תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  09.10.2007
  הודעות
  1,516
  BIO של ג'ף הארדי
  גובה: 1.85

  משקל: 170 ק"ג

  שם מלא: ג'פרי נירו הארדי

  תאריך לידה: 31 באוגוסט 1977
  אומן ע"י דורי פאנק ג'וניור
  מקום מגורים: קאמרון, צפון קרוליינה

  שנת בכורה: 1993

  מהלכי סיום:
  Swanton Bomb
  Whisper in the Wind
  Twist of Fate

  תארים: אלוף הארדקור, אלוף האליפות הבן יבשתית, אלוף העולם בזוגות, אלוף אירופה, אלוף העולם במשקל קל, אליפות הזוגות של WCW

  שירו של ג'ף להורדה ישירה

  היסטוריה:
  ג`ף הארדי העריץ היאבקות מגיל צעיר. הוא ערך את הופעת הבכורה שלו ב- 1993באירגונים עצמאיים בצפון קרוליינה. כשהוא מתאבק תחת השם Willow the Wisp, הארדי ניצח את אחיו, מאט, ב25 במארס 1995, כדי לזכות באליפות הNFWA. הוא הפסיד את התואר כעבור כחודש בחזרה למאט.

  ג`ף ומאט פתחו אירגון היאבקות משלהם בשם OMEGA, אירגון שפעל בצפון קרוליינה ומשם יצאו מתאבקים כמו שיין הלמס (הוריקן), שאנון מור וג`ואי מרקיורי. ב2 באוגוסט 1997, ניצח ג`ף את ג`וני אבס כדי להפוך לאלוף OMEGA הראשון.

  אבל ג`ף לא היה מרוצה רק עם התואר של OMEGA, וזכה באליפות הג`וניור של NEW, אליפות המשקל כבד לייט של NDW והוא אפילו נסע ליפן ב1998, שם זכה באליפות הUWA במשקל בינוני.

  למרות הכל, ג`ף ומאט לא נשארו מופרדים לזמן ארוך. ההארדי בויז ניצחו את CW ופאט אנדרסון בשביל אליפות הזוגות של NWA 2000 ב7במארס 1998. ואז, ב24 ביולי, חזרו לOMEGA כדי לנצח את מייק מאבריק וקיד וישס כדי לזכות באליפות זוגות נוספת.

  באותו קיץ, מאט וג`ף הוזמנו להתאמן במחנה של הWWE, תחת דורי פאנק ג`וניור.

  ב27 בספטמבר, ההארדיז ערכו את הבכורה שלהם בהיט, כשניצחו את מנס טיאו ושו פונאקי. במשך החודשים הבאים הם התמודדו בקרבות חושך לפני שלקחו את מייקל האייס כמנג`ר שלהם.

  ג`ף יצא לזמן מה מהWWE כדי להתמודד בטורניר הסופר אייט השלישי של ECWA בפברואר 1999, שם הפסיד לדבון סטורם, ובמאי, הפסיד לסופרקרייזי בסיבוב הראשון של טורניר אליפות הג`וניור של IWA.

  ג`ף חזר לWWE וחבר לאחיו, מאט. לאחר שהתחרו במחלקת הזוגות, האייס הוליך את ההארדיז לניצחון על האקולייטס (בראדשו ופארוק) ב29 ביוני 1999, שהביא להם את אליפות הזוגות. האקולייטס החזירו לעצמם את התואר בפיולי לודד, וזמן קצר אחרי, ההארדיז עזבו את האייס, והתחברו לגאנגרל שלצידו הופיעו כהניו ברוד.

  ההארדיז נכנסו לפיוד עם שותפיו הקודמים של גאנגרל, אדג` וכריסטיאן. זמן קצר אחרי הם נפרדו, אבל סדרת הקרבות המצוינת בין אדג` וכריסטיאן וההארדיז נמשכה. אחד מהקרבות הטובים ביותר שלהם הגיע בנו מרסי, שם ההארדיז ניצחו את אדג` וכריסטיאן בקרב סולם כדי לזכות בשירותיה של טרי ראנלס.

  בינתיים התחיל פיוד משולש בין ההארדיז, אדג` וכריסטיאן והדאדליז על מנת להכריע מיהו הזוג השולט בWWE. ההארדיז היו בפסגה כשניצחו קרב שולחנות ברויאל ראמבל 2000 אבל לא הצליחו בנו ווי אאוט, כשהפסידו לאדג` וכריסטיאן בזמן שטרי בגדה בהם. שלושת הצמדים נפגשו בקרב סולם ברסלמניה 2000 על אליפות הזוגות שמשם אדג` וכריסטיאן יצאו מנצחים.

