תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 33
    הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    ריענון קצר-
    כתבה ראשונה (צריכה עדכון לשנת 2008)
    כתבה שניה
    כתבה שלישית שפורסמה היום

כל מי שיש לו שאלות ותגובות אני אשמח לענות עליהן כאן (בניגוד למערכת התגובות בגיימר שמושכת אליה ילדי אקי"ם ואנשים שמנסים להצחיק)
    הדוג'ו- קבוצת שחקנים שמארגנת מפגשים וטורנירים של משחקי מכות. כולם מוזמנים!
    http://www.facebook.com/groups/24420883285/
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    קראתי, נחמד מאוד, בסה"כ אהבתי

אבל חבל לי שאתה ממליץ על סאנדבגינג ועל להמנע מעמדות אימון, אלה הדברים שאני הכי אוהב בטורנירים, לבוא לטורניר ולשחק רק בקרבות רשמיים זה Fail, שחקן טוב ינצח גם אם מישהו ראה אותו משחק בקרבות אימון, זה לא מה שישנה את התוצאה.<_<
    אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2

מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.02.2007
    שחקן טוב ינצח ככה רק שחקן גרוע.
    תחשוב על זה ככה, אם גיא יבוא ויספר לך את כל התוכנית משחק שלו לפני שאתם משחקים (והוא ישחק כמו שהוא אמר לך), ואתה לא תספר לו איך אתה הולך לשחק, מי ממכם ינצח?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי RageBot
    שחקן טוב ינצח ככה רק שחקן גרוע.
    תחשוב על זה ככה, אם גיא יבוא ויספר לך את כל התוכנית משחק שלו לפני שאתם משחקים (והוא ישחק כמו שהוא אמר לך), ואתה לא תספר לו איך אתה הולך לשחק, מי ממכם ינצח?

גיא, כי הוא יותר טוב.

סמאש זה לא טקן, לדעת איזה מהלכים היריב שלך אוהב לא עוזר לך כל כך, וגם לראות איך היריב שלך משחק לא אומר שתנצח אותו.

ע"פ מה שאתה אומר פרסום של סרטים באינטרנט זה התאבדות, כי אתה מראה לכולם את שיטת המשחק שלך...

זה בולשיט טוטאלי, סמאש זה סקיל. אם אתה טוב אתה תדע להפתיע את האויב או לשחק את השיטה שלך טוב מספיק בשביל שהוא לא ינצח אותך, גם אם הוא מכיר אותך.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    זה לא נכון אי טי פי, היה טורניר לפני בערך חצי שנה שעוד גיא היה ברמה הרבה יותר גבוהה ממני (לא שהוא עכשיו פחות טוב ממני , אבל ההפרש היה עוד יותר גדול), ועשיתי לו סאנדבאג, שיחקתי מטומטם ובשלבי סינדינגס הפתעתי אותו וניצחתי אותו במשחק הראשון.

Vall3y says:
    זהו אני לא שונא את בראול אוקיי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Fizz
    זה לא נכון אי טי פי, היה טורניר לפני בערך חצי שנה שעוד גיא היה ברמה הרבה יותר גבוהה ממני (לא שהוא עכשיו פחות טוב ממני , אבל ההפרש היה עוד יותר גדול), ועשיתי לו סאנדבאג, שיחקתי מטומטם ובשלבי סינדינגס הפתעתי אותו וניצחתי אותו במשחק הראשון.

אני לא יודע לגביך, לי זה נשמע ממש מטומטם לעשות, אני בחיים שלי לא ישחק פחות טוב ממה שאני יכול נגד אף אחד במכוון, אלא אם כן הוא הרבה פחות טוב ממני ואין לי כוח להתאמץ נגדו.

ואני גם בחיים לא יגיד לא לפרינדליס, אנחנו קהילה, אמנם תחרותית, אבל קהילה, אנחנו לא פה בשביל להשתמש בטריקים מלוכלכים, של לשחק גרוע בכוונה וכאלה. אם את טוב תנצח, אם אתה גרוע תפסיד.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    אני וITP שיחקנו אין ספור פעמים בעבר, לכן הדרך היחידה שהוא יכול להפתיע אותי זה אם הוא יטוס ליפן ל-3 חודשים וישחק עם הרבה שחקנים יפנים. בקהילה קטנה כמו שלנו, הדברים האלה נחשבים פחות, אבל כשאתה בא לטורניר גדול ומשחק נגד אנשים שלא פגשת בחיים שלך זה בהחלט יכול לעשות הבדל.
    לא יודע, כולנו, או לפחות אני, עושים טיפה סנדבאג בפריינדליז שבטורניר.
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    נכתב במקור על ידי I.T.P
    קראתי, נחמד מאוד, בסה"כ אהבתי

