תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  14.05.2007
  עיר
  קדומים
  הודעות
  1,640
  בס"ד

  Rise of Nations: Gold Edition כולל הן את המשחק עטור-הפרסים Rise of Nations והן את חבילת ההרחבה שזכתה לשבחי הביקורת, Rise of Nations: Thrones and Patriots.

  מבית היוצר של מעצב המשחקים הידוע בריאן ריינולדס וחברת Big Huge Games, מגיע Rise of Nations: משחק אסטרטגיה היסטורי ורחב-יריעה בזמן אמת. לראשונה, השחקנים יוכלו להתנסות בחוויות הפעולה והמהירות עוצרות הנשימה של משחק בזמן אמת, המשולבות עם רוחב היריעה האפי ועם העומק של משחקי אסטרטגיה המבוססים על תורות. המשחק מעורר לחיים 6,000 שנות היסטוריה, מהעידן העתיק עד לעידן אוטוסטרדת המידע - לא רק בתחומי הלחימה אלא גם בבניית ערים, מסחר ודיפלומטיה. על אף ציר הזמן הארוך הקיים במשחק, Rise of Nations מעוצב במטרה לענות על הציפיות של הקהל הממוצע, ופירוש הדבר הוא ששחקנים יוכלו לעבור בין שלבי המשחק במהירות.
  Rise of Nations: Thrones & Patriots, חבילת ההרחבה למשחק רב-המכר שזכה לשבחי הביקורת Rise of Nations, מוסיפה שפע של תכונות חדשות למשחק המקורי. חבילת ההרחבה מציגה שישה עמים חדשים, ארבעה מהלכי משחק ייחודיים לשחקן בודד, למעלה מ- 20 יחידות מקוריות, סוגי שלטון ופריטים נפלאים חדשים.
  המשחק המקורי Rise of Nations צבר מספר פרסים כמשחק הטוב ביותר לשנת 2003 ופרסי "בחירת העורכים" מגופי מדיה מרכזיים. Rise of Nations: Thrones & Patriots, שהופץ באפריל 2004, קיבל אף הוא מספר פרסים של "בחירת העורכים" וזכה לשבחים כאחת מחבילות ההרחבה הטובות ביותר שנוצרו עד היום.
  תכונות עיקריות:
  • היה המנהיג של אחד מ- 24 עמים שונים ומגוונים: עם Gold Edition, שחקנים יכולים להנהיג אחד מ- 24 עמים - במהלכי המשחק לשחקן בודד או בשדה קרב של משחק רב-משתתפים. לכל עם יש כוחות לאומיים ייחודיים ויחידות מיוחדות משלו.
  • השתתף ב- 5 מהלכי משחק לשחקן בודד וביותר מ- 130 תרחישים: מהלכי משחק לא-לינאריים לשחקן בודד המבוססים על תקופות היסטוריות יעסיקו את השחקנים בעת תכנון המהלכים שלהם במפה האסטרטגית החיצונית ולחימה בקרבות ביותר מ- 130 תרחישים. מהלכי המשחק כוללים את אלכסנדר הגדול, נפוליאון, העולם החדש, המלחמה הקרה והאתגר האולטימטיבי: העולם כולו.
  • היה המפקד של יותר מ- 240 יחידות שונות: השחקנים יכולים להוביל את צבאותיהם למלחמה ביבשה, בים או באוויר עם כל סוג של כלי נשק, כולל מקלעות, רובים, טנקים, פילי מלחמה פרסיים עצומים, נושאות מטוסים וטילים גרעיניים.
  • חוויית משחק מעמיקה: השחקנים יוכלו ליצור חוויה אמיתית של משחק אסטרטגיה על-ידי שימוש בגבולות לאומיים, התקפות איגוף, מרגלים ואלופים. בנוסף, ככל שעם מתקדם לאורך התקופות, השחקנים יכולים לבחור בין שישה סוגי ממשל שונים, מסוציאליזם ועד קפיטליזם, ממשטר עריצות ועד משטר רפובליקני, כאשר לכל סוג ממשל יש כוח שונה המאפשר לשחקנים להתאים אישית את העמים שלהם ולפתוח אפשרויות לטקטיקות ואסטרטגיות חדשות. יחידה פטריוטית מיוחדת זמינה עם כל סוג ממשל, ומביאה מגוון של כוחות לשדה הקרב.
  • סוגי משחק שונים: Rise of Nations: Gold Edition, המשלב את המהירות של משחק בזמן אמת עם הטווח רחב-היריעה של משחקי אסטרטגיה המבוססים על תורות, מאפשר לשחקנים לקבל חוויה מהירה ומהנה עם אפשרות להשלים משחק בפחות משעה. הטווח העלילתי רחב-היריעה של המשחק עובר בין שמונה תקופות היסטוריות, וקושר יחד את המסתורין של הפילוסופיה העתיקה עם פלאי העולם.
  • דרכים רבות להשגת הניצחון: השחקנים יכולים לזכות בהצלחה באמצעות אסטרטגיות שאינן מלחמתיות ואסטרטגיות הקשורות באופן חלקי ללוחמה, כולל ריגול, תמרונים פוליטיים, מרוצים להשגת טכנולוגיה מתקדמת וגידול באוכלוסייה. שחקנים יכולים גם לבחור לנצח באמצעות פעולה צבאית.
  • משחק רב-משתתפים יעיל יותר: תוכל להציב אתגר בפני מספר של עד שמונה שחקנים באינטרנט או ברשת תקשורת מקומית, כולל יצירת זוגות תוך כדי המשחק.
  האתר הרשמי: http://www.microsoft.com/israel/game...tionsgold.aspx.

  קרדיט למיקרוסופט.
  מפקד טייסת vGames לשעבר.

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  28.08.2007
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  1,904
  מרשים ביותר!!!!

  cuz evey body eat pizza

  cuz i love this band

  cuz i love thier songs

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  24.12.2010
  עיר
  נתניה
  הודעות
  83
  אני מכיר את המשחק משחק בן זונה משחק מזה טוב קשה אבל מאוד

  הסיקור נשמע מעפן מנהיגים וזה אבל באמת מנסיון משחק טוב מאוד!!

  תודה על הסיקור D:

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  26.08.2009
  עיר
  חיפה
  הודעות
  127
  אחלה סיקור אבל תוסיף טיפה תמונות ואולי איזה סרטון

הרשמה