תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    היי

• איך עם תחרות הבניית הרכבים שמתנהלת בזמן האחרון ? מתחילים בכללי להרגיש את השינוי ? שמים לב לחבר'ה חדשים בקהילה?
    • בו תציג לי כאן (עדיף כמה שיותר מתומצת ומרוכז) את השאלות שהעברת במייל, אשתדל לחזור אליך עם תשובה בהקדם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.07.2007
    היי.
    • תחרות ההרכבים עובדת כמצופה בנתיים. ציפיתי שיהיו בין ה-10 נרשמים. אפשר להגיד שמרגישים שינוי מסויים, הקהילה הייתה ללא מנהל תקופה ארוכה מאוד של זמן.
    • חברה חדשים- אין כאילו בנתיים, ככל הנראה לי, פשוט "עוברים" על הפורום ומגיבים.
    • אונליין - מפתחת המשחק מקשה על הקהילה כבר זמן ארוך ביותר של זמן. תחרויות אונליין לא אפשריות לשחקנים בגירסא הפרוצה, זה מינוס גדול בהחלט. בקהילת FIFA החיינו את הקהילה בעזרת טורנירי אונליין, כאן זה פשוט לא מתאפשר.
    • כידוע לי - האנשים שבאמת משחקים ו"מכורים" למשחק הם בעיקר גיימרים מבוגרים בשנות ה-20 עד 30 לחייהם. צריכים למשוך אותם לקהילה שלנו. אני יודע שבאתר פלייזון יש קהילה רצינית עם שחקני מקורי רבים.
    מילים לסיום - אני לא רוצה להגיד שאני אובד עצות, אבל באמת באמת קשה לגבש קהילה ללא טורנירי אונליין, הסטטיסטיקה לא משקרת לצערי.
    זהו, לדעתי עברתי על כל הנקודות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    לא בנו את רומא ביום אחד.

בינתיים השינוי הוא לטובה (מהמצב בו קיבלת את הפורום אפשר רק להתקדם).
    תנצל את המצב שגיימר נתונים בו, יש להם משאב נדיר מאוד ( PES-ISRAEL ) והם לא מנצלים אותו כלל.

בקרוב דן יתחיל לנסות ולכוון את האתר - PES-ISRAEL חזרה אלינו.

(אני מפנה את הדיון לדן):
    דן, מה קורה עם הבן דוד שלך (שגיא אם אני זוכר נכון).
    התחלת לדבר איתו ? זה חשוב מאוד. תתחיל להעביר ולהבהיר לו שמקום יותר טוב מויגיימס הוא לא יימצא. גיימר הוא אתר מת נכון לעכשיו ואין לו מה לחפש שם. אני מאמין שגם מכל מה שהובטח לו (עותקים של המשחק חשבונות אינטרנט ועוד) הוא לא ראה כלום.

תודיע לו שרק אצלנו הוא יוכל לקבל תמורה של ממש. שיחשוב על זה טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    אור, סליחה שאני מתערב בדיון הזה..
    אבל אני ואמיר החלטנו לעשות שת''פ בתחרות PES ב-PS3 אונליין. אתמול נפתחה ההרשמה לתחרות, עד כה נרשמו 5 ילדים. אני מקווה שעד מחר עוד 3 ילדים ירשמו, נסגור את התחרות ונריץ אותה כמה שיותר מהר.

ושוב אני אומר, סליחה שהתערבתי בדיון.
    גיא Series, חבר צוות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.07.2007
    גיא, אין בעיה שהתערבת, חסכת לי כמה שורות

אז, כמו שגיא הזכיר, פתחנו טורניר PES בשיתוף עם פורום PS. (רק ליידע כללי, שאלתי את bozeman על טורניר כזה לפני כן, והוא אפילו לא אישר לי לפתוח סקר מי רכש את המשחק. אני בטוח שיש מספיק אנשים)

לאחר הטורניר, יש לי מספר טורנירים מצויינים (בעזרת גיא) לפורום PES, תחליט מי מה ראוי להיפתח:
    • סיקור משחק PES 08 - פשוט ביותר, הסיקור בעל האיכות הגבוהה ביותר יזכה.
    • תחרות סיקורי עבר - משבוע לשבוע או מחודש לחודש אתן למשתמשים לסקר משחקים מהסדרה, הכוונה לישנים יותר. בנוסף אבקש מהם לסקר מודים ישנים וכ'ו...
    • עיצוב - כל המעצבים יוכלו לעצב עטיפה משלהם למשחק הבא : PES 2009.
    • המוד הבא - כל שחקן ימציא מוד משלו למשחק. כמו לשחק כשחקן אחד וכ'ו.
    בקשר ל- PES-ISRAEL, האתר שלהם דיי גוסס, ואני מאמין שהרוב באמת בגלל גיימר. למרות שהאתר שלהם בעל מספר גולשים ממוצע גבוה, אבל אולי זה באג.
    במקרה ש-PES ISRAEL לא ירצו, לא נוכל לפתוח אחסון קהילתי? כלומר אתר משל עצמו בוויגימס שיעסוק בפאס?