  לאחר שהגיעו לעזרתה של ליטה, ושינו את שם קבוצתם לטים אקסטרים, ההארדיז נאבקו בטסט ואלברט, שנוהלו ע"י טריש סטרטוס.

  ובינתיים, הקרבות נגד הדאדליז ואדג` וכריסטיאן המשיכו. אדג` וכריסטיאן ניצחו בקרב TLC בסאמרסלאם אבל ההארדיז החזירו לעצמם את אליפות הזוגות לאחר ניצחון בקרב כלוב באנפורגיבן. אדג` וכריסטיאן התלבשו כמו הלוס קונקוויסטדרוס כדי להחזיר לעצמם את התואר בנו מרסי, אבל לילה אחרי ברו, מאט וג`ף עם אותן תלבושות, החזירו לעצמם את הזהב, אבל הפסידו את החגורות שבועיים אחרי לבול ביוקאנן והגודפאדר.

  ההארדיז זכו מחדש בתואר מהדאדליז ב5 במארס 2001, אבל הפסידו אותו לאדג` וכריסטיאן ברסלמניה 17 בקרב TLC (בו גם נטלו חלק הדאדליז).

  בנוסף לחיבור עם אחיו, מאט, ג`ף גם נכנס לקרבות יחידים וניצל את הזמן כדי להוסיף לעצמו עוד תארים לרזומה. ב10 באפריל, ג`ף ניצח את טריפל אייץ` כדי לזכות באליפות הביניבשתית. הוא ניצח את ג`רי לין כדי לזכות באליפות המשקל כבד לייט ב5 ביולי. ב10 ביולי, ניצח את מייק אוסום כדי לזכות באליפות ההארדקור. בPPV של אינוויז`ין, רוב ואן דאם ניצח את ג`ף כדי לזכות באליפות ההארדקור, אבל ג`ף התערב בקרב בין RVD וקורט אנגל על התואר וזכה בו מחדש ב13 באוגוסט 2001, רק כדי להפסיד אותו לואן דאם בחזרה בסאמרסלאם.

  אבל ג`ף חזר לקרבות הזוגות לצד האח מאט והם ניצחו את בוקר טי וטסט בשני מקרים על מנת לזכות בשני תארי זוגות שונים. ב8 באוקטובר, ההארדיז זכו באליפות הזוגות של WCW, וב12 בנובמבר, הם זכו שוב באליפות הזוגות של הWWE.

  קרוב לסוף 2001, מתיחות עלתה בין האחים, ובונג`נס השניים נפגשו בקרב בו ג`ף ניצח את מאט וליטה הייתה השופטת המיוחדת. למרות הכל, המרירות בין השניים במהרה נשכחה.

  לאחר ששוב התחבר לאחיו, מאט, ג`ף התחיל להתמודד בקרבות יחידים (שוב), ועשה טעות בכך שהרגיז את אנדרטייקר. ג`ף גם השיג כבוד רב בכך שכמעט וניצח את טייקר בקרב סולם על אליפות הWWE ברו של ה1 ביולי.

  שבוע אחרי, ג`ף ניצח את ויליאם ריגל וזכה באליפות אירופה. ב22 ביולי, ג`ף הפסיד את התואר בקרב איחוד עם התואר הביניבשתי לרוב ואן דאם. שבוע אחרי, זמן קצר כאלוף ההארדקור התחיל אחרי ניצחון על בראדשו מה שנגמר ע"י ג`וני דה בול.

  ג`ף הארדי המשיך להתחרות בWWE בשנת 2002 ותחילת 2003. הוא התחיל בהיל טרן לאחר הפסד לבוקר טי ורוב ואן דאם אבל זה לא הלך לשום מקום ובתחילת 2003, הוא חובר לטריש סטרטוס בסטוריליינס של הWWE. למרות הכל, ב22 באפריל 2003, הWWE שיחררו אותו, ככל הנראה בגלל בדיקת סמים שסירב לעבור. באותו זמן, הארדי אמר שהוא מעוניין לעבור לקריירת מוזיקה. אולם, ג`ף הופיע בהופעות של אירגונים עצמאיים מה שכלל חזרה לOMEGA והופעה בROH, במשך השנה הבאה, עד שחתם בTNA במהלך הקיץ של 2004.

  עם חוזה שכולל קרב אליפות עולם מובטח, ג`ף הארדי לא בזבז זמן על מנת להרוויח את תשומת ליבו של ג`ף ג`ארט, שיחד עם מונטי בראון, תקף את הארדי בערב הרשמי הראשון שלו בTNA. חוץ מלהתקוטט עם ג`ארט ובראון, הארדי התחיל להתחבר עם AJ סטיילס ורון קילינגס לפני שלבסוף קיבל את הטייטל שוט שלו נגד ג`ארט בספטמבר 2004.