אבל חבל לי שאתה ממליץ על סאנדבגינג ועל להמנע מעמדות אימון, אלה הדברים שאני הכי אוהב בטורנירים, לבוא לטורניר ולשחק רק בקרבות רשמיים זה Fail, שחקן טוב ינצח גם אם מישהו ראה אותו משחק בקרבות אימון, זה לא מה שישנה את התוצאה.<_<
    אבל בטורנירים אין רק שחקנים גרועים, יש גם שחקנים ברמה שלך ולתת להם לראות אותך לפני זה יכול להפחית את הסיכוי שלך לנצח.
    האווירה בטורנירים היא חברית וכיפית, אבל זה לא סותר שאפשר גם ללמוד הרגלים של היריבים שלך בזמן צפייה בהם. לעיתים אני כן מחליט לשחק כי החימום וההתמודדות הראשונית עם כל מיני שחקנים "על יבש" תעזור לי יותר משתזיק לי. לפעמים בקרבות כאלו אני משנה את דרך המשחק שלי למשהו פחות יוזם ונותן יותר ליריב להתבטא, כי זה מה שאני רוצה לראות בסופו של דבר.
    היו יריבים שבקרבות קאז'ואלס באמת הפתיעו אותי וניצחו, ואח"כ בטורניר כשידעתי למה לצפות הבסתי אותם בקלות.

פיז אתה ממש צודק בקטע של לשחק "מטומטם" ורנדום פעם בכמה קרבות. אני לצערי עוד לא הרווחתי את היכולת לעשות את זה בדיוק מתי שאני רוצה, אבל לפעמים יש לי הברקות כאלו שאני משחק כמו משוגע וזה בדר"כ גורם לאונס טוטאלי של היריב שרגיל לקרבות ברמה גבוהה מולי. זה כאילו לרגע אתה מרוויח את היתרון שיש לנובים שאין להם שום הגיון וידע במשחק ולכן אין להם שום דפוסים הגיוניים אז אי אפשר לחזות אותם בכלל, רק שאתה יכול בכל רגע נתון לחזור לעצמך. ללא ספק זה נשק חזק מאוד בטורנירים.

אם לצטט ממדריך מומלץ שממזמן נעלם מהאינטרנט (אבל שמרתי אותו במחשב):
    XVI Being bold
    If you play against an enemy that seems to be able to read your mind and control the pace of the match, often the best way to play is mindlessly and aggressively. This opponent will make you consider every move before you act. He can sense when you will hesitate and he is using this delay to attack before you do.

Therefore you can turn the tables on him by playing �stupidly�. You must be bold and commit to every thought that pops into your head. He will end up attacking while he expects you to hesitate and as a result, you will CH him every time. Let me state that this will always be a temporary strategy. It's purpose is to let your opponent know he can't always predict what you will do. You would probably never want to have the bold switch set to on for more than a round.

It may be wise to use this strategy at times when you don�t need it because it will make your overall rhythm harder to predict
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני לא יודע, תעשו מה שבא לכם ותעשו סנדבגינג כמה שבא לכם, אני לא מאמין בזה.

אני מאמין בלנסות את ההכי טוב שלך, כל הזמן, ולשחק הכי טוב שאתה יכול, בין אם זה פרינדלי או מאטץ' רשמי. אלא אם כן זה שחקן שלא מצריך את זה, ואז לשחק בלי להתאמץ זה גם נחמד. אבל נגד שחקן טוב אני לא אעשה סנדבגינג אף פעם, פרינדלי או לא פרינדלי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    באמת אני לא מבין את הקטע של הרמאות... למה לעשות הצגות? לי זה לא מתאים...תמיד צריך לשחק הצורה טובה ובלי לוותר...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    לא אייטיפי זה לא כזה פשוט להגיד "סמאש זה סקיל" "אין שום בעיה בלהראות את שיטת המשחק שלך".
    מספיק שיריב טוב עלה על ההרגל הכי קטן, שבסיטואציה מסוימת אתה תמיד תתנהג באותה צורה, וזה כבר יתרון שהוא הרוויח עליך. הוא פשוט יגרום לסיטואציה הזאת לעלות שוב ושוב וינצל אותה. לפני שאתה מבין מה קורה הפסדת 2 סטוקים בגלל טעות במקומות קריטיים, ונכנסת לשוק מנטלי שהוא קורא את המחשבות שלך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Novril
    לא אייטיפי זה לא כזה פשוט להגיד "סמאש זה סקיל" "אין שום בעיה בלהראות את שיטת המשחק שלך".
    מספיק שיריב טוב עלה על ההרגל הכי קטן, שבסיטואציה מסוימת אתה תמיד תתנהג באותה צורה, וזה כבר יתרון שהוא הרוויח עליך. הוא פשוט יגרום לסיטואציה הזאת לעלות שוב ושוב וינצל אותה. לפני שאתה מבין מה קורה הפסדת 2 סטוקים בגלל טעות במקומות קריטיים, ונכנסת לשוק מנטלי שהוא קורא את המחשבות שלך.
    אני נאלץ לא להסכים אבל וואטבר.