תודה, אמיר!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי SperZ
    גיא, אין בעיה שהתערבת, חסכת לי כמה שורות

אז, כמו שגיא הזכיר, פתחנו טורניר PES בשיתוף עם פורום PS. (רק ליידע כללי, שאלתי את bozeman על טורניר כזה לפני כן, והוא אפילו לא אישר לי לפתוח סקר מי רכש את המשחק. אני בטוח שיש מספיק אנשים)

לאחר הטורניר, יש לי מספר טורנירים מצויינים (בעזרת גיא) לפורום PES, תחליט מי מה ראוי להיפתח:
    • סיקור משחק PES 08 - פשוט ביותר, הסיקור בעל האיכות הגבוהה ביותר יזכה.
    • תחרות סיקורי עבר - משבוע לשבוע או מחודש לחודש אתן למשתמשים לסקר משחקים מהסדרה, הכוונה לישנים יותר. בנוסף אבקש מהם לסקר מודים ישנים וכ'ו...
    • עיצוב - כל המעצבים יוכלו לעצב עטיפה משלהם למשחק הבא : PES 2009.
    • המוד הבא - כל שחקן ימציא מוד משלו למשחק. כמו לשחק כשחקן אחד וכ'ו.
    בקשר ל- PES-ISRAEL, האתר שלהם דיי גוסס, ואני מאמין שהרוב באמת בגלל גיימר. למרות שהאתר שלהם בעל מספר גולשים ממוצע גבוה, אבל אולי זה באג.
    במקרה ש-PES ISRAEL לא ירצו, לא נוכל לפתוח אחסון קהילתי? כלומר אתר משל עצמו בוויגימס שיעסוק בפאס?

תודה, אמיר!
    אוקי, כפי שקיבלתי מידע מאור אני ישקיע יותר מאמצים בקידום הקהילה הזאת, גם אם בסופו של דבר לא נגייס את קהילת "גיימר" לכאן.
    בקשר לאתר קהילתי, במידה ותעבדו על אתר + עיצוב ותראו שהכל טוב תקבלו איחסון ממני לאתר הקהילתי ונדאג לדומיין של Vgames , כגון: pesw.vgames.co.il (W- סימון web/אתר).

סיקור המשחק ועיצוב נשמע טוב, אפשר לנסות להכיל את העיצוב + מוד בתחרות כמו: "בניית המשחק PES הבא" או משהו כזה שיכלול עיצוב + מידע על המשחק הבא (כמו מוד בעצם) ודרכי מכירה או משהו כזה, מניסיון בעבר בפורום גיימר (הרעיון הוא שלי) זה יכול להצליח.

