תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  20.02.2007
  הודעות
  68
  שלום לכולם!

  אוקי ללא שום הקדמות מיותרות ניגש ישר לנושא:

  1.Capture The flag-תפוס את הדגל
  המוד הפופולרי ביותר באנריל טורמנט(לפחות בקהילה שלנו),המטרה של המשחק פשוטה:בכל בסיס יש דגל(אדום או כחול),הקבוצה היריבה(האדומה או הכחולה)אמורה לקחת את הדגל של האויב ולקחת אותו לבסיס שלו(של האדום או הכחול)נושא הדגל צריך ללכת לדגל ולגעת ממש בדגל שלו בשביל שהקבוצה שלו תקבל את הנקודה.
  אם הקבוצה היריבה הורגת את נושא הרגל ומחזירה את הדגל צריך לעשות הכל מהתחלה.במוד עצמו נשק מיוחד בשם:Translocator(הסבר על נשק זה ראו במדריך הנשקים UT1)אם נושא הדגל לקח את הדגל ומשתמש בTranslocator הדגל יפול לו,מסקנה:אי אפשר להשתמש במעביר כאשר השחקן נושא את הדגל מכוון שהדגל יפול.
  תפוס את הדגל זה המוד הכי קבוצתי מכל שאר המודים בגלל שנושא הדגל לא יוכל להתמודד לבדו מול חמישה שחקנים(במשחק מלא יש 10 שחקנים 5 לאדום 5 לכחול)לכן הוא יצטרך עזרה מחברי הצוות שלו הן בהגנה,והן בהתקפה.
  בהגנה:שיסגרו את הבסיס שלהם כמו שצריך בשביל שכשהנושא יגיע הוא יוכל לתת נקודת לזכות הקבוצה שלו בלי שום התעכבויות,אם הקבוצה היריבה לקחה את הדגל צריך לחכות עד שנושא הדגל של היריבה יהרג ורק אז לתת נקודה לזכות הקבוצה
  בהתקפה:לפני שלוקחים את הדגל צריך טקטיקה מסוימת בשביל לא למות מיד כאשר אחד המתקיפים לוקח את הדגל.אפשר לתכנן שאחד מהמתקיפים יעסיק את הגנת היריב בזמן שתשומת ליבם מופנת כלפי "המעסיק"המתקיף השני יוכל לקחת את הדגל ולהתקדם לבנתיים לכיוון הבסיס שלו.אם חברו להתקפה לא מת(זה שהעסיק בהתחלה את הגנת היריב)הוא צריך לבוא לתת לו חיפוי מכוון שנושא הדגל בדר"כ לא יכול להתמודד מול שני שחקנים ומעלה.

  2.DeathMatch-סיבוב המוות
  מוד חביב במיוחד שבו השחקן לא אמור "לראות בעיניים"והורג את כל מי שמסביבו.
  במוד הזה כולם על כולם(פשוטו כמשמעו)כל שחקן שרואים הורגים.

  3.Team DeathMatch-קבוצת סיבוב המוות
  במוד הזה כן אמורים לראות בעיניים מכוון שפה יש קבוצות מסוימות לא כמו בDM יש ארבעה קבוצות:כחול,אדום,צהוב וירוק.
  מבוסס על אותו העיקרון של ה DM רק שפה השחקן בקבוצה ולא לבד מול כולם,אלא פה הוא מול עוד קבוצה,שתי קבוצות או שלוש קבוצות.
  גם במוד הזה צריך להשתמש ביתרון הקבוצתי ולהשתמש בכל המאפינים כגון:מארב שאפשר לעשות על שחקן מסוים,תשומת לב של שחקן לתוך מלכודת וכו'.

  4.RocketArnea-זירת טילים

  מוד גם פופולרי למדי גם במוד הזה יש שני קבוצות(כחול ואדום)אך השונה במוד הזה שאפשר לירות למשל לירות ברצפה(תנסו לירות ברצפה עם Rocket Launcher)בלי לפגוע בעצמך לעומת מוד אחר שאם תירו למשל עם RL במוד של CTF אתם תיפגעו בעצמכם ואולי אפילו תהרגו את עצמכם(אם יש לכם מעט חיים).
  תנסו לירות שש טילים ברצפה כשהאויב לידכם ותראו שאם פגעתם בו כמו שצריך הוא נפגע בצורה משמעותית ואולי מת(רוב השחקנים לא אוהבים את השיטה הזאת מכוון שזה פוגע בהנאה,אבל למי אכפת מהם?).

