תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 112
    הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    אומרים שיהיה חתיכת משחק היורש הצעיר של סדרת gta יוצא עוד חודשיים אז יש קצת זמן לחכות.מי עוד מתעניין?

תמונות כאן וכאן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.09.2007
    סיימתי אותו...משחק מדהים ו...כן אני יסייסים אותו שוב 4 משימות ו4שיעורים חדשים שווים את זה
    מעניין אם יהיה תמיכה בשלט קלאסי/דיימקיוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    לגיימספוט היה קצת זמן אינטימי עם המשחק והנה מה שהם אמרו:
    We found that the Wii Remote worked well with Bully. Compared to the 360 controller, the Wii Remote certainly felt more intuitive and natural, especially when trying to delicately dissect critters or move flags in multiplayer. Many moves, such as throwing punches or performing humiliation moves, are done by shaking the Wii Remote and Nunchuk. Other moves, such as performing an ollie on your skateboard, are performed with buttons. Some moves are made just a bit more amusing with the Wii Remote, such as giving a wedgie, which is done by pressing right on the D pad, then jerking the Wii Remote and Nunchuk up quickly.
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.01.2008
    אני מאד מתעניין אני מאד אוהב את gta
    wii number:5531-2164-6902-0324
    mario strikers charged:2964-7876-7944
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.02.2008
    שחקתי במשחק בps2 ואהבתי אותו!
    יש מצב אני קונה..
    יצא אותו לארה"ב?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    מה, בעצם, עושים במשחק? הולכים מכות עם נערים אחרים? חחח

מהקטע שעדי הביא:

We found that the Wii Remote worked well with Bully. Compared to the 360 controller, the Wii Remote certainly felt more intuitive and natural, especially when trying to delicately dissect critters or move flags in multiplayer. Many moves, such as throwing punches or performing humiliation moves, are done by shaking the Wii Remote and Nunchuk. Other moves, such as performing an ollie on your skateboard, are performed with buttons. Some moves are made just a bit more amusing with the Wii Remote, such as giving a wedgie, which is done by pressing right on the D pad, then jerking the Wii Remote and Nunchuk up quickly.
    אין ספק, החברות בהחלט לומדות את השלט החדשני, אשר מוכיח את עצמו בז'אנרים שונים.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    רונן תדמיין לעצמך שזה סוג של gta רק עם מורים במקום שוטרים בריונים במקום כנופיות רוגטקה במקום m16 ובית ספר במקום עיר ענקית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    מקווה שיהיה טוב, נשמע מעניין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי MISTER MASTER
    רונן תדמיין לעצמך שזה סוג של gta רק עם מורים במקום שוטרים בריונים במקום כנופיות רוגטקה במקום m16 ובית ספר במקום עיר ענקית.
    מוזר ביותר. קשה לי לדמיין את זה. אני יודע שב-GTA גונבים רכבים ומבצעים משימות עבור המאפיה או משהו. אז מה הרעיון כאן? מעתיקים במבחנים?

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    כאן המכוניות הם קורקינטים וסקייטבורדים ולידיעתך רונן בgta רוב המשימות שאתה מקבל הם מחבריך הפושעים לא מהמאפיה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    כאן המכוניות הם קורקינטים וסקייטבורדים ולידיעתך רונן בgta רוב המשימות שאתה מקבל הם מחבריך הפושעים לא מהמאפיה.
    הוא התכוון לארגוני פשע באופן כללי, ולא רק למאפיה.

אחד הדברים שאשפר לעשות בבולי, אגב, זה לגרום לבחור שלך להתנשק עם בחור אחר. עכשיו אני בטוח שיהיו לו כאן כמה קונים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    מבצעים וודג'י בעזרת ווי מוט מורם כלפי מעלה LoL

מה שהורס לי לפחות את השליטה במוט זה העניין של ניעור השלט כדי לתת מכות .

ולא בדיוק את סוג המכות עצמן שאפשר לבצע בעזרתו .

חוץ ממשחק ה- wwe שהראה שליטה מעולה במוט והנונצ'אקו .

רונן במשחק המשימות הן ההישרדות וכמובן להיות מלך הקולג' .

לשרוד כנופיות סדאיסטיות , לשרוד מורים מושחתים , להיות התלמיד הפופולארי ,

וכמובן לכבוש את לב הנערות ..

chaotic מה שכתבת עורר בי מעט תדהמה , לא ידעתי שגם תעשיית הגיימינג נכנסה לזה עכשיו ,

במיוחד לא במשחק שנראה יותר "סטרייטי" אם אפשר לומר
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    אתה לא יודע שהנשיקה עם בנים התפרסמה כבר מזמן ונחשו מי על המציאה קפץ ג'ק תומפסון חברינו הטוב אבל לא התייחסו אליו ואף קיבלו את העניין יפה בבית המשפט אמרו שזה יעזור לנו לקבל את השונה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    חחח רעיון מקורי יש למשחק, לדעתי.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    אתה לא יודע שהנשיקה עם בנים התפרסמה כבר מזמן ונחשו מי על המציאה קפץ ג'ק תומפסון חברינו הטוב אבל לא התייחסו אליו ואף קיבלו את העניין יפה בבית המשפט אמרו שזה יעזור לנו לקבל את השונה.
    מעניין , כשיוצא לאור משחק "קצת אלים" , הוא משחק בעל "סצינות אירוטיות" אם אפשר להגדיר

את זה כך , כל המי ומי רצים לבקר ולהחרים אותו .

לעומת זאת , סצינות מסוג זה מקבלים . צפוי .
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Asi.P
    מעניין , כשיוצא לאור משחק "קצת אלים" , הוא משחק בעל "סצינות אירוטיות" אם אפשר להגדיר

את זה כך , כל המי ומי רצים לבקר ולהחרים אותו .

לעומת זאת , סצינות מסוג זה מקבלים . צפוי .
    אולי בגלל שיש הבדל בין רצח בעזרת שקית לבין נשיקה בין שני נערים מתבגרים. נשיקה זה רק נשיקה. זה הופך משחק ל13+, לכל היותר (במשחק הזה יש גם אלימות, אז אני מניח שהוא ידורג קצת מעבר לזה). רצח בעזרת שקית הרבה יותר קל לתקוף. מה שמשנה זה האם מי שרואה את התביעה מול פניו מבין שמדובר במשחק שמיועד למבוגרים ולכן ההאשמות לכך שהוא פוגע בנפשות צעירות לא רלוונטיות כלל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    המשחק מקבל 8.0 מ-IGN לגרסאת הווי. היה יכול להיות ציון טוב אם גרסאת ה-xbox 360 לא הייתה מקבלת 8.7..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני לא ממש הבנתי למה גרסת ה-360 קיבלה ציון גבוה יותר. עם כל הבעיות שהם מציינים שם.
    נו שוין.
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    טוב אני החלטתי מה המשחק הבא שלי. אבל למה לעזאזל הגרסה של הבוקס קיבלה יותר ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    טוב אני החלטתי מה המשחק הבא שלי. אבל למה לעזאזל הגרסה של הבוקס קיבלה יותר ?
    אני רק מנחש, אבל אני חושב שזה בגלל שהמבקר שביקר אותה אהב אותה יותר מאשר שהוא\המבקר שביקר את גירסאת הWII אהב את הגירסא של הWII.
    שתף ב-Google+

הרשמה