תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 43
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    Best Action Game:

Uncharted: Drake's Fortune

בחירת הקוראים: רזידנט אוויל 4 (ווי). וואו, יש כנראה המון מסוממים שגולשים ב-IGN, תשאלו את ג'ימס.

Best Adventure Game:

Metroid Prime 3: Corruption

גם הקוראים בחרו בו כמשחק השנה בקטגוריה הזו.

הבאים אחרים, על פי IGN, הם זלדה פאנטום האורגלאס וזאק-אנד-וויקי.

Best Fighting Game:

Virtua Fighter 5 Online

גם הקוראים בחרו בו.

Best First-Person Shooter Game:

Call of Duty 4: Modern Warfare

גם הקוראים בחרו בו.

הנבחרים אחריו הם: ביו שוק, קרייסיס, היילו 3, אורנג'-בוקס (כל הגדולים האלה, הם אחריו. זו הפתעה, מבחינתי).

Best Music Game:

Rock Band

הקוראים בחרו את גיטר הירוז 3 (די צפוי, הוא עדיין נתפס כיותר פופולארי).

Best Platform Game:

Super Mario Galaxy

Best Puzzle Game:

Portal

גם הקוראים בחרו בו.

Best Racing/Driving Game:

Forza Motorsport 2

גם הקוראים בחרו בו

היה נדמה לי שמישהו מהמשתתפים בפורום הזה אמר שהמשחק הזה לא ראוי להופיע ברשימה כזאת.

Best RPG:

Mass Effect

גם הקוראים בחרו בו.

בין הבאים אחרים נמצאים גם: פייפר מריו ופוקימון זהב.

Best Sports Game:

Skate

גם הקוראים בחרו בו.

Best Strategy Game:

World in Conflict

בחירת הקוראים היא פייר אמבלם (ווי).

Best Graphics Technology:

Сrysis

גם הקוראים בחרו בו, וזה לא מפתיע.

Best Artistic Design:

BioShock

גם הקוראים בחרו בו.

בין הבאים אחריו נמצא Odin Sphere שההמשך שלו בדרכו לווי, בבלעדיות.

Best Original Score:

Mass Effect

בחירת הקוראים: סופר מריו גלקסי.

Best Licensed Soundtrack:

Rock Band

הקוראים בחרו, באופן די צפוי, בגיטר הירוז 3.

Best Use of Sound:

BioShock

הקוראים בחרו את סופר מריו גלקסי.

Best Story:

Mass Effect

הקוראים בחרו את ביו-שוק.

Best Local Multiplayer Game:

Rock Band

הקוראים בחרו בו גם כן.

הבאים הם: ווי פליי, היילו 3, וירטואה פייטר 5 וגיטר הירוז.

Best Online Multiplayer Game:

Сall of Duty 4: Modern Warfare

גם הקוראים בחרו בו.

זה מפתיע מאוד בהתחשב בכך שהיילו 3 נדחק אחריו.

Best Downloadable Content:

Puzzle Quest: Challenge of the Warlords

הגולשים בחרו בנסיך הפרסי (הקלאסיקה).

Most Innovative Design:

Portal

הגולשים בחרו בסופר מריו גלקסי.

ביו שוק הוא אחד הבאים אחריו.

Best Game No One Played:

Zack & Wiki

Biggest Surprise:

Activision and Vivendi merge to form Activision Blizard

אחד הבאים אחריו הוא נינטנדו, שעדיין סולד-אאוט אחרי שנה.

Best Developer:

Valve Software

הקוראים בחרו ב-EAD שבטוקיו (נינטנדו).