  ג`ארט שמר על התואר אבל הארדי שוב הפך לטוען לכתר לאחר ניצחון בטורניר והוא נפגש עם ג`ארט, פעם נוספת, בויקטורי רואד, רק כדי שהסיכויים שלו לניצחון יהרסו ע"י התערבויות של קווין נאש וסקוט הול. הארדי אז התחבר עם סטיילס ורנדי סאבאג` נגד ג`ארט, הול ונאש בטרנינג פוינט.

  לאחר שניצח את הול בפיינל רזולושיין, הארדי מצא את עצמו תחת התקפה של אביס. לאחר מספר התקפות נוספות מצד אביס, הארדי התמודד (והפסיד) מולו בקרב טוענים לכתר באגיינסט אול אודס, אבל ניצח אותו בדזטיניישן X. לפיוד עם אביס נכנס גם רייבן, והשניים נפגשו בקרב כלוב שולחנות בלוקדאון.

  הארדי היה אמור לפגוש ברייבן בהארד ג`סטיס אבל לא יכל להגיע לאירוע בשל בעיות תנועה. הארדי הושעה מהTNA בשל המקרה אבל חזר בPPV של סקריפייס, שם במיין איבנט תקף את ג`ארט. באנברייקבל, נוצח ג`ף הארדי ע"י בובי רוד.


  הורדת סרט הTNA שלו:

  Cd 1:
  - http://www.megaupload.com/?d=EFZ87B1S
  - http://www.megaupload.com/?d=WGRYXHFS

  Cd 2:
  - http://www.megaupload.com/?d=7QANIKHF
  - http://www.megaupload.com/?d=UD443F60
  Cd 3:
  - http://www.megaupload.com/?d=VVWEGUG4
  - http://www.megaupload.com/?d=NJ0EJUXS  הסבר הורדה מהשרת על כול חלק שהורדתם הורדתם חלק אחד תנתקו ותחברו את המודם שלכם שוב כי זה שרת בתשלום


  בכול מיקרא מקווה שהנתם ונהנתם ליקרוא את הפרטים של האלוף שלכם לעתיד ג'ף הרדי.


  כותבים:ארז ודימה.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  09.10.2007
  הודעות
  1,516
  תודה עבדנו על זה קשה
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  10.01.2008
  עיר
  פ"ת
  הודעות
  95
  תמשיך ככה אחי זה היה מעולה!!!!! אתה יכול להעשים ביוגרפיה של התמתאבק המועדף עלי: אנדרטייקר???

  איך שבא לך
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  09.10.2007
  הודעות
  1,516
  אחי אני ינסה להשיג לך אבל חשוב לציין שהביוגרפיה הזאת לא נבנתה לבד אני ודימה שהוא Charismatic Enigma בנינו את הביוגרפיה ואנחנו מבטיחים להשתדל ולבנות לך אחד של טייקר
  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  10.01.2008
  עיר
  פ"ת
  הודעות
  95
  תודה אחי!!!!!!!
  שתף ב-Google+

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  18.08.2007
  עיר
  ירושלים
  הודעות
  734
  ארז , וואו !
  ומי זה השני שכתב איתך ? תביא אותו !

  לא ידעתי מלא דברים תודה , וואו יש לג'ף 3 פינישרים ?...אבל הוא אפ'פעם לא מסיים אחרי וויספר.

  בכול מקרה , ג'ף שולט ... והוא בין הטובים של רו.


  נ.ב איך בGM ?
  D;
  קרדיט ענק לדימה על החתימה .
  ד''ש לדימה ארז והיאבקות.
  RKO RULEZ
  שתף ב-Google+

 7. #7
  הצטרף בתאריך
  09.10.2007
  הודעות
  1,516
  חח אחי לג'ף יש שלוש פינשרים. השני זה Charismatic Enigma וקוראים לו דימה אני מכיר אותו כבר כמה שנים והוא חבר טוב שלי המלצתי לו על הפורום.

  אני יענה לך בפרטי באיסי זה נגד החוקים לדבר על זה כאן.
  שתף ב-Google+

 8. #8
  הצטרף בתאריך
  22.07.2007
  עיר
  נשר
  הודעות
  4
  כל הכבוד!!!!!!!!
  שתף ב-Google+

 9. #9
  הצטרף בתאריך
  08.12.2007
  עיר
  נהריה
  הודעות
  539
  חזק תודה אחי

  שתף ב-Google+

הרשמה