תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    29.10.2007
    אמממ אז ככה קודם כול איך לעזאזאל אני מגיע לblack temple? אהה וגם איך אני משיג את הנשקים של אילדין?
    ותודה לכל העונים

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    המקדש האפל נמצא בקצה של Shadow moon valley, וכדי להשיג את הנשקים שלו כל מה שאתה צריך לעשות, זה להשיג raiding guild, לעשות קצת kara, za, tk, ssc, hyjal, בקטנה ככה אתה יודע, ובסוף אם בא לך אתה יכול לקנח באילידן שהוא באמת לא בעיה.... אז אם יש לך מזל אחת החרבות תיפול, וכל מה שצריך זה לקוות שיש לך מספיק DKP או roll גבוה ולזכות בה.. אם לא, תנסה שבוע אחר כך.

ממש לא בעיה
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    02.12.2007
    אז ככה , בגדול הוא ענה לך נכון .
    אני יפרט טיפה .
    כדי להיכנס ל- black temple אתה צריך להרוג את הבוס הראשון ב- Hyjal
    אבל בשביל להיכנס ל- hyjal צריך לעשות קווסט שבו צריך להרוג את kaelthas הבוס האחרון ב- tempest keep ו vashj שהיא הבוס האחרון ב- serpentshrine cavern(ssc) .

עכשיו אלו ריידים ל- 25 איש . רצוי שכולם יהיה להם ציוד מ- karahzan לפחות בשביל שיהיה לכם
    סיכוי ממש טופ להוריד איזשהו בוס ב- SSC .
    רמת הקושי של הריידים האלו הולכת ככה
    1) BT
    2) Hyjal
    3) Tempest Keep
    4) SSC
    5) Zul'aman יש לו ציוד מצויין והוא גם ל-10 איש .
    6) Karahzan

ככה שברעיון הכללי אתה ללא ממש יכול להכנס סתם ככה ל- BT גם אם אתה ממש ממש רוצה .
    וגם אם השגת 25 איש בשביל רייד , עדיין צריך לעשות את כל מה שרשמתי בשביל שיהיה לכם
    רק את היכולת להיכנס ל- BT

הצטרף בתאריך
    03.06.2007
    Just to node that you can do SSC/TK with blue gear.
    You can also do BT/MH with karazhan gear. Only depends if you and the people around you have lag between their brain cells instead of only in their computer.
    When we cleared BT, a lot of our people still had Tier 4 gear.

הצטרף בתאריך
    29.10.2007
    אממ אוקיי רק רציתי לברר כמה דברים.. מזתומרת הציוד של קאראזן?.. הציוד שאני משיג עם honor points ועם מדליות לא מספיק טוב?.. אהה וגם מישהו פה יכול להסביר לי איך הענין של הroll הזה פועל?.. זה סתם מזל או מה?..

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    בלי לפגוע רואים שאתה לא ממש מבין כמה העסק הזה מסובך.. אז אני אסביר: אם יהיה לך המון מזל, זאת השקעה אינטנסיבית של שבועות. אם אין, חודשים או בכלל לא. אני מניח שאפשר לספור על יד אחת את מספר השחקנים בסרבר שלך שיש להם נשק כזה... כמו כן, רק rogue או warrior בכלל יכולים להשתמש בזה. זה הטופ של המשחק, ואם אתה עדיין בשלב שאתה לא יודע מזה, אל תפתח ציפיות גבוהות.
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    בSMV, כדי להיכנס צריך את המדליון של קארבור שמושג בקווסט
    כדי להשיג את הנשקים תצטרך להיות בתוך הרייד בזמן ההריגה

הצטרף בתאריך
    02.12.2007
    נכתב במקור על ידי ariperets
    אממ אוקיי רק רציתי לברר כמה דברים.. מזתומרת הציוד של קאראזן?.. הציוד שאני משיג עם honor points ועם מדליות לא מספיק טוב?.. אהה וגם מישהו פה יכול להסביר לי איך הענין של הroll הזה פועל?.. זה סתם מזל או מה?..
    אוקי בוא נחדד את זה טיפה.
    הציוד של המדליות , אני מניח שאתה מתכוון ל- Heroic Badges , מה שאתה משיג
    מ- heroic instances / kara / za . הציוד הזה הוא פחות או יותר שווה ערך
    בערכו לציוד מ-kara , כמובן שיש יוצאי דופן , יש ציוד שפחות טוב ויש ציוד שיותר טוב . אבל בגדול
    זה פחות או יותר אותו דבר . כמו כן , שים לב שיש לך רק חפצים מעטים מהציוד הזה , כלומר אתה לא יכול לבנות לך סט שלם מ- heroic badges

