תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    08.12.2007
    עיר
    נהריה
    הקרב הענק של ג'ף ה14/1/2008 קרב מדהים

לצפייה בקרב:
    http://www.wwe.com/content/media/vid...one=raw_videos

מה אתה אורמים על הפוש שלו?

איך אתם חושבים שהפוש יגמר?

העם הוא יצע עם החגורה בללא רחמים או ברסלמינה?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    עיר
    ירושלים
    מטורף לגמרי !!!!!
    סוואנטון כזה ? זה כמו סולם על סולם !!!!
    קרדיט ענק לדימה על החתימה .
    ד''ש לדימה ארז והיאבקות.
    RKO RULEZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    זה ה-Swanton Bomb הכי טוב של ג'ף בכל ההיסטוריה שלו תאמינו לי ג'ף הארדי אף פעם לא היה יותר טוב ממה שהוא עכשיו והוא רק הולך ומשתפר!!!!

GO JEFF GO!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2008
    עיר
    פ"ת
    הלוואי וג'ף ינצח את אורטון בראמבל!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    שמעו אני לא יודע מה היה הטריק הנפילה, אבל המשוגע הזה יכל להרוג את עצמו ואת אורטון עם הנפילה הזאת. לאיש הזה אין פחד וזה טוב מבחינה שיווקית, מטורף מבחינתו. אני לא צריך להזכיר לכם את מקרה אוון הארט שניסה תעלול מפגר שגרם למותו, אני מקווה רק שמישהו שם הפיק לקחים מאז ולא נהיה עדים לעוד טרגדיה. יש לי הרגשה שמותחים שם את החבל עוד ועוד כדי לראות מה הגבולות של האיש, הם רק שוכחים שהחבל רוב הזמן על הצוואר שלו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2007
    עיר
    נהריה
    קודם כול הוא לא משוגע! הוא מביא להם את הרייטינג הכי גדול בזמנים האלה יותר מי מה שסינה נתן הבן אדם הזה עשה את הקריירה וההיסטרויה בקרב סולם כול האימג' שלו הוא אקסטרים ובלי פחד לא היו נותנים לו לעושת את זה בלי ההסכמה שלו ואוון הארט עשה את זה מי עצמו את התעלול שלו ופה כתבתו לו לעשות את התעלול ועוד דבר כשהוא הרים את היד שלו זה לא הגיוני כי אחרי קפיצה כזות ביכלל אי אפשר לזוז אני יכול להיגד לך שבשבוע הבא שניהם יבוא כרגיל כיאלו לא קרה כלום

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    דימה צודק המקרה של אוון הארט היה מצער בהחלט אבל מה שג'ף הארדי עשה היה מתוכנן ונעשה כמו שצריך והטריק הוא שברור לכולנו שהיה שם משהו רך מתחת אבל רך ברמות גבוהות לא ראיתה שהשנים היו מחוסים במשהו לבן זה היה הטריק. אוון הארט נפל מהמקום וזה נראה כיאלו הוא נדחף אך הבאנדם נפל מן המשהו ההוא ולצערנו נהרג שזה שונה לגמרי מהמקרה שקרה עם ג'ף.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    זה מה שנקרא ספוט מנקי, מצליח לזכות בתשומת לב מהקהל רק אם הוא מתאבד ועושה סטנטים.
    זה שג'ף הסכים לעשותאת התרגיל הזה לא אומר שהוא לא משוגע, גם בג'אקאס אנשים עושים את הדברים המטורפים שלהם בהסכמה זה עדיין לא אומר שהם לא משוגעים.
    אמנם זה יהיה מעניין לראות את זה, אבל הקטע הוא שלא נראה לי שיהיה היילייט בפיוד שלהם חוץ מזה.