Overall Game of the Year:

Super Mario Galaxy

מיותר לציין, אך בכל זאת אציין, שגם הגולשים בחרו בו.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    זו תפיחה גדולה על השכם שלנו, חובבי הWII. איזה כיף וגם במרבית המקרים מאד צפוי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    הפורומים מלאים באגים, וזה אחד מהם. זה מובלט לי בלי שהבלטתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי shgadlic
    זו תפיחה גדולה על השכם שלנו, חובבי הWII. איזה כיף וגם במרבית המקרים מאד צפוי.
    אכן, זה מראה כמה הקונסולה שלנו יכולה להיות שווה, גם בימינו שבהם הטכנולוגיה היא IN עבור כמה שמלבדה הם בקושי מצליחים לראות.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    רונן... אני חייב להגיד לך שאני ממש לא מבין על מה אתה מדבר בקשר להיילו 3
    היילו 3 הוא משחק טוב -אבל זהו... COD4 הוא משחק שמבחינתי שינה את כל תפיסת המשחק שלי מבחינת אווירה, גרפיקה אפקטים ועוד... (לא שיחקתי בביושוק...)(בדומה למה שעשה לי הWII וכמה ממשחקיו מבחינת שליטה..., ווורהוק) היילו הוא לא יותר ממשחק עם מולטי מצויין וסיפור סביר... זה הכל... האם שיחקת בשניהם?לדעתי היילו הוא עוד משחק עם FULL הייפ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אבל היה מדובר בקטגוריית האון ליין, וכאן דווקא חשבתי שהיילו 3 ייקח, בגלל כל הטארארם סביבו בעניין הזה.

לא שיחקתי בהיילו 3, ואני בכלל לא משבח אותו, ואני יודע שרבים כמוך חושבים שהוא פול-הייפ.

ממה שראיתי, אני חושב שגם אני הייתי נהנה יותר מ-COD4.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    נכתב במקור על ידי רונן
    אבל היה מדובר בקטגוריית האון ליין, וכאן דווקא חשבתי שהיילו 3 ייקח, בגלל כל הטארארם סביבו בעניין הזה.

לא שיחקתי בהיילו 3, ואני בכלל לא משבח אותו, ואני יודע שרבים כמוך חושבים שהוא פול-הייפ.

ממה שראיתי, אני חושב שגם אני הייתי נהנה יותר מ-COD4.

רונן.
    באמת היית נהנה ממנו יותר,האונליין של היילו באמת מצוין אבל בכול הבחינות cod4 אוכל אותו,
    היילו באמת לא כזה משחק למרות כל הרעש סביבו אבל cod4 לדעתי המציא את הז'אנר מחדש אפילו הדמו שלו עוד לא נמאס עליי.בקיצור אם יש משחק שאני אקנה לpc זה יהיה cod4
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    Best First-Person Shooter Game:

Call of Duty 4: Modern Warfare

גם הקוראים בחרו בו.

הנבחרים אחריו הם: ביו שוק, קרייסיס, היילו 3, אורנג'-בוקס (כל הגדולים האלה, הם אחריו. זו הפתעה, מבחינתי).
    למה זו הפתעה מבחינתך? אתה חשבת עד עכשיו שCOD4 הוא לא משחק גדול?

נכתב במקור על ידי רונן
    Best Racing/Driving Game:

Forza Motorsport 2

גם הקוראים בחרו בו

היה נדמה לי שמישהו מהמשתתפים בפורום הזה אמר שהמשחק הזה לא ראוי להופיע ברשימה כזאת.
    מה? למה אתה מתכוון? אולי התכוונת במקרה שלא ראוי שאף משחק אחר יופיע לידו ברשימה?
    נכתב במקור על ידי רונן
    Сall of Duty 4: Modern Warfare

גם הקוראים בחרו בו.

זה מפתיע מאוד בהתחשב בכך שהיילו 3 נדחק אחריו.
    בעיקרון גם אותי זה היה יכול קצת להפתיע, כי המולטי של היילו 3 יותר טוב בכל בחינה אפשרית.
    אבל מצד שני, COD4 הוא משחק שהצליח לתת את אותה חווית מולטיפלייר מעולה על גבי 3 פלטפורמות שונות עם הבדלים מהותיים אחת מהשניה: PC, PS3, X360 - ובכולם הוא נראה ומשוחק בצורה מושלמת. אני לא חושב שהיה אף משחק שעשה את זה עד היום הרמה כזו ומגיע לו המון קרדיט על זה. ובגלל שהמשחק קיים על יותר פלטפורמות אז די הגיוני שגם יהיו יותר קוראים שיסמנו אותו כמשחק המולטי שלהם.
    Keep it clean
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    גם GameTrailers בחרו בו למשחק השנה.
    מחמם את הלב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי gulmer
    למה זו הפתעה מבחינתך? אתה חשבת עד עכשיו שCOD4 הוא לא משחק גדול?
    לא שמעתי על COD4 באותו אופן ששמעתי על HALO3, מהסיבות המובנות, אני חושב. לכן, ממה שידעתי, חשבתי ש-HALO3 ייקח. אז מסתבר שלא.