  5.Assault-תקיפה

  מוד התקיפה הוא מוד מאוד מתוחכם גם במוד הזה יש שני קבוצות(כחולה ואדומה).
  קבוצה אחת היא בתפקיד המתקיפה,והקבוצה השנייה בתפקיד של המגנה על הבסיס,ספינה,צוללת וכו'.
  הקבוצה המתקיפה מצטיידת והולכת להתקיף את המתקן שעליו הקבוצה היריבה מגנה אם מסיימים בהצלחה את כל המשימות שעל הקבוצה המתקיפה לעשות בשביל להרוס את מה שהקבוצה המגינה מגנה עליו שני הקבוצות מתחלפות בתפקידים ואז אלה שהתקיפו מגינים ואלה שמגינים מתקיפים.
  אם הקבוצה המתקיפה הצליחה בהתקפה ונכשלה בהגנה היא מתקיפה מחדש.
  הסבר:הקבוצה הכחולה מתקיפה(לדוגמא)והיא סיימה את כל משימות ההתקפה בהצלחה והם הרסו את המתקן או מה שזה לא יהיה,בהצלחה.אז הכחולים עכשיו צריכים להגן על המתקן ולא לתת לאדומים שבסיבוב הקודם הגנו על המתקן להרוס את המתקן שעכשיו הכחולים מגנים עליו,אם האדומים הצליחו להרוס את המתקן הכחולים מתקיפים מחדש.
  בשביל לנצח לחלוטין על אחת מהקבוצות גם להגן בהצלחה וגם להתקיף בהצלחה.
  גם הזמן משחק כאן תפקיד חשוב ככל שהקבוצה הכחולה(לדוגמא)מתקיפה יותר זמן והיא הצליחה להתקיף בהצלחה למשל לקבוצה הכחולה היו 10 דקות להתקיף והם בתוך 8 דקות הצליחו להתקיף בהצלחה מה שאומר שנשארו 2 דקות לקבוצה האדומה להתקיף את הבסיס של הכחולים.

  6.BunnyTrack-מסלול ארנבות

  מוד שונה לחלוטין מכל מוד אחר כאן הקבוצות לא יורות אחת בשנייה אלה נלחמות אחת בשנייה אבל בצורה שונה לגמרי.
  יש מסלול מסוים שיש בו מכשולים(רצפות נופלות,חצים שנפלטים מקירות,או קירות שנמחצים אחד לעבר השני)אם נהרגים במהלך המסלול נהרגים צריך להתחיל הכל מהתחלה מוד זה דורש היגיון,מהירות וכמובן סבלנות מכוון שהמוד הזה ללא ספק יכול לשגע.
  לאחר שמגיעים לדגל של היריב מפה אל הדגל של הקבוצה של השחקן עצמו בדר"כ קלה לפעמים יש מספר מכשולים ואם מתים עם הדגל צריך להתחיל מהתחלה את המסלול.

  7.InstaGib

  האינסטה הוא מוד של נשק אחד אם יהיה לכם את כל הנשקים ותלחצו על הסיפרה 4 במקדלת תראו שהנשק Shock Rifle בידכם היריה הראשית שלו היא כמובן ה-Insta.
  על הנשק והיריה הזאתי נבנה מוד שאם פוגעים עם האינסטה בשחקן,השחקן מת מיד.
  משתמשים במוד הזה בדר"כ או תמיד רק בCTF.

  מקווה שהמדריך הזה עזר לכולם
  MoRoyal
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  20.11.2007
  הודעות
  297
  מור רשם בסוגריים אבל אני ארשום שזה ב UT99 - UT1

  GJ MOR A GADOL
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  20.11.2007
  הודעות
  82
  ואו מור

  תודה רבה על המדריך המושקע!
  שתף ב-Google+

הרשמה