תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  24.05.2007
  עיר
  הצפון
  הודעות
  149
  התוכנית התחילה אם קרב מדהים בין מוטר סיטי משין גאנס נגד סנשי ואליקס סקיפר, רוב הקרב היה בשליטתם של MCMG ועשו מהלכי טאג טים מדהימים על סנשי והצמידו אותו.

  קרב טאג טים חוזר מ"רזולוציה סופית" בין רוק נ' רייב לLAX, כששאלי מרטינז היא המנג'רית של LAX (אריאל מWWE) וקראו לה סליינס, בקרב ניצחו כמובן LAX, אחרי קופ קילה מהומיסיד והצמדה על ג'ימי רייב.

  ראו שמייק טניי(השדרן) מראיין את בוקר T על מה שקרה ב"רזולוציה סופית" כשרוברט רוד נתן אגרוף חזק ללסת של שארמל והיא עכשיו בבית חולים, ואמר שרוד ישלם על זה.

  רוברט רוד הזמין את מס. ברוקס המנג'רית שלו לקרב,מס. ברוקס הגיעה בוכה כי רוברט אמר עליה דברים כמו:שהיא לא עושה כלום,ושהיא זונה, ועל כך שהם הפסידו בPPV לשארמל ובוקר T בגללה,ורוברט רצה לתת לה מכות אבל ג'ים קורנט עצר אותו ואמר לו שהים הוא נוגע בברוקס הוא יפוטר,אבל כשברוקס ירדה מהזירה המעריצה מס' אחת של רוברט רוד תקפה אותה מאחורה וגם אם כיסא,רוד אמר לברוקס(כשהיא מחוסרת הכרה) שקוראים לה פייטון באנקס, מס. באנקס ושהיא עכשיו המנג'רית החדשה שלו. ואז מאט מורגן בא כדי להציל את ברוקס, ורוד ובאנקס ברחו.

  קרב זוגות בין סונג'יי דוט ופיטי וויליאמס לבין וודו קין מאפיה, הצוות של קין מאפיה לא שלט בקרב כי BG וקיפ היו מסוכסחים, במשך הקרב פיטי וויליאמס חיכה את סקוט סטיינר(בגלל שסטיינר קיבל את המזוודה על אליפות הX,ופיטי קיבל על אליפות העולם) ואז בלי שפיטי יראה סקוט סטיינר בא והחליף בין המזוודות ועזב בריצה את הזירה, ופיטי כשהבחין כי זו לא המזוודה שלו עזב את דוט לבד בזירה ורץ מאחורי הקלעים לחפש את סטיינר, אבל קיפ הפריע לBG וזה גרם שדוט הצמיד מאחורה את BG וניצח. אחרי זה קיפ ג'יימס רצה לדעת איזה שותף BG ג'יממס בחר ושיגיד לו שבוע הבא.

  היו כמה קטעים מצחיקים של AJ סטיילס מתחפש בתחפושות, כדי שכריסטיאן לא יראה וירביץ לו.

  האנגל אליינס באו לזירה והכתירו את AJ סטיילס לנסיך של האנגל אליינס כי הוא זה שגרם לכריסטיאן להפסיד בקרב שלו נגד קורט בPPV, וגם בכך שהוא בחר להיות באנגל אליינס ולא בכריסטיאן קואליציה. אבל אז כריסטיאן קייג' בא לזירה ואמר לAJ שהוא לא גבר ורצה קרב חוזר מול קורט אנגל , ואז סמואה ג'ו בא וגם דרש קרב מול קורט אנגל וג'ו וקייג' רצו להרביץ לAJ וקורט אבל ג'ים קורנט בא ואמר ששבוע הבא זה יהיה על ה1# לאליפות העולם, AJ סטיילס נגד כריסטיאן קייג' נגד סמואה ג'ו בקרב הדחות.

  טומקו היה מול שארק בוי הפצוע(זה היה מצחיק איך הוא בא לזירה פצוע) אחרי 3 מכות טומקו ניצח ואז באו לקחת את שארק בוי באלונקה.

  כריס האריס היה מול ג'ודס מסיאס המפלצתי, בעיקרון קרב טוב ג'ודס ניצח אחרי שג'ימס מיטשל התערב, הוא אמר שאם אבייס לא מספר את הסוד שלו אז שבוע הבא מיטשל יספר את הסוד.

  מאיין אוונט: קרב חוזר מהPPV אוסוום קונג נגד גייל קים על אליפות הנשים קונג ניצחה אחרי קרב בינוני ו3 אוסוום בומב!! וזכתה באליפות הנשים!


  כריס ג'ריקו!!!
  Y1J

  Y2J

  Y3J

  Y4J

  הכי טוב!!
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  22.07.2007
  עיר
  נשר
  הודעות
  4
  כל הכבוד!!!!!!!!!
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  15.09.2007
  הודעות
  205
  תודה על הסקירה נשמעת אחלה. אהבתי את הקטע של הLAX זה היה אדיר באירוע האחרון.
  מחכה לשבוע הבא אם קרב ההדחות.


  !!!!!!!!!!!ECW ECW ECW ECW ECW Extreme
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  09.10.2007
  הודעות
  1,516
  תודה על הסקירה
  שתף ב-Google+

הרשמה