מה? למה אתה מתכוון? אולי התכוונת במקרה שלא ראוי שאף משחק אחר יופיע לידו ברשימה?
    לא. היה מי שחשב שהוא לא ראוי בכלל להיכלל ברשימה, והוא אמר זאת בכזה ביטחון. והנה אני רואה שגם המערכת וגם הגולשים בחרו בו.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    לא שמעתי על COD4 באותו אופן ששמעתי על HALO3, מהסיבות המובנות, אני חושב. לכן, ממה שידעתי, חשבתי ש-HALO3 ייקח. אז מסתבר שלא.
    אני חושב שהמדד בתחרות הוא לא "על איזה משחק שמעו יותר אנשים" אלא איזה משחק יותר אנשים נהנים לשחק במולטיפלייר.

נכתב במקור על ידי רונן
    לא. היה מי שחשב שהוא לא ראוי בכלל להיכלל ברשימה, והוא אמר זאת בכזה ביטחון. והנה אני רואה שגם המערכת וגם הגולשים בחרו בו.

רונן.
    וגם בערך כל מגזין או אתר אחר על הפלנטה שהיתה בו קטגוריה של "משחק המרוצים הטוב של 2007". בגלל זה זה נשמע לי מוזר שאתה מציין שהיה בכלל מישהו כזה. FORZA 2 נחשב לא רק למשחק המרוצים הטוב של 2007, אלא למשחק המרוצים הטוב ביותר נקודה.
    Keep it clean
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אני חושב שהמדד בתחרות הוא לא "על איזה משחק שמעו יותר אנשים" אלא איזה משחק יותר אנשים נהנים לשחק במולטיפלייר.
    זה ברור לי, אבל לא זו הנקודה, אלא על התרשמות אישית. ברור לי שהיא יכולה להטעות, בכלל לא טענתי אחרת.

וגם בערך כל מגזין או אתר אחר על הפלנטה שהיתה בו קטגוריה של "משחק המרוצים הטוב של 2007". בגלל זה זה נשמע לי מוזר שאתה מציין שהיה בכלל מישהו כזה. FORZA 2 נחשב לא רק למשחק המרוצים הטוב של 2007, אלא למשחק המרוצים הטוב ביותר נקודה.
    למה מוזר? אין כאן תקדים, הרי חסרים אנשים המחזיקים בדעת מיעוט קיצונית? והרי זה מה שראיתי, אלא אם כן יצאה השנה גרסה נוספת של Forza. זה בדיוק מה שטענתי, שהדעה שלו הייתה מוזרה, כי המשחק, ככל הנראה, ממש טוב (אגב, יותר מטוריזמו? אני מוריד סרטונים, אתרשם...).

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    למה מוזר? אין כאן תקדים, הרי חסרים אנשים המחזיקים בדעת מיעוט קיצונית? והרי זה מה שראיתי, אלא אם כן יצאה השנה גרסה נוספת של Forza. זה בדיוק מה שטענתי, שהדעה שלו הייתה מוזרה, כי המשחק, ככל הנראה, ממש טוב (אגב, יותר מטוריזמו? אני מוריד סרטונים, אתרשם...).
    Forza 2 יותר טוב מטוריזמו? כן, אבל זו לא חוכמה. הרי גם Forza 1 היה יותר טוב מטוריזמו.
    אבל Forza 1 יצא אחרי טוריזמו 4 שהיה המשחק האחרון בסדרה לדור הקודם.
    לעומתו Forza 2 הוא כבר משחק "דור הבא", ועדיין לא יצא GT5 לקונסולה החדשה של סוני בשביל להתחרות בו.
    מתישהו כשGT5 סוף סוף יצא, סביר מאד להניח שהוא כבר יהיה יותר טוב או לפחות טוב כמו Forza 2(וזו תהיה מכה רצינית לסוני אם לא, כי המשחק הזה כבר שנים בפיתוח). נכון לעכשיו, Forza עדיין המלך.
    Keep it clean
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אז ויוה לה פורזה, אני מניח.

