מהשיפורים החדשיםלטובה.

- אורלוגאר-עיר האורקים, העיר החדשה.

למי שמעולם לא ביקר בממלכה הקסומה יצפההסבר קצר בתחילת המשחק, מלווה בתמונות מלהיבות של וטקסטים מהנים לקריאה לאחרשהשחקן ייצור דמות, יילמד את עיקרון הקרב- לאחר סקירה קצרה של עברה של קריטום, יצאהלוחם לקרב פנים אל פנים מול יריבו בפעם הראשונה, ואחריו, ישוגר ישירות אל קריטום, שם יוכל לתקשר עם שחקנים, להילחם עמם, לערוך איתם עסקאות חליפין, ואף להצטרףלמשלחות שמטרתן להדוף מפלצות (שמעניקות חפצים ברגע תבוסתן), שעבודת צוות דרושה עלמנת להביסן.
    הקרב הוא פשוט- לדמות ארבעה פרמטרים, בדומה למבוכים ודרקונים שםהחוכמה, הכריזמה והחוזק (וכו' וכו') מעניקות לכם בונוסים לתקיפה ולהתחמקות, כך גםבגורל- הכוח מגדיל את הסיכוי להנחתת מכת מחץ- שמעבירה מכה חזקה יותר ממכה רגילה, הזריזות מאפשרת לכם להתחמק ממתקפות של היריב, וככל שתהיה גדולה כך יהיה סיכוי נמוךיותר שיפגעו בכם, הבינה היא למעשה הפרמטר המנוגד לזריזות, שבעזרתה ייגבר הסיכוישתפגעו ביריב זריז, והסיבולת, שמנוגדת לכוח, שמצמצמת את הנזק שניתן לכם.
    כאן, בניגוד למשחקים אחרים, כשתמותו לא תאבדו חפצים, לא כסף, ולא ניסיון, תבוסה כאן אינהכישלון תמידי, שכן, תבוסה תבוא לעיתים קרובות, אלא אם תדעו לשלוט בשדה הקרב, זאת, אגב, עושים בעזרת רכישת חפצים מהחנות, שמגבירים יכולות, מוסיפים נקודות חיים, לעיתים אף מצילים אתכם מתבוסה ודאית, אך לכל יש מכיר, על מנת ללבוש חפץ, תזדקקולנתונים המתאימים, ולסכוםהמתאים.
    - קריטום,העיר הראשונה.

כעת, לאחר שסקרנו את הפעילויות הקיימות, נעבורלחידושים.
    אם עייפתם מקרבות, תמיד תוכלו להרגע במעט עבודת כפיים; ישנן ארבעעבודות בסיסיות, הן חציבת מחצבים, כריית אבנים, כריתת עצים, ואגירת חפצים- וכפישציפיתם, לכל עבודה יש את החפץ המתאים לה, אם תרצו לחטוב עצים, למשל, תזדקקו לגרזן (או למכת קראטה הגונה, אך משום שאינכם דן 4 עדיין, תסתפקו בגרזן), ובנוסף לחפץ עמותשאו את המשקל, כמו, למשל, מריצה, וכאן חפצי ה'אגירה' כך נקרא להם, נחלקים לכמהסוגים- יש את הקטנים והזולים, שאין בהם הרבה מקום, יש את הממוצעים, שעולים יותר, אךנושאים יותר, ויש את ה'כבדים' שמיועדים לאלה שמסוגלים להרשות לעצמם לקנות אותםבמחיר שערורייתי, אך להשיג בתמורה חלל מרווח לכמות גדולה של מחצבים.
    בעזרתהמחצבים שנאספו אתם יכולים ליצור חפצים בעצמכם, בזכות השגת 'מתכונים' שעובריםבמשפחה אצל המפלצות, וכמובן, תהליך ההשגה אינו כולל דיפלומטיה, אלא ניהול מסע ומתןאגרסיבי עםהמפלצות.

