תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    היי לכולם אז ככה:
    אחת השיטות ולפי דעתי החזקה מכולן לעשות כסף זה למכור לשחקנים אחרים. ניתן לעשות ביום כזה בממוצע כ-100k.
    לשם כך אתם צריכים 4 דברים:
    1. סחורה - ככל שיש לך יותר סחורה למכור הסיכויים שלך למכור גדולים יותר. אז קודם כל שהסחורה תהיה אך ורק golds וכמובן גם maxdmg ועדיף שיהיו לך לפחות 5 נשקים מכל הprofessions.וזה בשביל שיהיה לך מגוון כמה שיותר גדול. אז עכשיו אתם שואלים מאיפה תשיגו כ"כ הרבה נשקים? תעשו chest runs חבר'ה..
    2. סבלנות - כדי למכור צריך סבלנות. בשעה אחת אתה יכול למכור במקרה הגרוע באיזה 3k ופתאום שעה אח"כ ב 40k ואולי יותר.
    3. להכיר את השוק - צריך לדעת מתי למכור לדוגמא: חגים זה זמן גרוע . אנשים עסוקים בקריסמס וכו" אז שחררו ממכירות. צריך לדעת איפה למכור. תריך לפעמים לעבור ממקום למקום. תחושו את השוק.
    4. מזל - כן צריך גם מזל. לפעמים מוצאים איזה מישהו שימכור לכם דברים בזול שתוכלו למכור יקר יותר. הוא מה שאכפת לו זה למכור מהר ולחזור לfarm . עודסוג של מזל: וואלה גם לפגוש מישהו שיש לו איזה rare weapon שהוא לא מודע למחיר הגבוה שלו וכאן נכנס כבר הנסיון שלכם
    5. ידע וניסיון - נסיון בהכרות עם המחירים, ידע על נשקים שהם rare skins .מה זה good stats כמה זה perfect stats.
    וזהו אני חושב שכיסיתי כמה שיותר בכל מקרה הנסיון שלכם הוא מה שישפר אותכם כמוכרים טובים יותר אבל לתחילים שבינכם אל תשכחו - ס ב ל נ ו ת !!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    Chest Runs, אני מניח, זה לפתוח תיבות שמפילות חפצים נדירים (זהב)?
    וסה"כ מדריך טוב מאוד (והוא יתווסף עוד כמה דקות לרשימת המדריכים), אבל אם הייתי רוצה להתחיל למכור, מה טווח המחירים שבו אפשר למכור חפץ (נניח שהקונה הוא לא נוב שיוציא המון כסף סתם)?
    שתף ב-Google+

המכירות לא צריכות להסתמך על noobs. אני אישית לא בעד ניצול חוסר נסיון של אחרים, אבל כמו בכל דבר גם כאן יש נסיון ואם אתה מכיר את השוק טוב, אז זה היתרון שלך והרווח שלך. אני אפרט כאן קצת על מחירים ואיך אפשר לדעת כמה עולה מוצר מסויים, ומתי כדאי לסחור בectos לדוגמה.
    אז ככה: קודם כל כמו שאמרתי gold maxdmg only , הנשקים הכחולים היחידים שנמכרים זה
    -50hp או -20hp שמשמשים את המונקים 55. כל הלבנים סגולים כחולים תמכור למרשנט או salvage it. אם אתה רוצה למכור unids אז המחירים הם 7 ב-6k זה מחיר טוב.
    טוב נעבור לתכלס : אני מקווה שאתם יודעים מה זה perfect stats ואם לא אגיד בקצרה: אם יש לכם נשק עם +30hp או 20\20 או 20% ench או 15^50 או -5\20 shield. ויש עוד רבים שהם perfect אילו הם היקרים יותר. אז אם יש לכם אל תמהרו למכור. אני מעדיף לא להגיד לכם מחירים כאן כי זה הכל עניין של ביקוש והיצע כל חודש המחירים קצת משתנים אבל כמובן לא בקיצוניות. אז אם יש לכם משהו באמת טוב אל תמהרו לקנות - אל תדאגו למשהו הטוב הזה יהיו קונים.
    הייתי רוצה דווקה להרחיב על הנשקים שיש לכם שהם לא מי יודע מה אבל כמובן כמו שאמרתי MAXDMG golds : למכור נשק כזה ב-1k זה תמיד גרוע = לוקח הרבה זמן וכבר עדיף שלא הייתם idntify ומשאירים אותו כ unid ואז מוכרים אותם מאוד מהר. אבל לא תמיד אתה רוצה למכור unids כי אתה רוצה לעשות יותר כסף ולכן אני נוטה למכור את כל הgolds שלי בטטוח שבין 2.5k-7k ושוב זה תלוי במב שיש לכם. כמו כן עוד משהו שלא הזכרתי אתם יכולים למכור upgrades.
    עכשיו לגבי rare skins or perfect weapons :
    perfect by the way is req 9 with perfect stasts.
    אני לא יודע אם אני יכול לפרסם כאן price check webs אבל בכל מקרה שיש לכם משהו כזה אל תמהרו למכור, ותעשו סקר שוק .ואם יש לכם משהו שאתם לא יודעים אם הוא נדיר אז תלכו לwiki ותווכחו.
    טוב נראה לי שכיסיתי פחות או יותר. למחירים של דברים יש פשוט אין סוף מוצרים. אבל זה יכול להיות הguide line שלכם.
    ד"א לגבי ectos : אם אתם סוחרים של ectos אז תקנו אותם בתקופות שפל עד לפני כמה ימים יכולת לקנות ב 4.6 בקלות היום רק ב 5. אז לא כדאי לסחור כעת. ובכלל אחרי הנפילה הגדולה שהיתה לפני שנה הם היו 9k אל תקחו צאנסים מיותרים. פשוט תחכו שמחיר יירד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2007
    תודה רבה באמת מדריך שימושי
    יש לך מסלול טוב ל-CR בNF?
    שתף ב-Google+

הרשמה