תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  14.05.2007
  עיר
  קדומים
  הודעות
  1,640
  בס"ד

  משחק המבוסס על אירועים ממלחמת העולם השנייה.

  משחקיות:
  המשחקיות פה שונה לגמרי ממשחקים אחרים המשחק הוא מציאותי תוכלו לשחק את הבריטנים באירופה,
  את הגרמנים באירופה,את הפלישה של USSR,את ההתקפה על האי IWO JIMA עם האמריקים ואת ההגנה על האי IWO JIMA עם היפנים לא כמו במשחקים אחרים אתם מקבלים צבא וצריכים להשתלת על איזור היריב או להגן על האיזור שלך אי אפשר לבנות פה חיילים אבל תקבלו תגבורות כל כמה זמן,אנשים רואים יותר רחוק מאשר טנקים ויכולים להיכנס לבתים כדי לראות עוד יותר רחוק, יש הרבה סוגים של חיילים וטנקים (כל מה שהשתמשו בו במלחמת העולם ה-2) בקרבות שלכם תקבלו עזרה מארטילריה,מהים וממטוסים.
  התחמושת של החיילים יכולה להיגמר והדלק של הטנקים גם יכול להיגמר טנק פצוע לא יוכל לזוז אבל אפשר להטעין הכל וגם אפשר לתקן טנקים ולהשתלט על טנקים של האויב.
  אני אישית אהבתי את המשחק וקצת קשה לפרט עליו ועל כל מה שיש בו,יש הרבה טקטיקות במשחק למשל אתם יכולים להתקדם לאט לאט במפה והסתכל על היריב ממשקפת עם חיילים מסויימים שרואים רחוק או לקחת את כל הצבא שלך ולפרוץ לשטח האויב שבכך אתה מסתכן בלהפסיד את כל הצבא שלך,גבעות ובניינים הם דבר מאוד חשוב במשחק הזה מכיוון שמהם אתה יכול לראות את היריב מבלי שהוא יראה אותך וכך להרוס לו את כל הצבא מבלי להיפגע.
  שכחתי לציין שהמשחק מאוד קשה אפילו על רמת הקושי הקלה ביותר המחשב חכם למשל אם תתקפו אותו הוא יצא למתקפת נגד מאוד חזקה.
  ניתן לשחק גם ברשת המשחקיות ברשת מאוד מאתגרת ומהנה כל האנשים מקבלים צבא לפי כמות האיזורים שבשליטתם ככל שיש לך יותר איזורים בשליטתך תקבל תגבורת יותר גדולה ואפשר להפסיד בקלות אפילו אם יש לך הרבה יותר צבא ממה שיש ליריב שלך.  תמונות מהמשחק:

  קרדיט ל:FXP.co.il.
  מפקד טייסת vGames לשעבר.

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  28.08.2007
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  1,904
  לא אהבתי את הגרפיקה...

  cuz evey body eat pizza

  cuz i love this band

  cuz i love thier songs

הרשמה