תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: קודם ליקרוא ואז להצביע!!!

מדרגים
43. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • בעד

25 58.14%
  • נגד

18 41.86%
123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 68
    הצטרף בתאריך
    25.10.2007
    קודם כל ליפני שאתם מצביעים תחשבו על זה טוב!
    עם אתם לא יודעים השיטה של הסאונוף היא באג, ועם אתם עושים את השיטה זה נחשב ניצול באג.
    אז למה את הבאג של האש אסור לעשות ואת הבאג של הסאונוף אסור?
    בכל השרתים המובילים בסאמפ מביאים על השיטה הזאת באן ישר [שם זה חמור בידיוק כמו צ'יטים].
    הינה סירטון דוגמא לשחקנים שמשחקים נכון בשיטה הזאת :
    http://media.putfile.com/BA-Fightclub
    הסירטון 7:23 דקות אני ממליץ קודם ליטעון את הסירטון ואז ליראות שלא יהיה תקיעות [סירטון סוס]
    יש שם קרב אחד שיש שם 2 על 2 ותיראו גם את הם משחקים בשיטה הזאת כשזה לא 1 על 1.
    בשיטה שאנחנו רגילים אליה צריך לדעת איך לשחק רק עם סאונוף ובשיטה השנייה צריך לדעת איך לרוץ נכון+איך לשלק בעוזי+איך לכוון נכון.
    טוב תגיבו ותצביעו...

והינה תגובה של קראשר שהיא חשובה מאוד חובה קריאה ליפני שמצביעים!! :

בעד .

קודם כל בדיוק כמו שיבגני אמר זה באג וזה ניצול באגים .
    כמו כימעט ובכל שרת ובמיוחד ברישמים בלי להזכיר שמות נותנים על זה באן כי כבר מהתחלה ידעו על זה ועשו חוק נגד .
    פה בשרת שלנו וויגימס , לא עשו את החוק הנגד או שלא חשבו על זה או לא ידעו שזה כמו באג או פשוט לא רצו .

גם אני מבין שכל אחד היתרגל כבר לשחק עם ה 2 יריות להחליף ועוד פעם אבל הינה עכשיו אני יסביר למה כדאי .
    קודם כל כמו שאמרתי "הרבה מי" משחקים עם ה 2 יריות עם הסאונוף אבל אפילו שישנו אפשר להיתרגל גם ל 4 . למשל מתי שאני הגעתי לוויגימס אני פשוט שנאתי את ה 2 יריות ומתי שרציתי מיבחן לקלאן הראשון שלי בוויגימס ביקשתי מיבנים עם ה 4 בהתחלה , אבל מה כבר אפשר היה לעשות עם כיעמט כולם שיחקו עם ה 2 יריות בסאונוף אז התחלתי להיתרגל כי ככה זה היה מקבול בשרת .
    בדיוק ככה אפשר להיתרגל לשיטה של ה 4 ובאמת שה - 2 יריות זה ביכלל לא שיטה זה באג לא צריך ליקרוא לזה ביכלל שיטה ובכל מקום אחר ב SA-MP שלא כמו פה זה נובי ביותר ובטח עכשיו אתם אומרים שזה לא אבל פשוט אתם משחקים עכשיו פה וככה נילחמים עכשיו פה בוויגימס GTA .
    כמו ש NonTat רשם יש מעל 100 אנשים בשרת כל יום זה עולה ויורד אבל כל הזמן קרוב לזה , והרבה אנשים מהשרת משחקים עם השיטה הזאת , אבל ביגלל שינוי קטן לשיטה הרגילה או יותר נכון הגבלה לבאג הזה יכול להוריד את כמות הכניסות לוויגימס ? מה האנשים בוויגימס משחקים רק ביגלל השיטה הזאת ? כמו שאמרתי מקודם "הרבה מי" משחקםי עם השיטה הזאת זה לא ה 100 אנשים זה אולי 35 מ כל הכמות שיש כל יום שחקים כמוך שהם מהכמות הקטנה יותר שמחשקים עם השיטה הזאת וכל השאר הם אלה השחקים חדשים או וותיקים שלומדים את ה 2 יריות והורגים הקלי קלות את האלה שלא יודעים להישתמש בזה .אני מאמין שמכ ל ה 100 אנשים האלה שחלקם לא רשומים לפורום או לא ממש ניכנסים הרבה היו מצביעים בעד .
    וגם שמתי לב למישפט "רוב האנשים בסאמפ יודעים את השיטה הזאת ... " אז זה לא נכון . כמות יותר גדולה של אנשים בסאמפ הם שחקים שלא ממש "מיתאמנים" בנשקים כמו סאונוף וגם אם יש מלאה שיודעים את השיטה הזאת הם לא מישתמשים בה ביגלל שהם יודעים ששם בשרתים שלהם זה ניצול באג , זה נובי , ופשוט אסור את זה . והם לא פורשים מהשרת שהם נהנים בו ביגלל השיטה הזאת ...
    אז אני מאמין שכל השחקים בוויגימס יוכלו גם להיתרגל לשחק בלי זה וביכלל ה 4 יכול להישתמש כל אחד זאת אומרת כל אחד יכול פשוט לירות 4 לא כמו 2 - 2 וזה לא יחליף לדיגל ואל תחשבו שזה קל לשחק עם ה 4 מאוד טוב

This world is funny ....
    1. Best Rapper = White Guy
    2. Tallest basketball player = Asian Guy
    3. Best Golfer = Black Guy
    4. Girl with Highest Voice = Justin Bieber

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2007
    רואה את הסרט [=
    שיט הקישור לא עובד לי אז אני לא יצביע ]=
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2007
    רואה את הסרט [=
    שיט הקישור לא עובד לי אז אני לא יצביע ]=
    מוזר לי הוא עובד

This world is funny ....

