תפריט ראשי

12311 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 526
    הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    No More Heroes יוצא שבוע הבא בארה"ב, ומגאזינים כבר נותנים לו ביקורות טובות. עזבו את אתרי המעריצים, מגאזין הענק והביקורתי עד מאוד EDGE נתן למשחק 9! פאקינג 9!
    הם מעניקים למשחק את הציון ונותנים לו את המחמאה: The coolest game of the year.

באותו גיליון קיבל Burnout החדש גם כן 9, וסול קאליבר לג'נדס קיבל 2. נייטס קיבל 6, וגאומטרי וורז קיבל 7.

בואו נרכז את כל הביקורות והרשמים שלכם על NMH כאן בבקשה.

הנה העטיפה:

שימו לב שבגרסה האירופאית של המשחק אין דם, אלא יש אפקט של עשן ומטבעות, בעוד בגרסה האמריקאית יש המון דם סטייל קיל ביל.

העלילה:
    טרביס טאצ'דאון חי ב"סנטה דיסטרוי" שם הוא מקבל יום אחד מ-EBAY חרב הדומה מאוד ללייטסייבר, אותה הוא משקש כדי לטעון ולהרוג. הוא יוצא למסע הרג של 10 רוצחים מוטרפים, כדי להיות מספר 1.
    במהלך המשחק הוא יוכל לקנות חולצות, להרוויח כסף, לסוע באופנוע בעיר המשוגעת, ובעיקר לתת לשחקן כיף אולטימטיבי להרוג אויבים בצורה סטאיליסטית ולעיתים גם בצורה של היאבקות.

קצת תמונות:

עוד בפורום נינטנדו:
    נערך לאחרונה על ידי רונן יצחק; 25.03.2009 בשעה 23:20.
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    אח מצפה ומצפה בקוצר רוח לעוד משחק wii משובח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    תודה ממש לא ציפיתי לכזה ציון, גרמת לי באמת להתעניין בו בפעם הראשונה
    אשמח לדעת מה בדיוק גורם לו להיות 17+ [חוץ מהדם], בשביל לדעת אם הוא יהיה בסדר גם לאחים שלי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    איזה כיף לארופאים אני לא רוצה דם!!!! אם הייתי רוצה דם אז הייתי קונה נינגה גיידן סיגמה לפס3
    פעם ראשונה שאני רוצה ווי אירופאי!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני חושב שזה בעיקר הפרופניטי של המשחק. העובדה שיש מלא מלא דם שממלא את המסך, והעובדה שהוא כורת לחלק את הראש, והוא גם הורג בחורות וכד'. בקיצור, זה הכל בסגנון קיל ביל מצויר שכזה.

ואני לגמרי מעדיף את הדם, אני ממליץ להסתכל בסרטונים, הדם יוצא באופן מאוד מסוגנן, מאוד קיל בילי שכזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    מה רע בדם?
    דם משפר הכל, no exceptions.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    באר יעקב
    ציון מפתיע בהחלט מ-Edge, אני מקווה שהממוצע של המשחק יהיה באיזור ה-8, כך שהוא יהווה אופציה טובה למי שאוהב את הסגנון. בינתיים אני מוותר עליו, אבל בהחלט נראה ש-Suda 51 בדרך הנכונה והצליחו הפעם להכניס גם גיימפליי ותוכן מעניינים למשחק בנוסף לסטייל האומנותי המהמם של הסטודיו הזה.

אני מקווה שעוד נראה מהם משחקים שאף אחד לא יתפלא כשיקבלו 9.
    למכירה לדיאס: Kirby Canvas Curse, Yoshi's Island, Sonic Rush.
    למכירה ל-360: דד רייזינג, פרפקט דארק.
    למכירה לווי: ספק כוח מקורי אמריקאי מקורי ושנאי מתח 120 וולט.

אייסיקיו 145548792 טלפון 0504478720

Wii Number 3755-4409-3335-5398
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2007
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי Spitted
    תודה ממש לא ציפיתי לכזה ציון, גרמת לי באמת להתעניין בו בפעם הראשונה
    אשמח לדעת מה בדיוק גורם לו להיות 17+ [חוץ מהדם], בשביל לדעת אם הוא יהיה בסדר גם לאחים שלי

כריתת ראשים, חציית אנשים ל2 והמון המון דם הופך את המשחק הזה למשחק לגילאי 17.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    לפני שבועיים המגזין Ngamer נתן לו 9.4..
    הבנתי שהגרסא האמריקאית בסוף כן מציגה דם.
    נראה מה יהיה עם האירופאית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.09.2007
    היו צריכים לעשות אפשרות של בחירה עם דם או בלי דם...אני מהאלה שרוצים דם אבל יש להם PAL
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    נכתב במקור על ידי Talool1
    היו צריכים לעשות אפשרות של בחירה עם דם או בלי דם...אני מהאלה שרוצים דם אבל יש להם PAL
    ואני מאלה שלא רוצים דם ויש להם NTSC
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    נכתב במקור על ידי xxavivxx
    ואני מאלה שלא רוצים דם ויש להם NTSC
    אני מאלה שזה לא חשוב להם ורק חשוב להם שיוביסופט לא יפשלו איתו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    אני גם מעדיף דם ויש לי אירופאי אבל נראה איך יצא בסוף כי זה אל משחק כמונ נינג'ה גיידן שהדם מוסיף הרבה כאן זה לא מציאותי...נחכה ונראה מה יהיה יותר מאגניב....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    נכתב במקור על ידי naveav
    אני גם מעדיף דם ויש לי אירופאי אבל נראה איך יצא בסוף כי זה אל משחק כמונ נינג'ה גיידן שהדם מוסיף הרבה כאן זה לא מציאותי...נחכה ונראה מה יהיה יותר מאגניב....
    גם אני רוצה שיהיה דם אבל זה באמת לא ממש משנה כמו במשחקים אחרים ששם זה נחוץ לראליות של המשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי ADI
    מגאזין הענק והביקורתי עד מאוד EDGE נתן למשחק 9! פאקינג 9!
    הם מעניקים למשחק את הציון ונותנים לו את המחמאה: The coolest game of the year.
    בדיוק באתי לספר הזה! וואו, זה באמת מרשים ומעבר לכל הציפיות. אם זה ימשיך ככה, לא יהיה מנוס ואפילו גם אני אקנה אותו.