תמיד אפשר לשחק דמויות משניות בקרבות חימום, בשבילי זה בעיקר יתרון, כי אני גרוע איתם מאוד יחסית למיין שלי

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.02.2007
    נו אז אם אתה משחק דמויות משניות בקרבות חימום אתה לא מראה ליריב את השיטת משחק שלך, נכון?

ל - xxavivxx
    למה זה רמאות? יש חוק שאוסר לא להראות לשחקן השני את הטקטיקות שלך?

ההשוואה שלי קודם בין גיא לITP לא הייתה נכונה, כי הם מכירים אחד את השני הרבה זמן, אבל נגיד כזה דבר, גיא נוסע ליפן, ומשתתף בטורניר שם, על פרס כספי של 10,000$, ITP (קוראים לך ורדי, לא X: ), לדעתך זה הגיוני מצד גיא לחשוף את כל הסגנון שלו בפני כל השחקנים היפנים בטורניר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נו אז אם אתה משחק דמויות משניות בקרבות חימום אתה לא מראה ליריב את השיטת משחק שלך, נכון?

ל - xxavivxx
    למה זה רמאות? יש חוק שאוסר לא להראות לשחקן השני את הטקטיקות שלך?

ההשוואה שלי קודם בין גיא לITP לא הייתה נכונה, כי הם מכירים אחד את השני הרבה זמן, אבל נגיד כזה דבר, גיא נוסע ליפן, ומשתתף בטורניר שם, על פרס כספי של 10,000$, ITP (קוראים לך ורדי, לא X: ), לדעתך זה הגיוני מצד גיא לחשוף את כל הסגנון שלו בפני כל השחקנים היפנים בטורניר?

קודם כל, קוראים לי ליאור ורדי, לא ורדי. אם אתה לא רוצה לקרוא לי ליאור, תקרא לי אייטיפי, ואח"כ ורדי.

ב' הדוגמא שלך גרועה מאוד, היפנים הם 90% פרינדליס בטורנירים ואף אחד שם לא עושה סנדבגינג, וגם אין להם פרסים בטורנירים. אם כבר אתה רוצה לתת דוגמא תדבר על טורנירים אמריקאים.

וכן, בטורניר מול אנשים חדשים לחלוטין שלא שיחקתי נגדם בחיים שלי, אני אעדיף שהקרב הראשון יהיה רשמי, אבל אם אני רואה שבעמדות פרינדליס אנשים משחקים לכיף ואף אחד לא לומד אותך, אני לא אתנגד לשחק נגד שחקנים רציניים בכיף בפרינדליס.

ההבדל הוא שאתה רגיל לטורנירים עם טלוויזיה אחת או שתיים, שכולם צופים בך.

תחשוב שיש 14 טלויזיות, ובמקרה הכי גרוע בן אדם אחד צופה בך בנוסף לזה שמשחק. אתה עדיין תעשה סנדבג?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    אוקיי זה לא רמאות-אבל זה לא ספורטיבי ולא ידידותי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.02.2007
    נו, זה דבר אחר לגמרי :-)

אני יודע מראש שאני לא הולך לשחק עם הדמות הראשית שלי בפרנדליס, כי אני באמת לא רוצה שאנשים ילמדו על הסגנון שלי, אבל אני בהחלט הולך לשחק עם הדמויות המשניות שלי (אין לי כאלה בסמאש X: )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נו, זה דבר אחר לגמרי :-)

אני יודע מראש שאני לא הולך לשחק עם הדמות הראשית שלי בפרנדליס, כי אני באמת לא רוצה שאנשים ילמדו על הסגנון שלי, אבל אני בהחלט הולך לשחק עם הדמויות המשניות שלי (אין לי כאלה בסמאש X: )
    בקיצור, אתה מסכים איתי שבמסגרת הקהילתית הקטנה שלנו, שכולם מכירים את כולם ומשחקים לכיף ולא רק בשביל לנצח, זה דיי מגעיל וטפשי לעשות סנדבגינג?<_<

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.02.2007
    כמובן.

אני דיברתי בכלל על מצב של קהילות גדולות של שחקנים (כמו גילטי גיר ביפן) שבה רוב השחקנים לא שיחקו נגד השחקנים האחרים, והפרסים הראשונים של טורנירים הם מאוד גדולים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    כמובן.

אני דיברתי בכלל על מצב של קהילות גדולות של שחקנים (כמו גילטי גיר ביפן) שבה רוב השחקנים לא שיחקו נגד השחקנים האחרים, והפרסים הראשונים של טורנירים הם מאוד גדולים.

אוקיי, בדיוק. פה אני מסכים איתך בהחלט.

אבל דברים כמו פיז עושה סנדבגינבג לגיא ולהפך, זה נשמע לי ממש ממש מטומטם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    זה עבד ? מצויין! למה שאני לא אשתמש בזה, זה לא שאנחנו רואים אחד את השני כל יום, הסגנון משחק משתנה כל קצת זמן, וניצלתי את זה בשביל לנצח את המאץ' לדעתי זה לגיטימי לגמרי.

Vall3y says:
    זהו אני לא שונא את בראול אוקיי?
    שתף ב-Google+

הרשמה