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2007
    בתכלס אתה צודק שזה ניצול והכל אבל השיטה הזאת כיפית והרבה אוהבים לשחק ככה ...
    Darius Wiggins
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2007
    חחח זה מה שאני אתה וארטיום התאמנו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.08.2007
    אני אתן לך כמה סיבות למה לא כדאי
    קודם כל השרת הגיע ל 155 איש
    רוב האנשים שמשחקים סאמפ יודעים את השיטה הזאת ואם להוריד את השיטה
    ולעשות חוק שאוסר זה ממש יהיה תוהו ובואו(ככה רושמים?:S)
    כי תחשוב
    נראה לך הגיוני שמתוך כל כך הרבה אנשים לא יהיה את האנשים האלה שיעברו על החוקים?
    ציטרים יש לך בשפע שזה ממש ממש אסור בכל השרתים אז נראה לך הגיוני שבשיטה הזאת לא ישתמשו אם יאסרו עליה?
    וגם זה יהיה חבל אם יגבילו את האנשים בשיטות מלחמה
    זה יכול להוריד את כמות הכניסות לויגאמס(לשרת)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    עיר
    עכו
    נגד..
    מנהל הוונטרילו בדימוס
    מדריכים על הוונטרילו :
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.01.2008
    נכתב במקור על ידי NonTat
    אני אתן לך כמה סיבות למה לא כדאי
    קודם כל השרת הגיע ל 155 איש
    רוב האנשים שמשחקים סאמפ יודעים את השיטה הזאת ואם להוריד את השיטה
    ולעשות חוק שאוסר זה ממש יהיה תוהו ובואו(ככה רושמים?:S)
    כי תחשוב
    נראה לך הגיוני שמתוך כל כך הרבה אנשים לא יהיה את האנשים האלה שיעברו על החוקים?
    ציטרים יש לך בשפע שזה ממש ממש אסור בכל השרתים אז נראה לך הגיוני שבשיטה הזאת לא ישתמשו אם יאסרו עליה?
    וגם זה יהיה חבל אם יגבילו את האנשים בשיטות מלחמה
    זה יכול להוריד את כמות הכניסות לויגאמס(לשרת)
    כנ"ל.
    אני נגד.
    נדב -
    GTA Community - ERP: Ryerson Knight
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    בעד
    אבל יש שחקנים שלא ידעו מזה ויקבלו באן וזה יהיה סיפור להוריד להם כל פעם.
    ויש כאלה שישתמשו בזה שאין אדמינים..
    אני אותך

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2007
    בעד
    אבל יש שחקנים שלא ידעו מזה ויקבלו באן וזה יהיה סיפור להוריד להם כל פעם.
    ויש כאלה שישתמשו בזה שאין אדמינים..
    כן אבל אפשר להתחיל את זה בקיקים ואז לעבור לבאנים...

This world is funny ....

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.01.2008
    עיר
    חולון
    אני מהמר על נגד חחח סתם ברור שנגד!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2007
    עיר
    קרית אתא
    סבבה בעד
    בברכה, אבירן

מנהל פורום DM
    לעזרה באימיל: [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2007
    עיר
    גבעתיים
    אני נגד זה מסובך אחרי הרגלים של אנשים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    אני אישית בעד, נסו לשחק פעם אחת עם עוזי
    על דבר כזה אנחנו לא נאסור לשחק
    זה עניין של כבוד... אני אישית לא משתמש בשיטה הזאת, היא מעפנה לדעתי..
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2007
    עיר
    ראשון
    חח אתה בסדר?
    שיטת הסאונף היא השיטה הכי כיפית והכי טובה
    נכנסתי לסרבר אמריקאי אני אדיר וזוהר ופתאום ראינו כמה ילדים מכירים את השיטה הזאת !!
    זה ממש יהיה מגעיל אבל ממש מגעיל אם מי שישתמש בזה זה יהיה לא חוקי

יושב על האימייל : : [email protected]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    בעד .

כמו כימעט ובכל שרת ובמיוחד ברישמים בלי להזכיר שמות נותנים על זה באן כי כבר מהתחלה ידעו על זה ועשו חוק נגד .
    פה בשרת שלנו וויגימס , לא עשו את החוק הנגד או שלא חשבו על זה או לא ידעו שזה כמו באג או פשוט לא רצו .

