תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    מודיעין
    אני והווף הקדוש השתלטנו על טנק וכיסחנו לאוייבים את כל הצבא.

בנוגע לשאר היום אני חייב להודות שכל עוד שיחקנו בצוות כל הפופסים היו בראש הרשימה בקבוצה.
    בכל-אופן אנחנו יודעים לשחק בצוות כשצריך.
    בנוגע לכל הוויכוחים במשחק אנא, בואו נוותר עליהם במהלך המשחק ונשאיר אותם לאחר-כך בהודעות פרטיות וכו'.

אני חייב לומר שהקלאן שלנו עשה קפיצה מרשימה לחלוטין ואנחנו צוברים תאוצה בסרבר הישראלי ויותר ויותר אנשים שמים לב לקיומנו.
    בסופו של דבר, כשאנחנו משחקים ביחד בצוות התוצאות שלנו הרבה יותר טובות.

ודבר אחרון שרציתי לומר לכולכם שלפי דעתי הצורה הטובה ביותר לתקשר בין כולם במשחק היא דרך הTS ולכן אבקש מכם להתקין את התוכנה ולהכנס אליה.

תודה מראש לכל חברי קלאן פופס, בהצלחה בהמשך הדרך
    עמוד ההרכב שלי:
    https://www.facebook.com/4SourGrapes
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2008
    כמה דברים.
    ב-TS אני יודע איך להשתמש, רק תביא לי את הכתובת של הסרבר שבו אתה רוצה לדבר.
    דבר שני, אני לא מבין מה הבעיה שלך אח שלך. הוא אומר לי שהוא שומע אותי מקלל כל הזמן, אבל אני אף פעם לא מקלל. והוא מתחיל להתעצבן עליו כשהוא בא לרפות אותי והורגים אותו. אני לא מבין מה הבעיה שלו. נראה לי כל ה"ריבים" בסקווד שלנו היו בגללו. תגיד לו להתחיל להירגע.
    It's not a mistake, it's a Poops.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי Grey.Sieron
    כמה דברים.
    דבר שני, אני לא מבין מה הבעיה שלך אח שלך. הוא אומר לי שהוא שומע אותי מקלל כל הזמן, אבל אני אף פעם לא מקלל. והוא מתחיל להתעצבן עליו כשהוא בא לרפות אותי והורגים אותו. אני לא מבין מה הבעיה שלו. נראה לי כל ה"ריבים" בסקווד שלנו היו בגללו. תגיד לו להתחיל להירגע.
    את הכתובת אתה יכול לראות באחד מהדיונים שלנו, בקרוב נפתח דיון עם הכתובת של TS והXFIRE של כל השחקנים.

בנוגע לוויכוחים ביניכם, דברו אחד עם השני במסנג'ר ותיישבו דברים, לא כל הקלאן צריך לסבול משני שחקנים שרבים כי זה הורס את המשחק...
    ויכוחים ומריבות אינם עוזרים לקלאן הזה רבות, אחרי-הכל, כולנו משחקים בכדי להנות אז אין טעם להכנס לריבים מיותרים...
    עמוד ההרכב שלי:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2008
    נכתב במקור על ידי Grey.Sieron
    כמה דברים.
    בחיי, אני באמת מופתע הפעם...
    מילא אתה מקלל כל הזמן ומזיין ת'שכל בצורה רצינית שאתה בסקווד, מזה ניתן עוד איכשהו להעלים עין. אבל להאשים אותי?! זה באמת מוגזם.
    לצערי, מאז שהתחלת לדבר במיקרופון, אתה לא סותם וזה פשוט בלתי נסבל. אי אפשר לשחק כשכל מה ששומעים במשחק זה אותך, עצבני! לא כל מי שהורג אותך הוא צ'יטר, ולא צריך להתעצבן ולצעוק בכל פעם שמשהו לא מסתדר.
    עייפתי מזה... בבקשה נסה להיות יותר רגוע ותמציתי, זה כל מה שאני מבקש. תודה...

ועכשיו, בנוגע להאשמה "כל הריבים בסקווד בגללו", עוד האשמה אחת כזו ואני נשבע לך שזו תהיה פעם אחרונה שאנחנו מדברים (לא איום רציני במיוחד, אני מניח).
    למרות שאני נורא נחמד ומתנהג בטיפשות מדי פעם, אני לא ילד בן 15. אז קח את זה בחשבון. אם בא לך צעקות וקללות, תפתח פעם הבאה סקווד עם טלי ותחפרו אחד לשני במוח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.10.2007
    עיר
    קרקנד
    איך השגת 0 מוותים :O

VIVA LA SHPAM!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי Supr4Dud3
    איך השגת 0 מוותים :O
    התאמצתי
    היה אחלה משחק, במיוחד העובדה שהיו להם בקושי אנטי טנק ולא היו אינג'נרים, משנתן לי את ההזדמנות המעולה לרצוח אותם בכמויות
    עמוד ההרכב שלי:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.10.2007
    עיר
    קרקנד
    נכתב במקור על ידי Lord.Arkis
    התאמצתי
    היה אחלה משחק, במיוחד העובדה שהיו להם בקושי אנטי טנק ולא היו אינג'נרים, משנתן לי את ההזדמנות המעולה לרצוח אותם בכמויות
    לא הוגן עליי תמיד באים איזה 5 AT עצבניים

VIVA LA SHPAM!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2008
    נכתב במקור על ידי Lord.Arkis
    התאמצתי
    כן, אבל ארקיס שלנו שוכח גם לציין את העובדה שהייתי האינג'ניר הפרטי שלו וסיכנתי את חיי לא מעט בשביל להציל את התחת שלו! אני באמת קדוש... כיפאק היי לווף!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.10.2007
    עיר
    קרקנד
    נכתב במקור על ידי Woof
    כן, אבל ארקיס שלנו שוכח גם לציין את העובדה שהייתי האינג'ניר הפרטי שלו וסיכנתי את חיי לא מעט בשביל להציל את התחת שלו! אני באמת קדוש... כיפאק היי לווף!
    כן אני זוכר מישו רץ מאחוריו ומתקן אותו כמו שפחת מין

VIVA LA SHPAM!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2008
    נכתב במקור על ידי Supr4Dud3
    כן אני זוכר מישו רץ מאחוריו ומתקן אותו כמו שפחת מין
    כן, זה בהחלט תיאור די הולם למה שהיה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר