תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 46
    הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    פוף, חזרתי סוף סוף לאכסנייה, ואני כותב לכם את כל הרשמים שלי מהדמו.
    הרגליים שלי כועסות עליי, עמדתי בתור לסמאש כל היום, ושיחקתי סך הכל 4 פעמים, 2 מאטצ'ים של 2 דקות טיים כל פעם.

קודם כל אני אציין, שהדמו הפעם היה שונה מהדמואים הקודמים, כלומר דמו חדש. הדמויות והשלבים שהיו הם
    מאריו, DK, לינק, קירבי, פוקס
    פיקאצ'ו, דידי קונג, פוקימון טריינר, אייק, פיץ'
    יושי, דהדהדה, באוזר, וואריו

באטלפילד, דלפינו פלאזה, הגשר של אלדין, נורפייר
    יושי'ס איילנד(החדש), האלברד, לילאט קרוז, פוקימון סטדיום 2, הטירה של FE
    וואריו וור, סמאשוויל, הפסגה, סקייוורלד
    פיקטוצ'אט, טמפל, אונט.

שיחקתי עם הדמויות הנ"ל בסדר הזה: פיץ', אייק, דהדהדה, פוקימון טריינר, פיץ', קירבי, סאמוס(כולל 20 שניות של זאמוס), פוקס.

תחושה כללית: המשחק זורם הרבה יותר וחלק הרבה יותר, לא מרגישים שהוא איטי יותר בצורה משמעותית, הוא פשוט מרגיש קצת שונה וחדש. יש הרגשה כללית שכל הדמויות שחיקות והמשחק הרבה יותר מאוזן, למרות שעדיין רוב המאטצ'ים ראיתי את אייק,פיץ',מטה נייט ופוקימון טריינר מנצחים, אולי בגלל שכל המאטצ'ים היו כולם על כולם 2 דקות של 3 או 4 שחקנים...

אגב, ניצחתי את כל המשחקים שלי חוץ מזה ששיחקתי עם דהדהדה, אבל לא ממש קיבלתי שחקנים טובים להלחם בהם, אז אין פה במה להשוויץ

רשמים כלליים:
    כל הדמויות מתות מאוד מאוד לאט וחוזרות מאוד בקלות, ראיתי אנשים שורדים גם מעל 200% בכיף.

כל האייר דודג'ים הם קצרים מאוד מאוד, אבל הלאג אחריהם גם קצר, ככה ששום דבר לא מונע ממך לעשות בכיף 5-6 אייר דודג'ים אחד אחרי השני תוך כדי שאתה נופל לכיוון השלב. עד כמה זה מונע אדג' גארד טוב, נדע רק כשיהיה אפשר לשחק אחד על אחד.

ניסיתי לזחול עם דהדהדה ולא הצלחתי, לא ממש זכרתי לנסות את זה עם דמויות אחרות, כנראה שרק דמויות מסויימות יכולות לזחול.

הסי-סטיק לא שונה מבמילי, בניגוד לרשמים של דג צולע, זה בדיוק אותו דבר, לא טילטים ולא נעליים.

ראיתי פוקימון אחד שלא זיהיתי, הוא נראה כמו עכביש מטאלי עם 4 רגליים וX ענק על המצח, מישהו מכיר?

ראיתי את האסיסטים הבאים: ג'יל מדריל דוזר, ליטל מאק, סאקי מהחטא ועונשו, סמוראי גורו, השטן, נינטנדוג, ואני מאמין שהיו עוד שלא ראיתי או שאני לא זוכר.

השטן מוזיז את המצלמה בצורה הרבה יותר איטית וחלקה ממה שחשבתי, הוא לא כזה נורא.

הנינטנדוג מציק ברמות מטורפות

אף אחד מהאסיסטים שראיתי לא היה חזק בצורה מוגזמת או רצינית, למרות שמאק הקטן נתן כמה KOים.

ראיתי את הפוקימונים אנטאי, טורצ'יק, מאנצ'לקס, סנורלקס, קיוגרה,גולדין ובונסלי, זה בערך האלה שאני זוכר. בונסלי נמצא המון זמן במשחק, והוא כמו הבי וג'טבל מבחינת הכוח, והוא גם מקפץ מהרצפה אם זורקים אותו קדימה או למעלה...

הכדורגל אייטם אדיר! נותנים לו מכה והוא עף בנוקבק של המכה תוך כדיי שהוא עולה באש, ואם הוא פוגע במשהו בדרך הוא מעיף אותו לאלף עזאזל, אם הוא לא פוגע בכלום הוא עוצר בסוף הנוקבק ונופל ישר למטה.

הפרח אש והמשגר זיקוקים מאוד מאוד חזקים בגלל המכניקה החדשה של לזוז עם רובה, ובמשגר זיקוקים אתה שולט מתי ואיך להשתמש בהם.

הקארי החריף שונה ממה שתיארתי לעצמי, האש מסביב לדמות זה לא מה שפוגע, אלא רצף של כדורי אש שיוצא מהדמות קדימה נונ-סטופ עד שזה נגמר.

הסנדבג שם בתור אייטם, אבל לא ראיתי אותו עושה כלום לאף אחד חוץ מלשמש כשק חבטות.

ראיתי אנשים עושים אוטו סוויט ספוט לקצה בקלות כל הזמן, וגם אנשים שהיו הפוכים ותפסו את הקצה, נראה שבאמת הרבה יותר קל לתפוס את הקצה.

הפיינל סמאש של דונקי קונג נראה הרבה יותר חזק ממה שדגצולע אמר, אבל קשה מאוד לעשות את זה כמו שצריך בדמו, בגלל כל הרעש והווליום הלא קיים. בעקרון אני הבנתי שצריך לתזמן לחיצות עם המוזיקה, ואז ההדף שלו גדל, ראיתי את זה באחד המאטצ'ים שצפיתי בהם, והטווח שלו הגיע לכל הזירה אחרי כמה שניות

הפיינל סמאש של זאמוס ממש ממש לא בדיחה, אם אתה קרוב אליה זה KO בקלות.

קל מאוד לפגוע עם הפיינל סמאש של לינק, אבל קשה מאוד לפגוע עם הפיינל סמאש של אייק ומטה נייט. אבל שלושתם רצחניים ומגניבים בטירוף, במיוחד המכה האחרונה בפיינל סמאש של לינק, כי הוא עושה אותה בהילוך איטי.

הפיינל סמאש של פיקאצ'ו מהיר בטירוף! כל כך מהיר שזה בלתי אפשרי לשלוט בו(או לפחות ככה זה נראה), אבל נגיעה ממנו ואתה עף קיבינימט.

הציורים בפיקטוצ'ט הם חומות לכל דבר, ואי אפשר לעבור דרכן, הן יכולות ללכוד אותך בצד או ללכוד אייטמים באמצע.

בשביל לקחת חלקים של הדרגון כן צריך ללחוץ A, הדרגון מאוד שימושי ורצחני אם יורים אותו ישר כשמשלימים אותו, אבל אם מחכים כולם יברחו לך.

בפוקימון סטדיום 2 באחד מהזירות יש רצפה זזה מאוד מאוד מעצבנת.

הוורפ סטאר הרבה הרבה יותר איטי מקודם, אבל הוא מגיע רחוק יותר.

משהו מוזר מאוד שראיתי, אם זורקים קופסא ישר למעלה, היא יכולה לנחות בלי להתפוצץ, כנ"ל לחביות, אין לי מושג במה זה תלוי, אבל זה הזוי לגמרי...

הקפסולות המעצבנות עדיין שם, אבל לא זכור לי שהם התפוצצו.

הבאמפר מאוד מאוד מוזר, אתה לא רואה כמעט שום אינדיקציה על זה שפגעת בו, בהתחלה לא הבנתי מה דוחף אותי אחורה...

הקדימה B של מטה נייט זה אחד הדברים הכי מוספמים שראיתי, הוא זז בצורה של מקדחה לזמן ומרחק קצר ואפשר לעשות מזה קשת למעלה או למטה. מוזר כזה.

הפיינל סמאש של דידי קונג חזק מאוד, אבל קשה לפגוע עם זה, או ככה נראה לפחות.

הפיינל סמאש של הפוקימון טריינר זה משהו מפלצתי ובלתי ניתן לעצירה, כדאי מאוד לעמוד מאחוריו כשהוא עושה את זה.

רשמים על דמויות

אייק
    הוא איטי רצח, ולא שהוא זז לאט, פשוט כל ההתקפות שלו מתחילות מאוד מאוד מאוד מאוד לאט, למרות זאת הכוח של כל המכות שלו בלי יוצא מן הכלל הוא מטורף ברמות לא מצחיקות, דמויות אחרות לא הורגות ב150 איך שהוא הורג באזור ה90-100, הוא מכונת KOs מטורפת.

הB שלו נראה שונה משל מארת' ורוי, אפילו שהוא פועל דומה, והוא באמת אחד המכות היותר מהירות שלו.

המהלכים האוויריים שלו בקושי יותר מהירים מהמהלכים הקרקעיים, אני מאמין שיצטרכו להתחיל הכל מאוד מוקדם איתו.

הלמעלה B שלו מאוד מאוד מהיר, ואם זה תופס מישהו בדרך זה לוקח אותו איתך למטה ונותן לו בומבה דיי חזקה, אבל בתור חזרה זה לא גבוה כמו שהייתי מצפה, ואי אפשר לזוז עם זה מילימטר קדימה.

הקדימה B שלו לעומת זאת, זה אחד המכות המהירות ביותר שלו, והוא מתקדם איתה רחוק מאוד, וזה אחלה חזרה לזירה, למרות שאי אפשר לעשות עוד מהלך אחריה.

הסמאשים והטילטים שלו והכל בעצם, חזק בצורה יוצאת דופן, הוא מכונת רצח!

פיץ'
    הפיץ' בומבר הולך הרבה יותר רחוק, ויש לו הרבה פחות לאג, אני מאמין שאולי הוא יהיה שימושי הפעם.

פיץ' יכולה לעשות DJC!

פיץ' יותר מהירה ממה שהיא הייתה.

האחורה וקדימה של פיץ' באוויר התחזקו, ועדיין אפשר לעשות FC, הנאיר נחלש בנזק ובנוקבק, אבל הוא עדיין טוב מאוד בגלל הפריוריטי.

לא יצא לי לתפוס הרבה עם פיץ', אבל ממה שראיתי הזריקה קדימה באמת התחזקה.

הסמאש למטה עובד באותה צורה, אבל מעיף פחות ועושה פחות נזק. עדיין מכה מצויינת.

הסמאש קדימה התחזק!

הירקות עובדים באותה צורה, בגלל שזה היה FFA לא ממש יצא לי להשתמש בהם כל כך הרבה.

הB למעלה מגיע הרבה יותר גבוה, ונופלים בערך באותה המהירות...

קירבי
    לא ממש לקחתי עליו רשמים, אבל הדאש אטאק החדש שלו אשכרה שימושי, הנאיר שלו הרבה יותר חזק מקודם, המהלכים שלו בכלל נראים הרבה יותר חזקים ושימושיים מקודם, הרבה יותר כמו הקירבי של ה64 באמת...

פוקימון טריינר
    סקווירטל מהיר וחלש, אייביזאור בינוני, וצ'אריזארד איטי וחזק.

לצ'אריזרד יש קפיצות מרובות, לא ספרתי בדיוק כמה. הלמעלה B שלו מפלצתי, הוא עף רחוק, זה מיידי, והוא גם שורף כל מה שהוא פוגע בו בדרך. לא ממש ניסיתי את הקדימה B שלו, הB הרגיל שלו כמו של באוזר.

הB הרגיל של סקווירטל זה אקדח מים נטען, ככל שאתה טוען יותר ככה השפריץ שהוא יתן הוא חזק יותר, הוא גם נדחף אחורה מההדף.

לא יצא לי להשתמש בלמעלה B של סקווירטל ממש, אבל הוא נראה מאוד מסכן, הלמעלה B של אייביזאור לעומת זאת מאוד מהיר ושימושי. והוא מצליף איתו אם אתה עושה את זה על הרצפה.

הB קדימה של סקווירטל חמוד, אבל יש לו זמן קבוע שזה חבל, הוא מתקפל לשריון וזורק את עצמו קדימה.

הB קדימה של אייביזאור נראה מסכן מאוד, אולי אני טועה, בקושי שיחקתי איתו.

לא ראיתי שום אפקט מיוחד או סטאמינה, והחלפת פוקימון לוקחת ממש ממש הרבה זמן.

אפשר להתחיל עם כל אחד משלושת הפוקימונים, אין לי מושג ע"פ מה זה נקבע או אם אפשר לשלוט בזה...

דהדהדה
    הסוף לוויכוחים על השם שלו, כשהמשחק יקרא לו בפירוש דהדהדה

הוא מאוד מאוד איטי אבל חזק, בערך כמו קופה וצ'אריזרד, אייק איטי יותר וחזק יותר, אבל מהיר יותר על הקרקע.

יש לו את אחד הלמעלה B הכי טובים שראיתי, גם קופץ גבוה מאוד, וגם נופל לאט, וגם אפשר להוזיז אותו יחסית הרבה לצד תוך כדי.

הקדימה B שלו ספאמבל בטירוף, והוואדל די מסתובבים קצת אחרי שזורקים אותם.

הלמטה בי שלו איטי וחסר תועלת, חבל על המאמץ.

הבי שלו זה שאיפה, אבל הוא יכול רק לירוק אותך החוצה, וזה לא חזק במיוחד...

הסמאשים שלו חזקים מאוד אבל איטיים מאוד, יש לו הרבה לאג על כל דבר...
    סאמוס
    אין יותר מיסייל קאנסל, וסופר טילים נראים שונה הפעם(קטנים וירוקים)

החליפה השחורה שלה מגניבה רצח

הסמאש קדימה שלה נראה מהיר יותר לדעתי

לא ניסיתי הרבה דברים איתה כל כך, שוב, זה 2 דקות טיים FFA.

הפכתי לזאמוס 20 שניות לפני סוף הקרב, הדבר היחיד שבאמת למדתי איתה שיש לה Bair חמוד, ולא לעשות את הDair שלה מחוץ לשלב, כי זה כמו הלמטה
    B של גאנון ופאלקון.

פוקס

עדיין מהיר מאוד, ונופל מהר יחסית לשאר הדמויות.

אין ביטול שיין! בכלל! השיין גם עושה אפקט מיוחד כשהוא פוגע במישהו, לא ניסיתי לעשות עם זה שיין ספייק.

הסמאש קדימה עדיין ספאמבל מאוד, אולי אפילו יותר מקודם.

כנ"ל לגבי הטילט קדימה.

אין לי ממש הרבה להגיד עליו

זהו לעכשיו, אתם מוזמנים לשאול שאלות וכאלה.
    אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2

מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    מגניב, רציתי לשמוע על הפוקימון טריינר.
    מה הכוונה החלפה איטית? כמה איטית?
    שתף ב-Google+

באיזה דמויות שיחקת באופן אישי?
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    כתבתי בתחילת הפוסט.

פיץ',אייק,דהדהדה,פוקימון טריינר,פיץ',קירבי,סאמוס,זאמוס, פוקס.

