תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    מה נסגר עם הקהילה?או בכלל אני מתחיל לחשוב שאני היחיד עם העותק המקורי,כול פעם כשאני נכנס לרשימת השרתים שלי,אני רואה את השרת של ווי גיימס ריק,עזבו אותכם ווי גיימס גם גיימר ריק,כולם בנמצאים בפרוצים,אתם לא מבינים כשאתם משחקים בפרוצים,אתם בדרך מסוימת מעודדים אנשים לשחק בפרוצים כי אתם "מזרימים דם לוורידים"(המבין יבין)לקהילת השרתים הפרוצים,יותר אנשים ויותר אנשים בשרת פרוץ,זה עוד סיבה לשאר האנשים להיכנס לשרת ולשחק בפרוץ...אז בכול אופן כנסו כבר לשרת של ווי גיימס או גיימר,מקווה לראות אותכם.<_<
    A pint of sweat will save a gallon of blood.” -
    General George S.Patton
    כינוי ב COD4 -- Cannabis

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    הקטע הוא, שלכולם פה יש את המקורי, והשרת של ויגיימס הומה באנשים בשעות מסויימות של היום, אבל לא ב-3:38 בלילה, למען השם.
    pur1ty

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    עיר
    תל השומר
    חממם, ברר שלא ב 3 בלילה, בעמצא שבוע כול שרתים ישראלים מתים בלילה (לא כולם עובדים משמרות כמוני) הבעייה ש רוב לומדים או עובדים, משלמים על השביטה שהייתה. בסוף שבוע יותר אנשים בשרת.אבל אני זכיתי לשחק בשרת שלנו פעם אן פעמיים, רוב הזמן יש 2 שרתים בארץ שאחת מהם הוא S&D שאינני אוהב, ושני פארוץ.
    מישרוצה לדבר על שגיות כתיב-יכול לדבר...

הצטרף בתאריך
    05.11.2007
    עיר
    אשדוד
    עד שהלכתי לישון לילה 1 בשעה נורמלית היה מישהו בשרת...

טוב לא משנה תבוא היום באותה שעה נשעשע אותך קצת אני יהיה שם.

הצטרף בתאריך
    06.07.2007
    עיר
    עמק חפר
    Never run from a Sniper, you will only die tired

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נעשה בקרוב עוד משחקון ערב כזה שכל הפורום יבוא.
    מילה שלי, יהיה שווה לבוא.
    pur1ty

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    נכתב במקור על ידי Purity
    הקטע הוא, שלכולם פה יש את המקורי, והשרת של ויגיימס הומה באנשים בשעות מסויימות של היום, אבל לא ב-3:38 בלילה, למען השם.
    מה הקשר תגיד לי?
    לא דברתי ספציפית על אותה השעה,התכוונתי בכללי,אף אחד לא נכנס לשרת בכול שעות של היום.

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי WhiteMeat
    מה הקשר תגיד לי?
    לא דברתי ספציפית על אותה השעה,התכוונתי בכללי,אף אחד לא נכנס לשרת בכול שעות של היום.
    אז אמרתי לך, אתה טועה, כל היום היו אנשים בשרת, תפסיק לדבר שטויות.
    pur1ty

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    כי לכולם משמעם כבר TDM ואתם לא קולטים שצריך לשנות ולגוון. לא אכפת לי שיהיה TDM, זה כיף, אבל לא רק זה! ! אדמינים תבינו כבר!
    וזה קצת בעיה כי גם אני תמיד נכנס ורואה שהשרת ריק, אז אני לא מתכוון לחכות שעה שיגיעו אנשים ויאכלסו אותו

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    נכתב במקור על ידי landau123
    כי לכולם משמעם כבר TDM ואתם לא קולטים שצריך לשנות ולגוון. לא אכפת לי שיהיה TDM, זה כיף, אבל לא רק זה! ! אדמינים תבינו כבר!
    וזה קצת בעיה כי גם אני תמיד נכנס ורואה שהשרת ריק, אז אני לא מתכוון לחכות שעה שיגיעו אנשים ויאכלסו אותו
    תודה רבה לך ברבור בר איתיופי,תיהיה בריא עוד אחד שמסכים איתי.<_<
    A pint of sweat will save a gallon of blood.” -
    General George S.Patton
    כינוי ב COD4 -- Cannabis

הצטרף בתאריך
    14.01.2008
    עיר
    קיבוץ (!) גבעת חיים מאוחד
    בTDM אין מטרה זה למה ישראלים אוהבים את זה....

צריך לעשות רוטציה של סגנונות משחק זה הכי טוב... אם יש אפשרות לרוטציה אקראית של מפות ורוטציה קבועה של סגנונות משחק זה יהיה פשוט נהדר

או לשים HC או OS...

הצטרף בתאריך
    18.10.2007
    נכתב במקור על ידי yofi tofi
    בTDM אין מטרה זה למה ישראלים אוהבים את זה....

צריך לעשות רוטציה של סגנונות משחק זה הכי טוב... אם יש אפשרות לרוטציה אקראית של מפות ורוטציה קבועה של סגנונות משחק זה יהיה פשוט נהדר

או לשים HC או OS...
    ממש לא קשור לישראלים, זה מצב המשחק שמשחקים בשרתים הכי פופולריים, סימן שאוהבים את זה.
    casual players לא אוהבים לחכות לrespawn הבא, הם אוהבים לשחק ולשחק.

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    היום או מחר השרת יעבור למתכונת Sabotage.
    pur1ty

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    יאי [=

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    נכתב במקור על ידי agility77
    ממש לא קשור לישראלים, זה מצב המשחק שמשחקים בשרתים הכי פופולריים, סימן שאוהבים את זה.
    casual players לא אוהבים לחכות לrespawn הבא, הם אוהבים לשחק ולשחק.
    זה בידיוק הסיבה למה אני מעדיף SABOTAGE, כי זה כמו TDM רק עם מטרה!!

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    הבעיה היחידה שזה יכול להיות קצת יותר מידי ארוך

הצטרף בתאריך
    15.12.2007
    יש לי עותק מקורי, שקניתי בבאג בכבודי ובעצמי.
    ובאמת, אני הולך לישון בערב בין 9-12, ואז אני לא בדיוק תמיד משחק קוד4, ואתה ב-3 בלילה מגיב כאן ואומר שאין אף אחד? XD
    מה לעשות, יש כאן חבר'ה שלומדים ו/או עובדים, וכל אחד בא בשעה שלו, ונראה לי שהרבה לא יכולים לבוא ב-3 בלילה.

הרשמה