תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    לאחר כתבת משחקי הקאז'ואל, הגיע הזמן לחלק השני - בצורת חבילה אחת של חמישה משחקים כאלו. אייל לנצמן יצא לבדוק את PopCap Favorites!
    עוד מספר רגעים של נחת - זה מה שמגיע לכם מחברת PopCap Games הנהדרת. קודם כל, שאלה מתמטית פשוטה: מה יוצא כשמחברים את Zuma, Bookworm, Bejeweled 2, Peggle וInsaniquarium? גם התשובה פשוטה - חבילה אחת במחיר משחק חדש שיצא היום לשוק.
    חבילת
    PopCap Favorites כוללת את חמשת המשחקים הללו במחיר של 40$, לרכישה דרך תוכנת הSteam. בפעם הראשונה שתראו את המחיר - יכול להיות ותופתעו. 'במקום חמישה משחקים קטנים ומשעממים, אוכל לקנות לעצמי עותק של Call of Duty 4!'. וכך גם אני. היי, הOrange Box כוללת שישה משחקים (אם מחשיבים את Peggle Extreme. וחסר לכם שלא) באותו מחיר - ומשחקים רציניים ומאסיביים. ואני שואל - נו, אז?

Insaniquarium
    למרות שמו הארוך והמסובך
    , Insaniquarium הוא משחק פשוט למדי: יהיה עליכם 'לגדל' דגים,
    לטפח אקווריום ולמנוע מחייזרים לפלוש אליו ולאכול לכם את הדגים
    . יקח מעט זמן עד שנכנסים לאקשן האמיתי, אבל גם כשזה קורה - אין הרבה מה לראות. המשחק, קרוב לוודאי, ישעמם אתכם אחרי זמן מה.

Bookworm Adventure
    ולזה לא ציפיתי
    - Bookworm Adventure Deluxe הוא משחק שבו תצטרכו להרכיב מילים מתוך מספר אותיות על מנת להביס את יריבכם ולהציל את הנסיכה (מריו מישהו?). עד כמה שזה נשמע מעצבן ומשעמם, מצאתי את עצמי שקוע בו בצורה שלא חשבתי שאהיה שקוע במשחק קאזו'אל - ועוד בנוסח כזה. כיף גדול? בהחלט.
    (הוראות שימוש לצרכן
    : הרחק ממתקשים באנגלית).

Bejeweled 2
    כמו בשאר המשחקים בחבילה
    - גם כאן הבסיס פשוט. כמו במשחקים הקלאסיים של הימים ההם - תצטרכו להשלים שורות (מכל הכיוונים האפשריים) של צורות דומות על מנת לקבל נקודות. וזה עובד! עם מספר מצבי משחק, Bejeweled 2 יוודא שלעולם לא תישארו משועממים...

Zuma Deluxe
    אולי במבט ראשון הוא נראה פשוט
    , מכוער וחוזר על עצמו, אבל יתכן ותופתעו. המטרה היא כזו: לאורך כל שלבי המשחק ישנו מסלול, שדרכו כדורים בצבעים שונים עוברים. לפני שהם יגיעו אל סוף המסלול, עליכם לירות לתוכם כדור בצבע מסוים ובכך להשלים סדרה (לפחות שלושה כדורים). לעיתים - כמו במשחקים רציניים ביותר, האדרנלין בגופכם יגיע לרמות חדשות.

Peggle Deluxe
    אם רכשתם את ה
    Orange Box או שאתם בעלי כרטיס מסך מבית nVidia, בוודאי שיחקתם בPeggle Extreme, מעין גרסת הדגמה קטנה לPeggle Deluxe (עם שלבים שונים לגמרי). ואם, כמוני, לא הרגשתם סיפוק מPeggle Extreme (לא, לא סיפוק כזה) אחרי עשרה שלבים בלבד - חובה עליכם לרכוש את Peggle המקורי. 55 שלבים, עשרה מאסטרים שונים עם כוחות שונים, ושלבים מעוצבים בצורה נהדרת ומאתגרת. אני-צריך-עוד-Peggle. עכשיו.

ולסיכום
    ...
    אף על פי שרוב המשחקים המוצעים בחבילה מהנים ביותר
    - ובוודאי יתפסו לכם חלק נרחב משעות הפנאי - המחיר, רבותיי, פשוט לא שווה את זה. לכן בדקו את גרסאות ההדגמה של המשחקים, החליטו לאיזה משחק אתם נאמנים, ורכשו אותו. וחסר לכם שזה לא יהיה Peggle!

הצטרף בתאריך
    20.09.2007
    עיר
    קרית מוצקין
    תודה על הסיקורים יש לי את כולם עוד בגיל חמש נהגתי לשחק בגרסאת ההדגמא של Insaniquarium

ציטוט של SIDEROM מהאיי סי קיו
    כי רק ערבים מקשיבים לדיוקסיים למיניהם וקונים אנריל 3 ולא מתקינים אצל החברים הראשונים שלהם מויגיימס
    זה סימן זיהוי של ערבי
    ועכשיו למשהו שונה לגמריי

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    נכתב במקור על ידי elistheman
    תודה על הסיקורים יש לי את כולם עוד בגיל חמש נהגתי לשחק בגרסאת ההדגמא של Insaniquarium
    \XDXDXD

שיחקתי ב-Peggle Extreme

סיימתי אותו וממש ממכר זה נשמע פאנקי כזה
    אבל כשמתחילים לשחק ועוברים שלב או שתיים מתחיל להיות כיף רצח =)
    To find balance, you must keep moving forward

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    עיר
    הוד השרון
    Peggle Extreme ממש ממש כיף!
    אני אקנה את המלא...
    בכל מקרה, זומא זה אחד המשחקים הכי מוכרים, הכרתי אותו לפני טטריס נראה לי...
    אבלpeggle הרבה יותר כיף.

הרשמה