נ.ב
    ג'ף הארדי לא הביא, לא מביא ולא יביא רייטינג כמו שג'ון סינה הביא במהלך כל תקופת הכהונה שלו כאלוף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    עיר
    ירושלים
    חזרת ירין ?
    וגם , לדעתי ג'ף מתקרב בצעדי ענק לרייטינג של ג'ון סינה .
    והסוואנטון בטח הביא מלא רייטינג .
    קרדיט ענק לדימה על החתימה .
    ד''ש לדימה ארז והיאבקות.
    RKO RULEZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    לא הבנתם כלל את ההקבלה שלי למקרה של הארט. אחדד את עצמי: מקמהאן לא שם קצוץ על בריאות המתאבקים שלו כאשר הוא רואה הזדמנות למנף רייטינג, לכן ביקשו מהארט לנחות מ - 20 מטר כמו סופרמן ומאותה סיבה ביקשו מהארדי לקפוץ קפיצת ראש אל תוך אורטון, אני רק מקווה שהם למדו את הלקח ונוקטים ביותר אמצעי בטיחות מאז מקרה הארט.

וכן, הארדי האמא של המשוגע, אני לא מכיר מתאבק אחר שהיה מוכן לעשות את מה שהוא עשה (וזה כולל את מייקלס).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    נכתב במקור על ידי vip3r
    לא הבנתם כלל את ההקבלה שלי למקרה של הארט. אחדד את עצמי: מקמהאן לא שם קצוץ על בריאות המתאבקים שלו כאשר הוא רואה הזדמנות למנף רייטינג, לכן ביקשו מהארט לנחות מ - 20 מטר כמו סופרמן ומאותה סיבה ביקשו מהארדי לקפוץ קפיצת ראש אל תוך אורטון, אני רק מקווה שהם למדו את הלקח ונוקטים ביותר אמצעי בטיחות מאז מקרה הארט.

וכן, הארדי האמא של המשוגע, אני לא מכיר מתאבק אחר שהיה מוכן לעשות את מה שהוא עשה (וזה כולל את מייקלס).

טועה בכמה דברים וצודק באחד
    אתה טועה בזה שאתה אומר שמה שקרה להארט הייתה תאונה הוסיפו ב1999 ופירסמו מיליון פעמיים שהארט נפל בתאונה הוא היה אמור לעשות משהו אחר לגמרי והוא נפל על השולחנות ועוד ועוד.
    מר. מקמהן כן מתחשב בביראות מתאבקיו ג'ף הארדי ואוון היו/הוא פעלולן/נים ולכן עושים דברים כאלה (אני חוזר מה שקרה להארט הייתה תאונה!!!) מה שג'ף עשה נחשב כנקמה ומנף הרייטניג עלה זה נכון אבל ג'ף הארדי עשה את הSwanton מגובה אדיר על אורטון בצורה מדוייקת וטובה וכמו שראיתה אף אחד לא נהרג כי הם היו מאורגנים והכול היה מתוכנן טוב.
    שמו מתחת לאורטון משהו שאני לא בטוח כבר מזה וכשג'ף קפץ עליו הוא נחת על רגליו של רנדי בצורה בטוחה ברור שהשנים קצת נפגעו אך זה המחיר שמשלמים בסוג הספורט הזה....

עוד מתאבק שהיה מוכן לעשות את זה?, ברור שאין, אין כמו ג'ף הארדי למה אתה חושב שקוראים לבאנדם Extrem???

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2007
    עיר
    נהריה
    ארז ידידי הטוב אתה צודק אוון הראט עשה תעות מי של עצמו שהמטומטם לא עשה כמו שצריך ג'ף כבר עשה דברים כאלה כמו ברסלמינה שהוא חתם את היסטוריה שלו מי סולם של 20 מטר וכמו שאד'ג עשה ספיר מי סלום של 20 מטר זה גם אבל ג'ף בנו לא את זה שהוא לוקח את היסכונים הכי גהובים כמו שבשבועות האחרונים כמו שראיתה הוא עשה את הויספר אין דה וינד מגג הכלוב סוואנטון מי התפאורה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    צודק דימה אבל בהיסטוריה ג'ף ידוע כאיש האקסטרים הוא פעלולן מיקצועי ואטלתי מאוד.
    הWhisper to the wind מהכלוב הוא מהלך ידוע של ג'ף הוא לא חדש אך הוא חדש כי מאז שג'ף חזר לWWE הוא לא השתמש במהלך הזה לכן ג'ף מרשים מאוד את החברה בדרך לא דרך בקיצור לא רק שאני תומך במה שג'ף עשה לרנדי אלא אני מאוד אהבתי את זה

שתף ב-Google+

הרשמה