יש לך גישה ל-WEBCP? מבחינת שיחרור תוכן? אם כן תתחיל להעלות יותר חדשות על תחרויות תור כתבה , ככה יהיה יותר חשיפה בפני משתמשים אחרים שגולשים באתר לגלוש בפורום PES.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.07.2007
    אוקיי.
    • יש לי גישה ל- WEBCP, וכן, אני כבר מהיום התחיל לפרסם שם תוכן שקשור לקהילת PES ו-FIFA. בנתיים כתבתי שם כתבות בעיקר לקהילת CS.
    • בקשר לאחסון קהילתי - אני לא מעצב לצעריי, כך שלא אוכל לדאוג לעיצוב. בקשר לתוכן האתר, אני אוכל לדאוג לכל מה שקשור לקהילה - סיקורים, הורדות (חוקיות כמובן), פאצ'ים וכדומה, עליי.
    • עוד נקודה בקשר לאחסון - אני מעדיף לפתוח אחד שכזה רק במידה ולא הצלחנו לגייס את PES-ISRAEL. אני מאוד אוהב את האתר הזה ומעריך אותו, בטוח שהוא יעזור לנו רבות.
    • רעיון התחרות שהצעת - מעולה, אני אדאג לעבוד עליו לאחר התחרות בשיתוף PS.
    תודה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי SperZ
    אוקיי.
    • יש לי גישה ל- WEBCP, וכן, אני כבר מהיום התחיל לפרסם שם תוכן שקשור לקהילת PES ו-FIFA. בנתיים כתבתי שם כתבות בעיקר לקהילת CS.
    • בקשר לאחסון קהילתי - אני לא מעצב לצעריי, כך שלא אוכל לדאוג לעיצוב. בקשר לתוכן האתר, אני אוכל לדאוג לכל מה שקשור לקהילה - סיקורים, הורדות (חוקיות כמובן), פאצ'ים וכדומה, עליי.
    • עוד נקודה בקשר לאחסון - אני מעדיף לפתוח אחד שכזה רק במידה ולא הצלחנו לגייס את PES-ISRAEL. אני מאוד אוהב את האתר הזה ומעריך אותו, בטוח שהוא יעזור לנו רבות.
    • רעיון התחרות שהצעת - מעולה, אני אדאג לעבוד עליו לאחר התחרות בשיתוף PS.
    תודה!
    בקשר לאתר אתה צריך גם מעצב וגם מתכנת, אני אבדוק גם את הנושא.
    יאללה תתחיל קידום חדשות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.07.2007
    תודה דן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.07.2007
    דן, מה עם PES-ISRAEL? מתקדמים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי SperZ
    דן, מה עם PES-ISRAEL? מתקדמים?
    לא ממש.
    כיתבתי את אור בנושא, נראה מה עושים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    דן, הנחתי בידיך את המושכות של נושא PES. אני סומך עליך בעניין קידום השת"פ הזה.
    במידה ובאמת תקדם את הנושא הזה כפי שאנחנו מצפים יהיה צ'ופר לא קטן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.07.2007
    רק ליידע אותכם, שמינית הגמר המשותף של קהילות PES ו- PS3 יצא לדרך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.07.2007
    רעיון נוסף לתחרות, שאני מעדיף שיעלה אחרי תחרות ה-PS3:
    תחרות משחק FLASH - המשחק לא דורש התקנה כלשהי, ולכן אני מצפה למספר גדול יחסית של גולשים.
    המשחק הזה - מי שמקפיץ את הכדור הכי הרבה פעמים, וכמובן מצלם את המשחק שלו, מנצח. לכל שחקן תהיה הגבלה של 3 תמונות שאותם יוכל לשלוח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    פרה פרה אמיר.
    קודם נסיים את הטורניר ב- PS3, אחר כך נוכל לדבר על תחרויות נוספות.

בכללי - הרעיון נשמע אחלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.07.2007
    הסתיים שלב שמינית הגמר בטורניר PES ו-PS3.
    את דיון רבע הגמר אפתח בקרוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    איך מתקדמת תחרות זיהוי השחקנים? צריך עוד תמונות?

תזכיר לי מה הפרס ששוריין עבור התחרות?

אגב - תמשיך להציק עם הנושא של שגיא ו-PES-ISRAEL כמו שאתה עושה עד עכשיו.
    אני צריך להרים לו מתישהו טלפון ולראות אם הוא העביר הכל לקוט על מנת להעביר חתימה ולסגור עניין (לפני זה אנחנו נקבל גישה ישירה לאתר לבדוק כמה פרטים).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.07.2007
    תחרות זיהוי השחקנים מתקדמת מצויין, יש המון המון תגובות חיוביות בקשר לדיון, ועדיין לא קרה מצב שתמונה נשארה לא פתורה יותר משעתיים.

הפרס ששורין לתחרות היה פוסטר PES2008.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    מעדכון אותך בסטטוס PES-ISRAEL:

נדרש בסופו של דבר את חתימותיהם של שני המנהלים ב- PES (גם שגיא וגם קוט).
    את החתימה של שגיא נקבל דרך דואר רשום.

לאחר שהחוזים יועברו, נעביר להם את הכסף ולאחר מכן נקבל את הגישות.

אולג עוד לא קיבל את הגישות הראשוניות לצורך בירור פרטים חשובים באתר.

מעריך שעד סוף פברואר הנושא הזה יהיה לקראת סופו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.07.2007
    אתה מתכוון למרץ?
    בכל מקרה, תוך כמה זמן, פחות או יותר, אולג יקבל את הגישות לאתר? מעניין אותי לראות מספר דברים במערכת.
    שתף ב-Google+

הרשמה