גם אני מבין שכל אחד היתרגל כבר לשחק עם ה 2 יריות להחליף ועוד פעם אבל הינה עכשיו אני יסביר למה כדאי .
    קודם כל כמו שאמרתי "הרבה מי" משחקים עם ה 2 יריות עם הסאונוף אבל אפילו שישנו אפשר להיתרגל גם ל 4 . למשל מתי שאני הגעתי לוויגימס אני פשוט שנאתי את ה 2 יריות ומתי שרציתי מיבחן לקלאן הראשון שלי בוויגימס ביקשתי מיבנים עם ה 4 בהתחלה , אבל מה כבר אפשר היה לעשות עם כיעמט כולם שיחקו עם ה 2 יריות בסאונוף אז התחלתי להיתרגל כי ככה זה היה מקבול בשרת .
    בדיוק ככה אפשר להיתרגל לשיטה של ה 4 ובאמת שה - 2 יריות זה ביכלל לא שיטה זה באג לא צריך ליקרוא לזה ביכלל שיטה ובכל מקום אחר ב SA-MP שלא כמו פה זה נובי ביותר ובטח עכשיו אתם אומרים שזה לא אבל פשוט אתם משחקים עכשיו פה וככה נילחמים עכשיו פה בוויגימס GTA .
    כמו ש NonTat רשם יש מעל 100 אנשים בשרת כל יום זה עולה ויורד אבל כל הזמן קרוב לזה , והרבה אנשים מהשרת משחקים עם השיטה הזאת , אבל ביגלל שינוי קטן לשיטה הרגילה או יותר נכון הגבלה לבאג הזה יכול להוריד את כמות הכניסות לוויגימס ? מה האנשים בוויגימס משחקים רק ביגלל השיטה הזאת ? כמו שאמרתי מקודם "הרבה מי" משחקםי עם השיטה הזאת זה לא ה 100 אנשים זה אולי 35 מ כל הכמות שיש כל יום שחקים כמוך שהם מהכמות הקטנה יותר שמחשקים עם השיטה הזאת וכל השאר הם אלה השחקים חדשים או וותיקים שלומדים את ה 2 יריות והורגים הקלי קלות את האלה שלא יודעים להישתמש בזה .אני מאמין שמכ ל ה 100 אנשים האלה שחלקם לא רשומים לפורום או לא ממש ניכנסים הרבה היו מצביעים בעד .
    וגם שמתי לב למישפט "רוב האנשים בסאמפ יודעים את השיטה הזאת ... " אז זה לא נכון . כמות יותר גדולה של אנשים בסאמפ הם שחקים שלא ממש "מיתאמנים" בנשקים כמו סאונוף וגם אם יש מלאה שיודעים את השיטה הזאת הם לא מישתמשים בה ביגלל שהם יודעים ששם בשרתים שלהם זה ניצול באג , זה נובי , ופשוט אסור את זה . והם לא פורשים מהשרת שהם נהנים בו ביגלל השיטה הזאת ...
    אז אני מאמין שכל השחקים בוויגימס יוכלו גם להיתרגל לשחק בלי זה וביכלל ה 4 יכול להישתמש כל אחד זאת אומרת כל אחד יכול פשוט לירות 4 לא כמו 2 - 2 וזה לא יחליף לדיגל ואל תחשבו שזה קל לשחק עם ה 4 מאוד טוב

עריכה : בדיוק כמו שטל אמר גם אפשר גם עם השיטה של ה 4 לשחק יותר עם עוזי וגם להיתאמן עם נשק הזה שיטה טובה היא 4 להחליף ל עוזי 3 שניות לירות עם עוזי ועוד פעם סאונוף מתי שהוא מוטען .

בלאט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2007
    סבבה,אני תמיד רוצה לדעת דברים חדשים.יאללה!כן!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2007
    נכתב במקור על ידי Crasher
    בעד .

עריכה : בדיוק כמו שטל אמר גם אפשר גם עם השיטה של ה 4 לשחק יותר עם עוזי וגם להיתאמן עם נשק הזה שיטה טובה היא 4 להחליף ל עוזי 3 שניות לירות עם עוזי ועוד פעם סאונוף מתי שהוא מוטען .

חתיכת נאום!!!!!

אבל כיף אם השיטה של ה 4 מה עשינו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.08.2007
    עיר
    חיפה
    כי הוא מקצוען וצריך ללמוד מהטובים
    [B][COLOR=darkorchid][CENTER][COLOR=deepskyblue]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    פח..
    נגד לגמרי, מה הקטע?
    אנחנו לא עוד איזה שרת GTA שיוצרים חוקים רק על זה שאנשים לא יהיו נובים
    ותנו לי להבהיר לכם משהו..
    זה לא באג!!!!!!!!!!!!1
    ה"הבאג" הזה הוא גם בסינגל פלייר! וזה לא ניצול באג כי כשאתם אומרים את זה אתם מתכוונים ניצול באגים של סאמפ, כמו הזה שאתה נשרף ואז משתגר וזה! [זה באג של סאמפ]
    נגד!!
    אני יעשה הכל בעד שזה לא יצא לאוויר!!
    NEGED
    NEGGITIVE
    Nir

שתף ב-Google+

הרשמה