תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    מודיעין
    כפי שלחלקכם כבר יודע המשחק ביום ראשון כנגד לאגטאב התבטל מכיוון שלא היה סרבר.
    בעיה נוספת שצצה לה כשניסינו לארגן סרבר היא שהיינו בסופו של דבר רק ארבעה במקום שישה.
    בנוגע לסרבר הודענו שאנחנו רוצים שיהיה פנוי הוייב הישראלי בשעה 9 וחצי ביום חמישי, הזמן שבו המשחק אמור להתקיים.
    ברצוני שכל הפופסים הרציניים שבטוחים שיהיה להם זמן באותו יום[במקרה והמשחק ידחה בחצי שעה-שעה] יכתבו פה. כמובן שלא כולם יוכלו להצטרף אבל אנחנו צריכים כמה שיותר אנשים בכדי שאם אחד לא יוכל לשחק או יקרה לו משהו אז אחר יהיה פנוי ומוכן להחליף אותו.

ברצוני להעיר על דבר ששמתי לב שקורה לרוב לאחרונה, יש הרבה פופסים בקבוצה אחת וכמה בקבוצה אחרת.
    במצב שכזה הקבוצה שבה יש הכי קצת פופסים אמורה לנסות לעבור לקבוצה שבה יש הכי הרבה פופסים.
    המטרה של הקלאן בסופו של דבר שנהיה סוג של קבוצה אחת ובסופו של דבר אני שם לב שאנחנו משיגים לרוב את המטרות ומצליחים לשחק ממש טוב יחד[לא סתם אנחנו לרוב מקומות ראשונים בקבוצה ובסרבר].

ושוב, כיפאק היי לפופס!
    תודה מראש.
    עמוד ההרכב שלי:
    https://www.facebook.com/4SourGrapes
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.10.2007
    עיר
    קרקנד
    נכתב במקור על ידי Lord.Arkis
    כפי שלחלקכם כבר יודע המשחק ביום ראשון כנגד לאגטאב התבטל מכיוון שלא היה סרבר.
    בעיה נוספת שצצה לה כשניסינו לארגן סרבר היא שהיינו בסופו של דבר רק ארבעה במקום שישה.
    בנוגע לסרבר הודענו שאנחנו רוצים שיהיה פנוי הוייב הישראלי בשעה 9 וחצי ביום חמישי, הזמן שבו המשחק אמור להתקיים.
    ברצוני שכל הפופסים הרציניים שבטוחים שיהיה להם זמן באותו יום[במקרה והמשחק ידחה בחצי שעה-שעה] יכתבו פה. כמובן שלא כולם יוכלו להצטרף אבל אנחנו צריכים כמה שיותר אנשים בכדי שאם אחד לא יוכל לשחק או יקרה לו משהו אז אחר יהיה פנוי ומוכן להחליף אותו.

ברצוני להעיר על דבר ששמתי לב שקורה לרוב לאחרונה, יש הרבה פופסים בקבוצה אחת וכמה בקבוצה אחרת.
    במצב שכזה הקבוצה שבה יש הכי קצת פופסים אמורה לנסות לעבור לקבוצה שבה יש הכי הרבה פופסים.
    המטרה של הקלאן בסופו של דבר שנהיה סוג של קבוצה אחת ובסופו של דבר אני שם לב שאנחנו משיגים לרוב את המטרות ומצליחים לשחק ממש טוב יחד[לא סתם אנחנו לרוב מקומות ראשונים בקבוצה ובסרבר].

ושוב, כיפאק היי לפופס!
    תודה מראש.
    ב10 וחתי זו תהיה בעיה כי זה מאוחר ויש לי מבחן ביום שישי ומה זה משנה עם לא כל הפופסים בקבוצה אחת כל עוד זה לא 5 בקבוצה אחת ו1 בקבוצה אחרת זה בסדר...
    אה ואל תהיו סקווד לידרים אם אתם מתכוונים לעופף(ארקיס וברנע)

VIVA LA SHPAM!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי Supr4Dud3
    ב10 וחתי זו תהיה בעיה כי זה מאוחר ויש לי מבחן ביום שישי ומה זה משנה עם לא כל הפופסים בקבוצה אחת כל עוד זה לא 5 בקבוצה אחת ו1 בקבוצה אחרת זה בסדר...
    ז"א שאתה לא תתשתף במשחק?

אתה צודק, כנראה שלא שמתי לב לזה הרבה פעמים, מהיום אחשוב על זה יותר.
    תודה.
    עמוד ההרכב שלי:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.10.2007
    עיר
    קרקנד
    ז"א שאתה לא תתשתף במשחק?

אתה צודק, כנראה שלא שמתי לב לזה הרבה פעמים, מהיום אחשוב על זה יותר.
    תודה.
    אני ישתתף אם זה יהיה מ9 או 10 מאוחר יותר אני לא יוכל...

VIVA LA SHPAM!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2008
    נכתב במקור על ידי Supr4Dud3
    אני חייב להסכים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    אם אתם תצתרכו שחקן נוסף אני מוכן להוות כמחליף... אבל! אם לא נותנים רבייבים אני יוצא באמצע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי RegMan
    אם אתם תצתרכו שחקן נוסף אני מוכן להוות כמחליף... אבל! אם לא נותנים רבייבים אני יוצא באמצע.
    כעיקרון איננו מתכננים מצב שלא יהיו מחליפים מקלאן פופס אבל תודה בכל-מקרה על ההודעה.
    אנחנו תמיד נותנים רבייבים, אנחנו קלאן פופס
    עמוד ההרכב שלי:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.10.2007
    עיר
    קרקנד
    כעיקרון איננו מתכננים מצב שלא יהיו מחליפים מקלאן פופס אבל תודה בכל-מקרה על ההודעה.
    אנחנו תמיד נותנים רבייבים, אנחנו קלאן פופס
    אני תמיד נותן ריבייבים כל השאר משחקים אסולט סופורט וסנייפר

VIVA LA SHPAM!
    שתף ב-Google+

הרשמה