(סלחו לי על ההשתטות היום, אני עייף מת)

צפיתי אתמול בסרטונים מהמשחק, והוא באמת נראה מרשים, אבל לא יודע, משהו בעיצוב המסלולים והאפקטים של טוריזמו, אפילו בדור הקודם, הרשים אותי יותר.

בכל מקרה, נחכה לטוריזמו הבא, לדעתי הוא יהיה מדהים. אני מת על הסגנון הזה, וזה משהו שלעולם לא אקבל בקונסולות של נינטנדו.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי רונן
    אז ויוה לה פורזה, אני מניח.

(סלחו לי על ההשתטות היום, אני עייף מת)

צפיתי אתמול בסרטונים מהמשחק, והוא באמת נראה מרשים, אבל לא יודע, משהו בעיצוב המסלולים והאפקטים של טוריזמו, אפילו בדור הקודם, הרשים אותי יותר.

בכל מקרה, נחכה לטוריזמו הבא, לדעתי הוא יהיה מדהים. אני מת על הסגנון הזה, וזה משהו שלעולם לא אקבל בקונסולות של נינטנדו.

רונן.
    אין ספק שטוריזמו יראה יותר טוב ממנו, גולמר דבר על הגיימפליי, אספקטים של סימולציה, כמות תוכן והאונליין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    פורזה אחד המשחקים הכי טובים של האקס לדעתי, וגם משחק המכוניות שאני אישית הכי אהבתי..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אין ספק שטוריזמו יראה יותר טוב ממנו, גולמר דבר על הגיימפליי, אספקטים של סימולציה, כמות תוכן והאונליין.
    כן? חשבתי שטוריזמו היה ממש מדויק באספקט של הסימולציה (הם השתמשו במפרט הרשמי של המכוניות האלה, ואפילו הקליטו את הסאונד האופייני של המנוע שלהם) והיה מאוד מקיף ברמת התוכן (כמה רכבים לבחירה יש בטוריזמו, וכמה בפורזה?)

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי רונן
    כן? חשבתי שטוריזמו היה ממש מדויק באספקט של הסימולציה (הם השתמשו במפרט הרשמי של המכוניות האלה, ואפילו הקליטו את הסאונד האופייני של המנוע שלהם) והיה מאוד מקיף ברמת התוכן (כמה רכבים לבחירה יש בטוריזמו, וכמה בפורזה?)

רונן.
    הוא כן.
    אבל יש שטוענים שלפורזה יש יתרונות על טוריזמו, ויש שלהפך.
    בכל אופן - פורזה יצא עד עכשיו על מכשירים שהם או פי 3, או פי 300 יותר חזקים מהמכשיר שמשחקי GT יצאו עליו, אז היה לו את היתרון הגרפי, האונליין והפיזיקלי.

אחרי שGT5 יצא (עוד בערך 8 חודשים) - ההשוואות יתחילו שוב, כשהפעם היתרונות האלו כנראה יהיו לטובת טוריזמו.

אבל באמת עד שהוא ייצא זה לטחון מים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    וואלה. אני מחכה כבר לסרטונים הראשונים (יש כבר כאלה?). זה יהיה משהו.

(לשם השוואה, כמה רכבים לבחירה יש בכל אחד מהמשחקים?)

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    עוד לא הכריזו כמה רכבים בדיוק יהיו בGT5, בפורלוג יש בערך 70 (בגירסה האמריקאית שיוצאת במרץ, ביפנית שכבר יצאה יש 40 בערך).
    במלא יהיו עפ"י הערכות היוצרים בערך 900.

בפורזה 2 היו 310 מכוניות מ-50 יצרים שונים.
    בGT4 היו 721 מכוניות מ-80 יצרנים שונים.
    שתף ב-Google+

הרשמה