איטית = כמה שניות טובות, אבל אתה לא פגיע תוך כדיי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    הכמה שניות האלה לא יכולות להציל אותך מפגישה כואבת במיוחד עם פיינל סמאש?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    אולי, אבל במשחק על טיים כמה שניות זה מאוד משמעותי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    זה ברור, אבל אם אתה באמת יכול לברוח ממכות ככה, אז זה בהחלט לא הוגן.
    אבל אם המשחק היה פשוט עוצר, זה היה הורס את הקצב.
    פאק, אני מקווה שהוא יהיה סביר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    אחלה כתיבה והתרשמות, מאוד מקצועי ואובייקטיבי,
    המון תודה, אתה מתכוון להגיע לשם שוב? (לא ידוע לי אם יש עוד יום).
    מדריך ה- Wii השלם שלי (גירסה 3.0 סופית, מתעדכן בקביעות)
    * קיים מדריך התקנה והגדרה של חיבור רשת ועוד*

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    אין עוד יום, יהיו עוד דמואים בWorld Hobby Fair במקומות אחרים ביפן, אבל זה רחוק ממני אז אני לא הולך, הרשמים הבאים ב23 לחודש, מהמשחק המלא. וזה יהיה באנגלית ככה"נ, כי אני אכתוב מהבית של איקי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אחלה רשמים, תודה

שאלת השאלות: הוא יותר טוב מקודמו מבחינת איזון וכיף?

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי רונן
    אחלה רשמים, תודה

שאלת השאלות: הוא יותר טוב מקודמו מבחינת איזון וכיף?

רונן.

איזון, כן בהחלט. זה ברור מאוד כבר מהדקות הראשונות.

לגבי כיף? אני לא יודע, That remains to be seen. אבל מבחינת קרבות אייטמים, זה בהחלט היה יותר כיף ממילי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    פששש, ממש מקצועי, כל הכבוד .

דא"ג אתה יכול לתאר את מטה נייט עוד קצת?
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי F.P
    פששש, ממש מקצועי, כל הכבוד .

דא"ג אתה יכול לתאר את מטה נייט עוד קצת?

איזה מהמהלכים שלו?
    לא ראיתי עד כדי כך הרבה מטה נייט, הוא ספאמר רציני...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    אחלה רשמים , כפיץ' עדיין השתמשת הרבה בDSMASH?
    איך הפריוריטי שלו? יש לו סטארטאפ?

Vall3y says:
    זהו אני לא שונא את בראול אוקיי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי I.T.P
    איזה מהמהלכים שלו?
    לא ראיתי עד כדי כך הרבה מטה נייט, הוא ספאמר רציני...
    בכלליות, מה שאתה יכול להוציא מהראש שלך .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Fizz
    אחלה רשמים , כפיץ' עדיין השתמשת הרבה בDSMASH?
    איך הפריוריטי שלו? יש לו סטארטאפ?

כן, הספמתי אותו
    הנזק והנוקבק ירד, כל השאר אותו דבר בדיוק! זה חזק ברמות מטורפות

F.P, אני לא מקור טוב לזה, תסתכל בעדכון מהלכים מיוחדים שעשיתי בדיון חדשים על מטה נייט, יש שם את כל הBים שלו, חוץ מזה לגבי ההתקפות הרגילות שלו אני לא יודע הרבה מה להגיד, כי לא שיחקתי איתו ממש. מצטער, תסתכל על סרטונים שלו ביוטוב...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    שמעתי שדווקא אחד הדברים הגדולים שהחלישו לזה , הוא הטווח :S

Vall3y says:
    זהו אני לא שונא את בראול אוקיי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עיר
    גן שורק
    *אני כל כך מקנא בך*
    הפוקימון העכבישי נקרא Metagross, אני חושב.
    מה עם לינק - האם יש שינוי מהבומרנג של המשחק הקודם? ולגבי הפיינל סמאש של לינק, אפשר עוד פרטים? האם צריך להיות בטווח חרב כדי לפגוע איתו? האם המשחק נעצר בזמן שהוא מרביץ לאויב?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Fizz
    שמעתי שדווקא אחד הדברים הגדולים שהחלישו לזה , הוא הטווח :S

לא הרגשתי החלשה בטווח, להפך. עכשיו הטווח הרבה פחות דיסג'וינטד, כי היא מתכופפת יותר והשמלה מתרחבת יותר, אז זה ברור איפה הטווח נגמר.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2007
    עיר
    מושב שרונה
    תגיד, יש סיכוי שראיתי קצת מוואריו?
    תודה רבה.
    שתף ב-Google+

הרשמה