ציוד שאתה משיג מ-honor , זה ציוד שמותאם בדרך כלל ל- PVP , זה לא אומר שהוא לא יהיה
    טוב ל- PvE , זה פשוט אומר שהמאפיינים של כל פריט יהיו שונים במעט כדי להכניס את
    ה- penetration / resilence . לדוגמה : gladiator set = T4 , אבל היא פחות טובה
    ל- PVE , כי שינו פה ושם את החפץ בכדי להוסיף את ה- penetration / resilence .

roll = מס' ראנדומלי לחלוטין .

באמת שבלי לפגוע , אפשר לשים לב שאתה לא מבין כל כך . אני מציע לך לנסות לחפש אולי בגוגל
    איזשהו הסברים קצרים על raids , או אפילו פשוט לשים לב מה קורה במשחק .
    כי ניראה לי די מוזר שאתה מדבר על BT , ואתה לא יודע מזה roll .

הצטרף בתאריך
    29.10.2007
    חחח אחים שלי הרגתם אותי מצחוק.. ברור שאני לא מבין כ"כ בגלל זה אני שואל אותכם!!! ולtrador תודה שהסברת פחות או יותר לגבי הנשקים והציוד.. הבנתי את ההבדל.. ובקשר לroll לא שאלתי מזה, שאלתי איך זה פועל?..

הצטרף בתאריך
    02.12.2007
    זה טיפה יותר טכני , קשור לתכנות .
    בעצם מספר ראנדומלי של מחשב זה תקף לכל דבר במחשב , זה לספור מ- 0-100 נגיד . שכאשר במאית שניה הוא עובר נגיד X מספרים .
    אז כשאתה לוחץ על ה- roll מה שקורה בעצם זה אומר למחשב להפסיק לרוץ בין 0-100.

יש אנשים שלוחצים /roll רק אחרי שהם ראו מספר שעשו קודם רק בשביל זה . בשביל הסיכוי הנמוך
    שאם המספר הקודם מספיק נמוך והם מספיקים מהירים אז ייצא להם מספר גבוה . אבל זה שטויות כמובן
    כי המחשב רץ כל כך מהר שאתה לא מספיק לעשות את זה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2007
    אההה.. עכשיו הבנתי מזה הקטע הזה של הroll .. תודה רבה tardor עזרת לי מאוד אחי

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    random במחשב עובד ממש לא כמו שהסברת...
    אולי BLIZZ מימשו את הROLL כמו שאתה אומר, למרות שזה לא נשמע לי סביר, אני לא יתווכח על מה שאני לא יודע, אבל הפונקציה עצמה עובדת ממש לא ככה.

הצטרף בתאריך
    13.06.2007
    נכתב במקור על ידי Sitri
    random במחשב עובד ממש לא כמו שהסברת...
    אולי BLIZZ מימשו את הROLL כמו שאתה אומר, למרות שזה לא נשמע לי סביר, אני לא יתווכח על מה שאני לא יודע, אבל הפונקציה עצמה עובדת ממש לא ככה.
    אני יודע טיפה יותר על איך בליזארד מימשו את המשחק ואני יכול להגיד לך שהם עשו את ה- random בדיוק כמו כל מתכנת ++C

פעם עוד היה לי כוח לשים פה לינק לדמות

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    אז זה ממש לא כמו שהבחור מעלינו אומר...

הצטרף בתאריך
    13.06.2007
    נכתב במקור על ידי Sitri
    אז זה ממש לא כמו שהבחור מעלינו אומר...
    נכון

פעם עוד היה לי כוח לשים פה לינק לדמות

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    מתנשאים.

הצטרף בתאריך
    29.10.2007
    נכתב במקור על ידי randprin
    אני יודע טיפה יותר על איך בליזארד מימשו את המשחק ואני יכול להגיד לך שהם עשו את ה- random בדיוק כמו כל מתכנת ++C
    אתה יכול להסביר בקשה?

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    יש לי שאלה דיי סתומה אפשר לעשות Kara or Black Tampel Heroice ??

LOL

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי blader
    יש לי שאלה דיי סתומה אפשר לעשות Kara or Black Tampel Heroice ??
    QFT

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    והתשובה הכי פשוטה:
    שתגיע לשלב שבו תהיה מספיק טוב בשביל להשיג את החרבות / להגיע לBT, אתה כבר תדע בעצמך.
    נשבר הזין.

הרשמה