תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    הפוליטיקאי גורדון בראון יצא נגד האלימות במשחקי הוידאו; לטענתו, על מפתחי המשחקים להפסיק 'להניח סכין ביד של הדמות הראשית'. מדבריו: "אני מאוד מודאג לגבי משחקי המחשב. אף אחד לא אוהב צנזורה, אך המשחקים מתחילים להשפיע על החברה שלנו".

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    ואת זה הוא מבסס על...
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי BiA
    הפוליטיקאי גורדון בראון יצא נגד האלימות במשחקי הוידאו; לטענתו, על מפתחי המשחקים להפסיק 'להניח סכין ביד של הדמות הראשית'. מדבריו: "אני מאוד מודאג לגבי משחקי המחשב. אף אחד לא אוהב צנזורה, אך המשחקים מתחילים להשפיע על החברה שלנו".
    הם צריכים להרגע קצת שמה,זה פשוט מוגזם להאשים ולקשר כל מה שקורה במדינה למשחקי מחשב. אני לא רואה אף אחד מתלונן על זה שבMTV מראים בחורות חצי ערומות מענטזות על גג של SUV וראפרים בצד מזיזים את הידיים ושרים על זה שהם ירו בזונה שלהם על זה שהיא לא הביאה מספיק כסף ולא קנתה חלב וביצים בדרך הביתה אז בבקשה שיפסיקו עם הצביעות!

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    בגלל זה צריכים חברי ממשל צעירים, ולא להיות עם חבורה של אנשים שכנראה לא שיחקו משחקי מחשב או נגעו במחשב מעולם.

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי Infancy
    בגלל זה צריכים חברי ממשל צעירים, ולא להיות עם חבורה של אנשים שכנראה לא שיחקו משחקי מחשב או נגעו במחשב מעולם.
    יותר צעירים=פחות מנוסים, לא שזה משנה ממש אבל זה עדיין לא אומר שקונגרס צריך להראות כמו משרד פירסום שצריך רק אנשים בעלי "ראש צעיר", צריך מישו שמבין את המצב ומכיר את תעשיית המשחקים ואת המשחקים עצמם,לאו דווקא אחד צעיר.

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי Cortez.D
    יותר צעירים=פחות מנוסים, לא שזה משנה ממש אבל זה עדיין לא אומר שקונגרס צריך להראות כמו משרד פירסום שצריך רק אנשים בעלי "ראש צעיר", צריך מישו שמבין את המצב ומכיר את תעשיית המשחקים ואת המשחקים עצמם,לאו דווקא אחד צעיר.
    אף אחד לא אמר שצריך למלאות את הממשל בצעירים.
    אך ברוב הממשלות ( אני זורק מספר 95% ) , אין אנשים צעירים בממשל, וחבל שכך.
    הצעירים קשורים יותר להתפתחות ההיי-טק או כל התפתחות שונה בעולם, ובעצם יכולים לראות זוויות חשיבה שונות משל הבוגרים יותר הנמצאים בממשל כיום.

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי Infancy
    אף אחד לא אמר שצריך למלאות את הממשל בצעירים.
    אך ברוב הממשלות ( אני זורק מספר 95% ) , אין אנשים צעירים בממשל, וחבל שכך.
    הצעירים קשורים יותר להתפתחות ההיי-טק או כל התפתחות שונה בעולם, ובעצם יכולים לראות זוויות חשיבה שונות משל הבוגרים יותר הנמצאים בממשל כיום.
    בוא נגיד את זה ככה: אני אף פעם לא ראיתי סטודנט עם חלום להיות פוליטיקאי אבל לפי איך שזה נראה פה במדינה זה כנראה הג'וב הכי ריווחי בעולם אחרי היי-טק וזנות ,סליחה על הבוטות אבל מה לעשות למרות שההשוואה בין חבר כנס לזונה די נכונה פחות או יותר

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים
    אוקיי לא יהיה סכין
    יהיה להב XD
    Punx Not Dead

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    נכתב במקור על ידי G>viSioN
    אוקיי לא יהיה סכין
    יהיה להב XD
    LOL

איזה שטויות במיץ תפוחים רקובים עם ריח של אבקת קוקאין!

למה אקדח זה לא מסכן ? לא פלא שיצא דור של מפגרים שרואים משפחת סימפסון!

כי החארות הזקנים האלה נותנים מוטיבציה לילדים עם מוח חלש וגם לאנשים בודדים שיושבים ומורידים חרישה על משחקים אלימים

עצוב מה שקורה!

עריכה : (סליחה על כל השטויות שכתבתי בין הדברים החכמים בגלל שאני פשוט די היפראקטיבי בלילה!)
    To find balance, you must keep moving forward

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי eikS
    LOL

איזה שטויות במיץ תפוחים רקובים עם ריח של אבקת קוקאין!

למה אקדח זה לא מסכן ? לא פלא שיצא דור של מפגרים שרואים משפחת סימפסון!

כי החארות הזקנים האלה נותנים מוטיבציה לילדים עם מוח חלש וגם לאנשים בודדים שיושבים ומורידים חרישה על משחקים אלימים

עצוב מה שקורה!

עריכה : (סליחה על כל השטויות שכתבתי בין הדברים החכמים בגלל שאני פשוט די היפראקטיבי בלילה!)
    כן אני יכול להבין את זה לפי החפירות שלך בxfire חעחע D:
    אההממ my name is idan XD
    Punx Not Dead

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    DOH
    שטויות

הרשמה