- מגרש כריתת המחצבים.

בנוסף, אם הספיקה לכם החוויה בקריטום ואתם מחפשיםמקום רומנטי יותר לבלות בו את חופשתכם, תמיד תוכלו לעלות על עגלה לאורלוגאר, שאומנםאינה ממהרת לשום מקום וזמן הנסיעה בה ארוך, ולשחק בדרך במשחקי פלאש על מנת להעביראת הזמן, אך התוצאה משתלמת- העיר אורלוגאר מלאה בפעילויות והזדמנויות רווחיות, ביןאם זה לבקר את אחת המפלצות ולשדוד את מאגריה, או בין אם זה לפקוד את המפלצות היותרחזקות ולהביסן בעזרת חברים- ואז לבזוז אתמאגריה.

- העגלה המובילה לאורלוגאר

בין כה וכה, אם זה קרב מסעיר, פעילות אגירה, שיחה עם חברים, או פעילות שאיגרן צוות המשחק, תמיד תמצאו הנאה בקריטום, שכן, הכיףבה לא נגמר, כמו גם האפשרויות בדומה לאמריקה הרחוקה.
    הירשמו באתר: http://www.battle.co.il/news/

כתב: Worm

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    מצאתי את זה איכשהו לפני כמה שנים ולא היה מעניין ולא מובן, מה בדיוק השתנה?
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.

הצטרף בתאריך
    23.06.2007
    לא ממש שיחקתי בזה, אבל, סלחו לי, זה לא משחק המוני?
    All that is gold does not glitter,
    Not all those who wander are lost
    ;
    The old that is strong does not wither,
    Deep roots are not reached by the frost.
    From the ashes a fire shall be woken,
    A light from the shadows shall spring;
    Renewed shall be blade that was broken,
    The crownless again shall be king.

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי sten101
    לא ממש שיחקתי בזה, אבל, סלחו לי, זה לא משחק המוני?
    כן
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.

הצטרף בתאריך
    21.11.2007
    עיר
    בת-ים
    זה משחק ברשת שיחקתי בוא ליפני שנתיים שהפסקתי לשחק ראגנארוק ולא היה לי מה לעשות
    לפי דעתי לא משהו מאתגר ומעניין אבל עם סבבה לך אז שיהיה לך בהצלחה.

הצטרף בתאריך
    23.10.2007
    חתיכת גריפקה

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    שיחקתי במשחק, דווקא נחמד.

הצטרף בתאריך
    12.12.2007
    גרפיקה יפה מאוד

קריטום היא אחת הערים הכי יפות
    וגם אורלוגאר

אבל מעניין מה יש באשלאן

הצטרף בתאריך
    22.01.2008
    תודה אחי אני גם משחק בזה אבל אני פרשתי אני לא אוהב את המשחק XD
    משפט סיני עתיק: אם אין משהו חשוב להגיד תגיד משפט סיני עתיק.

הצטרף בתאריך
    25.01.2008
    נחמד

הצטרף בתאריך
    19.06.2007
    עיר
    חולון
    רק נרשמתי וכבר הייתי בספק..
    שיחקתי בו עוד בחופש הגדול(*אהמ* שעמום טוטאלי *אהמ*)
    לא משנה בקיצור לא אהבתי אני נותן לו 4/10
    השופט הרומני נתן 2(!)
    YourFatMama

ושאמא שלכם תמיד תהיה שמנה!
    (/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    אנא העתיקו את ארנב אל חתימותייכם על מנת לעזור לו לכבוש את העולם!!!
    ---------------------------------------------
    (\__/)
    (^.^)
    (>.<)
    (___)
    (O)(O)
    זהו ארנב פסיכי
    העתיקו אותו לחתימתכם
    ולא הוא יבוא בלילה ויאכל לכם את
    כל הממתקים
    גם את העוגיות

הצטרף בתאריך