אז מה, הפעם התפלק ל-SUDA משהו טוב? אם אתם זוכרים, מלכתחילה אמרתי שהפרויקט הקודם שלו לא בהכרח רומז על איכות הפרויקט הנוכחי שלו, וצריך להיאזר בסבלנות. זה מוכיח את עצמו פעם אחר פעם. ואני שמח שחברות צד ג' ממשיכות להוכיח שהם מנצלות טוב יותר את המערכת של הווי.

ואני לגמרי מעדיף את הדם, אני ממליץ להסתכל בסרטונים, הדם יוצא באופן מאוד מסוגנן, מאוד קיל בילי שכזה.
    גם אני. אם כבר משחק אלימות, אז שדם ייראה כמו דם, לא כמו התחסדות.

נכתב במקור על ידי yoni
    אבל בהחלט נראה ש-Suda 51 בדרך הנכונה והצליחו הפעם להכניס גם גיימפליי ותוכן מעניינים למשחק בנוסף לסטייל האומנותי המהמם של הסטודיו הזה.
    בהחלט. ברשמים אמרו שהם ניצלו את השלט בצורה חכמה מאוד, וזה עשוי בצורה מאוד מספקת.

ת'אמת, גם הקודם שלהם לא היה כזה גרוע, ככה הבנתי. אני חושב שהביקורת העיקרית כלפיו הייתה שהוא מבוסס מסילה, אבל אומרים שיש בו את אחת העלילות הכי מעניינות. בהחלט לא ניתן לומר שאין כישרון לצוות הזה.

נכתב במקור על ידי wiimen
    אני מאלה שזה לא חשוב להם ורק חשוב להם שיוביסופט לא יפשלו איתו
    יובי בסה"כ מפיצה. לא מפתחת.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    יש לי תחושה שהמשחק הזה יקבל מספיק שישיות ושבעיות. אני אישית מקווה שבסופו של דבר הוא יסיים את ימיו עם ממוצע של 8+.

בכל מקרה, מעולם לא ייחסתי לאדג' חשיבות גבוהה מדי, אבל בכל זאת נחמד לראות ביקורת רצינית ראשונה של המשחק, שעוד גם נותנת לו ציון גבוה בין היתר (הביקורת בה הוא קיבל 94 היתה ביקורת פורט, כלומר עם העותק היפני).

מה שבטוח אני קונה את המשחק הזה (אגב בלילה היה לי חלום בו שחקתי במשחק הזה [קיבלתי אותו ביחד עם RRR2 משום מה], וזה היה אחד המשחקים המוזרים), עם הדחייה הנוכחית של בראל ועם הסיום הסופי של הלימודים שלי (אחרי שסיימתי עם הפסיכומטרי נרשמתי לבגרות שלא הייתי מרוצה עם הציון הסופי שלי בה, והחודש אני אעשה אותה. אגב אתמול קיבלתי את הציון של הפסיכומטרי: 700, יאי לי ) יהיה לי עכשיו הרבה זמן פנוי, אז אני אזדקק למספיק משחקים .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    מזל"ט על הציון, כל הכבוד!

מאחל לך ציונים טובים יותר בבגרויות, כמה שתרצה.

המשחק הזה נוטף סטייל, והוא שונה מאוד מכל מה שיש היום, ולכן גם אני אקנה אותו, מתישהו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    מזל טוב FP, קבלנו אותו דבר

לצערי הרב אני צריך לעשות שוב (ללללאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!!!!!!!!!) כי אני צריך עוד איזה 20-30 נקודות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    מזל טוב FP, קבלנו אותו דבר

לצערי הרב אני צריך לעשות שוב (ללללאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!!!!!!!!!) כי אני צריך עוד איזה 20-30 נקודות
    אאוצ', לפי הציון שאתה רוצה להשיג אני מניח שאתה רוצה ללכת ללמוד מחשבים או משהו, נכון? לפחות אתה יכול להתנחם בזה שיהיה לך יותר זמן ללמוד את המילים לפרק המילולי.

אני אישית שמח עם הציון שקיבלתי. במקור הגדרתי לעצמי שהמטרה שלי תהיה להשיג 750, אבל אחרי שראיתי שאני גרוע בפרק המילולי (קיבלתי בו 124!) שיניתי את המטרה שלי ל-700, אני ממש שמח שהצלחתי להגיע למטרה שלי (בעיקר משום שכמעט ולא למדתי את המילים עבור הפרק המילולי ).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני קיבלתי פחות משניכם, אבל תכלס לא עשיתי עם זה כלום עד היום...

נו שוין.
    שתף ב-Google+

הרשמה