תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    06.01.2008
    ערב טוב אנשים

משהו יודע איך מתבצעת השמירה האוטומטית? נראה שאני צריך לשחק שש שעות עד שזה ישמור לי וגם אז אני לא רואה מתי זה שומר... (חוץ מהסייב שהוא רושם כשאני לוקח דגל, זה גם סייב למשחק?)

דבר שני
    נתקעתי בממורי 4 יש לי שש חקירות לעשות ואין לי סימנים על הג'י פי אס של המשחק יש למשהו כיוון? =)

תודה מראש אורן
    xboxbahar1

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    אני לא יודע איך בדיוק זה עובד בגירסאת ה-xbox אבל המשחק נשמר באופן אוטומטי .

שאתה רואה על המסך check point הוא שומר את הנקודה האחרונה בה ביקרת .

לגבי החקירות , אתה צריך להגיע ל- view point כדי להשקיף על העיר ולמצוא מטרות חקירה והתנקשות . לרוב נקודות אלו מסומנות באיור של עיט , והן נמצאות בבניינים גבוהים .

כדי להגיע אליהם במהירות , תצטרך לסמן אותם במפה שלך , וככה הנווט יראה לך עד כמה קרוב אתה לנקודה .

בהצלחה .
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    06.01.2008
    נכתב במקור על ידי King Goldberg
    אני לא יודע איך בדיוק זה עובד בגירסאת ה-xbox אבל המשחק נשמר באופן אוטומטי .

שאתה רואה על המסך check point הוא שומר את הנקודה האחרונה בה ביקרת .

לגבי החקירות , אתה צריך להגיע ל- view point כדי להשקיף על העיר ולמצוא מטרות חקירה והתנקשות . לרוב נקודות אלו מסומנות באיור של עיט , והן נמצאות בבניינים גבוהים .

כדי להגיע אליהם במהירות , תצטרך לסמן אותם במפה שלך , וככה הנווט יראה לך עד כמה קרוב אתה לנקודה .

בהצלחה .
    וואלה אחי הבנתי את הקטע של הצ'ק פוינט אבל בקשר לשאלה השניה ששאלתי, אין יותר view point בכל המשחק... סיימתי את כולם וזה עדיין לא מראה לי לאיפה ללכת כל המפות בכל הערים מראים לי רק את הסייב סידיסנט שהצלתי כבר (אתה יודע אילה עם הגלימות הלבנות וכ"ו) בכל מקרה שחקתי משהו כמו 3-4 שעות ואני לא יודע כבר מה לעשות אין פינה בכל המשחק שלא הייתי

אז מי ששיחק במשחק הזה כבר בטח יודע למה אני מתכוון זה נמצא בממורי 4 ויש לך 6 "אינווסטיגשנס" חקירות בדמשק בעכו ובירושלים, מצאתי במקרה 2 בדמשק זהו..

תודה, אורן
    xboxbahar1

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    אני מאמין שעברתי את זה . אולי אתה צריך לעבור לעיר אחרת .

אני זוכר שלקחתי סוס ודהרתי ממש הרבה לדמשק כדי לקבל משימות חדשות ואז לירושלים .

לא הייתי אומר שזה כול כך קל להגיע לערים אחרות , במיוחד שיש מקומות שאתה צריך לרכב "בפרופיל נמוך" ולא כול השומרים שנמצאים באזור ירוצו לעברך .
    שואף לאי -שלמות .

הרשמה