תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    היי, בעקרון לא אמורות להיות לי בעיות, אני לקוח מרוצה של בזק בינלאומי ולא מזמן שידרגתי את המהירות ל2.5 אצל בזק. יש לי רשת אלחוטית. בתכל/ס זה ממש מעצבן, לפעמים יש לי בעיות התחברות, זה כותב לי הודעה שהמשתמש יצא(רק שאני נכנס למשחק) ויש את מספר השגיאה. אני ממש ממש ממש לא מבין בכל הנט טייפ וכו'...יש דרך לפתור את זה? זה ממש מציק.

תודה לכל העוזרים, וגם לאלה שינסו.

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    לא יודע לעזור לך אבל מעניין אותי לדעת, בכמה אתה רחוק מהראוטר?

וכשהגדרת רשת אלחוטית כמה אחוז רשם לך?

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    לא ממש רחוק, קיר מפריד בינהם.

זה נע בין 97% ל 100% זו לא הבעיה...

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    גם לי יש את זה ויש לי אינטרנט בדיוק כמוך, אבל זה קורה כי המחשב לא מאשר את הפס3 וזה ימשיך..

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    אחרי שהאינטרנט מתנתק, אתה לא מצליח להתחבר שנית?

אם כן זה הפיתרון :

היכנס לדפדפן- internet browser , בחר בהגדרות הדפדפן עם כפתור המשולש , בחר בכלים- tools , שם תראה מספר קטגוריות , בחר במחיקת "קבצי עוגיות"-delete cookies , ואשר את המחיקה .

לאחר מכן באותו תפריט כלים בחר במחיקת "קבצי מטמון"- delete cache , ואשר את המחיקה .

ולבסוף גם בתפריט כלים בחר במחיקת "קבצי אימות מידע"- delete athentication information , ואשר את המחיקה .

עכשיו לא אמורה להיות לך בעיה כזאת . ואם במידה כן , תוכל להתחבר שנית ולשחק ברשת בלי כול בעיות מיוחדות .

*קח בחשבון שעכשיו תצטרך לחזור לעדכן שנית חלק מהמשחקים שלך , כי המידע נמחק .

בהצלחה .
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    08.05.2007
    עיר
    באר שבע
    זה בעייה ידוע. לא ניראה לי זה כשור לאינטרנת אלא לפס3 אצמו עם העידקונים שלו. זה התחיל אצלי מאז הדקון לפני אחרון נראה לי. זה לא שפס3 מתנתק אלא רק יוזר שלך יוצא מפיאסאן אבל ברגע שאתה יוצא מהשמשחק הוא שוב מתחבר. לי זה לא מפריע אולי ביימת יש פתרון לזה. זה אפילו לא משפיע על עורדות מיפסן אפילו אם זה כתב שזה יצא.

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    נכתב במקור על ידי aquaeyed
    זה בעייה ידוע. לא ניראה לי זה כשור לאינטרנת אלא לפס3 אצמו עם העידקונים שלו. זה התחיל אצלי מאז הדקון לפני אחרון נראה לי. זה לא שפס3 מתנתק אלא רק יוזר שלך יוצא מפיאסאן אבל ברגע שאתה יוצא מהשמשחק הוא שוב מתחבר. לי זה לא מפריע אולי ביימת יש פתרון לזה. זה אפילו לא משפיע על עורדות מיפסן אפילו אם זה כתב שזה יצא.
    הפיתרון שהבאתי כאן הוא הפיתרון לבעיה סלבה .

המשתמש מתנתק לך מהרשת ברגע שאתה נכנס למשחק , ושאתה יוצא הוא שוב מתחבר .

בהתחלה זה לא יפריע , אולם בהמשך שתנסה להתחבר שוב לרשת בזמן משחק הוא לא יתן לך .

ככה לפחות זה קרה לי , אז יהיה צורך לבצע את מה שהסברתי כדי לשחק שוב ברשת .
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    למה התכוונת שאמרת:
    *קח בחשבון שעכשיו תצטרך לחזור לעדכן שנית חלק מהמשחקים שלך , כי המידע נמחק .
    ???

בכל אופן תודה על העזרה. אחרי שזה מתנתק אני סוגר את הסוני, מתנתק מהחשמל, שוב סוגר, שוב מנתק, ולפעמים זה מסתדר, ולפעמים לא...

הצטרף בתאריך
    04.01.2008
    נכתב במקור על ידי The Joker
    למה התכוונת שאמרת:

???

בכל אופן תודה על העזרה. אחרי שזה מתנתק אני סוגר את הסוני, מתנתק מהחשמל, שוב סוגר, שוב מנתק, ולפעמים זה מסתדר, ולפעמים לא...
    איזה ראוטר יש לך?
    לי הייתה גם הבעיה שזה רושם לי NAT 3 ולכן אני לא יכול להפעיל יישומים מסויימים וקשורים להתקשרות אינטרנט וכו'. . .
    אני קודם כל הורדתי את האבטחת WEP שהייתה לי (זמנית), אישרתי בראוטר פעילות של UpNP, קבעתי איי פי קבוע שהPS3 יקבל אותו, בכך גם יכולתי להפעיל את הDMZ ישירות כלפי הכתובת איי פי של הPS3 .
    פתחתי פורטים בראוטר שהPS3 משתמש בהם.

בברכה ניר חסון.
    PSN ID: Razor1991

הרשמה