תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    חברת THQ הודיעה היום כי רכשה את חברת Big Huge Games. בעבר חתמו שתי החברות על הסכם פיתוח משותף למשחק RPG חדש, שאמור להשתחרר ב2009 לקונסולות הPS3, Xbox 360 והמחשב האישי. המשחק מתוכנן ע"י Ken Rolston, המעצב הראשי של המשחקים The Elder Scrolls III: Morrowind ו- The Elder Scrolls IV: Oblivion.
    מנכ"ל חברת THQ, מר Jack Sorensen אמר בהכרזת הרכישה:

The acquisition of Big Huge Games is a big win for THQ as we continue to expand both our internal development capabilities and our portfolio of owned intellectual properties.
    The talent at Big Huge Games has an outstanding history of developing top-selling quality games and we look forward to their creation of many exciting new owned franchises for THQ.

הצטרף בתאריך
    14.01.2008
    עיר
    אשדוד
    לא אוהב משחקי PRG
    O_ס

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי TriBe
    לא אוהב משחקי PRG
    O_ס
    איך לא? אני חולה על המשחקים האלו. ובטח אם מדברים על ME למשל, שם מערכת הקרב ממש מרגישה כמו FPS.

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    בוזומן בME יש לך סקילים או שאתה פשוט יורה עם רובה?

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    ואיך זה משפיע אלינו???

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי spide220
    בוזומן בME יש לך סקילים או שאתה פשוט יורה עם רובה?
    המערכת קרב עצמה ממש דומה לגירס מהחינת זה שיש לך כוונת ויש אלמנט של כיוון ואתה תופס מחסה והכל. אולם בעצם מה שעומד מאחורי הכיוון הוא שאם אתה מכוון נכון, עדיין היכולת פגיעה מחושבת לפי אחוזים של פגיעה מהנשק, תוספות וכדומה.

איתי - איך זה ישפיע עלינו? זה ישפיע שככה נקבל עוד משחק RPG איכותי וטוב לקונסולה... אותי זה מעניין, אני אוהב את הזאנר.

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    דיי מבאס אותי המשחק הזה..חשבתי שהוא עם סקילים..יש מיליון משחקי יריות כבר לאקסבוקס

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי spide220
    דיי מבאס אותי המשחק הזה..חשבתי שהוא עם סקילים..יש מיליון משחקי יריות כבר לאקסבוקס
    ממש לא מדובר בעוד משחק יריות, אבל אכן מערכת הקרב דומה לגירס והיא לדעתי יותר נוחה מסתם סקילים.

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    גם בביושוק לפי מה שאני זוכר היה סקילים וזה היה ממש כיף..
    וסקילים זה יותר מיוחד מרובה..זה יכול היה להעלות את המשחק בכמה רמות

הצטרף בתאריך
    14.01.2008
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי bozeman
    ממש לא מדובר בעוד משחק יריות, אבל אכן מערכת הקרב דומה לגירס והיא לדעתי יותר נוחה מסתם סקילים.
    אם זה כמו גירס אז ואללה סבבה!!!
    אבל מה מביא לנו שהם קנו את החברה?? =\

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי TriBe
    אם זה כמו גירס אז ואללה סבבה!!!
    אבל מה מביא לנו שהם קנו את החברה?? =\
    זה לא מביא לנו הרבה כרגע, אבל כמו כל חברה שקונה חברה, אנחנו מקווים שיהיה שיתוף ידע, יותר תקציבים ומכאן שגם יותר משחקים ומשחקים יותר טובים.
    מה שאנו יודעים שהם עובדים על RPG חדש, ושעומד בראש הפרוייקט מי שכתב את אובליביון והמשחק הקודם לו, מה שאומר שהוא מבין במה שהוא עושה (כי הם נהדרים כמובן...) ולכן אנו יכולים לצפות בשקיקה למשחק...

הרשמה